Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
24. mar 2009

tvoj muž je marián? 😉
my si s mužom už nič nekupujeme... max tak on mne kvetinky a ja jemu čokinu, s domčom mu vždy niečo pekné vyrobíme, nacapíme na nástenku...

adrikanatasa
24. mar 2009

veru Marián, všetci ho volajú Maroš ale ževraj je Marián 😀 ja mu veru kúpim belgické pralinky, mňam tie lúbim aj ja a asi sa nad ním zľutujem a kúpim mu novú peňaženku lebo tá stará je už rozklade 🙂

tilly
24. mar 2009

no tak vidíš, keď potrebuje peňaženku, tak to máš ľahké 😀

adrikanatasa
24. mar 2009

tilly a s krpcom mu teda vystrihneme nejakú tú tortu z papiera, malý sa pri tom bude tešiť. Dobrý nápad s tou vlastnou výrobou.. 😉

tatuska1
24. mar 2009

ahojte ahojte!!!!!!!!!!!!!!

tatuska1
24. mar 2009

kody robis chutky na vcas rana???????,ja by som si vybrala asi ten rezen no ale potom by som si dala aj tie buchty 😀 😀 😀 😀

tatuska1
24. mar 2009

vevon ja som tiez robila to magi kura myslis tie stehienka v tom sacku co pecies?lebo mne to strasne chutiiiiiii!!!!!!!ja dnes mam navarene a budem len valat sunky!! 😀

tilly
24. mar 2009

ja mám tiež ešte navarené od nedele, ale aj tak moc toho jesť nezvládnem... včera čo som zjedla, to som vygrcala... ale už je mi lepšie, hrdlo sa už trošku ukludnilo...

skybaby
24. mar 2009

ahojte 🙂 tusim ste ma tu spominali, ja som na ziadnej dovolenke nebola a ani sa pocas tehu asi neodvazim, predsa len po tom vsetkom co mame za sebou, sme sa s muzikom dohodli, ze budeme vela vela oddychovat ...
som sa tu chvilu neukazala lebo som trochu depkovala, ale vcera vecer som bola na kontrole a mame krasne srdiecko 😵 dokonca sa predbiehame a podla ms sme boli 7+5 a podla velkosti 8+2

tatuska1
24. mar 2009

sky ano babky ta spominali ze si dlho nebola nebojkaj uz bude len dobre uvidis my vsetky na teba myslime a navzajom si podavame podporu.a gratulujemmmmmmmmmmmmmm k srdiecku!!!!!!!!!!!!!!!

skybaby
24. mar 2009

tatus dakujeeeeeeeeem, fakt sa strasne tesim

sue250
24. mar 2009

sky uz sme sa bali. adrika moj muz je tiez marian a dostane parfem kupovala som ho davno jeden pre seba a muzsky tej znacky bol o polovicu lacnejsi. ak pouzivate original parfemy mam jedneho chlapka co nosi za velmi lacno, napr. bvlgari omnia crystal 69Osk v parfumerii 26OOsk a su to originali. ja som si tak kupila gucci najnovsi lebo v parfumerii stohi 3600 a ja som dala 1200 a pansky ma vysiel 1000sk co je velmi velmi lacny.
sky ja som 9+5 ale mam strach ficim na dufastone, lebo boli ma sem tam brusko ako na MS a krize.

adrikanatasa
24. mar 2009

ahojte tatus sue, sky 😉 No sue to keby som vedela skôr tak určite by som ti urobila kšeft s tým parfémom ale nevadí veď ešte bude mať narodeniny v septembri 🙂

sue250
24. mar 2009

ano aj moj ma narodeniny v septembri 7, ))))

adrikanatasa
24. mar 2009

moj 13teho 🙂

vevoncek
24. mar 2009

ahojte babulky ja som mala veľa roboty ale už som tu

tatuska presne také stehienka 😀

my si s mužom nekupujeme nič, lebo celý rok keď niečo chceme tak si kúpime a radšej šetríme a potom si kúpime niečo do bytu

sue a ako je to možné že tie parfémy výjdu tak lacno? Ja by som aj chcela taký lacný teraz mám feragamo incanto a to je super ale to som dostala pod stromček také malé balenie a chcela by som väčšie aj s krémom telovým ale ešte som nepátrala aká je cena v parfumérke asi budem pátrať až keď miniem

sue250
24. mar 2009

vevoncek dam ti na toho pana email a ty mu napises ci to moze zohnat a ze za kolko, system je taky ze posle ti ho domov ziadna dobierka ani platba vopred v baliku mas sek ktory uhradis, parfemy su zabalene original made in france. vzdy ti bude posielat newsletter ake ma novinky ma aj kremy a vsetko ostatne. tu je email: o_neill87@hotmail.com
povedz mu aj ze kontakt mas od zuzany. v robote vsetky objednavame cez neho a ziadna sa nestazovala. ma lacne aj lacoste, gucii, bvlgari ostatne neviem lebo nepouzivam ale ma toho vela. manzelovi som na vianoce objednala dior farenheit co stoji najviac a u neho 100ml 15OOsk v obchode 5Oml 2900sk, viem ze bratovi som objednavala blgari aqua sprchac, krem a parfem 50ml a cena bola 1000sk a este tester blgari note a ten vysiel 370sk ale ten bol bez vrchnaka to len na skusku brat chcel.

mirip
24. mar 2009

ahojte, no ja mám parfémy celkom lacno, robím s oriflamom ale jasné že to nie sú značkové ako hugo boss napr ale niektoré celkom dobre voňajú a ešte mám lacoste čo mi muž za 1500 kúpil a to mi trvá už dobrý rok, to je taký "sviatočný" len občas

evulik6
24. mar 2009

ahojte babulky...tak som vas prisla kuken...obedik navareny, maly buva na gauci pri tv tak mam chvilku cas, kym mm nedojde z prace...

tie parfumy sa mi paci 😵 ja som na tieto vianoce dostala same parfumy, tak mam zasobu asi aj na dva roky 😀 aj moj muz ma dva 😉

moj muz ma narodky 13.aprila, tak tiez riesim darcek co mu kupim...ale este som sa nerozhodla...mozno nejake lepsejsie tricko, teraz su vsade akcie a vypredaje, tak nieco popozeram...

sky, gratulujem k srdiecku...velmi sa tesim spolu s tebou a drzim palceky...aj ostatnym tehulkam, robite mi radost 😵

vevoncek
24. mar 2009

sue ďakujem 😉

evulik6
24. mar 2009

no maly sa uz aj zobudil....tak si iba trosku zdriemol saso jeden...o siestej uz buntosi a potom nevladze 😝 😀

tatuska1
24. mar 2009

sue ja objednavam cez net parfumy na www.parfems.sk a som spokojna lebo cenovo su super a stale su akcie momentalne mam incanto shine -salvadore feragamo a je uchvatna a to som kupila za necelych 35eur 100ml.a predtym bvlgari ale ja tu omnia tiez je super. vela inych parfumov za super cenu. 😉
evulik a co si nakoniec fajne varila???????

sue250
24. mar 2009

poznam stranku a este jedna je lepsia www.parfumeriazet.sk ja porovnavam ceny plus ceny od toho pana a ten najvyhodnejsi kupim.

tatuska1
24. mar 2009

a to sa ho len pytas ze aku chces a on ti posiela odpoved ci ako?

sue250
24. mar 2009

evulik vidis keby som vedela ze nieco zhanas mala som svetre a tricka laurph lauren, hodinky chorpardy za velmi lacno, tricko vyslo nejakych 15eur, a dalsia varka pride az v koncom apriai, slnecne okuliare gucii, dg LV a takisto aj kabelky. su to vsetko kopie ale na nerozoznanie ak budete mat zaujem poslem vam foto na vas nick. alebo email.

vevoncek
24. mar 2009

sue a má ten pán aj nejakú stránku? či máš len tútu adresu?

evi tak to si si moc neoddýchla od malého ale aspoň že si trochu zriemkol

tatuska1
24. mar 2009

sue tak okuliare by sa mi zisli tak to na mna mysli 😎 😎 😎 😎 😎

vevoncek
24. mar 2009

sue pošlo 😀 😵

sue250
24. mar 2009

nie len email. bohuzial lebo parfemy sa menia stale. tak preto nema, mal na mmb ale zrusil.

vevoncek
24. mar 2009

pošlo= pošli 😀 😀 😀

vidieť že píšem potajomky potom to tak vizerá 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre