Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mia_31
15. okt 2012

@ondatra2
ďakujem, kde nájdem tú súkromku ?

ondatra2
15. okt 2012

@mia_31 @mia_31 klikni si na sukromne diskusie a tam to je pod nazvom Po potrate ideme dalej, uz to bude len dobre

ivik4
15. okt 2012

babule prosim Vas ,dnes je to 24den od cistenia a mam ruzovo-oranzovy vytok ... rano som mala aj mierne bolesti akoby mala prist mrcha ci uz by som ju mala ...toto asi menstrucia nebude vsak ? mali ste normalne krv alebo len spinenie 1x ? dakujem

saallen
15. okt 2012

@ivik4 ahoj no ja si myslim,ze uz by to aj mohla byt menstruacia,...ono je to individualne kedy pride,mne nabehla 31.den od kyretu,presne mesiac po zakroku 4.9.som bola na zakroku a 4.10.uz som mala ms.vsak vyckej a uvidis,...a na kontrole si bola uz u doktora?

ivik4
15. okt 2012

@sallen nie nebola,povedala mi ze mam prist po menstruaci ...a ja teda neviem ci je to len nieco pred nou alebo ci ona ... 😒

ondatra2
15. okt 2012

@ivik4 mala by ti prist normalne krv, nielen spinenie ale moze to byt zaciatok, ak sa to este len rozbieha

marryen
15. okt 2012

baby, Bohužiaľ sa k Vám prodávam, ☹ , môžem k Vám do súkromky?

saallen
16. okt 2012

@marryen ahoj pisni @ndatra2

mia_31
16. okt 2012

kurňa baby, nebláznite, už sa nepridávajte, čo je toto za dobu ? ☹

ondatra2
16. okt 2012

@marryen je mi to luto... ☹ pridavam ta.

saallen
20. okt 2012

@leonetka ahoj,ako sa ti dari?dlho si tu nebola,je vsetko ok?inac baby zalozily sukromku,tak kdyz tak pisni erikad82 a ona ta jam prida 🙂

leonetka
21. okt 2012

@saallen ahojki, mojka. 🙂 v robote je toho teraz vela, tak nestiham sem chodit pravidelne. len obcas nakuknem, no medzitym je tu tolko toho popisaneho... a prave sme sa vratili z chaty, na 4 dni sme vybehli do hor. nadherne pocasie bolo 🙂 ...u mna zatial bez zmeny. mam posledny mesiac cakania. zaciatkom novembra by mala prist 3. mrcha a potoooom zaciname snazilkovat 🙂 uz sa neviem dockat 🙂 a ty ako? uz snazite alebo tiez este mate prestavku?

leonetka
21. okt 2012

@erikad82 ahoj, mozem byt tiez pridana do sukromky?

saallen
21. okt 2012

@leonetka joj tak to potom ano,som sa bala ci sa nieco nestalo. Tak aspon sis oddychla a nacrepala sil. 🙂 hlavne nech to vyjde na prvykrat. My uz snazilkujeme,ale tak zas netlacime na to,ak sa ma zadarit tak sa zadari 🙂

leonetka
22. okt 2012

@saallen presne tak, ani my nebudeme tlacit na pilu. ak sa nezadari do nejakeho februara, tak az potom zacnem merat BT a pod. 😉 drzim palce, aby sa vam podarilo co najskor. nech si uz na vianoce tehulka 🙂

ellly
22. okt 2012

@leonetka napis ondatra2, ona spravuje tu sukromku .......budeme sa tesit, ze sa k nam pridas

skipka2
30. okt 2012

ahojte baby, prave som sa vratila z nemocnice, diagnoza anembryola, podstupila som kyretaz. mate niekto skusenost ze sa to zvykne opakovat? alebo sa nemusim bat a druhy pokus nebude uz len prazdny gestacny vak?

skipka2
30. okt 2012

teda anembryomola. mensi preklep....

saallen
30. okt 2012

@skipka2 ahoj to je mi velmi luto,ze aj ty si musela nieco take zazit,.... 😢 ci sa zvykne opakovat ,tazko povedat,mne sa sa to zatial stalo iba raz ,ale je medzi nami zena ktora si tym presla az trikrat,anembryomola,potom spontanny potrat a teraz missed, ☹ teraz uz tu koceny moc nebyvaju lebo sme zalozily sukromku,ak by si si s nami chcela aj viac pisat napis @ondatra2 a ona ta prida,

ondatra2
30. okt 2012

@skipka2 ahoj v kolkom tyzdni ti to zistili? mne to zistili v 12.tt ale ja som pravdepodobne mala uz potrat za sebou, lebo som dva dni predtym mala hnacku a krce, asi vtedy vyslo aj babo. ale ja som to doktorom nevravela, takze mi napisalai diagnozu anembryomola. a teda skusenost dalsiu nemam, lebo sa mi teraz po kyretazi nedari otehotniet ☹
ak chces ist k nam po potratoch do sukromky ozvi sa, pridam ta...je mi to velmi luto, ze to postihlo aj teba.

skipka2
30. okt 2012

@ondatra2 no ja som bola v 6tt u gynekologa na prvej prehliadke natesena ze som mala dve ciarocky a nezdalo sa mu nieco na ultrazvuku tak ma poslal do nemocnice na dalsi, ale uz som mala pred tym par dni taky hnedkasty vytok... v nemocnici si ma nechali par dni kym gestacny vak nepodrastol a na sledovanie hladiny HCG a na 3 den ked mi robili ultrazvuk zistili ze gestacny vak je uz 12 mm a prazdny, tak hned mi urobili kyretaz ... bolo to hrozne zistit ze som tehotna, ale vlastne nie som... lebo tam nic nie je.. bolo to moje prve tehotenstvo tak som sa zlakla ze aj tie ostatne tak mozu dopadnut. Ano pridaj ma prosim ta... vdaka

skipka2
30. okt 2012

@saallen som nevedela ze je to take caste... som myslela ze som nejaka vynimka, ze to byva malokedy, ale ked sa tu tak hrabem aj v starsich forach tak pozeram ze je nas viac, ja nechapem ako sa to moze vobec stat....

saallen
30. okt 2012

@skipka2 kym sa mi to nestalo,tak som tiez nevedela,ze nieco take sa moze stat,mne to zistili v 13tt,a to v 8tt krasne bilo srdiecko,ale v tom tydnu aj prestalo bit ☹ ,nic som netusila,lebo som ani len nespinila,nekrvacela ani bolesti som nemala,az na utz zjistili,ze uz je mrtve,okamzity nastup do nem. A ten den hned kyret,ale s tou isw!nu diag.tam boly dalsie 4o ktorych som vedela. Neviem co sa deje v teto dobe,ze nas to preziva tolko.

ondatra2
30. okt 2012

@skipka2 uz som ta pridala do sukromnej temy.

ajusik
31. okt 2012

Ahojte, mozete aj mna pridat do sukromnej temy, ja som po kyrete 4 dni..... ☹

zdenkaxyz
31. okt 2012

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, ak niektorá z vás bude vedieť odpoveď. Ako dlho po potrate je v krvi a moči ešte prítomnosť HCG? Možno tu aj bolo o tom písané, len je tu toho tak veľa... 🙂 vopred ďakujem a pekný deň

saallen
31. okt 2012

@ajusik ahoj to je mi luto☹ napis @ondatra2. Ona je zakladatelka jak ta prida
@zdenkaxyz tak to vobec netusim,mne ho ani nekomtrolovali ci kleslo,a ty si potratila spontanne alebo ta aj cistili?

mirip
31. okt 2012

@zdenkaxyz do prvého normálneho menzesu

mirip
31. okt 2012

@ajusik viem ako ti je, ale môžeš mi veriť, veľmi rýchlo sa teraz zadarí, veľa báb už po krete má deti a ja som toho že sa dá veľmi rýchlo otehotnieť príkladom, hlavu hore a neboj bude dobre, teraz je to hrozné ale uvidíš ako potom príde prvý normálny menzes a nabehne cyklus bude všetko stále len a len lepšie....

mirip
31. okt 2012

máte súkromnú skupinu? malaby som aj ja požiadať o prístup aby som vám dievčatá čo ste prekonali kyret a potrat trochu dodala nádeje do budúcnosti že bude lepšie a cobydub budú aj detičky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre