Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
17. dec 2008

bubula tak si kúp niečo na upravenie cyklu alebo zavolaj doktorke že máš taký a taký problém ona ti určite povie čo a ako ale to je asi normálne predsa len bola to veľká zmena čo sa udialo ja teda čakám čokoľvek nepravidelný cyklus silnú alebo úplne slabu mrchu ...ale keď máš bolesti to asi nie je dobre

mimochodom nepridalo mi jeden príspevok ale neva

skybaby
17. dec 2008

silna mrcha je vraj lepsia, lepsie sa tak vsetko este docisti a ja si chcem kupit femigard to by malo byt na upravu cyklu a posilnenie ovulky .. ale to az v novom roku ... v tomto hnusnom 2008 nechcem uz nic riesit

bubula64
17. dec 2008

uz som mala dva krat cyklus od... jeden 34dnovy a druhy 36dnovy.snazit sme sa zacali po druhom cykle ale nie nejak zvlast intenzivne len si nedavame pozor...

vevoncek
17. dec 2008

ja som si objednala cez internet ale nejako mi nechodí chcela som že v novom roku už začnem užívať ale asi som to zle objednala skúsim znovu

aspinka
17. dec 2008

ja mam teraz len prvu mrchu a tiez mi prisla na 31den inak som predtym mavala pravidelny 28 tak uvidim ako pride druha.

cukruska1920
17. dec 2008

mne sa dnes asi zacina rozbiehat druha mrcha.... zatial som len spinila tak uvidim...ale brucho boli ako keby som krvacala jak prasa

mirip
17. dec 2008

no všade si cukruš 😀

cukruska1920
17. dec 2008

sak co.... musim prispievat ked uz buntosim nie?????

cukruska1920
18. dec 2008

Ahojte....hlasim druhy menzesiiiik..... a to som ho cakala az o 2 dni lebo som si myslela ze budem mat 33 dnovy cyklus ako obycajne.... ale prisiel na 29DC..... fuha...tusim sa mi to da aj do normalu... 😀 😀 😀

kodada
18. dec 2008

super cukrus 😉

cukruska1920
18. dec 2008

kodi aj ja sa tesim.... som normalne zostala vyburana... ja som si automaticky ratala ze dostanem na 33 DC ako vzdy

tilly
18. dec 2008

našťastie tento hnusný rok bude trvať už len pár dní, tiež sa teším, že to bude za nami, tie najhnusnejšie veci som si už doriešila, tak nech príde to pekné

skybaby
18. dec 2008

baby ja musim revat ked v radiu idu tie vianocne pesnicky ☹ vraj sviatky stastia, vzdy si spomeniem na moje dve pipinky a uz mi tecu slzy

myounghee
18. dec 2008

ahojte,
chcem sa spytat, ci ste nemali neake skusenosti s herpesom simplex2.
Teraz mam akurat ovulaciu a vysiel mi herpes pri konecniku 😢 ,, co je velmi neprijemne a vobec neviem ci sa mozme teda snazit alebo nie.
dakujem za odpovede

kodada
18. dec 2008

baby nejak pochmurna nalada dne ... to bude tym pocasim 😒
sky, neboj bude lepsie, nikdy na nase babulky nezabudneme, to je iste, este to boli ... mne sa najnovsie zacalo snivat z nasou babulkou, asi to malo byt dievcatko 😢

vevoncek
18. dec 2008

ahojte

mňa sa najviac dotkne reklama z t-mobilu ale neviem ju celú ale spieva sa tam ...malý darček nech sa stane najväčším... a keď ju ešte aj vidím tak som hotová.

ja stále nemám mrchu ale mám pocit ako keby už už mala prísť no som zvedavá kedy príde

mynoughe tak s tým to ksúsenosti nemám vôbec skús pozrieť inú tému

aspinka
18. dec 2008

no na mne sa uz vobec nic neprejavuje ani babatko ani tehotne zeny ani obrazky ani reklama citim sa ako predtym ked sme nad druhym len uvazovala bude bude nebude nebude 😎 ale ja mam malu takze u vas to samozrejme chapem 😉 bude dobre na vsetko zabudnete ked budete cakatelky 😀
myounghee daj si to do googlu alebo skus www.edusan.sk a klikni na MAM PROBLEM tam najdes vselico 😝

myounghee
18. dec 2008

dakujem baby za typy. Idem sa pozriet.
Len dufam, ze ked sa aj podari, nestratime znova babo...
pekny dnik a myslite pozitivne 🙂

labradorik
18. dec 2008

Ahojte jedna otazocka.asi som blaba ale citala som vase prispevky nie vsetky ,ale ma napadlo ze na sono idem az v 13tt,a tak sa bojim ci nam bude bit srdiecko.pocitovali ste to niektora ze baby to uz vzdalo alebo ste mali pocit ze je vsetko ok a potom ta zla sprava? nemam ani spinenie ani nic,pprsia ma stale bolia,ale uz nema podbrusku taky pocit ako pred mrchou.mam stale nechud do jedla a napina ma.tak ma to len tak napadlo.dakujem za odpovede.

aspinka
18. dec 2008

labradorik kedy si bola naposledy na sono a ake boli vysledky?

labradorik
18. dec 2008

bola som 7tt a ze vsetko v poriadku.neiem preco ma dal az tak neskoro.ved ma aj slak trafi 😠

aspinka
18. dec 2008

Predpokladam ze v tom 7tt este nebola akcia srdiecka kedze si tu o tom pisala. Pokial viem tak tu sa chodi tak okolo 7tt na potvrdenie tehotenstva a 10tt kde pozru ci fazulka narastla ci je pritomna akcia srdiecka cize ci embrio prosperuje medzi 12-13tt sa teraz robi aj vysetrenie sije nuchealna translucencia pred rokmi sa to este nerobilo ale teraz sa to uz robi aby vylucili nejake vrodene vady. Da sa to merat len v tom rozmedzi neskor uz nie. V 10tt ked je vsetko OK vacsinou vystavia tehotensku knizku kde ti vypisu dalsie vysetrenia. Na tvojom mieste by som si dokimu zavolala ze chces ist na Sono aby sa ti potvrdila akcia srdiecka a ci rastiete. Labradorik odkial si?

kodada
18. dec 2008

labradorik, ja som bola v 5 a potom az v 12, ten mesiac medzi navstevami je normalka, ja som bola v 12 az dvakrat, asi sa dokymu nieco nezdalo a poslal ma na velke sono ... priznaky som nemala ani pred ani po ziadne, len prsia citlive, ani spinenie, an zle mi nebolo

labradorik
18. dec 2008

srdiecko sme mali uz siedmom aj sme ho s manzelom poculi mali sme 8mm.som zo ziliny a chodim ku dr.veselemu

aspinka
18. dec 2008

Zavolaj mu a spytaj sa ho ja ked som cakala malu a nieco sa mi nepozdavalo tak som to hned konzultovala s Dr. a ta mi spravila sono ci je vsetko Ok. Aj tak sa cudujem ze ta nevolal v 10tt to je taky standart aj zaznamy v materskej knizke sa zacinaju oficialne 10tt mimochodom knizku uz mas?

labradorik
18. dec 2008

ano knizku mi dal v 7tt

aspinka
18. dec 2008

No to sa napriklad mne nikdy nestalo pred 10tt aby mi dali knizku 😉 no rob ako myslis ja by som mu zavolala ved v takomto rannom stadiu 6tyzdnov bez nejakej prehliadky je dost nie 😒 a tebe asi to meranie sije nehrozi ked ta objednal na 13tt? Fakt ja potom co som potratila budem este obozretnejsia i ked ja som bola vzdy s mojimi lekarmi velmi spokojna.

labradorik
18. dec 2008

ja uz sama naozaj neviem.ani krv mi este nebral a ked som sa ho pytala ze kedy mi bude brat tak ze az v 15tt,rovno na ten triple test.ja neviem ale zevraj vesely je doby ze 25 rokov robil primara na porodnom a aj kamosky ktore uz maji mimi a chodia k nemu su spokojne.boze co maaaam robit?

aspinka
18. dec 2008

vobec sa nestresuj prosim ta pockaj ja ti pohladam ake vysetrenia mas absolvovat v ktorom tyzdni a hodim ti sem link. Klud moze byt aj byvaly prezident ked chces aby ta este pred sviatkami pozrel tak sa mu tam doval a hotovo ja co si vezmem do hlavy to spravim nemas sa coho bat zalezi co chces ty nie ako to on rozvrhne. Ked mas pocit ze ti sono pomozeme pre pokoj tak si ho daj urobit!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre