Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
30. mar 2009

som to nejak pomotala, na ten idem teraz vo stvrtok, v 16 tt idem na ten tripletest
vraj budes mat taky porod ako tvoja matka, ale to sa mi nezda, mi sme dve sestry, a kazde tehu aj porod bol uplne iny ...

mirip
30. mar 2009

presne tak screening na tripletest býva od 16do20tt

ako kody? máš sa? ešte stále ti nie je zle?

sue250
30. mar 2009

ano kodi presne tripl test je od 16 tt a ten porod ako matka suhlasi, lebo my sme sa vsetci narodili v 7m a ratam ze aj moje deti sa narodia pretoze dvojicky vydrzali do 24tt a primar povedal ze najdlhsie jedno bude v31t mne porod vyvolala infuzia na udrzanie presne ako mojej mame ked cakala mna v 7m pichli a do rana som sa narodila a mne to tiez dali a som do rana porodila i ked lekari povedali ze na milion percent neexistuje ze to bolo tak. aj moja mama mala potrat v 6m mrtve dieta ale. a jedno sme mali spolocne ked som porodila ten pocit vam neviem opisat mne bolo tak dobre ako znovunarodenie ziaden bolest, smutok, zial plac nic len mi bolo dobre kolko boh sily vzal tolko dal. a moja mama povedala to iste. takze uz teraz je ten strach v 7m.
bojim sa screeningu sniva sa mi stale ze tam idem ze su tam dva plody a zle vyjde test. alebo ze jedno a zle. no proste horor uz to chcem mat zasebou.

mirip
30. mar 2009

ja mám ísť tiež 6teho a sa velmi bojím ☹

sue250
30. mar 2009

lenze baby vas aspon ukludni ze ste tam neboli ja uz raz bola a jedno dieta nebolo ok, mozno aj dobre ze som potratila i ked to znie hrozne ale toho sa bojim mne uz raz tripl testy vysli zle i ked ma ukludnovali ze pri dvojickach je to vzdy inak rozhadzane a 4D bolo ok a napriek tomu jedno dieta nieco malo nepovedali co ale malo. preto ten strach, este raz tym stresom prejst genetika odbery sa zblaznim

mirip
30. mar 2009

trippletesty vyšli zle aj mojej švagrinej, poslali ju na odber plodovej vody a po troch týždňoch boli výsledky, a je všetko ok

sue250
30. mar 2009

aj ja som bola na odber vody ale ten robil zle lebo si mysleli ze su oba v jednom obale a na 4D povedal ze nie tak urobili odber z dobreho baba a pritom po porode sice boli tri verzie, lekarka co robila porod povedala ze tam nic nevidela, detska lekarka ze malo zrasty na ruckach a chrbte a primar ze bolo mogoloidne podla ak bolo mongoloidne tak na 4D tam nieco zle musel vidiet tam su jasne crty proste skor nieco na chrbtici a ruckach, uz som to spominala ale potom bol manzel u jednej vestice ta povedala ze keby sa tie babatka narodili tak by to bolo trapenie na cely zivot ani si to neviem predstavit nemala by to hovorit ale nam deti neboli este sudene. sice povedala ze po novom roku otehotniem a vidi nas s babom v novom dome ,co staviame tak sa trosku utesujem. ale ten stres je velky, viete baby amnio sa robi v 16tt a co urobite? ak bude nieco zle? potrat? to uz je neskoro, este v 12-13tt to sa da ale kym pridu vysledky ste skoro v 20tt citite pohyby a co? to amnio je zbytocne. keby sa robilo skor nepoviem ale v takom stadiu.

lubkaaa
30. mar 2009

ahojte. ako sa prejavuje MA?

kodada
30. mar 2009

lubkaa aj nijak, ja som nemala ziadne priznaky

lubkaaa
30. mar 2009

a kedy Ti zistili, že si ho mala? v ktorom tt?

vevoncek
30. mar 2009

lubka myslím si že asi ani jedna z nás nemala žiadne prejavy to jednoducho zistí asi až doktor
v ktorom týždni to je individuálne ja som bola v 8 ale doki napísal že v 5 do karty

kodada
30. mar 2009

cca v 10+4 som mala v zaznamoch, prisli na to skoro, lebo som bola na sone v priebehu par dni, srdicko bilo a potom uz nie

sue250
30. mar 2009

kodada nestras ja som teraz tak, si aj krvacala? je to bolestive? ci ides pod narkozu a nic nevies.

mirip
30. mar 2009

je to bolestivé ale pre dušu, ide sa pod narkozu na cca 10minút a potom sa už len zobudíš a dáš si vložku lebo si od krvi........je to hnus, dúfam že sa mne ani nikomu inému nič podobné nestane a potom ten smútok pri každej výmene vložky ☹

sue250
30. mar 2009

aha lebo kamoska dostala tabletku a tak krvacala narkoza az ak sa sama nevycisti ale ona bola v 7tt. a hovorila ze to bola hrozna bolest neskutocna horsie ako porod. do rana lezala v bolestiach to bolo v stvrtok a v sobotu sa vydavala.

kodada
30. mar 2009

sue bola som uplne bez priznakov ... krvacala som po zakroku len par hodin ... je to hlavne zaber na dusu ...

baby ale dost, nebavte sa o tom, nemyslite na zle veci, myslite pozitivne, to zle uz mame za sebou a uz bude len dobre ... lebo si vas najdem a dostanete !!! negativne myslienky pritahuju negativne veci a situacie

tatuska1
30. mar 2009

babky ved vy ste krasne tehule myslite na nieco peknucke zlaticka viem ze je to tazke nemysliet ale treba mysliet pozitivne 😉 😉 😉 😉

kodada
30. mar 2009

vdaka tatu za podporu, dnes sa to tu zvrhlo zlym smerom 😉

tatuska1
30. mar 2009

kody no naraz sme to napisali 😀 😀 😀 😀 ale je to tak kody povedz dievcatam este raz o tej knihe mne to dodalo vela aj sa snazim postupovat podla toho 😉 😉 😉 😉 😉

kodada
30. mar 2009

je to kniha Tajomstvo - The Secret od Byrne Rhonda, je velmi inspirujuca a poucna, uz som ju tu spominala ... je o pristupu k zivotu

Anotácia
Fragmenty Veľkého tajomstva sa po stáročia vynárali v ústnej tradícii, v literatúre a v náboženských či filozofických dielach. Po prvý raz sa všetky zlomky Tajomstva spojili v neuveriteľnom odhalení, ktoré zmení život toho, kto ho zažije na vlastnej koži. V tejto knihe sa naučíte, ako Tajomstvo používať v každej oblasti života - nech sú to peniaze, zdravie, vzťahy či šťastie - a v každej interakcii so svetom. Začnete rozumieť sile, ktorá sa vo vás skrýva, a tento objav vnesie do vášho života radosť. Tajomstvo obsahuje múdrosť dnešných učiteľov, mužov a žien, ktorí ho použili pri budovaní zdravia, bohatstva a šťastia. Kniha prináša ich pôsobivé príbehy o tom, ako im poznanie Tajomstva pomohlo zbaviť sa chorôb, získať bohatstvo, prekonať prekážky a dosiahnuť veci, ktoré by mnohí považovali za nemožné.

http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_...

evulik6
30. mar 2009

ahojte babulky...tak uz som sa k vam dostala... konecne 🙂

my sme nakoniec isli vcera k manzelovmu bratrancovi a tam sme aj prespali, bo mm ma dnes a zajtra dovolenku, tak behame, ako vzdy 😉

ako sa mate babulky?

kodada
30. mar 2009

ahoj evulik, aj som cez den rozmyslala kde si sa nam stratila 😉

vevoncek
30. mar 2009

Ahojte aj ja som tu manžo pozerá nejaký seriál tak ma sem vyhnal

evi veľmi si nám chýbala 😉

tatuska1
30. mar 2009

no ahoj evulik a ja tu skumem aj s kody ze kde si sa nam stratila 😀 😀 😀 😀 😀

kodada
30. mar 2009

a to si sa vevu tak lahko dala? 😀

tatuska1
30. mar 2009

dala ako dala asi musela 😀 😀 😀 😀 😀 co vevon???????????

vevoncek
30. mar 2009

no jasné keď som vedela že si môžem s vami pokecať normálne som išla s radosťou 😀 mohol by ma častejšie posielať za PC

tatuska1
30. mar 2009

kody aj teba vyhnal m k pc???????????????? 😀 😀 😀 moj prisiel prezul mi auticko a o chvilu ide zase do robotky maju skusobne testy tak bude do noci v praci ☹

kodada
30. mar 2009

ja zvladam oboje, aj spravy aj PC 😉

tatuska1
30. mar 2009

do prkinka ja si musim natiahnut kabel na laptop aby som bola tiez vsade 😀 😀 😀 😀 ale nabuduci mesiac si kupim to bezdrotove tak ja vam dammmmmmmm 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre