Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
4. mar 2009

maly zase spieva pri pocuvani tej jeho muziky 😀 Joooj, mne je nejako blbo, hrdlo ma boli ci co...no neviem ci boli, akoby mam kyselinu ...fuuuj

u nas prsalo uz v noci... teraz nie, ale je zamracene... ach neznasam taketo pocasie 😠

ano kody, treba dufat ze sa to nebude casto opakovat 😉

evulik6
4. mar 2009

tilly supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujeeeeeeeeeeeem...nadhera... 🙂

kodada
4. mar 2009

evulik - tak si daj pukance alebo mineralku ... mozno to pomoze, ak nie, skus tabletky TUMS alebo TALCID
Tilly, perfektne ... srdecne gratulujem

evulik6
4. mar 2009

pukance??? to pomaha? no vidis, ani som netusila... no muzik mi pojde kupit ked pojde na obed domkov, bo s malym von dnes asi nepojdem 😒 dakujem za radu

vidis tilly, som ti hovorila ze si nadejna tehula, perfektne 😵

tatuska1
4. mar 2009

tilly blahozelam 😉

kodada
4. mar 2009

ano, vyskusaj, alebo tie detvianske chlebiky ... vraj aj to
mate zle pocasie? u nas zacalo prsat

tatuska1
4. mar 2009

aj tu za chvilu zacne prsat a ja som si myslela ze uz bude len krasne 🙂

tilly
4. mar 2009

ja tomu neverííííím 😀 furt pozerám ten test, len už došiel šefinko do roboty a keďže je to môj otec, tak nechcem, aby zatiaľ niečo vedel...

evulik6
4. mar 2009

nooo pocasie je na figu .... ach... neprsi ale je zamracene, aj vcera bolo...v noci poprsalo trochu..ale nie je zima

tatuska1
4. mar 2009

ja som rano vstala a poumyvala podlahy utrela prah a o dvanastej idem do butiku ale mamku chytila niejaka vyroza dufam ze to doma zvladne je slaba!!!!!!!

evulik6
4. mar 2009

no dufam ze mamina sa rychlo vylieci....ach tato chripka...nech to uz ide do prdele vsetko.... 😠

skybaby
4. mar 2009

tilly waaaaaaaw velikanska gratulacia 😀 supeeeeer 🙂

tilly
4. mar 2009

a čo ak to nie je pravda? čo ak je to blbosť???

musím si urobiť ďalší test, ak bude //, tak si to nahodím nastálo do pasu, ja tomu neverííííím

evulik6
4. mar 2009

aaale tilly, urcite je to tak.... BT si nemerias?

skybaby
4. mar 2009

tilly ja som tiez najprv mala len tienik a potom ciarka silnela 🙂
urcite je to pravda 🙂

evulik6
4. mar 2009

supis ako sa to tu rozsirilo.... splechnite sem nejake tie tehu virusy nech sa to siri dalej 😀 😀 😀

kto tu vlastne este nie je tehula okrem mna a tatusky??? uz mam v tom normalne chaoss 😝 😀

tatuska1
4. mar 2009

evulik nooooooo nech nam poslu tie virusy chceme aj myyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

kodada
4. mar 2009

sky piatok sa blizi, nervozna? to je otazka, co 😀
ja sa tej chripky tiez bojim, dufam ze ma obide ... u nas v rodine ju nastastie zatial nikto nemal
tilly blbost to urcite nie je, ked tam ta ciarka uz raz je, urcite nezmizne ... inak ja som si vzdy robila len jeden test, nasledne som si to uz neoverovala 😉

evulik6
4. mar 2009

ani ja som si to nikdy neoverovala...bude to ok tilly... 😉 mas krasneho synceka 🙂

tilly
4. mar 2009

ja som ako na "drátkách", nedokážem ani jedno blbé tlačivo vyplniť...

tilly
4. mar 2009

ozaj a nemôže to byť zvyšok hcg ešte z kyretu??? 😲 ☹

evulik6
4. mar 2009

tilly a kedy si mala kyret? ved uz si mala od vtedy menzes viackrat nie? to by si mala mat potom ok 😉 nestresuuuj, si tehula... 🙂

kodada
4. mar 2009

este cukru, ved vam vravim ze tuto temu za chvilku zavrieme 😉
tilly, kedy si mala kyret, uz davnejsie, nehrozi ze by sa ti to este drzalo

evulik6
4. mar 2009

no to som zvedava teda, ci to tak rychlo pojde...mohlo by... 😀 ale potom musime zalozit nejaku novu, co by som bez vas robila 😀 😀

tilly
4. mar 2009

kyret 30.8. a mala som 4 mrchy... kým neuvidím srdiečko, nebudem mať pokoj a potom sa zas budem stresovať, aby neprestalo biť, potom, aby bábo dobre kopkalo, potom, aby sa nenarodilo predčasne, potom, aby sa dobre narodilo, potom, aby bolo v poriadku, potom, aby sa mu niečo nestalo... takto sa bojím už 4 roky... a teraz znova...

evulik6
4. mar 2009

tilly to ti verim...ja to iste....a ked budem znovu tehu tak budem ako na ihlach aj ja...ale to kazda, ktora uz prisla o mimi... treba mysliet pozitivne, nech ma babo pokojne prostredie... drzim palceky, zvladnes to , uvidis 😉

vevoncek
4. mar 2009

ahojte babulky aj ja som ešte netehula

ja som dnes bola ráno na kontrole tak ešte do piatku som domka včera ma bola pozrieť mamina a mi hovorila zážitok so sestriným synom že boli u krčného a nudil sa tak si začal spievať pesničku : a ja pijem pijem pijem pijem len z plného pohára od večera do rána... 😀 no nie je zlatý všetkým chlapom v čakárni ulahodil sa na neho usmievali

tilly
4. mar 2009

zlatýýý, tie deti sú také zlaté vždy vedia vystihnúť ten moment... domčo minule v penny markete na plnú hubu, maaaaacejko macejkoooo ko ko ko ko... 😀

sue250
4. mar 2009

caute baby ja som taka nadzubana na moju doktorku ze ju slak trafi v piatok jak tam nabehnem, povedala mi ze maly plod nesedi s ms a utz, hcg vysoke bud nieco zle alebo dvojicky a dnes mi lekar povedal ze som v 7plus 5 srdiecko bije a hcg suvisi s tyzdnom a vsetko je ok, len klud cysta je to zvacsene zlte teliesko ktore vyzivuje plod ak by boli bolesti k lekarovi inak vsetko ok, na potrat mam zabudnut je to minulost 😉

tilly
4. mar 2009

sue, to je super, bábo je v poriadku... kašli na svoju doktorku, veď ju vymeň, keď je hnusná 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre