Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

dana_l
3. okt 2012

@zlatat ja som otehotnela 4 mesiace po potrate - v 12tt uz nenasli srdiecko na sone. dalsie tehotenstvo bolo bezproblemove a babatko zdrave. len mi gynekolog dal nejake tabletky na podporu udrzania v prvom trimestri

zlatat
3. okt 2012

@dana_l ja som vlani tiež otehotnela 5 mesiacov po potrate a dopadlo to rovnako - spont. potrat ... ale vtedy som nemala žiadne lieky, možno keby ma poslal hneď po 1. na hematku a dostávala by som lieky, možno by to tak neskončilo. Ktovie
A teraz naposledy to bolo 12 mesiacov po potrate

dana_l
3. okt 2012

@zlatat treba len verit ze dalsie tehotenstvo bude uspesne - az do 10 mesiaca 😉

happyfrog80
4. okt 2012

@bianka0111 lebo sú blbí 🙂

happyfrog80
4. okt 2012

@zlatat hej mne povedali tu v Uk ze nie he problem zacať po prvom menzese ak som ok 😉

ellly
4. okt 2012

ahojte, juj ale pomaly mi ten cas doma ubieha......ako sa dari vam?

happyfrog80
4. okt 2012

@ondatra2,@ellly pripajam sa k vam obom ,sice som o rok starsia ale tiez bezdetna ;) ...tento vikend by mal byt plodny tak uvidime 😉

zlatat
4. okt 2012

@happyfrog80 aj mne segrina gynekologička to isté odkázala ... segra býva v Nemecku

kočky, bola som si pre PN do práce na gyndu, pýtala som sa na výsledky, tak furt ich enmajú 😕 Ja nechápem, kde sú a prečo im ich furt z Bratislavy neposlali, veď už je to dnes presne 5 týždňov

katarinagm
4. okt 2012

@zlatat vysledky coho?

@ellly ahoj, tiez ten cas ide strasne pomaly... ale nejako si hovorim, ze uz len vydrzim a snad sa nam to potom vsetko rychlo podari a hlavne do konca, kde nas bude cakat maly zdravy uzlicek 🙂 veru uz aby to bolo.. to cakanie je otrasneee... ja som uz mesiac po...

ellly
4. okt 2012

@katarinagm uz si dostala po zakroku mrchu?

ellly
4. okt 2012

@happyfrog80 budem drzat prsty aby sa to podarilo 🙂

ondatra2
4. okt 2012

@happyfrog80 tak drzim palce, snad nebudeme rodit v 40-tke 🙂

natalia1990
4. okt 2012

Ahojte.aj ja Vam pisem moju skusenost.MA som mala v 12 tt.dosla som na kontrolu.moc som sa tesila a zrazu mi Dr.sucho oznamil.dieta jemrtve.pretalo bit srdiecko.zajtra pojdete na kyret.akoro som sa zrutila.nie len ze to bolo vytuzene,ale aj ten pristup.Kazal mi 3 mesiace pockat a potom sa snazit.No az po roku sa mi podarilo otehotniet.Mam syna a som mooooc stastna.
Kazdy mesiac som chodila na kontrolu rastu folikulov,brala som lieky na rast vajicok,pichali mi Pregnil a nic.tak moc som sa sustredila.potom som povedala mojej Dr.ze uz nepridem a necham to tak....o mesiac uz som tam bola,ze som tehotna.Dakujem Dr.Sladicekovej.Moc mila doktorka.Super pristup a starostlivost.Moc ju v takychto pripadoch odporucam

ellly
4. okt 2012

@natalia1990 ahoj, dlho ste sa snazili kym si prvykrat otehotnela?

natalia1990
4. okt 2012

Nie.aj prve dieta som hned na prvy sup.Druhy krat som tiez otehotnela hned ako sme chceli,no prisiel MA.Az toto moje vytuzene trvalo presne rok ,kym som otehotnela.Verim tomu ,ze je to o psychike.Tak strasne som si to zelala a sustredila sa.No a neuveris-menzes som mala ako hodinky.Kontrolovana ovulacia ...a otehotnela som tesne po menzese a vobec nie ako by som mala mat plodne dni.Uz na ne neverim...

ellly
4. okt 2012

@natalia1990 riadne dlho si si pockala, ja sa tiez obavam toho, ze sa nam nebude darit. Teraz som otehotnela na druhy mesiac co sme s tym zacali. No nebudem este predbiehat, co bude. Teraz sa musim dat dohromady, oddychnut ved este mame cas.

zlatat
4. okt 2012

@katarinagm výsledky z genetiky malinkého aj plodovej vody, čo gyndoš poslal, keď mi robil kyret

zlatat
4. okt 2012

@natalia1990 to fakt hneď po MS si otehotnela ? 😕 Páni

natalia1990
4. okt 2012

nie po MA som otehotnela az po roku

zlatat
4. okt 2012

@ondatra2 no ak ja otehotniem, tak ja v 40-ke rodiť budem 😔 Prese ako moja babka, keď porodila moju mamku

natalia1990
4. okt 2012

@zlatat prepac,myslela som ze ja...

zlatat
4. okt 2012

@natalia1990 aj ja som po 2.potrate otehotnela až po roku. Dúfam, že po tomto MA sa nám to podarí skôr - eln sa nesmiem na to tak upriamiť, hmm, len keď je to niekedy tak ťažké, že?

natalia1990
4. okt 2012

@zlatat moc tazke.na nic ine som nemyslela

zlatat
4. okt 2012

@natalia1990 ja tiež - a ešte ke´d kamošky mi jedna za druhou oznamovali, že sú tehotné ... nastúpili depky, no hrôza.
Aj dnes som si trochu poplakala, keď sem kamoška hodila fotku zo sona z 11 tt a rozprávala, čo malinké vystrájalo ... 😔

natalia1990
4. okt 2012

@zlatat drzim palce...moc

zlatat
4. okt 2012

@natalia1990 dík 🙂
koľko má tvoj synček?

happyfrog80
4. okt 2012

@ondatra2 no neviem ked ja som cakala 4 roky nez otehotniem tak ak budem musiet zas tolko tak s panom bohom 😀 ,v mojom pripade ja by som uvitala dvojcata aj ked viem ze s jednym bude hodne prace ,ale ak budem na kazde cakat roky tak mna to asi prestane bavit 😀 ...

happyfrog80
4. okt 2012

@zlatat moja babka mala v 43 rokoch 7 me a aj posledne dieta haha ,moj ujo je iba o 8 rokov starsi :D no a je zdravy ,ale ako sa hovori na posledneho uz moc casu na dohliadanie nebolo tak bol trocha divoky ale zena ho skrotila 😀

natalia1990
4. okt 2012

@zlatat 10 mesiacov

zlatat
4. okt 2012

@natalia1990 jéj to ti už pomaličky začne behať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre