Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
4. dec 2008

ahojte,

ďalšia missedka ? 😢

cukruska1920
4. dec 2008

dalsia missedka...uz nie...baby neblaznite...uz stacilo.....malo by nas tu ubudat a nie pribudat ☹

vevoncek
4. dec 2008

ahojte no to je mi ľúto že musíte prežívať to čo sme prežili mi ostatné ale dá sa to zvládnuť veď preto je tu táto téma mne to veľmi pomohlo že som sa mohla vyžalovať

cukruska1920
4. dec 2008

vevon..... 😉

vevoncek
4. dec 2008

cukruska ahoj mojka

ja sa dnes tak nudím v robote a zajtra sa asi zbláznim od nudy a to som si myslela že pôjdem do roboty bude toho veľa odreagujem sa nebudem mať čas myslieť na sprostosti najvyšší čas hľadať druhú robotu

dnes idem kupovať darčeky s manželom ale potom keď prídeme domov si asi pozriem na nete nejaké ponuky

cukruska1920
4. dec 2008

kde robis?

skybaby
4. dec 2008

babulky boli ste niektora na antolskej? ja sa stale neviem dopracovat k vysledkom. robili nam histologiu aj genetiku, od 23.10. som doma z nemocky a vysledky stale nie su. sice uz viem co vyslo lebo dr. v nemocnici volala, ale stale nemam tie vysledky na papieri ☹ uz to proste chcem mat za sebou a potrebujem ist s nimi k mojmu dr. aby sme vedeli porobit vsetky potrebne vysetrenia
poradte ako to mam s tou antolskou riesit

vevoncek
4. dec 2008

robím v technických službách ale mám na starosti náhradnú výsadbu a výruby v podstate spolupracujem s mestom a teraz keď je zima nemám čo robiť a musím sa tváriť že robím aby nebolo zle

tilly
4. dec 2008

ja som bola v ružinove a tam som mala výsledky načas...

kurnik, tá mrcha stále nikde, dokedy mám čakať??? 😠 ešte túto jednu si prosím

aspinka
4. dec 2008

Ahojte. Aj ja si hladam robotku ked som otehotnela bola som v skusobnej takze som skoncila a teraz ked to nevyslo som nezamestnana :(
Dnes mi Dr. povedal ze naozaj mozem zacat snazilkovat po troch mesiacoch i ked v nemocke ze az po 6 ale vysledky mam ok aj hladina HCG mi velmi pekne klesla.
Co sa vysledkov tyka tiez mam ruzinov a som max.spokojna dnes som bola na krvi rano a o dve hodinky som volala pre vysledky. Pre histilogiu som si bola osobne. Skybaby na tvojom mieste by som nevolala ale isla osobne a pekne krasne od jednych dveri k druhym a nedat sa odbit 😎

vevoncek
5. dec 2008

skybaby ja by som tiež išla osobne a povedala im že tie výsledky potrebuješ alebo poprosiť svojho doktora či by ich on nemohol nejako posúriť ak sa s nimi pozná

aspinka tak to je riadne svinstvo že ťa takto prepustili ale ak sa ti tam páčilo nezobrali by ťa tam naspäť?Ja som mala zase ten problém že som mala zmluvu na zastupovenie materskej ale tá čo som ju zastupovala prišla a ja som sa bála že keby sa dozvedeli že som tehotná že by ma tiež vyhodili preto som to tajila a dobre som spravila lebo teraz nemusím nikomu nič hovoriť.Ale robotu si hľadám lebo málo zarábam a nepáči sa mi v robote, lebo sa tu strašne nudím a to je najhoršie čo môže byť a ešte k tomu mám kolegyne ktoré sú intrigánky a najväčší problém je že tu kde bývam nie sú moc na výber nejaké dobré pracovné ponuky väčšinou tie sa rozoberú podľa známostí

skybaby
5. dec 2008

dobre ranko, asi to urobim tak ze poprosim mojho dr. nech to nejako riesi on, idem k nemu v stredu, tak dovtedy nejako vydrzim. dik za rady.

vevoncek
5. dec 2008

skybaby nemáš za čo hlavne nech sa ti to podarí čím skôr vybaviť veľa šťastia ti prajem

haniak
5. dec 2008

vevoncek ako si to zvladala????kolko si bola v nemocnici???

haniak
5. dec 2008

aspinka a nebolo ti zle po narkoze?????dnes mi povedali tu hroznu spravu.....asi bud tyz idem nato coho sa velmi bojim ☹

cukruska1920
5. dec 2008

Ahojte bambulky....ako?

kodada
5. dec 2008

hani to mi je velmi luto, zial bohu,vitame ta medzi nami 😒
ja som narkozu zvladla v pohode, trochu sa mi krutila hlava, ale inak nic, ani zvracanie ...

haniak
5. dec 2008

a za kolko ta pustili z nemocnice??????a kedy si isla pracovat po opke??

kodada
5. dec 2008

operovali ma v piatok cca 13,30, v sobotu rano ma uz prepustali domov, hned v pondelok som nastupila do prace ... ale to je individualne, uvidis ako sa budes citit, ja som krvacala len do piatka vecera

haniak
5. dec 2008

aha dakujem .......takze ked si sa zobudila nebolo ti teda zle.....mam s toho strach.....vraj to trva 5min ta opka

aspinka
5. dec 2008

haniak z toho celeho bol zakrok asi to najednoduchsie fak ma len uspali a ked ma zobudili bolo po vsetkom ja som bola taka stastna ze to mam za sebou ze mi nic nebolo len velka ulava. Potom musis dve hodiny lezat a ja som hned bezala jest lebo som bola strasne hladna. No prijali ma v utorok zakrok robiliv stredu doobeda tesila som sa ze idem domov ked som sa napchavala tym obedom prisiel doktor ze to prebiehalo v pohode ale den este musim zostat lebo som tam mala vela "materialu" i ked som bola v 10tt maternica bola natiahnuta na 13tt. To bol asi najhorsia rana bola som ako male decko hned som revala ☹ No ale prezila som mne este davali infuzky na stiahnutie maternice a jednu stiplavu do zadku 😉
Teraz som tri tyzdne po a maternica je ako z "cukru" dokonca uz aj hladinu HCG mam negativnu a cakam MS 😎

haniak
5. dec 2008

no tak to ti zavidim.....boze mna to caka asi bud tyz.....hned si vybavim vsetko co mam.....inac mam strach z inekcii...o pane boze mam take haluze........no ja asi skolabujem ked tam pojdem ☹

tilly
5. dec 2008

haniak, ja znášam narkózu strašne zle, ale po kyrete mi bolo dobre, po dvoch hodinách som sa normálne postavila, najedla, nič mi nebolo, fyzicky... úplná pohodička...

ďalšia missedka ☹ 😢 , je mi to ľúto...

mne dnes dorazila druhá mrškaaa 😀 takže my už môžme začať pracovať, ale ešte by som sa chcela poriadne scapať na silvestra, takže by som ešte jednu mrchu chcela a potom si už nezapálim a nenapijem sa, budem pekne poctivo brať pregnium alebo babyplan...

vevoncek
5. dec 2008

haniak ja som to mala tak že pondelok ráno o 6.00 som prišla do nemocnice sestrička ma prijala uložila do izby potom som čakala na doktorku ona organizovala operácie a aj vyplňala so mnou formuláre okolo 9.00 mi pichli do zadku náladovku to bolo asi pre mňa najhoršie a to asi najviac bolelo potom som všetko videla romazane ešte pred náladovkou mi dali ditiaden no a potom ma odviezli na operačku tak som vyšla na kozu poumývali ma a potom už nič neviem ani ako mi pichla do ruky ihla a uspala ma potom som sa zobudila na izbe bolo možno 11,12 hodín a akurát ma išla pozrieť sestrička ale ešte som bola ako omráčená tak som zle vnímala len sa ma pýtala či mi nie je zle ja som povedala že nie tak išla za druhou pacientkou a v tom mi prišlo zle tak doniesla tú nádobu ja som sa vyvracala ale toho sa nemusíš báť, lebo ja som bola taká oblbnutá ešte tou anstéziou že som aj to vracanie ledva vnímala a potom po dvoch hodinách po operácii prišla za mnou sestrička že či nekrvácam ale nekrvácala som ale potrebovala som ísť na WC ta mi sestrička povedala že pôjde so mnou ale prešli sme len pol cestu, lebo sa mi začala hlava točiť a skoro som odpadla tak som si poležala ešte 15 min a potom mi už bolo dobre, okolo 15.00 prišla za mnou doktorka informovala ma že sex by sme nemali mať 1 mesiac a po 3 menzesoch môžme začať plodiť a išla som ešte v ten deň domov.

Podľa mňa sa vôbec toho nemusíš báť tá psychická bolesť je väčšia ako tá fyzická ja som si vždy myslela že keby som musela ísť na operáciu asi by som radšej umrela ale toto bolo uplne v pohode nebolo to vôbec strašne dokonca ma ani brucho nebolelo len keď som prišla domov ma začalo dosť preháňať neviem či kôli tej operácii alebo či som prekonala nejakú črevnú chrípku. A krvácať som krvácala len v nemocnici keď som sa postavila ale teraz som celý týždeň špinila som zvedavá kedy sa to zastaví

haniak
5. dec 2008

babulky ste strasne zlate a dakujem vam za podporu...mne ked robili prsia nebolo mi vobec zle iba sa mi hlava tocila a po 1hod som isla po svojich domov jasne ze ale z doprovodom tak hadam to zvladnem........

tilly
6. dec 2008

vevoncek, to ti dali potom asi dosť silnú anestéziu, lebo ja som po dvoch hodinách lietala ako čiperka...

haniak fyzicky to určite zvládneš... psychicky je to horšie

mirip
6. dec 2008

ja som vsala z postele hned po o desiatej som mala kyret, vraj to bolo tak 10minút a 10,15 som už telefonovala s mužom a hned vstávala z postele a anesteziloog hned bežal za mnou na izbu že čo to má byť že mám ešte tak pol hodiny ležať ale ja som už 10,30 bola osprchovaná a v čistom prezlečená a behala po chodbe takže reakcia na anestézu je individuálna

cukruska1920
6. dec 2008

ja som tiez nemala ziadne problemy po anesteze.....po zakroku ma dali na prepudzacku a tam som bola asi hodinu a potom ma previezli na izbu a bolo ok...teda co sa tyka fizicky...psychicky to bolo horsie

vevoncek
8. dec 2008

dobré ránko tak dnes som bola na infekčnom kôli tej toxokare ale doktroka tam nebola tak som hovorila sestričke čo sa mi stalo že som potratila tak že už mi môžu na toxokaru predpísať lieky a dosť ma šoklo čo mi povedala že keď som potratila že doktorka sa bude chcieť so mnou rozprávať a že či keď som bola na čistení to poslali na hostológiu prečo sa to stalo(ja som si myslela že je to jednoznačné-že to kôli tej toxokare) teraz neviem čo si mám myslieť ale idem dnes aj na kontrolu ku gynekologičke tak sa jej spýtam na tú histológiu, len ja ešte krvácam aj po týždni síce len tak jemne ale neviem či to je normálne.

kodada
8. dec 2008

bre ranko vevu, doktorka ti aj tak nemoze nasadit lieky, kym ta ona nevysetri ... to si nezoberie na zodpovednost ... kedy mas prist? kedy tam bude doktorka?
ja cakam na mrchu, potvora vcera neprisla 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre