Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
12. jún 2009

adri tak to sú super správy teším sa s tebou dnes si si aj zafritovala inak aj ja som si všimla že aký sú niektorí doktori fešáci, tak už len nech sa to malémo rýchlo a dobre zahojí a bude dobre

no mlieko mi pomohlo, ale chcela som aby sa muž išiel spýtať aj do lekárne ak by náhodou nezabralo, lebo mandle doma nemáme ale dnes už budeme mať

no vidíš to adri všetko nakoniec dobre dopadlo to je super teraz si hádam bude dávať trochu väčší pozor je to potrebné k životu aj takéto zranenia aby sa človek vedel z nich poučiť

adrikanatasa
12. jún 2009

jaaaaj vevon z toho zranenia som sa poučila akurát ja a to tak že ho nemám nikomu dávať, on robí ďalej jak divý pes a keď ho ruka cez deň nebolí tak skáče lieta behá.. ten si môže zlomiť aj hlavu aj tak sa nepoučí 🙂

vevoncek
12. jún 2009

adri no čo už narobíš chlapci sú veľmi veľké šidlá a aj ho upozorníš aj tak si spraví po svojom ja keď synovocvy vysvetlím že to čo robí že si tým môže ublížiť tak mi neverí a potom keď si ublíži samozrejme (dávam na neho pozor ale občasným pádom a buchnátom sa nedá zabrániť) tak mu poviem vidíš ja som ti hovorila a nechcel si mi veriť až potom sa poučí ale zháňať neprestane je taký vynaliezavý že v zápätí vymyslí niečo iné s čím si môže ublýžiť no čo už jedine dávať pozor

lucialen
12. jún 2009

Vevon, uz som skoncila definitivne, robila som len na dohodu, ale nevadi mi to. Ak otehotniem, dam sa vypisat a budem doma oddychovat. Este mam posledny rok skoly pred sebou, tak aspon budem mat na to cas, pisat diplomovku a tak. Nemala som velmi pokojnu robotu, takze bez stresu to bude lepsie. A konecne si uzijem leto 😀

vevoncek
13. jún 2009

luci tak ja som na tom podobne s robotou aj preto som to riešila takto ale samozrejme po bábätku som túžila už dlho ale robota mi dopomohla v rozhodnutí že chcem byť tehotná napriek všetkému

kodada
15. jún 2009

Takze konecne nam ide konik 😉
babulky pekny tyzden vam prajem ... nech je tym najkrajsim pre vsetky ...

cukruska1920
15. jún 2009

Ahojte.....to co bolo s konikom 😕 uz som chytala abstinencne priznaky 😀

mirip
15. jún 2009

Jéj cukruš už máš 9tt 😵 Aj ja som bola prekvapená ked som okolo 15tej zapla PC že koník nejde, nejako často je problém so stránkou

cukruska1920
15. jún 2009

chi...no...len nech to tak naskakuje pekne aj dalej... 😎

tatuska1
15. jún 2009

ahojte babule ja som sa dnes tiez skusala pripojit a nic 😢 😢 😢 no ale uz nam to ficiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 cukru krasne to ide 😉 😉 😉 ja uz citim bublinky v brusku joj nech uz kopka moje zlaticko 😉 😉

mirip
15. jún 2009

a počkaj ako ťa neskor nakope aj do mechúra 😀 to už sú aj teraz iné kopance 😀 😀 😀

lucialen
15. jún 2009

Ahojte, Vevon, bola si u tej doktorky? Dufam, ze vsetko ok 😉

alicc
15. jún 2009

ahojte babulky. aj my sa snažíme otehotnieť. dúfam, že sa podarí. začiatkom júla sa chystáme na dovolenku, tak dúfam, že nebudem musieť baliť krídelká.😝 😝 😝
🙂 🙂 🙂

lucialen
16. jún 2009

Dobre ranko, to je zase pocasie co? 😠 Chystala som sa do slov. raja, ale cely den budem vyzerat asi takto 🙄 🙄 🙄

vevoncek
16. jún 2009

ahojte

ja som sa včera pokúšala sem dostať aby som vám napísala ako som dopadla ale koník nešiel tak vám píšem až teraz všetko je v poriadku srdiečko bije a mám aj knižku 😀 a som neskutočne šťastná 😉

cukruska1920
16. jún 2009

vevon...gratulujem k uspesnej kontole... 😉

vevoncek
16. jún 2009

cukruska ďakujem so mnesmierne šťastná tak veľmi som sa bála včera ale keď povedal doki že srdiečko bije tak mi padol kameň zo srdca určite ste to všetky počuli 😀

včera sme to oznámili už aj rodičom

cukruska1920
16. jún 2009

vevon... ja sa tiez bojim ako dopadne kontrola buduci piatok ale snad to bude v poriadku.... ☹ nasi to uz vedia...som to povedala na ocinove 50 narodeniny

tatuska1
16. jún 2009

ahojte babule srdecne aj ja blahozelam a len tak dalej babulky 😉 😉 ako vevon cukruska ako sa citite????

vevoncek
16. jún 2009

tak to bol určite pre neho krásny darček cukruska nebojkaj určite to teraz dobre dopadne uvidíš ja ti veľmi držím palce ono ten strach tam určite bude ale keď uvidíš srdiečko opadne z teba rýchlo a budeš veľmi šťastná 😵

vevoncek
16. jún 2009

cukruska a ten 9tt to máš normálne ako od doktora? mne povedala doktorka že pôrod bude 2.2.2010 celkom magický dátum to podľa mrchy a podľa sona 6.2.2010 takže je to celkom dobré že nie je nejako veľký rozdiel medzi tými dátumami a som v 7tt podľa toho

cukruska1920
16. jún 2009

tatus.... ja fajn...ani neviem ze som tehotna...okrem bolesti prs mi nic neni 😝

vevon... no...teraz som akurat v case ked som potratila ale snazim sa to ignorovat 😕

tatuska1
16. jún 2009

presne cukruska uz teraz vsetko bude ok uvidis a budes stasna maminka 😵 😵 😵

tatuska1
16. jún 2009

jej vevon krasny datum 😉 😉
cukru na to ani nemysli lebo bude bac bac po zadku 😉 😉

vevoncek
16. jún 2009

jáj tak preto ten strach ale neboj teraz to už musí dopadnúť dobre ja som sa tiež bála ale som si tak teraz hovorila že už to musí dopadnúť dobre aj keby čo bolo ale asi aj preto že sa cítim inak ako prvý krát a asi aj preto že som išla náročky neskôr k doktorke aby som nebola zbytočne v strese

tatuska ja sa cítim ako tehotná bolí ma žalúdok prsia síce nie som ale inak som v pohode a bála som sa včera že ako prežijem cestu lebo mi býva zle a vtedy mi zaberie keď si na chvíľu ľahnem ale včera mi absolútne nič nebolo

a ty sa cítiš ako a čo máš dnes na pláne?

tilly
16. jún 2009

baby, včera bol v budove, kde má koník kancelárie nejaký požiar či čo, možno to nejako súvisí, bolo tu riadne divadlo, tri hasičské autá, dve sanitky, nakoniec tak za 5 minút odišli, neviem, či horela chodba alebo čo, ale boli tam pootvárané okná aj dvere... inak neviem nič, len som mala rovno pri nich zaparkované auto, tak som letela dole, že ho rýchlo preparkujem, keby niečo, ale nebolo vidieť ani oheň, ani dym, bohvie čo to bolo... ja mám kanceláriu blízko tej ich...

včera večer sme prvý krát cítili kopančeky tak, že ich aj tatinko cítil 😀 juuuj, také kráááásne to bolo

tatuska1
16. jún 2009

ja sa momentalne citim super plna energie len vecer som hotova jak langos a nevidim na oci 😀 😀 dnes budem prat mam tam este postelne a mm monterky a maskace no a varit dnes bude čevapčiči no a inac nic knihu som precitala tak asi zacnem druhu a vonku to vyzara zase na krasne horucko ale nejdem na slnko lebo mam teraz hrozne citlivu pokozku a aby somnedostala alergiu.vevoncek mne bolo tak isto na zaciatku teraz je to uz naozaj radost byt tehotna dala som nove foto s bruškom za chvilu sa budem gulat jak gulicka 😀 😀 😀 😀

vevoncek
16. jún 2009

tilly tak to je super keď nebude fungovať konák tak ťa pošleme za nimi aby si ich vyhrešila 😀

to je super že už to takto cítite aj ja sa už na to veľmi teším

tatuska1
16. jún 2009

tilly jej ty uz citis drobatko a este stale nevies ze co to bude??

vevoncek
16. jún 2009

tatus a akú knihu si čítala? u nás je zamračené ale je teplo aj v noci mi bolo tak teplo že som sa na to budila a pritom spím v letnom pižamku idem si pozrieť bruško 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre