Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
2. feb 2009

to je skôr školenie nie služobka idem sa školiť o jazierkach 😀 ešte ani sama neviem čo tam bude ale celkom sa teším v Nitre som študovala a zase tam pôjdem pokukať ak sa podarí aj obchody pobehám ale nechcem nič kupovať potrebujem teraz šetriť, chcem si kúpiť foťák keď zostanem tehu nech sa môžem fotiť 😀

evulik6
2. feb 2009

kody, tak to by aj mna poriadne vytocilo.... tiez som zazila podobne situacie s muzom... raz sme sa tak pohadali ze som sa obliekla a isla vecer von...potom mi vkuse volal ze kde som, ze aby som uz isla domov atd... uz som nevladala, myslela som ze uz bude s nasim manzelstvom koniec, ale urovnali sme to... 😉

vevon, nie, neboli sme lyzovat. Muz mal akcosku z roboty (vsetci s partnermi a detmi) a bolo supis... maly sa vysantil s detmi, maminy si pokecali, chlapi sa tiez dobre zabavili a v nedelu sme isli domov...
Tak si bola na krv? a co mrcha, kedy ju ocakavas? ja este 12 dni... hadam pride 😉 😀

ninuska8
2. feb 2009

no baby vidim ze sa to tu zvrhava do akejsi inej debatky, stylu nasral ma muz🙂 musim sa vam pochvalit, ze som dnes spravila tie statky na same ciste jedinky tak som rada...mozem sa aspon nacas kludne zacat venovat sebe, zajtra ked sa mi bude chciet vstat pojdem na stery ku gynek.neviete ci sa dlho caka za vysledkami???

kodada
2. feb 2009

nikus to ja len mam problem,musea som ho dostat von ... viem ze to sem nepatr

kodada
2. feb 2009

nikuak, blahozelam k statniciam, co z teba bude? myslim ze si pisala ze ucitelka, nie?
ja som vysledky sterov dostala za tyzden
vevu mojim snom je navrhovat zahrady

aspinka
2. feb 2009

ninuska super!
kodada sem patri vsetko aj ked nas muzi naseru ved naco sa mame aby sme sa postazovali a polutovali 😉
ja som bola na steroch aj na krv a mne povedali o dva tyzdne ale vraj ked budu ok tak nic ale keby sa im nieco nepozdavalo tak budu volat oni. skoda chcela som volat a pocut vsetko je v uuuuuplnom poriadku 😀

vevoncek
3. feb 2009

dobré ráno

evi tak také akcie mám aj ja rada keď si aj maminy prídu na svoje aj ocinovia a ešte aj deťúrence
mňa tiež raz muž tak nehneval že som sa skoro vykašľala na neho to si asi každý prejde aspoň raz v živote
ja mám mať mrchu za 12 dní ale uvidíme či príde tak ako chodila alebo zase tak neskoro ako minule ale už by som bola rada keby mi nabehol normálny cyklus

ninka tak gratulujem ku samým jednotkám že to nebolo také strašné ako si si myslela? všetko sa dá zvládnuť

kody je to super navrhovať záhrady, ale zle sa komunikuje s ľuďmi a myslia si že budú mať krásnu záhradu a najlepšie zadarmo a ešte je ten problém že veľa ľudí si chce robiť záhrady samo ale nevedia to robia veľa chýb ktoré zbadajú až neskôr alebo si ich chcú spraviť sami len si pýtajú pár rád ako na to ale tým pádom by som ja nezarobila vieš je to také komlikované za omietky na dom dajú peniaze aj za všliaké kraviny ale koľko krát im ani nezáleží na okolí a to je smutné

aspinka ty si to za mňa napísala táto téma tu nie je len aby sme stále rozmášľali len nad tým čo sa staloMA ale aj nad tým aby sme sa odreagovali trochu a povzbudili...

kodada
3. feb 2009

bre ranko babule, mrcha nikde ... teplota sa tiez drzi 😉

ema7
3. feb 2009

Dobré ránko,
ninka blahoželám, tak už to máš konečne za sebou 🙂 Ja som mala v sobotu poslednú skúšku zo zimného semestra, tak som tiež rada, na 3 mesiace kľud s učením, len prednášky cez víkendy.
Mňa tiež niekedy tak naštve muž, že tiež tak nahnevá manžel, že v tom amoku rozmýšľam, že či chcem byť vôbec s ním. A potom mám výčitky, že čo ma to vôbec napadlo 😉

Chcem sa Vás opýtať, ako mám docieliť, aby mi lekár urobil stery na chlamydie, ureplazmy,... Ja som mala MA v októbri, keď som vravela môjmu gynekológovi, že či by mi nezobral výter na chlamýdie, že mávam stále výtok, tak mi vravel, že pozná môjho muža aj mňa a nepokladá nás za takých, že sme striedali partnerov. Dobré, že? Lenže to sa neprenáša len pohlavným stykom. a predtým, ako začneme so snažilkovaním by som chcela mať istotu, že to nemám. Lekár je ináč veľmi dobrý, ochotný, len akosi mi nechce urobiť toto vyšetrenie.
Neviete koľko by to stálo, kebyže si to dám urobiť na vlastnú žiadosť? ☹

ema7
3. feb 2009

Alebo neviete či by mi mohol zobrať krv nejaký iný lekár a poslať to na rozbor na tieto baktérie?

skybaby
3. feb 2009

kodiiiii to vyzera dobre 😉 len tak dalej ... 🙂
ema s dokim sa porozpravaj a vysvetli mu ze budes kludnejsia ked ti to urobi, aj ked on ma pocit ze to netreba, musis ho ukecat 🙂

kodada
3. feb 2009

ema to je normalny ukon, ktory ti je doktor povynny spravit, ked mas nejake podozrenie, a to je blbost ze sa chlamydie prenasaju len PS, ja som ich chytila na verejnom kupalisku ... trvaj na tom, aby ti zobral stery, mas na to narok

tilly
3. feb 2009

ja som dnes dostala očakávanú tretiu mrchu

kodada
3. feb 2009

sakujem sky, aj ja si myslim, ak nepride do stvrtku, testujem 😉

kodada
3. feb 2009

super tilly, idete sa uz po skonceni snazit, ci este pockate?

evulik6
3. feb 2009

ahojte....

kodada, tak drzim palce nech mrcha nepride...vyzera to celkom slubne 😉

ninuska, gratulujem, si sikulka... ono tie statnice nie su az take strasne, vsetko to zalezi od toho ako to clovek preziva... ja som si vzdy pri takychto vacsich skuskach nahovarala ze ved o nic nejde, ze je to len normalna skuska atd...a pomohlo to vzdy.. 😉

vevon, ja mam mat mrchu tiez za 12dni, ked neratam dnesok tak za 11 😀 no som zvedava ci vobec pride, bo moj muz si to v poslednej chvili rozmyslel a sup 😀

ema7
3. feb 2009

kody ako dlho Ti trvalo vyliečenie, brala si antibiotiká? A ako sa to u Teba prejavovalo? Pôjdem o mesiac k lekárovi, nech ma pozrie či je všetko OK a môžeme sa začať snažiť, ale skúsim ho prehovoriť nech mi zoberie tie stery. A ako dlho trvali výsledky?
Mne raz brali na infekčnom po známosti krv na tie chlamýdie, mala som ale vtedy problémy s akné. Ale výsledkov som sa nedočkala, lebo údajne nemali v nemocnici látku na vyšetrenie tej krvi na chlamýdie. "super" zdravotníctvo.

vevoncek
3. feb 2009

emi keď je ten doktor taký že sa s ním dá tak mu normálne vysvetli že budem mať kľud na duši keď to bude čierne na bielom že je všetko v poho, lebo že keby si zažila toto znovu tak by si to nezvládla a on ťa určite nechce mať na svedomí

kody ja ti tiež silno držím päste nech sa mrcha nedostaví

aj tebe evi by som priala keby aby si bola tehu keď tvoj manžel to už nevydržal 😀 ja začnem až po 23.2. keď sa dozviem že sú výsledky dobré aby som potom keď by som zostala tehu nebola v strese že výsledky nie sú dobré a snane sa to znovu alebo by som mala mať nejaké choré bábo. takže ja radšej vydržím do toho 23.

vevoncek
3. feb 2009

Ja som dnes bola v šoku u nás v robote sa veľké zmeny chystajú normálne sa toho obávam bola by som rada keby sa mi podarilo čím skôr otehotnieť lebo táto zmena mi nepríde ako pozitívna

kodada
3. feb 2009

emi, ja som maly smradlavy vytok, svrbenie ... neliecila ma doktorka dobre, neverila mi, ze si nevymyslam, nasadila len nejake podradne tabletky, az ked to nezabralo, nasadila antibiotika, liecba trvala cca 3 mesiace. trvaj na tom, ved oni za to dostanu od poistovne dobre zaplatene, neboj sa o to poziadat . ... drzim palce, nech ich nakoniec nemas
a necuduj sa, ze ti v tedy nic nezistili, slovenske zdravotnictvo je take,

evulik6
3. feb 2009

vevon dakujem... no uvidime...ale nemyslim si ze by nam to vyslo hned na prvy krat... pockam na teba 😉
Neboj, urcite sa ti podari rychlo otehotniet... nam vsetkym...aha, kody sa to uz celkom fajn risuje... treba verit... 🙂

aspinka
3. feb 2009

ema7 stery na chlamydie sa robia aj raz rocne pri preventivke ked som bola teraz na kontrole Dr. hned vravel sestricke zoberieme stery na chlamydie preventivne! To co mas za doktora by som sa ho spytala a vy s nami spavate ked mate taku istotu?
Nemozes sa ho pytat jednoducho mu to oznam zelam si vytery a bodka. To je hlupost ze sa robia len ked sa striedaju partnery robia sa ako prevencia ci sa zene nemnozia v posve nejake bakterie ktore mohla nalapat vselikde nie len pri pohlavnom styku.
Kodada mne teplota klesa sice pomaly ale ide dole takze tento mesiac dostanem 3 mrchu ale nech aspon budem mat svedomie ciste pred Dr.
Mne by to uz nedalo a testla by som mozno zajtra rano 😉 ale nebudem ta navadzat 😀

kodada
3. feb 2009

ja som chytala tehu virusy od majoviek 2009, kam som mala patrit, mozno ze to zabralo 😉 ak sa to podarilo, nikto bude musiet prebrat stafetu po mne 😉 boze nech uz je stvrtok

kodada
3. feb 2009

aspinka ja uz som testila minuly stvrtok, kamoska mala narodky, potrebovala som vediet ci mozem pit 😉 a negat. tak som sa s tym zmierila a pozri ju potvorku, BT sa krasne drzi ... a dalsie test nemam, pracujem mimo mesta, tak nemam v okoli ani lekaren .... ale zajtra si idem po novy obciansky, asi zavitam do lekarne 😉

aspinka
3. feb 2009

jeeej kodada ty snazilkujes a mas len 15 😀 klobuk dole a hned tehotko 😅

tilly
3. feb 2009

toto bola už štvrtá mrcha, sekla som sa...

kodada
3. feb 2009

no skoro si uhadla, menila som si ho v maji ked som sa vydavala a teraz menim kvoli bydlisku, konecne kataster poslal papiere po 3 mesiacoch

cukruska1920
3. feb 2009

Ahojte baaabusky...ako?

aspinka
3. feb 2009

aj ja som menila teraz v decembri kvoli bydlisku a mam otrasnu fotku nezlakni sa lebo hlavu tam mam ako melon oni to priblizia a zvacsia a pouziju len hlavu no a teraz to ukazuj ☹
cukru dobre dobre uprsano 😠

ninuska8
3. feb 2009

dakujem vam zenicky za blahozelania...spala som do desiatej jak zarezana 😲 nakoniec som ani nesla na tu gyndu, lebo stale trosicku spinim a neviem ci by mi mohol zobrat aj tak vyter co nemusim byt nahodou cista...neviem, ani sa mi nechcelo vstavat 😲 ale uz sa polepsim a pojdem zajtra, aby som mala pokojne svedomie a mohla ist spokojne na to....

koda to je paraaadne, nech sa ti to podari, to by bolo po kolko od MA?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre