Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
21. feb 2009

sky...testni teraz... 😉

skybaby
21. feb 2009

cukru na to ma neukecas 😀 ale rano to urcite nevydrzim, ale aj tak to vidim blede, fakt nemam ziadne priznaky 😠

cukruska1920
21. feb 2009

sky...nato nepotrebujes mat priznaky.... 😀 testni.....testni, testni, testni, testni, testni

kodada
21. feb 2009

sky ani ja 😒 bojim-bojim

cukruska1920
21. feb 2009

baby kto sa boji nesmie do lesa 🙂

skybaby
21. feb 2009

kodada dakujem za podporu 😉 mam iba jeden test a chcem testovat z ranneho mocu ... 😉 takze cukru si bez sance 😀

cukruska1920
21. feb 2009

sky...tak asi ta neukecam....no neva..tak ja sa rano pridem kuknut 😎

kodada
21. feb 2009

len pekne vydrz, nedockavost nie je zdrava, len si pekne pockaj a ty cukru nepodpichuj 😀 😎

evulik6
21. feb 2009

sky no som zvedava...drzim palce...

kody neboj sa... vsetko bude ok...bud v klude, babo to citi 😉 (ja viem ze sa to lahko hovori, ja budem urcite tiez stresovat...) tak sa aspon snaz mysliet pozitivne, oki? 😉

cukruska1920
21. feb 2009

kodi...ja???? ale kdeze...ja nic ja muzikant.... 🤐 ty mas ist kedy na sono?

skybaby
21. feb 2009

kodi ja som ta zle pochopila ... to bolo ze ani ty nemas priznaky? ja ked som bola 1x tehu tusim iba raz som grcala a obcas mi bolo trosku zle a dotiahla som to do 24tt ... uvidis vsetko bude ok ... uzv mas v utorok?

kodada
21. feb 2009

v utorok o 15,30 ... velmi sa tesim a zaroven bojim.... som v klude aj navstevu svokry som prezila 😉

evulik6
21. feb 2009

mne nebolo nic pri prvom do tretieho...ten som cely pretyckovala, potom bolo uz dobre...ani tie "teho"chute som nemala...mne ani jest nejako nechutilo az ku koncu... 🙂

cukruska1920
21. feb 2009

kodi... to ides prvykrat?

mne inak tiez nic nebolo...len ma boleli prsia....

tilly
21. feb 2009

sky teraz sa to tu šíri ako nákaza, takže určite testni a budú tam //... a ja dúfam, že 5.3. budem mať tiež // 😀 ale dovtedy času dosť, v podstate by som len teraz mala doovulovať, aj keď si myslím, že tento mesiac ovu nebola, minulý mesiac určite bola, tento mesiac neviem, asi nie... 😔

každopádne, sky, držím držím držím palce 😉

kodada
21. feb 2009

ja mam jediny taky, ze nezjem jogurty, uz z ich vone ma napina, ale cokoladovy puding mi nic nerobi ... mne pri prvom tehu tiez nic nebolo
ano sky, tak som to myslela, ze som bez priznakov

mirip
21. feb 2009

nie si jediná kodada 😖

mirip
21. feb 2009

myslím bez príznakov nie si jediná 😖

evulik6
21. feb 2009

kody, ved to mozno este len pride... ja som do tretieho ani nevedela ze som teho...tak dobre mi bolo... iba tie prsia ma boleli statocne ale inak v pohode... 🙂

kodada
21. feb 2009

cukru uz som bola, 10-ho koli vytoku, bolo vidiet len malu bublinku, ale asi aj zo zarodkom ...
miri neste nic?
ja sa nestazujem ze mi nic nieje ... to bolo len konstatovanie

mirip
21. feb 2009

čo nesta nič kodada? nechápem

cukruska1920
21. feb 2009

kodi...tak teraz uz budes vidiet aj babo...jeeej 😅

boozinku ja som zjedla vifonku a akosi mi to nepadlo dobre..si neviem prdkut a boli ma brucho 😀

skybaby
21. feb 2009

no baby idem sa tvarit ze ja nic, ja muzikant ... po celej tejto debate ma zacinaju mrchovsky boliet krize ... takze uz pssssst 😉
takze tily je dalsi kandidat 😉

kodada
21. feb 2009

miri myslela som "este nic" ?

mirip
21. feb 2009

čo ešte nič?

chick
21. feb 2009

ahojte babenky...uz tu asi nie ste, ze? inak moje tehu priznaky boli: totalna bolest v prsiach, to nebolo napatie ako sa vsade pise, ale bolest a bolo mi tazko na zaludku...a postupne som pozorovala, ako mi vsetko smrdi...ale poznam zeny, ktore nemali absolutne ziadne priznaky...citili sa len tak "kramovo"

Baby super inak, vy uz ste vo faze testovania..aj ja sa na to tesim...dufam ze oznamite //!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To bude uzasne nielen pre vas ale aj pre nas vsetky ostatne....strasne drzim palce Skybaby

Kodada - a ty nam dufam oznamis srdiecko!!!

skybaby
21. feb 2009

dakujeeeeeeem chick 😉

nika12
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa Vas spytat...prvu mrchu po M.A. som dostala po 5 tich tyzdnoch, prvym dnom ako prisla, som zacala brat hormonalnu antikoncepciu, mimochodom od jej uzivania stale spinim a dnes po 2 tyzdnoch zasa mrcha ...je to ok?? To mam brat ako ze uz mam za sebou 2. cyklus, ci ako?? 😕

cukruska1920
22. feb 2009

skyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kde si.... booozinku ja som uz taka netrpezliva 😵 😵

inak ahojte

aspinka
22. feb 2009

ahojte 🙂 no co riesime talze sky 😉 tak sa tesim kto dalsi. Nika jasne ber to ako druby cyklus ja by som HAK po MA nebrala ani na odporucanie lekara oni to davaju aby zena neotehotnela a aby sa dali do poriadku hormony ale podla mna HAK len vśetko skomplikuje. Ber to ako druhu mrchu a ja by som HAK hodila do kosa 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre