Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
21. okt 2009

kodi ako sa máte s malinkým? zvykáte si na režim?

tak trošku ti závidím že už to máš za sebou a už máš synčeka pri sebe môj drobec včera tak kopkal ako keby sa von chcel dostať pozorovať to je lepšie ako sledovať telku ale je to šibal akurát keď ho chcem sledovať tak čuší 😀

no len väčšinou chudunké baby majú malinké brušká u teba to platí ale ja nie som chudá ja som taká babizňa 😅 ale už to trošku je vidieť že začína rasť keď pôjdeme 2x na 4D tak za nechám znovu odfotiť a foto dám do albumu

tilly
22. okt 2009

sue, ako?

adrikanatasa
22. okt 2009

sue aj ja som zvedavá 😉 keď sa neozývaš hádam už máš aj po tom 🙂

sue250
27. okt 2009

caute baby pisem az teraz nic nestiham, v pondelok ma prijali otvorena na 4cm bez bolesti v utorok nic a v stredu o 11.45 pichly vyvolavacku do pol jednej slabe kontrakcie, o pol druhej kazde pat minuty a o pol tretej mala prisla na svet s vahou 3500g a 50cm myslela som ze zdochnem porod hruza kym sme vytlacili som roztrihnuta este teraz nemozem sediet, prsia ma bolia mala nesaje dobre nalievaju sa mi bradavky hruza ja nevladzem skoncim na psychiatrii nespala som od porodu. nech uz ma aspon 3m)) bo nevladzem dychat. ani sediet ☹ ale je nadherna a najvacsi zazitok bol ked prisla na svet vacsina deti ma zavrete oci ona otvorila kukadla na primara mala take velke oci chudatko .

tatuska1
27. okt 2009

sue blahozelam mala je nadherna!!!!!!!!!!!!!!!

lucialen
27. okt 2009

Sue blahozelaaaaaaaam 🙂

skybaby
28. okt 2009

sue velikanska gratulacia, nech sa vam dobre dari 😵

sue250
28. okt 2009

diky baby, inak rodila som bez epi nemal mi ju kto pichnut vsetci boli na operackach ☹

kodada
28. okt 2009

tak Sue, uz aj ty si mamina .... velka gratulacia ... pevne verim, ze si s Ninkou najdete svoj rezim a coskoro sa vyspis 😉

vevoncek
28. okt 2009

sue tak aj ja sa pripájam ku gratulácii prajem vám všetko naj naj naj aby ste boli zdravé a hlavne aby si sa čím skôr dala do kopy z pôrodu

kody a sue a čo bolo z pôrodu najhoršie tie kontrakcie čo to nastrihnutie a zašívanie?

sue250
28. okt 2009

kontrakcie, nastrihnutie necitis a zasivanie moc nie az ku konci ale tie kontrakcie brutal a to som mala len dve hodiny lebo do 4cm som nemala ziadne bolesti baba co rodila so mnou mala 14h kontrakcie

vevoncek
29. okt 2009

fúha teda 14 hodín to musí byť strašné tie kontrakcie veľa báb mi hovorí že nič nie je také strašné ako tie kontrakcie. NO tá epidurálka by pomohla my to máme tiež tak v nemocnici že keď tam bude anesteziológ tak mi ju dajú a keď nie tak mi ju nedajú ale ja sa skúsim s ním dohodnúť aby tam bol keď pôjdem rodiť

mirip
29. okt 2009

vevom no začiatku je to v pohode až tie posledné sú hnusné, ja som si tiež užila od 8mej ráno do 22,50 teda cca takmer 15hodín ale akonáhle je bábo vonku hned ako šibnutím prútika kontrakcie prejdú a ty sa zaujímaš len o plačúci batôžtek 😵

tilly
29. okt 2009

jeeej, sue, gratulujeeem
to si mala super pôrod, že dve hodinky kontrakcie, to sa dalo prežiť 😉

kodada
29. okt 2009

vevu, tak ako ti napisali baby, nastrih vobec necitis, lebo ti ho robia cez kontrakciu ... horsie su tie kontrakcie, hlavne na konci
mirip, krasne si to napisala ... ako z mlieckom, uz je to lepse?

no mi sme dnes mali zlu noc, maly bol kazdu hodinku-dve hore a z velkyyyym placom ... som nevyspata az strach a asi na mna nieco lezie ... mm uz preventivne spal v obyvke, lebo je nachladnuty, a mna to chytilo v noci ... nadcha ale asi aj hrdlo 😠

mirip
29. okt 2009

kody celkom to ujde, ale musíme aj tak dokrmovať stále mám málo a moj malý ladoško toho spapá stále viac

mirip
29. okt 2009

a čo sa týka nástrihu ja som ho cítila aj videla,lebo mi ho síce robil Dr. cez kontrakciu ale presne vtedy vystihol blvý čas ked som sa medzi tlačením nadychovala a okrem toho som sa aj poroiadne roztrhla, lebo to čo mi nastrihol bolo cca 3stehy zvonku ale zvnútra ich je viac nuž čo ked malá bola vlastne velká 😵

marion
30. okt 2009

Babenky hlavne sa nevzdavajte a kojte, je to super. 🙂 Pre malych chrustikov je to to najlepsie. Mne sa tiez zdalo ze mam malo, ale to bolo par dni a potom ho bolo zase vela. Treba si krpcov stale prikladat aby vela tahali a tvorilo sa mliecko. Drzim palce. 🙂 🙂 🙂

sue250
30. okt 2009

kodi my sme stale hore jeme kazde dve hodiny som unavena, prsia ma zahnisane len odsavam dnes sme boli u doki mala krasne pribrala a ked som chcela odstavit mlieko kvoli tomu ze mam slabe a hnisaju mi bradavky tak sestricka na mna pozrela ako na krkavciu matku dokina ani nie, len mam davat pozor nech nedostanem zapal, ked kojim je to horor mala place ja placem, ja mam taku depresiu zo vsetkeho placem

marion
30. okt 2009

Sue ja viem co prezivas, aj mna to strasne bolelo. Odpadlo mi aj kusok z bradavky. Plakala som pri kazdom prisati maleho. Manzel hladel co vzdycham. Bolelo ma to do 1. mesiaca, potom sa bradavky zahojili a zvykli si na dasna maleho. A odvtedy az do 13 mesiaca som si to uzivala. Poradim ti kupi si tie chranice na bradavky. Mne to velmi pomohlo. Trosku to utlmilo bolest. A maly tahal ako dabel. 🙂 🙂

Len sa nevzdavaj, lebo materske mlieko nic nenahradi.Mne Lukasko nebol chory do 15 mesiacov.

Jedna moja kamoska kvoli bolesti prestala kojit, ale potom s odstupom casu povedala ze pri druhom tu bolest vydrzi a bude kojit. 😉 😉 Drzim palce vsetkym....treba vydrzat...

adrikanatasa
31. okt 2009

sue gratulujem k bábatku, s tým kojením ti to verím, ale sú to iba tie začiatky,potom to už tak nebolí.
vevon takže chlapček? Gratulujeeeeem 😉

sue250
31. okt 2009

baby asi aj tak stracam mlieko, kamoska zije v rakusku a napr.tam maju hnedy nutrilon co u nas nie je dostat je proti naduvaniu, alergiam a inym veciam a odporucaju to, koji trosku a dava nutrilon, lenze ja uz dostavam aj teploty, vsetci adri rozpravaju ze su to zaciatky ale ja zdochynam proste nevladzem baby ja si druhe dieta ani neviem predstavit manzel mi velmi pomaha, kupe, prebaluje ja mam tak rozhadzane hormony ze konec, mam strach ju chytit proste asi je to nejaka depka poporodna vraj sa to stava, konecne tej noci mala spala dobre ze som sa kus vyspala. to len ja som na tom tak zle mirip a kody vy ako? vevon blahozelam, aj vsetky ktore ste tehu nestacim citat a este ma boli rit

mirip
31. okt 2009

ahojte, sue mi celkom fajn, občas máme krízu a plačeme ale nemožeme stále len spať že? 😀inak celko fajn, priberáme, a priberáme 😵teda len malá, ja som pribrala počas tehot. 8kíl a včera som sa vážila a mám to čo nabrala malá 8kíl dolu a ešte dve navyše 😵

mirip
31. okt 2009

teda nie mi ale my, to bol preklep 😉 suep teploty som mala aj ja, ono mne ale dr, povedal že vyčerpanie, lebo sme rodili a nie boli v kúpeloch a tiež k tomu som bola prechladnutá z nemocky ved som písala o tom kdesi a aj ked máš málo mlieka ako aj ja /lebo ked mám cca 200ml za deň som rada/ aj tak odsávaj, ono teploty možeš mať aj z toho a navyše ked tam mlieko aj ked málo je a nedávaš ho malej alebo neodsávaš taak ti ostanú hrčky na prsníkoch a to už navždy, tak len pekne prikladaj alebo odsávaj a tak jej daj 😵

veva1
1. nov 2009

ahojky babky.
niekedy som aj ja patrila do tejto temy a kedze sa na mna stasticko usmialo tak sem uz len obcas kukne pre pripad ze sa tu objavi nejake nestastna dusicka co potrebuje pomoct. Vidim ze mnohe z vas su uz mamky a niektpre sa nimi coskoro stanete,tak by ste mohli prejst do otvorenej temy Mamicky z missediek,lebo mozno nie je velmi prijemne ked si tuto temu otvori niekto s bolavim srdieckom a cita nase tehotenske ci mamickovske krasne starosti.
toto je len moj postreh,nechcem sa nejako starat.
pa a rada si s vami pokecam v mamickach

stanulav
2. nov 2009

veva, mas dobry postreh, ja ked som prisla o babo, tak sa mi to tazko citalo (aj ked som tym maminkam samozrejme priala).
Inac sa chcem nieco opytat: aka bola vas aprva menstruacia po kyrete? lebo ja mam akusi velmi slabu, skor spinenie, takze neviem ci to je OK... prosim o vase skusenosti. Dik.

danulka0011
2. nov 2009

Stanulka, po kyrete som mala aj ja taku slabu, ta druha to bol zabijak

cervena_ciapocka
2. nov 2009

stani, ja sam taku silnu ze som sa bala pohnut, proste ako keby som celotyzdnove krvacanie stihla za jeden den 😒 a aj tie dalsie boli take. Len teraz po roku som mala minuly mesiac velmi oneskorene len take 3 dnove jemne krvacanie, skor spinenie a tento mesiac mi uz tiez meska, tak som zvedava co to ma znamenat 😖

mirip
2. nov 2009

ahojte pridala som poár fotiek zo včerajšku z dnešného výletu autom 😵

tatuska1
2. nov 2009

mirip malinka je nadherna,krasna!!!!!!!!!!
😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre