Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
12. okt 2009

no niektorým už naskočil 41 tt, poďme poďme aby to nešlo až do 43 tt 😀

tilly
12. okt 2009

nič nové? sue, si v nemocke? miri, nastupuješ zajtra?

ja mám ešte skoro mesiac čas...

mirip
12. okt 2009

hej tilly ak sa nič nebude diať dnes alebo v noci tak zajtra ráno idem určite na príjem, len dúfam že ma tam moj Dr. nenechá pár dní len na pozorovaní a hned bude niečo robiť 🙄

adrikanatasa
12. okt 2009

mirip ako pekne to vyzerá v tvojom profile že dnes čakáme dievčatko 🙂 To je krááásne 🙂 😉

sue250
12. okt 2009

baby nic lebo som nebola pokazilo sa nam auto, takze v stredu idem ale robi primar, sla by som zajtra ale zas nerobia utz, a v stredu sa uz dohodnem ak nic tak cisarak ja uz necakam)

mirip
12. okt 2009

hej adri je to pekné krásne by to bolo keby to bola aj pravda ale stále nič 🙄

civavava
12. okt 2009

kody, mirip, zelam rychly porod, nech je vsetko v poriadku! drzte sa 🙂

adrikanatasa
12. okt 2009

mirip neboj ešte nič nie je stratené, do večera ďaleko 😉
všetkým držím palce aby to bolo rýchle a aby boli bábatká zdravé 😉

tilly
12. okt 2009

kočky, držím palce pri pôrodoch... musíte to zvládnuť, po vás ideme my s tatuškou a sky 😀

tatuska1
12. okt 2009

babule oznamujem vam ze nasa kodada dnes porodila chlapceka vola sa Tomasko vaha 3470g,53cm.tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa veeeeeeeeeeeeeelmiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

mirip
12. okt 2009

😠 😠 😠 😠 😠 aj tu si ma predbehla ty potvora jedna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatuska1
12. okt 2009

ano 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
12. okt 2009

ved počkaj 😠 😠 😠 😠 ja ťa predbehnem z rodením 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

marion
12. okt 2009

Kody gratulujem...ten horuci kupel pomohol, ja som to vedela. 🙂 Takze baby ak chcet rodit, okupte sa v teplej vode, a potom to uz pojde rychlo 🙂

tilly
12. okt 2009

jeeeeeeej, kod, gratulujem, krásne miery 😉

aspinka
12. okt 2009

kody blahozelam 😉

sue250
12. okt 2009

kody blahozelam 🙂 tesime sa

sue250
12. okt 2009

baby a aky mala porod, ja mam pocit ze mi mala vypadne von po ceste taky tlak mam dole, a kazdu hodinu mi niekto vola ci este nic ja vypnem mobil bo ma znervoznuju ☹ a mam strach ☹

mirip
12. okt 2009

to by mohli byť kontrakcie sue, si sleduj v akých intervaloch to máš či každú pol hodinu alebo hodinu alebo menej............ mne o porode napísala len to čo tatuske

marion
12. okt 2009

Sue, kontrakcie su vlastne ako menstruacne krce, ak si mavala niekedy bolestivu menstruaciu, tak to su kontrakcie. 🙂 Ja som mavala silne krce pri mrche, takze som kontrakcie znasala celkom dobre. 🙂

sue250
12. okt 2009

ja som mala marion take silne krce pri menzese ze som stale marodovala ci v skole a v praci som brala ibalgin dva dni pred dostavenim ms lebo by som zdochla
praveze mirip je to take rozhadzane nemam to pravidelne

marion
12. okt 2009

Sue vcera vecer sme si s Kody pisali, a ze si dala horucu vanu. A maly sa jej do rana narodil. Mne tiez po horucej vani po 3 hodinach praskla plodova voda a od prvvych kontrakcii do 4 hodin bol maly na svete. 🙂

mirip
12. okt 2009

že by poslíčkovia? tí bývajú vraj nepravidelné kontrakcie a tie vraj sú predzvesťou tých pravých, ved uvidíš čo ti povie Dr. na poradni

sue250
12. okt 2009

mirip lenze mna tak boli v podbrusku a krize cele tehu tam je problem a ked idem na wc mam pocit ze mi mala vypadne))))) a kope hybe sa v noci uz nespim

marion
12. okt 2009

Sue tak ked budu tie krce, to su kontrakcie a to si odsleduj. Ale kedze si tie krce mavala, tak porod budes zvladat dobre, lebo na tu bolest si zvyknuta. Nic horsie to nebude, len to tlacenie trochu zaboli. 🙂 Ale neboj, mam uz aj za teba zimomriavky a drzim palce. 🙂

mirip
12. okt 2009

to ja nespím už dávno od cca nejakého 27tt ponocujeme aj s malou taký cirkus robí a kopcuje

marion
12. okt 2009

No baby, asi budete mat zive deticky, uz chcu ist von k vam maminkam... 🙂 🙂 🙂

mirip
12. okt 2009

no marion moje ešte nechce ved ja mám termín dnes a nič

marion
12. okt 2009

Ale ked tak kope.... 🙂 🙂 🙂

mirip
12. okt 2009

asi mu robí dobre že kope tam kde to mna bolí 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre