Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
24. feb 2009

cukrus...nooo nebolo to prijemne, ja som uz zazila u zubara kadeco, takze som celkom zvyknuta... uz mi raz aj dasno rezali, bo sa mi zub mudrosti nevedel prerezat sam, dasno mi cele napuchlo, tak mi to rezal..chodila som kadzy druhy den na vymenu drene (to je taka gaza nejaka lieciva), no a raz mi to vyslo na sobotu tak som musela na pohotovost a tam mi zaviedol ten pako infekciu a potom som marodila skoro mesiac ...vysoke horucky, nic som nemohla jest lebo v ustach som mala take male puzgieriky...takze parada... 😢 Inak vtedy ked som vysla z pohotovosti tak som prvykrat v zivote plakala od zubara... to bolo strasne... natrtosil mi tam peroxid vodika a ja som normalne aj hviezdicky videla, tak som mikla ustami a on ma taaaak zpucoval ze co sa mam co mikat atd...strasne "mily" bol ten stary paprda... ti poviem, ze radsej rodit ako toto este raz absolvovat 😀

evulik6
24. feb 2009

kodyyyyyy cakam tu na tvoje dobre spraaaavicky 😉

evulik6
24. feb 2009

inak kody, to s tym digitalom je super, lebo moja nema pre zmenu tlaciaren, takze ja tiez planujem v buducnosti odfotit 😀

aspinka
24. feb 2009

ahojte co noveho? kodada sa este neukazala 😉 Eli blahozelam to je uzasne ze ste si to takto pekne zariadili pred tym IVF 😀

evulik6
24. feb 2009

ahoj aspi...nieee, kody tu este nie je... 😒 uz sa neviem dockat fotecky 😉

aspinka
24. feb 2009

tak si tu pekne na nu pockame 😀

mirip
24. feb 2009

ahoj aspi som čítala že si 7DPO takže čoskoro bude testovací deň 😉

mirip
24. feb 2009

kde ste všetky je tu taká nuda 🙄

evulik6
24. feb 2009

mirip ja tiez cakam kedy dobehne kody a napise nam dobru spravu...len odbehujem za malym a tak...boli sme vonku, musim sa ist prezliect 😉

mirip
24. feb 2009

no ja som zvedavá ako dopadnem ja 😒 🙄 🤐

evulik6
24. feb 2009

a ty si tiez tehu? ci ako? uz mam v tom zmatok kto je a kto nie 😀

mirip
24. feb 2009

no idem vo štvrtok tak uvidím 😒

evulik6
24. feb 2009

jaj taaaak... a testik si nerobila? ja som zvedava kedy sa nam podari... neviem ci bola ovulka vcera alebo nie..podla mna ano, len teplota tomu zatial velmi nenasvedcuje 😒

aspinka
24. feb 2009

mirip takze si 😉 ja som tu no som 7DPO ale test najskor tam v nedelu skor ani napad 😀 pokial neklesne teplota to uz budem jasna 😅

mirip
24. feb 2009

aspinka nevyjadrujem sa........... 😒

aspinka
24. feb 2009

ok mirip som ticho 😉

mirip
24. feb 2009

nemusíš byť ticho......vela báb si domyslelo či som tehula alebo nie som tehula ale ja som ticho..............k tomu sa nevyjadrím zatial 😔

evulik6
24. feb 2009

co inak teraz robite babulky? ja pustam malemu pesnicky na youtube 😀

mirip
24. feb 2009

ja sa nudím a čakám na mangela

evulik6
24. feb 2009

ja tiez...maly zboznuje pesnicku od kate perry-hot n cold, tak to u nas stale frci a on trsa 😀

mirip
24. feb 2009

ja tú pesničku mám ako zvonenie...vela pesničiek si sťahuje podla toho ktorá letí a mám program na úpravu pesničiek ako chcem si ju obsekám a potom vložím ako zvonenie

aspinka
24. feb 2009

ja striehnem na malu aby nezadlavila morske prasa prave ho navliekla do ruzovej gumicky a dala mu na krk korale 😀

mirip
24. feb 2009

ty už baby máš aspinka?

evulik6
24. feb 2009

aspi 😀 😀 😀 sranda, co tie deti napadneeee.... 😕

aspinka
24. feb 2009

mirip mam 😉

mirip
24. feb 2009

ja len za to že to nemáš v pase že 1d, snž. 😉

aspinka
24. feb 2009

no chcem posobit anonymne mam na to osobne dovody 😉

mirip
24. feb 2009

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

aspinka
24. feb 2009

povodne som tam chcela dat take ze dievcatko ale chcu presny datum a ked som to nevypisala tak mi to nepreslo 😅

cukruska1920
24. feb 2009

kde je kodi.....????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre