Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
9. aug 2009

aďa po kyrete treba mať prvý mesiac pauzu so sexom a ak ste mali a aj tak máš takéto problémy možno že sa ešte čistíš, aj my s mužom keď mám po mrche teda myslím si že mám a sexujeme tak potom ešte trochu začnem krvácať ale je to také ako krv s vodou také riedené ale ak to máš čisto len krv tak zbehni za doktorkou a povedz jej o tom nech sa dáš čím skôr do poriadku

evulik6
10. aug 2009

ahojte 🙂
ako sa mate?

no tak ja ti adi s tym neporadim, ja som nemala ziadne problemy... a co sa tyka sexu...my sme po kontrole skusali ale nejako ma to vo vnutri pri tom bolelo, tak sme to odlozili...potom to uz bolo ok... tiez som nevedela ze sa ma drzat nejaky post... nikto mi o tom nic nepovedal, iba ze pockat s otehotnenim...

veronika, ja ti tie casaky potom donesiem, hodim ich do kociku ... naco by si ich tahala ty moja tehulka... ako si vikendovala? my celkom fajn, v sobotu nakoniec muz isiel do prace, tak sme isli do BB az pobede, boli sme omrknut aj tu europu, ale co ja viem, nejako sa mi tam nepacilo... strasne velke, tolko obchodov.... trencin mi uplne staci... Vcera som bola doobeda doma, chlapi boli v lesoparku a ja som kuchtila... pobede sme isli na zahradku ku svokrovcom, podvecer sme si opekali, takze taky pohoda vikend...

evulik6
10. aug 2009

A inak som zabudla... v tej lekarni som nebola, skusala som salviu a ta zabrala... ibaze to stipalo ako das... ale uz je to skoro cele zahojene..uz len kusocek a je to... to je uz nic...

picolino
10. aug 2009

ahojte babyyyy,
dnes idem k dokimu, ci mi btal krv , tak po vasledky a som zvedava co mi povie..povedal, ze ked pridem po vasledky dohodneme sa ako dalej... 😉 😉 😉
tak som zvedava...................inak mrchu by som mala dostat vo stvrtok, tak uvidim....BT mam stale 36.9 /na digitalnom teplomery/, ze na ortutovom by to bolo viac...som citala..hmmmmmmmmmmmm????

evulik6
10. aug 2009

picolino ahoj....
s tou teplotou neviem ako to je, ci je na ortutovom vyssia...ja som merala digitalnym... a zatial ju mas v pohode...dolezite je aby v den mrchy neklesla,...to by uz nebolo dobre znamenie... mne sa vedela drzat dobre az do dna mrchy...proste iba v den mrchy som namerala menej a mrcha dosla...

vevoncek
10. aug 2009

ahojte

Evi ja som mala taký vpohode víkend v piatok sme boli zdochnutý obidvaja z celého týždňa 😀 a v sobotu sme mali taký pracovný deň ráno muž vraždila zajace ja som bola psa vyvenčiť naobedovali sme sa u našich a potom sme išli do Ceovej na futbalový zápas manžo hral prvý krát po dlhej dobre (nemohol kôli operácii skôr) bolo tam super chlapi hrali fotbal asi 3 zápasy boli naši boli tretí zo štyroch (aspoň niečo) no a potom sme si popálili jazyky na guláši ešte teraz ma bolí ale dala som si naň to čo som ti písala že si máš kúpiť a pomohlo a večer sme prišli asi okolo pol10 večer a to som hneď zaspala a včera som bola taká unavená celý deň som prala a psa sme boli vyvenčiť a varila som a aj som mala stres lebo muž mi našiel takú bodku na hrbáte myslel si že to je kliešť ale čo bolo najhoršie že nevedel mi to povedať naisto no chápeš tak buď to je kliešť alebo nie je a on má taký dobrý zrak tak ma to vytočilo tak mi to švagor pozeral ale našťastie to nebol kliešť ale bradavica taká čo mi išla odpadnúť tak bola taká tmavšia tak som si vydýchla

dnes budem behať zase po teréne nemám ešte stále šéfku v robote pozri IP

alicc
10. aug 2009

ahojte baby. dlho som tu nebola, akosi nestíham.
ja práve riešim dilemu. menzes mi mešká už desiaty deň a to sa nestáva, pocity mám všelijaké ale testy ukazujú iba jednu/. som z toho na nervy. zajtra idem k lekárke.

vedvies
10. aug 2009

alicc, kazdym dnom sa mozu ukazat dve, mozno HCG len pomaly stupa 😉 hlavu hore, hlavne ze meska 😀

vevoncek
11. aug 2009

alicc keď ti mešká už asi 10 dní tak asi ti dá doktorka vyvolávačku ale určite by ti mala spraviť najskôr sono 10 dní je už podľa mňa dosť to by ti test už asi ukázal že si tehu ja som mala po kyrete 3 cykly také rozhádzané prvý som mala na 45 deň ale s tým som rátala kôli kyretu ale myslela som že po prvom menzese sa mi to začne upravovať a mala som asi na 37 DC ale potom som zistila že nezačalo sa upravovať a tiež som si robila testy a rozmýšľala že čo sa deje boli to nervy a nakoniec som išla k doktorke dala mi vyvolávačku nepomohla dala mi druhú tá už zabrala a predpísala mi duphaston a po ňom som zostala hneď prvý cyklus tehotná takže hlavu hore treba ísť k doktorke a posťažovať sa a bežne mávaš pravidelný cyklus či ani nie?

kodada
11. aug 2009

ahojte babulky, tak u nas krasne leje ... co mate nove? v poslednom case je tu velmi ticho 🙂

danulka0011
11. aug 2009

baby,, tak sa po dlhom case hlasim...
samozrejme s dobrymi spravami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sue250
11. aug 2009

caute, kodi ja sa mam ok ale asi nastupili uz poslickovia tie falosne kontrakcie bolia ma krize celu noc sem tam v podbrusku a som ako zbity pes ☹ v piatok idem k dokimu. mozno je to tym ze babo rastie ale strach je vzdy

mirip
11. aug 2009

poslíčkovia? tak rýchlo 😲 to u mna ani náznak a ani malá nemá záujem sa ešte otočiť hlavičkou dolu asi jej je takto dobre ked sa mi na jednej alebo druhej strane pri pupku vystrčí hrča a to je hlavička ako mi povedal DR.

kody dík za opýtanie o tie pampersky, už som mylslela že tie jednoty mi budú nafigu, inak aké velké máte dieťa? mne Dr. v 30+3 povedalo že má okolo 1700gramov a bniekde som čítala že je to vela inde že málo

ada222
11. aug 2009

Ahoj babulky, dakujem za rady. My sme s manzelom mali sexik az po tom prvom menzese, teda po 6 tyzdnoch o kyretu. Ta krv bola potom ked som sa utierala na wc. No potom to preslo uz len do ruzoveho vytoku. Teraz posledne 2 dni uz nemam nic. Tak skusime vecer zase asi sexikovat 🙂 Snad sa to uz nevrati. Dakujem Vam este raz a verim, ze sa nam opat podari otehotniet podobne ako vam ostatnym. Pekny dnik vsetkym! 😵

tatuska1
11. aug 2009

adka drzim palceky ako kazdej ktora este nieje tehu. 😉

alicc
11. aug 2009

ahojte babulky.
dnes som to asi dostala. asi preto, že mám len slabý hnedastý výtok - skoro nič, ak sa to nerozbehne, tak vo štvrtok pojdem k doktorke.
mam z toho nervičky.

vevoncek
12. aug 2009

no ahojte konečne niekto píše 😀

kodi, sue , mirip teda vy už máte koľko týždňov za sebou ale to rýchlo letí za chvíľu nám tu budete opisovať pôrody a vy už budete mať deťúrence na rukách a mňa to ešte len bude čakať bože ak to letí normálne nechápem 😲

ada som rada že ti to prešlo potom napíš ako to s tebou dopadlo po tom sexiku či bolo všetko v poho

alicc mrzí ma že tá mrcha prichádza ale ak ti meškala zbehni k doktorke nech to dá ten duphaston sa ti upraví mrcha, lebo dá sa otehotnieť aj s nepravidelnou ale s pravidelnou ešte skôr

kodada
12. aug 2009

no, sue mam zakladnu otazku, ako sa prejavuju poslickovia 😀
nas maly je uz hlavickou dole, na poslednej kontrole v 29/6 tt vazil 1370 g (+/- 206 g), zajtra si idem po papiere na MD, v pondelok nastupujem .... este mi zajtra spravi prietoky 😉

inak babule, nase rozhovory uz nemaju toho vela spolocneho s nazvom temy ... aj to moze byt jeden z dovodov, preco nepribudaju missedky ...

kodada
12. aug 2009

ozaj, pridala som aktualnu fotku brucha 😀

sue250
12. aug 2009

ooo pekne brusko) kodi su to bolesti ako na ms, podbrusko ,krize ale nie pravidelne. citala som na tehotenstvoacademy ze su to tie braxtonove kontrakcie ze v 8m je to normalne. strach mam vzdy dnes mi je super v piatok idem k dokimu tak uvidime, dufam ze steh drzi. chcem ist este na 4D. ty si na MD od 32tt aj ja tak chcem ist treba sa pytat alebo da automaticky?baby krati sa nam to a ja mam taky strach inak dala som foto mojej postielky do albumu pozrite si 😉

mirip
12. aug 2009

hm , vy sa máte, ja som bola po 10týždňoch minulý týždeň na ultrazvuku, teraz idem na poradňu 18ho teda budúci utorok a o materskej nebolo ešte ani reči a o prietochoch duplom, a malá je ešte hlavičkou hore 🙄

kodada
12. aug 2009

dakujem, konecne to vyzera aj na tehu brucho 😉
bolesti v krizoch mam kazdy vecer ... tak to asi nebude ono, bolesti v podbrusku nie su, len ked sa maly natahuje, uz to dost boli ... aj teraz ma tak kopol, auuu, asi mu dole dosiel obed 😀
neboj sa sue, uz aj keby sa nasi drobci narodili, je velka sanca na prezitie, ale nech su len pekne v bursku, tam im je dobre ...
mne navrhol dva terminy, koli problemom zo socialkou som zobrala ten skorsi ...
postielka je velmi pekna

vevoncek
12. aug 2009

jej kodi ty máš krásne bruško

sue aj ty si dala krásnu fotku do albumíku je to super to je postielka či nejaká kolíska? pekné to je

mirip
12. aug 2009

🙄 🙄 😔

sue250
12. aug 2009

je to postielka, pozrite si www.mamitati.cz
vyhoda je ze sa to da prenasat.

kodada
12. aug 2009

miri, tak sa ho v utorok spytaj na MD, jemu to moze byt tak jedno ci ta vypise 6 alebo 8 tt pred TP ... tie prietoky spomenul len tak mimochodom, tiez som si myslela ze mi ich nebude robit 😉

mirip
12. aug 2009

no tu baby hovorili že boli na prietokoch u nás v 36tt, na MD sa pýtať nebudem, ale na maródku hej, potrebujem papier na august pre zamestnávatela a možno ho trkne že by som mala už aj ukončiť marodku a ísť na MD, tiež aj tak si ho chcem zajednať k porodu

stinka
12. aug 2009

Ahojte všetky

po roku sa opať hlásim... ako to tu vyzeráá... dajte ma do obrazu ktorá ste ako na tom... ja nie bohvie akoko 2x ... ale hádam do 3tice to výjde :O)

Stinka

stinka
12. aug 2009

ako čítam, tak konečne sa Vám to všetkým podarilo...

držím palec ...

asi si ma nepamätáte ale už sme tu boli neraz spolu...

stinka
12. aug 2009

haló ste tu niekto????? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre