Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
6. feb 2009

dakujem 😉

vevoncek
6. feb 2009

ja som to v robote tajila ako sa len dalo niesto priepustiek som si brala dovolenku neohla som dopustiť aby to niekto vedel a myslím si že to bolo dobre

kodada
6. feb 2009

ja som chodila zas poobede, ak sa dalo ..

petruci6
6. feb 2009

ja som chodila skoro rano este pred robotou,ale aj tak to zistili,ked som po ranajkach utekala na wecko 😀

kodada
6. feb 2009

ja som take problemy nemala, mne grckat nebolo treba 😉
mala je nadherna 😉

petruci6
6. feb 2009

dakujem

my sme zac grcat az v 9tt,len ci ti to nepride este,kazde tehu je ine

kodada
6. feb 2009

vsak uvidim 😉

skybaby
6. feb 2009

babyyyy potrebujem radu ... ma teraz okolo obeda zacal bolet vajecnik ... asi ovulka, aj ked nejako skoro a posledne dva dni nebol sexik ... myslite ze som to tym padom premeskala alebo este dnes stihame? 🙂

skybaby
6. feb 2009

a inak ja som v tehu grcala iba raz ... byvalo mi sice zle ale na grckanie to nebolo

kodada
6. feb 2009

sky urcite si to nepremeskala, plodne dni su aj okolo ovulky, cca dva dni pred a dva dni po .... prijemne sexovanie prajem, mi sme si dali radsej pauzu, nech sa babulko pekne uchyti 😢 hadam to nejake 2-3 dni vydrzim

cukruska1920
6. feb 2009

Ahojte šušurky 😀

kodada
6. feb 2009

cukru to je co za pekne oslovenie, ja som na teba mila, aj TT virusy ti poslem a ty takto 😀 😀 😀

skybaby
6. feb 2009

ahoj cukru 🙂
kodi to je rozumne s tou pauzou, schvalujem 🙂 a asi tu az do pondelka nebudem, lebo budeme zurivo sexikovat 😀

cukruska1920
6. feb 2009

kodi...no ved šušurka je tiez mile oslovenie nie? bez nej by sme neboli tehu 😀

ahoj sky...ako sa máš?

skybaby
6. feb 2009

ja celkom dobre, ked vyslo slniecko 🙂 a vyzera to na ovulku tak dufam ze bude plodny vikend, chcela by som nasledovat kodadu 😀
ty co nove?

cukruska1920
6. feb 2009

sky..myslim ze ciel nasledovat kodi mame vsetky....ja uz mam po ovulke tak ja uz vela neporiesim 😵

skybaby
6. feb 2009

tak mozno si uz nasledovatelka len o tom este nevies 😀 drzim palce 😉

cukruska1920
6. feb 2009

sky..myslis? nerozmyslam nad tym zatial...uvidime 🙂

skybaby
6. feb 2009

uvidime, ja sa hlavne snazim drzat sa hesla "bez stresu" 🙂 nejako bolo nejako bude a urcite bude raz mimi

kodada
6. feb 2009

podla mna ti to cukru vyslo ..... sky este stihas patrit k oktobrovka, tak sup sup na manzela 😉

cukruska1920
6. feb 2009

kodi..si vestkyna teodora? 😀

kodada
6. feb 2009

vestkyna Dada by ti nestacila 😉

evulik6
6. feb 2009

ahoj vevon...my sa chystame v sobotu do Trencina do aska...chceme malemu zariadit izbu, tak sa ideme kuknut...uz sa tesim, taketo veci ja velmi rada... 😉

kodada mne by stacila aj vestkina Dada, co mi vyvestis??? Heh... mi sme keksikovali den po ovulke, uz je to tyzden, som zvedava ci sa nam podarilo...ale ked nie nevadi, vydrzim este chvilu 😀

cukruska1920
6. feb 2009

kodi... no tak ako povies... budem ti verit...dufam ze nezlyha taktika 😉

kodada
6. feb 2009

babule ak ste spravne dodrzali moje Know-How, tak by ste mali byt tehulky vsetky 😉

cukruska1920
6. feb 2009

kodi....? a to je ake? asi mi to uslo

kodada
6. feb 2009

myslim ze je to jednoduche SEX-SEX-SEX a zase len SEX v tom spravnom case 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
6. feb 2009

kodi...tak myslim ze prvykrok som splnila a to ostatne....mmmmh...netusim 😕

aspinka
6. feb 2009

jaaaaj baby tak vy ste tu uz vsetky teoreticky tehotna 😀 😀 😀 no ja teraz predvami nemam sancu 😝

evulik6
6. feb 2009

aspinka, este nas mozno aj predbehnes 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre