Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
24. apr 2009

nooo neboj adri, vyjde to... a uz to donosis v pohode... uvidis...

mne sa teraz ovu presunula statocne...som mavala od 14do 17 Dc a teraz mi to vychadza na 10alebo 12 DC ..uvidim podla zajtrajsej teploty... ale podla mna bola na ten 10den ... co vyzera ze mrcha mi pride zase skor ako by mala...uz ma z toho porazi... po nej pojdem k dr nech mi da tiez ten duphaston alebo co...

tatuska1
24. apr 2009

ahojte moje krasne ako sa mate?
ema tak aj ja som mala MA v oktobri a tehu.som zostala vo februari tiez som sa strasne bala tak som hned utekala k lekarke ale bola som este len 4,5tt a este nebola akcia radsej chod az tak o dva tyzdne ja som sice isla skor kvoli herpesu co sa mi spravil na puse lebo v tehotenstve je to nebezpecne lenze ja som bola nachladena a mala som oslabenu imunitu lebo som vtedy prekonala aj vrevnu jednodnovu chripku.ale nastastie bol obyc.herpes simplex co mi povedala lekarka na infekcnom no a potom uz o tie dva tyzdne bolo aj srdiecko dokonca babo je väcsie ako podla menzesu.

tatuska1
24. apr 2009

babky ja som tiez mala nasadeny dupfaston na jeden mesiac a hned som aj otehotnela nasadila mi ho ako predpripravu pred otehotnenim lebo ja som problem s cyklom nemala

ellysa
24. apr 2009

ahojte
titti držím veľmi palčeky, určite ešte vydrž 🙂
Ja som úplne chorá a musím byť v práci, lebo mám kopec termínov 😠

vevoncek
24. apr 2009

baby pre mňa je to novinka že je sviatok ale ste ma potešili normálne som šťastná, lebo ja už ani nedúfala 😀 dnes mám toľko toho vrobote že nič nestíham je tu úplne chaos ale už mám len jedno stretko a potom už budem v kancli dúfam

evi starká ma 100 rokov takže už má na to vek ale ju to zobralo tak zo dňa na deň jeden deň nevedela obsedieť a potom dva dni už len ležala my sme ani nevedeli že prekonala mozgovú príhodu a nechce ani jesť ani piť nič a vizerá strašne zle

inak dnes ma stále tešíte
tatuska si ma potešila keď si napísala že si prvý mesiac po duphastone otehotnela to si už druhá čo mi to hovorí tak dúfam že aj mňa to čaká 😀 ale najskôr musím mrchu počkať a potom sa to začne

evi daj si ho predpísať na upravenie cyklu, lebo vizerá že aj tebe to nejako blbne a možno ako píše tatuska výjde to na prvý krát 😀 to bude paráda keď oznámime naraz novinu

tatuska1
24. apr 2009

no vevon presne moja lekarka sa velmi potesila ze to tak hned vyslo 😉 😉 😉 😉
skuste sa porozpravat a nech vam to naordinuju 😉 😉 😉 😉

tatuska1
24. apr 2009

hej baby a kde je cukruska?

tatuska1
24. apr 2009

kde ste vsetky vonku ci makate?????????? 😀 😀 😀 😀

mirip
24. apr 2009

ahoj ja som tu, curuška je v robote

adrikanatasa
24. apr 2009

a už som tu aj ja 🙂

adrikanatasa
24. apr 2009

čítam vás čítam... ahaaa takže duphaston si mám pýtať u gyndoša?? 🙂

ellysa
24. apr 2009

adri a ten ti ho predpíše za podmienky, že vyhodíš niečo zo svojej povestnej poličky 😀 😀
inak prišlo mi včera aloe vera, ale dostanem sa k nemu až budúci víkend, tak budem piť 😉

vevoncek
24. apr 2009

tatuska veď ja sa preto teším, lebo mi ho doktorka sama predpísala na upravenie cyklu ale ak mi to zaberie a zostanem tehu tak potom vám to všetkým odporučím to už budem 3 čo jej to zabralo 😀

ja som bola vonku ale v rámci roboty ale už budem tu v plnej kráse 😀

tatuska1
24. apr 2009

vevoncek ma to daco do seba uvidime ako tebe zaberie ale bodaj by tak ako mne 😉 😉 😉 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vevoncek
24. apr 2009

tatuska bodaj by

a ako sa máš? už je lepšie?

danulka0011
24. apr 2009

Cafte baby,, vsetci uzivate duphaston?
Ja som cela "natesena",, dostala som zospodu volaky zapal, svrbenie... hrozne..a hlavne ze je piatok..
Mate niekto skusenosti s Tantum Rosa?Odporucali mi to kamosky.Pouzivate to niektora,pomaha to??

mirip
24. apr 2009

ahoj ja som mala tantum rosa, pomáhal ale naposledy som si to akurát tým výplachom zaniesla dnu, tak mi musel dať gynekolog vaginálne tabletky candibene a teraz má pre istotu doma kúpený candibene krém, ten sa dá kúpiť aj bez predpisu a je dobrý pomáha

danulka0011
24. apr 2009

ja mam kupeny canesten,myslela som ze to prejde, nechcela som chodit ku gyndosovi, ale pouzivam ten canesten druhy den a svrbi ale menej...
mam taky hrudkovy vytok, asi to su kvasinky alebo co....

vevoncek
24. apr 2009

ja používam na to lebo to mávam často (hlavne po antibiotikách) borax to je taký olejček čo používajú aj doktori pri operácich žien zospodu a čípky gyntima alebo ešte fungicidin

evulik6
24. apr 2009

ahojte ...tak uz som tu....

vevon aj moja starka mala mozgovu... a druhykrat teraz naposledy co mala, to sme tiez nevedeli ze mala mozgovku...chudatka...ale krasny vek sa dozila ta tvoja...ze 100 rokov, to sa dnes malokto dozije...moja bude mat v maji 83.... a starky mi zomrel velmi mlady... ja som mala 2,5 roka tak si ho ani nepamatam...
este mam starkych z otcovej strany, ale ty ani nevedia ze existujeme...dadka este ani nevideli... ale co uz s nimi...ked to oni tak chcu....ja ich vlastne ako mojich starych rodicov ani neberiem...nemam vlastne ani pre co

no ak mi mrcha dojde...co vychadza na zaciatku maja tak urcite pojdem po nej k dokine...to uz som odhodlana... len som jej dala este jednu sancu po minulej mrche...ale ako vidim, tak sa mi to neumudrilo... no co uz...ked to nepojde po dobrom tak to pojde tabletkami 😀

danulka0011
24. apr 2009

Vevoncek tu gyntimu a fungicidin ,, kupim to normalne bez predpisu?
Nepomoze mi jeden ten vyplach? Este som to totiz neskusala,len kupila a kukam na to...zatial... 🙂 🙂

vevoncek
24. apr 2009

evi moja starka robila neplachu ešte keď mala málo rokov ale teraz bola taká podarená ale so starými ľuďmi je to ťažko ale mamina sa rada o ňu starala veď to bola jej mama a ona ju vychovala a mamina jej to teraz vracia a ja sa tiež tak budem o maminu starať keď bude treba nemám rada keď niekto odhodí svojich rodičov niekde do starobinca pokiaľ to oni nechcú a naša starká patrí medzi najstaršie občianky v PD ak chceš si pozri jej foto je na prievidzkej stránke ako jubilantka (tam ešte vizerala super) pošlem ti IP

vevoncek
24. apr 2009

obidvoje dostaneš bez predpisu aj ten borax tie čipky gyntima si daj na večer keď budeš vicikaná a pôjdeš spať, lebo to je také že to zvykne vytekať tak aj vložku si daj a ten fungicidin ja som si to natierala vždy keď mi to napadlo asi by sa to malo menej ale ja som si to ráno naobed a ešte aj večer dávala

evulik6
24. apr 2009

ano vevon, moja sa tiez stara o svoju maminku... uz pat rokov co je na posteli, chodi tam kazdy den z roboty a vecer chodi domov... byva s nou este mamin brat...stary mladenec, tak vecer chodi domov a rano zase do prace a tak..kolotoc... no poviem ti ze niekedy je to tazke, lebo fakt to je horsie ako o male dieta sa starat... vie byt aj pekne protivna... ale ja by som to tiez robila keby som maminou.... zasluzi si to...
zlata je tvoja starka... podarena...

evulik6
24. apr 2009

no ja pojdem dnes o tretej k nasim, su tam kolotoce, tak maly bude cely happy a potom pojdeme za sestrou do bojnic do prace...otvorili tam terasu a je tam smykala s pieskom tak sa maly pohra...
dnes sme mu kupili akvarko... este rybicky musime, sme ho len naaranzovali zatial, bo musi byt voda pripravena aby im tam bolo dobre... maly je stastnyyyy...co ten robil v tom obchode...no hruza....na vsetko hykal a najradsej by mal doma cely zverinec... 😀 no mne akurat tak rybky stacia...tie su aspon ticho...aj andulky a korely sa mi pacia, ale to robi krik a bordel, tak sme sa zhodli na rybkach...

vevoncek
24. apr 2009

evi mi to máme presne ako si písala iba s tým rozdielam že mamina si vybavila opatrovanie, lebo zostala bez roboty a aj kôli tomu že starka na ňu prepísala dom za doopatrovanie a mamina sa stará ale je to naozaj tak že nie je to jednoduché

mne sa teraz stala strašná vec posielala som email ale súkromný s takými vecami že čo nemali tý ľudia čo som im to omylom poslala vedieť ja mám dnes hrozný deň ma asi porazí dufam že to nebude mať následky

evulik6
24. apr 2009

och vevon moja... to mas fakt "skvely" den teda...moooja

aj mamina ma opatrovatelku pre starku ale ta chodi len doobeda...do nejakej jednej cca , bo ujo aj mamina robia rano tak aby nebola sama, a treba ju dat aj doporiadku aj napapat aj posadit aj lahnut...no proste vsetko... 😖

adrikanatasa
24. apr 2009

elly do poličky za chvílu pribudne ešte materská kašička, ale to až tak v lete, Vraj aspoň 3 mesiace pred snažením treba pridať k aloe aj materskú kašičku.

tatuska1
24. apr 2009

vevon no uz som tu piekla so placky fuuuuuuuu otec nacistil tolko zemiakov ze az mam dost vam poviem on ma tie chute horsie ako ja este chcel nech palacinky urobim noooooooo urcite sak ma klepne.uz mi je lepsie dnses som negrckala ale vcera dva krat ale asi sa mi to uz mierni. 😝 😝
a s tymi gyntima cipkami mam dobre skusenosti aj ja mne to stale pomohlo 😉 😉 😉

danulka0011
24. apr 2009

Baby dakujem,skusim tie gyntima cipky a fungicidin. Drzte palce, nech to prejde.
Vo stvrtok pride mangel zo sluzobky.. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre