Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

llenulka
10. apr 2013

@ivec16 mno,mne tiez ,ale najskor si ho zakazem sama,hned v den,ako sa zase budeme moct snazit,lebo by som googlila iba same neprijemnosti,co ma mozu stretnut,ako pri tehu a coho som sa obavala,to sa mi stalo..takze ,uzivajte si ma,od maja tu nie som :DDDDDD

ivec16
10. apr 2013

@llenulka hehe, ja si ho zakazem ked otehotniem ;), tak to tu uz budem len 3 tyzdne :D tomu sa hovori pozitivne myslenie :D, uplne si ho nemozem zakazat, lebo ho potrebujem k praci. Ale obmedzim len na pracovne stranky :D

llenulka
11. apr 2013

@ivec16 ved uplne ani ja,ale dam "celom vzad" od tem snaziliek ,sledovania ovulacie,sledovania seba..tu potom nakuknem len vtedy,aby som sa pochvalila,ci sa deje daco pekne v mojom zivote 🙂

stasiika
11. apr 2013

@zuzana0612
@llenulka
@llenulka
bola som u doktora mam ist po vykende ak by neprisla ze sa pozrie ano povedal ze tie injekcie co si nepametam ake boli ze to mozu ovplivnit. tak uvidim. ja som sa len chcela ze kedy komu prisla a ci nahodou niekto nemala toto. injekcie mi pychali lebo v maternici na sone vydeli akusi krvnu zrazeninu a z tej to tieklo ale bo tych injekcia to chvalaboku prestalo.

zuzana0612
11. apr 2013

@llenulka no cica, si mi neposlala ten mail. bola som včera, štvore šaty som vyskúšala. ale dnes ešte asi skúsim ďalšie. lebo ma nejako tie čo som vyskúšala neoslovili.

zuzana0612
11. apr 2013

@stasiika neboj, ms dorazí a ak nie, tak lekár jej po víkende pomôže. ale chápem, že je to riadne na nervy, keď len čakáš a nevieš, kedy príde. a nemáš ani žiadne príznaky, ako pred ms?

llenulka
11. apr 2013

@zuzana0612 jaj,jasne,netusila som,ze odfotis aj tie co skusas,ja ze musim na foto cakat az do tej svadby..okamzite ti posielam do sprav mail 😀

llenulka
11. apr 2013

@stasiika ak to boli injekcie na potlacenie krvacania,tak samozrejme to zastavuje aj krvacanie v maternici,resp. posunie/spomali a teda musis trochu dlhsie cakat

zuzana0612
11. apr 2013

@llenulka 😀 som sa kvôli tebe dala odfotiť už pri skúšaní 😀 . chcela som, aby ma mm videl, nech povie, či sa mu páčia. ale nebol nadšený. a ani ja veľmi. takže dnes pokračujem, a idem skúšať iné

stasiika
11. apr 2013

@zuzana0612
no pobolieva ma brucho , ptoom to prestane, uz som vypila aj pol litra ceveneho vina nech pride radsej sama, ako by jej bolo treba pomoct zas hormonmi a nic na porazenie.

parker36
12. apr 2013

@llenulka, @zuzana0612, @ivanya Ahojte zienky. Ako si nazivate? Konecne sa nam uz aj zjarnieva a aj slnko viac vykuka 😉 Akurat ja som momentalne v takom rozpolozeni, ze neviem ozaj co robit 😒 Na jednej strane viete, ze chceme babo a chystame sa ho mat co najskor. Na druhej strane som dostala velmi zaujimavu pracovnu ponuku. Ma to vsak hacik. Teda viac hacikov a nejako sa neviem rozhodnut a neviem, co robit. 😖
Prvy hacik je to babo... Na jednej strane by som nerada nastuila a po mesiaci oznamila, ze som tehotna... na druhej strane viete, ze funguju murphyho zakony a to babo sa neda objednat... Mozno sa podari, mozno nie. Nechcem sa zachovat nefer.
Dalsi hacik je, ze riaditel by mi bol dobry znamy... co by nevadilo, akurat, ked sa dozvedel o mojom zaujme a o tom, ze som bola na vyberku, tak ma hned odradzal, ze to nie je pre mna... Ze nevie, ci by som to zvladla... A teda neviem, co si mam o tom mysliet 😒 Ja mam pocit, ze ma dost podcenuje a uz len kvoli tomu mam chut mu dokazat to, ze to zvladnem.
Treti hacik je, ze teda ani ja nie som uplne presvadcena, ci to chcem... vsetko by som zvladla, akurat treba vela cestovat - aj 3x do tyzdna po celom regione. Ja som sofer, teda jazdim, ked musim. Radsej sa necham odviest. Mam uz co-to odjazdene, ale zas som v strese pred kazdou cestou. Je pravda, ze vzdy som vsetko zvladla... odsoferovala som si aj trasu Ba - Ke. Sice si hovorim, ze to musim prekonat a teda nechcela by som to prekonavat v 60 🙂
Dnes mu mam oznamit, ci idem do toho - teda ci sa stretnem s vedenim a pojdem do dalsieho kola. Zatial som fakt na pochybach a viac menej asi mu oznamim, ze idem na ten dalsi pohovor. Co by ste mi poradili? Sama neviem, co robit, preberala som to spredu-zozadu s mojim drahym a nie som o nic mudrejsia. Mna dost nastartovalo to, ze na jednej strane ma ten znamy odradza - to ma teda asi aj najviac mrzi, zas na druhej strane mi povedal, ze som bola najlepsia na vyberku( tam on nebol - vyberko zatial bolo iba v personalnej agenture). Som sa tu rozpisala 😝 😀

stasiika
12. apr 2013

Tak babi mrcha po 50 dnoch konecen dorazilaaaa. Jupi aka som rada .

zuzana0612
12. apr 2013

@parker36 ahoj. poviem ti niečo z vlastnej skúsenosti, čo v poslednej dobe zažívam ma presvedčilo o jednej veci. neber ohľad na nikoho a na nič čo sa týka práce, iba na seba. aj keď sa chceš chovať férovo. aj keď si myslím, že sa oni férovo chovajú k tebe. a to z jedného jediného dôvodu. ja som si toto myslela tiež a presvedčila som sa o opaku. nemám zlú prácu ani kolektív, ale po kyrete som zažila veci v práci, ktoré som nečakala a ktoré si nezaslúžim podľa mňa. a tak som si povedala, že už dosť. ty chceš miminko. práca ti podľa mňa neublíži. skôr ti pomôže myslieť na niečo iné. na tvojom mieste by som to zobrala. a nebrala ohľad nato, či budem alebo nebudem o mesiac tehotná. ak budeš, budeš sa z toho tešiť a ostatné sa dorieši. ak nebudeš, nebudeš mať toľko času ako keď si doma stále nato myslieť. máš odhodlanie prekonať "strach" z jazdenia a chceš dokázať známemu, že to zlvádneš. ja teda nevidím dôvod, prečo neísť na ďalšie kolo pohovoru a vyskúšať to.

zuzana0612
12. apr 2013

@stasiika no super. tak asi si ju nakoniec postrašila tým lekárom, čo si mala ísť po víkende, keby nedorazila 😉

parker36
12. apr 2013

@zuzana0612 dakujem za podporu 😉 Tiez som tak nejako premyslala. Akurat neviem, ci to ma zmysel, ked mi ten znamy rovno povedal, ze ma tam moc nechce 😒 Zas si hovorim, ze nemam co stratit.

zuzana0612
12. apr 2013

@parker36 no tak v tom prípade fakt nemáš čo stratiť. kludne tam môžeš ísť. keď je tak, tak ťa nevyberie. ale ak tam nepôjdeš, tak si to budeš potom len v hlave prehrávať čo keby

parker36
12. apr 2013

@zuzana0612 akurat by som si mohla usetrit nejaky stres z pohovoru... 😒

zuzana0612
12. apr 2013

@parker36 ale to snáď nemôžeš myslieť vážne. aký stres? veď normálne si sebavedomá mladá žena. čo ťa môže hozhádzať? prídeš tam, odpovieš nato, čo sa opýtajú a hotovo 😉 .

parker36
12. apr 2013

@zuzana0612 bodaj by si mala pravdu 😉 Ale ked rozdavali sebavedomie, asi som stala v nespravnom rade 😒

zuzana0612
12. apr 2013

@parker36 🙂 ja som tiež nebola medzi prvými, neboj. ale zvládneš to. kedy tam ideš?

parker36
12. apr 2013

@zuzana0612 Dnes mam dat tomu znamemu vediet, ci do toho idem. Pohovor je na buduci tyzden v utorok.

zuzana0612
12. apr 2013

@parker36 tak to máš ešte potom 4 dni času na nazbieranie všetkého sebavedomia čo máš a odvahy. ja by som mu povedala, že idem. za vyskúšanie nič nedáš. ešte ti to nič nezaručuje.

llenulka
12. apr 2013

@parker36 urcite chod,aj keby si tam mala byt mesiac..to,ze uvazujes o dietatku,je len a len tvoja vec..keby sa ta na to pytali pri pohovore,tak by porusili predpisy,to vies 🙂 i ked jasne,ze "skryto" sa zamestnavatel snazi zistit,ci mu neplanujes hned ubziknut na matersku..no prve tri mesiace si len v skusobnej,cize sa netrap,ci by si mu sposobila ujmu,ak by chcel,prepusti ta v skusobnej bez dovodu(i ked dovod by bol tvo iny stav,no nikde by to neuviedol)
..a ked sa crta praca,treba to skusit..ak sa nezadari hned,aspon budes moct trochu peniazkou odlozit a zase sa ti zidu neskor popri materskej 🙂

llenulka
12. apr 2013

@stasiika super 🙂 to vedomie,ze ta doktor uistil,ze to sposobili injekcie,ti ulavilo a MS mohli prist..my ked sme sa zacali snazit a hned mi meskala dva dni MS ,tak som robila test,bol negativny a po par hodinach dosla MS,tak som ju asi zadrziavala "chcenim" a az ked som uvidela cierne na bielom (cervenu JEDNU na bielom)tak telo slo ako malo dalej :D

parker36
12. apr 2013

@llenulka dakujem pekne 😉

zuzana0612
12. apr 2013

@llenulka toto bývalo aj u mňa tak. spravila som test a ms prišla 🙂

llenulka
12. apr 2013

@zuzana0612 vsak,keby len raz,ale aj po dovolenke,ked mi meskali,tak tiez tyzden MS nikde,sla som zhodou okolnosti na preventivku(rozradostena,ze snad uz daco aj uvidi) a on len sucho skonstatoval,ze som pred MS..ja sa ho pytam,ze ci to tak moze dovolenka posunut(este stale som dufala,ze povie,ze je skoro na to,aby videl tehotnost) a on len, ze ano..neverila som mu moc,stale som dufala,ale na druhy den mrcha dosla :DDD

zuzana0612
12. apr 2013

@llenulka to znamená, že netreba testovať a nepríde 😀 😀 😀 . ale nie..... ja neviem, to je asi psychikou

llenulka
12. apr 2013

@zuzana0612 ale iba nepride a nebudeme tehotne :DD ..určo,ale to som uz zvladla,posledny polrok sa mi to uz nestavalo 🙂
inak,ja som asi uplny idiot,ja to video tam nevidim,iba 53 fotiek 🙂

stasiika
12. apr 2013

tak ja aj tak nemozem otehotniet rok, takze ja som len cakala len aby prisla. ved taky dlhy post sme s manzelom nevydrzali i ked sme vedeli ze sme nic nespachali tak nahoda je blbec sak 🤐 , a to by bola potom ina pesnicka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre