Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
22. máj 2009

ahoj sue, nie, to bolo klasicke sono, nebolo zamerane na organy, to mi len tak ukazal .. a pohlavie mi povedat tiez nevedel, ze az v 30 tt, vy uz viete, tento tyzden si mala ist na sono aj ty, nie?

kodada
22. máj 2009

sue, no konecne je to bez problemov, ved ja tiez cely den polihavam ... nemozem ziadne prudsie pohyby, lebo ma hned rozboli brucho, obcas tvrdne, inak OK, ved uz sme si prezili svoje

sue250
22. máj 2009

kodi ja az 5.6 tam sa poviem pohlavie. no ved to ked vidim na sidlisku pobehovat tehuly a ja jak zdochlina tak to nie je fer) a ako zistim ze mi tvrdne brucho?

tilly
22. máj 2009

ahojte, ja som teraz dosla z 3D, je to strašne zlaté a milé

kodada
22. máj 2009

sue, tak s tilly som si ta pomylila 😉
mna nechceli objednat pred 24 tt... tak idem az 26.6. ale mne to nevadi 😉 hlavne ze budem konecne vediet pohlavie
tilly a ako, mas fotky ... pohlavie ti nepovedali?

tatuska1
22. máj 2009

tilly fotecky su krasne 😉 😉 😉 😉

tatuska1
22. máj 2009

kody no super ze si sa objednala!!!!

kodada
22. máj 2009

uz som nsla fotecky, malicke je nadherne 😎

tatuska1
22. máj 2009

kody mna tiez dnes tak trosku pobolieva brusko dnes ani nie bolest ale take na jednom mieste ani to neviem opisat ale teraz som si oddychla tak uz mi je lepsie dnes uz nic nerobim schyluje sa u nas na dazd len ci z toho daco bude.dnes este pojdeme k babke a zajtra na nakupy no a vecer budeme grilovat pride rodinka tak posedime a v nedelu pojdeme niekam s mm ked bude pekne.

tatuska1
22. máj 2009

kody aj ty budes mat peknucke uvidis 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kodada
22. máj 2009

tatu urcite bude 😉 ved bude po krasnych rodicoch

cukruska1920
22. máj 2009

Ahoj kodi...mam sa fajn...cakam.... 😵 😵

kodada
22. máj 2009

ty tajnostkarka a na co cakas?

evulik6
22. máj 2009

ahojte... nemala som cas sa vam venovat, snad zajtra, ale asi vas tu vela nebude, kedze je vikend... no nevadi...kazdopadne tilly gratulujem, mas krasne fotecky...

kody, super ze si sa objednala... ja som dlho nevedela co bude, lebo dr.ma nechcel zavadzat a zo zaciatku bol maly tajnostkar no ale potom mi povedal ze na 100% chlapec, uz som si myslela ze to zistim az pri porode...som bola rozhodnuta, ze ak mi to nepovie tak uz to nebudem chciet vediet, ale v ten den sa maly ukazal 🙂

cukrus, cakas? super... tak drzim palce, nech cakanie dobre dopadne 🙂

cukruska1920
23. máj 2009

no cakam ci pridu kramy alebo nie.... 😉

vevoncek
23. máj 2009

ja som tu ale len na chvíľku, lebo manžo išiel na fotbal a ja som nejaká oťapená tak som zostala doma

aj ja gratulujem ku krásny fotočkám aj k bábatenku už je to teda vylibuk aj som sa snažila zaostrovať čo to je ale zatiaľ je to kinderko plné prekvapení som zvedavá babulky keď postupne budete písať čo ktorá čaká či bude prevaha chlapcov alebo dievčat

ja si idem kúpiť prilbu aby som mohla robiť kaskaderske kúsky 😀 cukruška tak bolo by super keby neprišla inak ja som teraz tiež v neočakávaní mrchy

evulik6
23. máj 2009

cukrus a vevon, obom vam siiiiiiiiiiiiiiiiiiilno drzim palce aby neprisla a aby ste nasli //.... zelam vam to z celeho srdca 😵

mirip
23. máj 2009

pekný albumík cukruš 😉 super hlavne tá posledná fotka 😵

kodada
23. máj 2009

cukru co to tam vidim na tom teste ???

evulik6
23. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej cukru ty si testla??? supeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujem, zatial len tak potichucku... a drzim silno palce, nech ciarocka silnie a silnie... taku mam radost 🙂

vevoncek
23. máj 2009

cukruška supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer strašne veľmi ti gratulujem a moc ti držím palce nech je všetko o.k. ja som vedela že tento krát to na 100% výjde taká som šťastná, už bolo na čase aby sa tu zase vyskytla nejaká tehulka 🙂 😉 😵

evulik6
23. máj 2009

nooo a po cukruske ty vevoooon.... 😉

ninuska8
23. máj 2009

cukruska ......waaaw, blahozelam a tesim sa s tebou🙂

tilly
23. máj 2009

cukruuuuu, supeeeeer, gratulujem, takže nový doktor pomohol 😉

ďakujem, to 3D je super zážitok 😉 ukazovali sme domčovi fotky, strašne sa mu to rátalo

lucialen
23. máj 2009

Ahojte dievcata, no som tu nova, uz vas citam asi 2 mesiace, odkedy som si presla MA, kyretaz, ... a tak som sa rozhodla pridat. Vase prispevky su take kamaratske a povzbudzujuce, kazdy vecer skontrolujem co mate nove a tesim sa s vami, aj ked vas nepoznam. A tiez vam drzim vsetky palce 🙂

evulik6
23. máj 2009

ahoj lucialen, vitam ta tu medzi nami, aj ked nie v prilis peknej teme 😒 dufam ze sa ti tu medzi nami bude pacit a budes sa tu s nami citit dobre...mne tato diskusia velmi ale fakt velmi pomohla takze sa tymto chcem zaroven aj vsetkym babulkam podakovat, dodavali ste mi silu ist dalej... ste zlate 🙂

a tesim sa ze sa vam tehulkam dari, a ze sa rady tehuliek opat zacinaju rozrastat... 😵

cukruska1920
23. máj 2009

Ahojte..dakujem.... ja to este stale predychavam lebo tento mesiac som s tym absolutne neratala... 😀 ale tesim sa...zajtra si zacnem davat duphaston a potom skocim k dokymu ale asi az za dva tyzdne aby uz bolo nieco vidno...drzte mi palce nech je vsetko v poriadku 😵 😵

evulik6
24. máj 2009

dobre raaaaanko....ja som prva? supeer
cukruska, neboj sa bude to v poriadku....budeme ti drzat vsetky palceky....ono je najlepsie ked s tym clovek vobec nerata...ja som tak otehotnela aj s dadkom aj s druhym mimi a je to super prekvapenie...
tesim sa spolu s tebou...

ja tu dnes nebudem opat, ideme s dadkom babke vlacikom, tak vam zelam krasnu nedelu... 🙂

kodada
24. máj 2009

joj cukrus, nevies ako sa tesim .... velmi ti to prajem, najlepsie veci su tie neocakavane, ze 😀 😀 😀
lucialen, cit sa medzi nami dobre, verim ze sa tu nezdrzis dlho ako netehulka 😉
evulik, peknu nedelu aj tebe, u nas je pod mrakom, aspon ma to nebude lakat vonku a poriadim dnu

cukruska1920
24. máj 2009

kodi...no to je pravda a v mojom pripade duplom....pozitivny na 8dpo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre