Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
26. jún 2009

kodi. a ja gratulujem k chlapciskovi 🙂

ela304
26. jún 2009

ahojte baby, dlho som tu nebola ale vas obcas precitam. Kody gratulujem, budeme mat obe chlapov. My sme boli v Hlohovci v nedelu na sone a mame krasne fotky a DVD. Sme o tyzden väcsi ale to sa este môze zmenit. Vcera sme kupili kocik, postielku, vanicku a mame objednany aj prebal. pultik. Kupili sme krasny kocar Bebe comfort a je fakt super.

aspinka
26. jún 2009

Ahojte baby. Blahozelam k chlapcom aj dievcatkam. Cukruska velmi sa z teba tesim 😉

sue250
26. jún 2009

kody blahozelam hlavne ze ste zdravy ela ty uz nakupujes? ja este radsej nie bojim sa kupovat aby sa nieco neposralo.este jedna otazka ako mam potom kupovat veci viete mi povedat od kolko m do kolko mesiacov aka velkost?

tatuska1
27. jún 2009

kody az teraz citam coooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 takze chlapisko ako hora 😀 😀 😀 co som ti vravela ha ha ha 😀 😀 😀 😀 😀 jej to je radost!!!!!!!vcera som bola na stretku zo skoly tak som sa uz dnes nevedela dockat co si precitam co cakas 😀 😀 😀

lucialen
27. jún 2009

Oooooch baby, tesim za vas a drzim palce 🙂 🙂 🙂

picolino
27. jún 2009

ahoojte,
aj ja sa tesim s vami 🙂))))))))je to uzasny pocit, aj ja steeem ☹

picolino
27. jún 2009

ahojte baby,
potrebujem poradit ☹ ☹
uz tyzden som nachladnuta odspodu, mam "rezaka", dost ma to pali, aj ked idem na WC ☹
pijem alchemilku a nic...mam este aj mrchu....chceme sa po...zacat snazit, len ked som nachladnuta nechcem to riskovat...neviete co by mi mohlo zabrat???nechcem brat antibiotika....radsej nieco na prirodnej baze

poradte prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,daaakujem,pa,pa 🙂

mirip
27. jún 2009

no kludne to može byť aj mykoza alebo ludovo kvasinky a kedže máš aj krámy už sa to mohlo dostať zvonku aj dnu, takže po krámoch šup, šup k Dr. ATB nedá, maximálne tabletky zo spodu na preliečenie a o dva tri dni si fit

mirip
27. jún 2009

Inak ahojte gratulujem k chlapovi a dievčatám 🙂

lucialen
27. jún 2009

Ahoj picolino, mne velmi pomaha aj fungicidin krem (nie som si ista s tymi iii, ale tak nejak sa to pise 😖 )

cervena_ciapocka
27. jún 2009

picolino ... na zápal močových ciet skús niečo na báze brusníc. Napríklad Urinal, myslím, že je to na prírodnej báze a dostupné v lekárňach.

lucialen
27. jún 2009

No kde ste vsetky? 🙄 Ja som uz v tej Litve, vedla v izbe si kecaju, nic nerozumiem ☹ , aspon ze mam net. Chcela som si oddychnut, tak dufam, ze sa rychlo opiju a pojdu prec, aj tak ma dost boli hlava (uz som sa aj stihla opit z 2 poharov sampanskeho 😝 )
Nijaka nova tehulka? Evulik a ty este nic?

tittika
27. jún 2009

ahojte, poradte prosim
kyret 29.4. neviem ci je normalne tolko spinit alebo je to menzes ci co ale tak casto???

http://www.fertilityfriend.com/home/1d6e16

12 a 13. maja to nebolo len spinenie ale asi slabulinky menzes a 7.Juna tiez cervene v grafe to mam vsetko zaznacene len hviezdickami nechcela som aby som mala tolko grafov takto to vidim aspon pokope od kyretu

evulik6
28. jún 2009

ahojte babulky moje...

tatuska, gratulujem k dievcatu, kody tebe k chlapcekovi a cukruske k srdiecku.... tak ste ma potesili, super, len tak dalej, nech sa vam dari...
a ozaj, tilly gratulujem k dovolenke... uzi si ju, a davaj si pozor, oki? a kedy odchadzate? my ideme len do IT autom na 8 dni, uz sa neviem dockat... ideme 11.7.

titika, v tomto ti neporadim ...ja som spinila po kyrete len par dni, potom nic,... a na 21.den mi prisla mrcha... zabehne k dr. radsej... on ti skor poradi ako my tu..drzim palce nech si ok 😉

lucinka, ja nic...ja ani teho najblizsi rok - dva nebudem ... sme to nakoniec s muzom zabalili 😒 aj ma to chvilkami mrzi ale zase na druhej strane, mam dadka, budem si ho uzivat a snad do 30tky sa nam zadari splodit druhe babatko...
skusala som nadhodit doma opat temu babatko ale mm nie je velmi nadseny tou myslienkou, asi si zvykol na myslienku ze budem chodit do prace a opat budem aj ja nosit nejake korunky do rodinneho rozpoctu...ale nevadi, uz som si na tu myslienku zvykla aj ja, takze celkom pohoda...aj ked mi niekedy je smutno ked citam ako tehulky pribudaju... ale tesim sa spolu s nimi... 😉

tilly
28. jún 2009

evu, dík, budem si dávať pozor, aj keď teraz, keď drobca intenzívne cítim som teda o dosť pokojnejšia, som maximálne vďačná za každý kopanec...

kod, gratulujem k chlopovi 😀

evulik6
28. jún 2009

to ti verim tilly... tak len nech pekne dalej kopcuje 😉

vevoncek
28. jún 2009

ahojte ja som tu celý víkden nebola nejako nebolo kedy ale teraz ma sem normálne manžel poslal 😅

kody gratulujem k chlapcovy vidíš to ja som to písala že sa tu úplne znemožním čo sa týka tipovania pohlavia darmo ja sa už poznám a okrem toho prečo sa neznemožniť keď sa dá 😀

cukruška gratulujem k srdiečku a som veľmi rada že je všetko super a tak ako má byť a verím tomu že to bude tak aj naďalej uvidíš

picolino najlepšie bude keď pôjdeš k doktorke a ešte to preliečiš rýchlo kým sa nesnažíte existujú aj také trojdňové antibiotiká na tento problém viem to pretože ja som ti tento problém užila už tiež veľa krát a okrem toho čo ti predpíše si daj aj urinal akut a ten ti pomôže na dlho mne ho odporučila lekárnička keď som bola úplne zúfalá a išla som do lekárne z pohotovosti pokiaľ to máš s mechúrom tak ti to zaberie ale pokiaľ to máš mykózu tak to sú najlepšie čípky gyntima alebo fugicidin alebo borax a pokiaľ je to mykóza tak k doktorovy nemusíš a tieto veci čo som ti napísala by ti mali zabrať.

alicc
28. jún 2009

Ahojte babulky. všetkým vám gratujujem a prajem príjemnú dovolenku.
cukruska držím ti palceky. 😉

evulik6
28. jún 2009

ahojte babule...zelam dobru nocku vsetkym, zajtra si snad pokecame viac 😀

vevoncek
29. jún 2009

dobré ránko 🙂

ako ste víkendovali?

evulik6
29. jún 2009

dobre ranecko...
vevon ja celkom ok... v sobotu sme boli na prechadzke v bojniciach pesoooo... tak sme sa dopotili, bolo hrozne dusno ale fajn prechadzka...vcera sme len tak doma boli doobeda som varila, pobede sme boli na zmrzke, v meste a v kauflande a bol den za nami...a ty ako?

vevoncek
29. jún 2009

evi ja som miesto dopotili prečítala že ste sa dopili no inak to počasie je strašné úplne dusno mne sa tak ťako dýcha a ani sa necítim dobre keď som vonku nejako nevládzem dýchať

my sme sa s mužom boli prejsť v parku na golfovom bolo tam dobre keby ten park trochu obnovili (ževraj to je aj v pláne ale boh vie kedy to bude) tak by to bolo super myslím že by tam veľa ľudí začalo chodiť

sue250
29. jún 2009

caute baby som po poradni zatial vsetko ok len musim lezat ☹ ale aspon ze steh drzi

adrikanatasa
29. jún 2009

no čaute baby, ako sa tu máte? čo nového? My už máme vonku klíny z ruky min. týždeň sme boli zas tri dni v nemocnici a už teraz musíme len veeeeeľa cvičiť..

vevoncek
29. jún 2009

adri tak to je super že už má kliny vonku už to bude len lepšie a lepšie a ty sa máš ako?

picolino
29. jún 2009

vevon dakujem za rady , aj vam babule...dnes som bola u dokt,uz som nevydrzala...zobrala mi moc, mam zapal, predpisala mi tbl.Ciprinol,ze za dbva tri dni by som mala byt v poho..vo stvrtok idem na kontrolu aj s mocom...dak dufam, ze to uz prejde...v pondellok na gyndu , dufam ze mi povie same dobre spravy a budeme sa moct snazit 😨

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

tatuska1
29. jún 2009

ahojte koculdy to mame hic sa zo mna leje a to som bola len vystriet pradlo vonku 😝 😝 nejdem viac az ked vecer sa pojdem nadychat a aj dnes je aj petra pavla tak pojdem odniest nasemu znamemu na cintorin kyticu a zapalit sviecocku 😔
babky a v nedelu idem na 3d volala mi sestricka ci mozem no jasne ze mozem 😀 takze uvidim nasu pisulku ako vyzera 😵 😵
picolino len sa vyliec a sup sup do snazenia 😉
evulik ako sa nam mas takze s babom chcete pockat??
a hej adrika ty si mi typovala babu noto si bola asi jedina a aj spravne si typovala 😀 😀

evulik6
30. jún 2009

dobre ranko babulky moje zlate 🙂

vevon, takze ty si nas normalne opila?? 😀 😀 😀 aj sme sa dopili ale takeho nealko drinku a kofolky 😀 😀 😀
inak aj mne sa v tom parku paci, ale sama sa tam bojim chodit, to vies, teraz su vsade ti opilci a bezdaci... nevies kde ta kto moze klofnut, najma ak ides sama,takze len s muzom pekne spolu... a akurat sme sa o tom parku bavili ze je taky velky, ze by tam mohli nieco porobit...aj tam kde bol ten stary golf, tam by mohli urobit nieco pre deti... este by aj zarobili, keby tam spravia nejake obcerstvenie...hned by som tam chodila...

piccolino neboj sa, uz ti to rychlo prejde...drzim palce 😉

tatuska, ano, rozhodli sme sa pockat... uzijeme si dadulka zatial, ved mam este len 27takze ma vek nejako netlaci... snad sa mi podari otehotniet do 30tky... Dadko pojde do skoly a ja budem na druhej MD...najvacsia sranda je, ze volakedy davno som si to aj tak planovala...ze si vychutnam druhe potom viac a dadkovi sa budem moct venovat kedze budem doma viac...

adri, to je super ze ich ma uz vonku, parada, len pekne cvicte a bude to ok, uvidis...

a vy babulky tehulky, netehulky ako sa mate? citite sa dobre?

evulik6
30. jún 2009

no idem ja od vas...dat sa trosku dokopy a pojdeme von trosku... kym neprsi... hlasia prehanky ako vcera...tak sa majte zatial pekne...papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre