Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
13. mar 2009

veru dianka to sme všetky také čo sme boli na čistení ale nie z vlastnej vôle ale preto že babatko sa prestalo vyvíjať a museo to ísť von

dianka3
13. mar 2009

ved ja viem nika ze tu nikdo nepremysla o potrate,ja som len koli jednej babe napisala lebo sa ma na to pytala vies?ale ja som bola hlupa ze som nato len pomyslela a dodnes si to asi neodpustim 😢

nika12
13. mar 2009

dianka nic si nevycitaj ...ja som to zazila len raz ( a dufam, ze aj posledny krat ), ale viem si predstavit zeny,ktorym sa to stane viackrat ... ako sa citia a v taky cas uz cloveka napadne asi hocico ...hlavne, ze teraz sa to u teba vyvija ako ma, davaj na seba aj malicke pozor a mysli pozitivne, ziadne vycitky ... 😉

evulik6
13. mar 2009

dianka, drzim palce aby ste to uspesne dotiahli az do konca... 🙂

evulik6
14. mar 2009

bre raaaaanko babulky...ako sme sa vyspali? ja ani sama neviem 😀 co mate dnes na plane? ja idem varit a pojdem do mesta, potom mozno navsteva k nam pride 🙂

tatuska1
14. mar 2009

ahojte babule!!!!!!!este asi spinkate alebo sa venujete svojim polovickam 😀 tak ja vam prajem peknu sobotu!!!!!

kodada
14. mar 2009

ahojky babulky, mi mame na plane dnes oslavu, sestra mala cez tyzden 30 rokov 😉
predym idem poumyvat okna a trochu poriadit

tatuska1
14. mar 2009

kody ahoj tak len pomalicky neprehanaj to ok s tym upratovanim

kodada
14. mar 2009

ahoj tatu, ako dnes?
rano som lezala v postielke, na postel mi nadherne svietilo slniecko ... no a okno cele zas...e, tak ho dnes umyjem a mozno aj par dalsich ak sa mi bude chciet

tatuska1
14. mar 2009

tak sa pod pozriet na nase ja si to nechavam na zaciatok aprila pred velkou novou a mam kupene aj nove zaclony nadherne tak sa tesimmmmmmmmmmmmm 😀

ela304
14. mar 2009

ahojte, my nemame ziadny program, ale je pekne tak asi pojdem s havinom na prechazdku. 🙂

ela304
14. mar 2009

ja mam teoriu, ze za spinavym oknom najdes mudru zenu 😉 😉 😉 Ja zatiahnem zaluzie a vybavene 😅 😅

tatuska1
14. mar 2009

ja sa chystam teraz na nakup ale tak sa mi nechce 🙄 a poobede urobime šišky plnene vanilkovym kremom a budeme dnes len pozerat telku lebo vcera moj mudry manžel pomiesal hrusku so sampanskym trubka a teraz ho boli že vraj hlava taaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk mu treba. 😠

ela304
14. mar 2009

tatus, aj môj to vcera prehnal. Prisli sme o 2.OO domov z pokra a dne bude mat tazsi den, ale napodiv hlava boli mna, co som bola na mineralke.

tatuska1
14. mar 2009

sak to ze aj mna boli z tych jeho vyparov co na mna fucal v noci 😀 😀

kodada
14. mar 2009

mi mame okna do dvora, cize koli ludom ma to neserie ... a koli velkej noci sa ja nebudem trhat, dnes je pekne, minimalne nase okienko umyjem ... a chcem pofotit domcek, ked je dnes tak pekne
mi sme do polnoci hrali clovece + karty, chlapsi stiahli 2 l vina ... ale nic im dnes nie je

tatuska1
14. mar 2009

kody ked sa pije pekne pomalicky a do nalady tak je to ok ale rychlo rychlo a este miesat no tak asi vies ze ako vyzeraju.

evulik6
14. mar 2009

ahojte babulky, tak hlasim tretiu mrchu... konecne sa jej uracilo prist 😀 ale uz aj od vas musim ist, idem do mesta kupit dadkovi matrace na postel 🙂 ajojte a pekny vikendik

tatuska1
14. mar 2009

ja stale v aprili umyvam okna lebo uz byva teplucko nie kvoli velkej noci ludi tiez mozem vies co o.........t. 😀 😀

kodada
14. mar 2009

sice neviem ako je teplo vonku, este som nevystrcila nos z domu ...
evulik, skoda, tak snad buduci mesiac 😉

dianka3
14. mar 2009

nika a evulik dakujem vam.ale hrozne sa bojim. ja som mala uz tri potraty a to aj dost vo vysokom stadiu tehotenstva no a kedze sa mi skracuje krcok maternice tak mam zas hrôzu pred ocami. no a mam ist na kulitivaciu lebo dr z nemocnici ma poslal,ale k svojmu dr mam ist az v utorok.tak neviem mam cakat abo uz ist v pondelok? 😒

nika12
14. mar 2009

dianka neviem je to na tebe, ale podla mna je jedno, ci pojdes v pondelok alebo v utorok, pripadne zavolaj svojmu dokimu, ci ta vezme skor. Inak ked mas za sebou 3 potraty, nerobili ti geneticke testy, alebo neviem ake sa este robia, na zistenie priciny ???

dianka3
14. mar 2009

Vies niektore baby vravia ci skor ak mam tam nejaky zapal abo infekciu aby sa to nezhorsilo vies?No atesty mi nerobili pretoze som mala taku pi... gyn ze ma nikam neposlala a povedala ze bohuzial neda sa nic robit.A zmenila som dr no a ta tam nikdy skoro nebola a potom ked som uz otehotnela bolo uz neskoro.Teraz mi robili len hematologicke vysetrenie a zistili ze mozno to bolo aj preto lebo mam zlu zrazanlivost krvi.Ale musim ist este raz na krv ale az 3 mesiace ppo porode lebo ked mi robili tie testy tak som bola uz v 3 mesiaci.tak to moze aj trosku suvisiet

skybaby
14. mar 2009

caute babulky, evulik gratulujem k mrche a urcite sa to uz nabuduce podari 😉
ja tiez absolutne lenosim, vonku svieti slniecko a ja som len trochu vykukla a urcite mi dnes nehrozi umyvanie okien 😀
ale zacinam panikarit lebo mi dnes vobec nie je zle, proste ziadne priznaky, ale hadam je vsetko ok a snazim sa nerobit velku paniku 🙂
pekny vikend babulky

tatuska1
15. mar 2009

ahojte babulienocky!!!!!!!!!!mame krasnu nedelu u nas svieti slniecko 😀 😀 😀

kodada
15. mar 2009

ahoj tatu ... u nas je pod mrakom ;-/ ale nevadi, davam pret periny, tak dufam ze mi do vecera vyschnu... chcem umyt aj to okno na kuchyni, pekne pomalicky, postupne ich umyjem vsetky 😉

tatuska1
15. mar 2009

ahoj moja ako si travila sobotku????????

kodada
15. mar 2009

pohoda, klidek, tabacek ... umyla som si okno v spalni, poriadila skrine a tak, izbu mam na komplet vyriadenu ... dnes idem na kuchynu

evulik6
15. mar 2009

ahojte...my sme boli vcera v bojniciach pri zamku na prechadzke, bolo tu krasne pocasie konecne tak sme isli...bolo super 😉

tatuska, ako teplotka?

tatuska1
15. mar 2009

ahoj evulik 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre