Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
3. mar 2009

mňa chytá taká brutálna jarná lenivosť, až hrúúúza

kodada
3. mar 2009

nech je uz jar, ja by som uz tiez tak rada nieco robila, v novom domceku si budem prvy krat konecne robit aj kvetinovu zahradku, uz mam nakupene semiacka 😉
jasne ze srdiecka budu bit, o prietrh 😉

evulik6
3. mar 2009

no veru aj ja chcem nech je uz peknucka jar.... mam rada slniecko, tak sa neviem dockat...

a jasne ze srdiecka budu bit... 😉

inak ja som tiez dobre leniva 😅 no co uz, ked bude pekne tak ma to prejde... na mna hrozne vplyva pocasie 😖

adrikanatasa
3. mar 2009

Ahojte holky, pridávam sa k Vám do témy MA. V auguste som potratila, dnes som opať tehu, zatiaľ v len v šiestom týždni, u doktora som ešte nebola ale ani neviem či sa tam vôbec vychystám po tom nešťastnom auguste.. 😒 ...ale ako sa hovorí musíme myslieť pozitívne! 🙂

mirip
3. mar 2009

neboj sa bude to dobré adri uvidíš 🙂

adrikanatasa
3. mar 2009

jasné že bude mirip, musí! 🙂 aj vy sa snažíte?

mirip
3. mar 2009

nie my už nemusíme ale nechcem to zakríknuť preto ani tt nemám, skrátka som poverčiá už, všetky to vedia ale negratulujú, ja budem naozj šťastná až potom ked bude všetko za nami a budem mať baby na rukách a ešte je dlhá cesta pred nami...............

adrikanatasa
3. mar 2009

no veď aj ja som pri registrácii chvíľu rozmýšlala či a čo napísať, asi som to tiež nemala lebo ani doma to nikto nevie okrem muža. A s tou poverčivosťou... asi na tom niečo bude.. no nič budeme dúfať 😵

mirip
3. mar 2009

aj nejaké príznaky už máš?

kodada
3. mar 2009

gratulko adrika

adrikanatasa
3. mar 2009

práve že nie, ale ja som ani pri synovi nemala absolútne žiadne, teda okrem únavy.. a tú mám možno aj teraz.. neviem ono keď už viem že "čakám" tak si tú únavu už možno aj tak vsugerujem.. neviem. Ak sa môžem spýtať ty si mala MA raz?

mirip
3. mar 2009

hej....myslím že táto skúsenosť stačí raz 😕

adrikanatasa
3. mar 2009

No veď jasné že stačí.. človek si vždy myslí že jemu sa to stať nemôže.. 😒 .. a môže.. tak si budeme držať palce aby to tentokrát dopadlo dobre 🙂

mirip
3. mar 2009

hej budeme tehúl je tu teraz v januári čo otehotneli a sú oktobrovky vela..............tak snáď to dotiahneme do konca už úspešne

adrikanatasa
3. mar 2009

..teraz neviem či už ísť či neísť k tomu gynekológovi.. je ešte skoro? 😕

kodada
3. mar 2009

adrika, tych 6 tt mas od posledneho menzesu?

adrikanatasa
3. mar 2009

kodada áno. to asi nebude vidieť nič..

kodada
3. mar 2009

tak to budes cca len v 4 tt naozaj, to uz moze ale aj nemusi byt nieco vidiet ... asi bude len gestacny vacok

adrikanatasa
3. mar 2009

no veď aj ja si myslím že ešte je skoro.. počkám aspoň desať dní ešte.. pozerám že ty si v ôsmom ty už máš sono za sebou? kedy si bola ak sa môžem spýtať?

kodada
3. mar 2009

ja sm uz bola dvakrat ... bola som 10.2 ale to bolo skoro, len v nejakom 4-5 tt a videl len vacok, nechcela som ist, ale zacala som mat vytok, tak pre istotu ... a potom som bola pred tyzdnom 24., to som bola 6+3 a uz videl aj srdiecko ... teraz som 7+3

adrikanatasa
3. mar 2009

6+3 a videl srdiečko? No super ja budem 6 + 3 v nedelu takže v priebehu bud. týždňa už môžem ísť. Tiež by som bola rada keby som tam videla a počula srdiečko lebo ak uvidí len ten vačok tak ma zas objedná až o mesiac a to bude pre mňa celá večnosť..

mirip
3. mar 2009

môžeš ísť aj skôr, ja som bola prvýkrát 4+1 a potom 6+1 a tiež už bolo srdiečko.......ale niekedy podla menzesu to nevychádza, myslím tt

adrikanatasa
3. mar 2009

no veď sa na to, že by mi to presne vychádzalo ani nespolieham, lebo ten môj menzes to tiež bývalo divoké..
mirip tak ty si už trošku ďalej, to ma teší, a hlavne keď si už videla aj srdiečko takťa to asi aj ukľudnilo..

tilly
3. mar 2009

adrika gratulujem, ja som mala tiež MA v auguste

mirip
3. mar 2009

hej to ukludní každého........... 😵 ked vidí maličké babatko s blikajúcim srdiečkom 😵 😵 😵 😵

adrikanatasa
3. mar 2009

🙂 tilly ďakujem len ešte negratulujme kým to nebude čierne na bielom 😉 aj sa odvtedy snažíte?
mirip to je supeeer 😀 🙂 teším sa s tebou 😅

kodada
3. mar 2009

ja ten pocit vidiet srdiecko nevymenim za nic na svete ... uzasne, neopakovatelne ... len nech pekne bije dalej 😉
adrika ale aspon sa s tebou tesime 😉 gratulovat budeme neskor

adrikanatasa
3. mar 2009

oki 🙂 to ti verím že je to úžasné.. ja som to síce pri prvom synovi zažila ale tým, že som brala ako samozrejmosť, že všetko dopadne dobre a na zlé veci som vtedy absolútne nemyslela, som si ani vzácnosť toho momentu neuvedomila 🙂

kodada
3. mar 2009

niektore veci berieme ako samozrejmost a nevyzime si ich, kym o ne neprideme ... ale dost pesimizmu, sme tehulky a to je uzasne 😉

adrikanatasa
3. mar 2009

veru veru 🙂 už len vydržať a možno budeme spolu aj rodiť 😀 ale to som asi už až veľmi ďaleko 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre