Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sonycka
17. nov 2008

a ty si kedy mala MA? kolko je uz od toho? 🙂
ja som este ms nemala ale trochu teraz krvacam ale dr mi povedala ze aj budem tak to nejako vydrzim 😵

loss
17. nov 2008

ahojte babulky
teda ale vas tu pribudlo to mi je velmi luto
pisalo sa to kto je aky rocnik,ja som 74-ka a po 3nepodarenych pokusoch som sa svojej princeznicky dockala aj k vam raz prileti bocian len to nevzdavajte
vsetkym starym kamoskam -vcera som mala skusku zo sociologie a spravila som taaaak sa tesim
a este cez vikend ma bola pozret Svetkuska 😵

civavava
17. nov 2008

ahojte babenky, tak vcera, presne mesiac po kyrete, mi dorazila mrcha....uz aby bolo februar, ked sa opat zacneme pokusat o mimi.....pekny vecer, pa

sonycka
17. nov 2008

ahoj preco az vo februári? kolko vam odporučili?

civavava
17. nov 2008

ahoj, no mne odporucili az 6 mesiacov, lebo som cakala dvojicky..teda neviem, ci kvoli tomu..ale zda sa mi to vela, tak si myslim, ze 4 mesiace by mali byt OK...

sonycka
17. nov 2008

no doky 3 mesiace ale este si to rozmyslime

cucuska
17. nov 2008

ahojte babule. Ja som bola pri zrode témy čislo I. a dúfam, že i vy nad týmto pojmom vyhráte ako ja. Všetkým vám veľmi držim palce, viem čo to je a dvakrát som to zažila a podarilo sa a teraz máme krásnu Emku. Viem, že i vám sa to podarí. MOc vám držim palce

sonycka
17. nov 2008

cucus vdaka verime ze podari 🙂 aj ty si pre mna prikladom

stinka
17. nov 2008

ahojte ahojte...

ozývam sa po 5dňovej odmlke konečne som začala opať pracovať po 1týždnovej dovolenke ☹ joooooj tak sa mi nechcelo. A Vy sa mi tu ako máte? máte aj niečo nové? ja ani tak nič čakám na mrchy a nie a nie prísť a akurátne sme sa rozprávali s manželom že ten čas ide tak pomaličky ešte len 2mesiace prešli a vraj 6mesiacov... veď to sa nedá..

Želám krásny večer a dávajte na seba pozor...

pa 😵

stinka
17. nov 2008

... asi tu už nikto nie je.. tak ahojte idem aj ja spať, zajtra opäť makám.

😅

kodada
18. nov 2008

bre ranko babule

cukruska1920
18. nov 2008

Ahojte....tak mne dnes presne 5 tyzdnov po kyrete dorazila mrcha....ma boli brucho jak svina au au....ale neva..hlavne ze uz mam...este 2-3 a ideme nato 😉

myounghee
18. nov 2008

ahojte
tak som bola v piatok u lekara a predpisal mi hormon. tabletky. Estrofem a Lutenyl. Mam ich brat 15 dni, zcoho 5 dni estrofem same a potom 10 dni spolu s Lutenylom.
Nemate stymto skusenosti?

zuzla80
18. nov 2008

Baby ja vám tak "závidim" tu hnusobu mrchu - ja som práve dnes 7týždňov od kyretu a ešte madam stále nedorazila 😠
Inak vás všetky pozdravujem

sonycka
18. nov 2008

ahojte kočky ja mam pocit ako by som dostala ms, ale to asi bude este zo zákroku, dnes som bola 1.krat v robote a som rada ze ju mam aspon na to tolko nemyslim.... pomaha to o mesiac budu prazdniny vianoce nový rok január prežijem a február je náš!!!!!!!!!!!! 😉 😉

kodada
18. nov 2008

cukru super, takze na novy rok je tu co chcvila a v januari-februari zaciname, dufam ze sa stretnem zas v nejakej spolocnej teme, apil, maj berieme, co ty na to 😉

cukruska1920
18. nov 2008

kodi....ja by som nebola proti keby keby sa to podarilo hned a stretli by sme sa v novembrovkach 😀

kodada
18. nov 2008

ver cukru ze sa to podari 😉

stinka
19. nov 2008

Ahojte,

keďže už úpenlivo pracujem len cez voľno sem nakuknem ale veľmi rada, aspoň si prečítam čo máte nové a hlavne či je všetko OK...

Ja to mám už presne 2 mesiace aj 5dní dorazili mi dnes druhé "mrchy" a zdochýňam od bolesti ako ďas...

Už sa teším na ten JUANUÁr ... ja na Vás počkám 😀

Pa

sonycka
19. nov 2008

ahoj takže po 3 mesiacoch skusite že? tak ti velmi drzím palce 😉 😉 😉 nech to uz vyjde

cukruska1920
20. nov 2008

Haloooooooooooooo...kde ste vsetky? ako sa dari?

tilly
20. nov 2008

ahojte...

tak ako?

cervena ciapocka, ja neviem, ja HAK neberiem už 6 rokov, myslím, že je to humus 😝

cukruska1920
20. nov 2008

ahoj tilly...akosi tu je pusto..

tilly
20. nov 2008

hej, to vidím...

no nič, dnes to balím, nemám do čoho poriadne pichnúť, tak idem radšej domov variť...

cervena_ciapocka
20. nov 2008

tilly, ved aj ja si to myslim, ale v ten tyzden po kyrete mi to nejak nemyslelo tak som to uz na ten jeden mesiac nechala tak.

tilly
21. nov 2008

jaaaaj, ja mám dnes takú kríííízu, som preberala moje tehuveci a veci po malom... to ma vždy tak zoberie, vtedy najviac túžim po bábätku...

ach jo, ešte jedna mrcha a idem na to... alebo ešte dve... no, snáď ma to prejde a dám si ešte trošku času...

zuzka_w
22. nov 2008

Ja mám práve 2.krát menzes po kyrete a tiež sa chystáme hneď začať ... 😉 Nechcem čakať 6 mesiacov, ani 4, ani 3 ... čo má byť sa stane ....

mirip
22. nov 2008

ahojte missedky, tak som po dlhej dobe nakukla, ach jo čo vám budem hovoriť, sa mám ešte horšie ako ked som nevedela výsledky z krvi 😖 😔 😔 😔

tilly
22. nov 2008

mirip a prečo je ti horšie??? 😢

skybaby
22. nov 2008

ahojte babulky 😉
tilly ja ti mam kazdy den nejaku malu krizu ... boli sme dnes na nakupoch a vsade su same maminy s kocikmi a tehulky ☹
inak stale este nemame vysledky ani z histologie ani z genetiky a to uz mam prvy menzes za sebou
zuzi my sme sa rozhodli tiez ze necakame, ale nebudeme sa nejako nasilu ani snazit ... nechame tomu volny priebeh, presne ako hovoris .... co sa ma stat sa stane

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre