Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

saallen
9. sep 2012

@leonetka zajtra tam idem tak sa na to spytam.zatial pa idem ja chroet.

zlatat
10. sep 2012

@soni1 aj my sa snažíme takmer 5 rokov - a aj keď to niekto nevie pochopiť, tak to 3.dieťatko je strašne vytúžené a vymodlené, ale asi to nestačí, keď stále potrácam 😢 😢 😢
Ak máš bolesti utekaj k Dr. Mňa keď bolelo bruško tak som si dala MagnéB6 a pomohlo, uvoľnilo sťahy maternice.

zlatat
10. sep 2012

@spisiacka mne sa pred pár mesiacmi snívalo, že som bola v pôrodnici a držala som si v náručí dievčatko a išla ho ukázať mojim rodičom ( čo je pekná blbosť, lebo moji rodičia sú od nás 350 km a nehrozí, že by v čase môjho pôrodu boli u nás ). Potom inokedy ( teda ešte pred týmto snom ) sa mi snívalo, že som bola u pediatričky s malinkým bábom a ona mu išla prepichovať ušká na náušničky - poslala ma do čakárne, aby som to nevidela a potom keď to bolo hotové, tak ma zavolala dnu .... takže toto mi napovedá, že sa nám to raz podarí a budeme mať ešte bábätko dievčatko - len keby tak človek vedel, kedy 😖
Od kyretu som nemala žiadne takéto alebo podobné sny, furt len nejaké blbostis a mi snívajú.

brumka
10. sep 2012

@leonetka ano bola som velmi skoro, tesili sme sa 4 dnia potom takto, sobota pohotovodst, nedela opat to uz bolo velmi zle a estem atam pan doktor sprdol nakrical namn a, a proste hroza, kramare pre mna uplne vtedy skoncili, a potom dalsie 2 dni u mojho dokyho, adoky ze vsetko ok ale ze mame sa nesnazilkovat 2m ale dako nato kaslem, bud pridi pride nepride nepride. ty si bola v kolkom?

spisiacka
10. sep 2012

@zlatat veru aj mne same blbosti furt vidim ten monitor a tu polohu ako tam lezi neviem sa zbavit tej myslienky aby sa mi to stalo nevracalo. Teba kedy postihla ta nestastan udalost? A kedy sa skusis znova do toho pustit?

zlatat
10. sep 2012

@spisiacka ja som dnes 12 dní po kyrete ☹ A kedy sa začneme snažiť? najradšej by som začala už po skončení 1.mrchy ... len viem, že doki mi to zakáže a prikáže minimálne 3 cykly čakať 😖

spisiacka
10. sep 2012

@zlatat toto teraz co mame to akoze krvacanie bo ja ani nekrvacam len obcas nieco vyjde to sa nerata ako za prvu ze?

zlatat
10. sep 2012

@spisiacka kdeže, to je ešte dočisťovanie maternice po kyrete - potom príde dlhé čakanie na prvú MS ... ja som ju mávala tak, že po 1.kyrete prišla na 35.deň ( ale to som krátko krvácala po zákroku ), po 2.kyrete prišla na 43.deň ( vtedy som stratila veľa krvi, lebo som aj dlho krvácala - tuším 2,5 týždňa ) no a dúfam, že teraz nebudem na ňu tak dlho čakať 😖

spisiacka
10. sep 2012

@zlatat hmm ta to teda ja bezne mam cyklus tak 35 dnovy tak teda ktovie kedy teraz pride. Ciize skor ako o mesiac ani nemam cakat, som zvedava kedy sa docistim. Dnes som 4 den po kyrete este len

katarinagm
10. sep 2012

35 dni, 43 dní????????? to hadam nie :( ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 nestaci, ze sme bez tak znicene, este tak dlho cakat????
my mame dnes presne tyzden po.. ani neviem, ako ten tyzden ubehol... a zrazu je tu zas pondelok ...

zlatat
10. sep 2012

@spisiacka ja mávam bežne 26 dňový cyklus 😔 takže tých 35 - 43 bolo pre mňa nekonečných ☹ ☹ Dúfam, že bylinky pomôžu, aby sa maternica rýchlejšie dala dokopy a aby mrcha pršia skôr

spisiacka
10. sep 2012

@zlatat ten alchemilkovy caj pijes? to sa da len v lekarni zohnat? Tak sa to vola ci nejaky iny nazov ma?

zlatat
10. sep 2012

@spisiacka ja mám teraz alchemiku obyčajnú ( túto mi predali v lekárni ) ale vraj silnejšia je alchemika žltozelená no a k tomu ešte pijem aj rebríček obyčajný ( myší chvost - ten si nazbieram v záhradke 😅 )

katarinagm
10. sep 2012

@zlatat a prosím ta, to je caj? asi idem do lekarne 😉

zlatat
10. sep 2012

@katarinagm jasné, to je normálny čaj - buď v nálevových sáčkoch, alebo ako sypaná zmes - tá je účinnejšia, no ja som takú nenašla, takže mám v nálevových sáčkoch

spisiacka
10. sep 2012

@zlatat tak vdaka za info zajdem tam ci maju

saallen
10. sep 2012

Ahojte baby.tak ako sa citite?no pred chvilou som sa vratila od dr.mam antibiotika a slaby zapal. Po vcerejsku co mi v nem.pichli este jednu injekci na stiahnutie maternice uz nemam ani krce,ale co dr.nepochopila,tak je ze preco mi antibphotika nedali vcera na pohotovosti,ked aj v zprave je napisane,ze tam ten zapal je.:@ no co zilinska nemocnica,vsak i ta sestricka sa tvarila ako by som ich tam obtazovala.aletinak uz e mi celkom fajn.
A k vasej teme ja pijem alchemilku zltozelenu v nal.sackoch v lekarne vysla na 1,20myslim.piju pol litra rano a vecer. I moja doktorka mi ji odporucila na lepsie zregenerovanie maternice.🙂

katarinagm
10. sep 2012

ahoj
@saallen
ja sa momentalne citim fajn.. ale ked pozriem na hodiny a uvedomim si, ze takto pred tyzdnom som kdesi lezala a brali mi moje vysnivane dietatko ... nic moc ☹
ale ja som zacala zit tym, ze raz sa to podari a ze to príde snad coskoro... uvidíme, co povie doktor, ale ked citam zeny, co pisu, ze chcu cakat tri mesiace, je mi do placu, lebo ja nechcem... ale vsetko zavisi od doktora, co povie...
a mne, co sa tyka tela je uz dobre, uz nemam ani krce, ani bolesti, co som rada, a prajem ti, nech sa zapal rychlo vylieci a môzete pracovat na dalsom.. trosku mam obavy z kontroly a vysledkov cytologie, aby bolo vsetko v poriadku a hlavne nech povie, ze môzem mat druhe...
tak ten caj zacnem pit aj ja... nech sa rychlo zregenerujem a sice som sa chcela na vsetko vykaslat, ale asi teda zas zacnem brat aj kyselinu listovu..

spisiacka
10. sep 2012

@zlatat tak mne dali v lekarni rovno tu alchemilku zltozelenu asi inu nemali

saallen
10. sep 2012

@katarinagm aj ja zijem tym,ze sa coskoro zadari a vsetko dobre dopadne,len doktorka mi dnes povedala,zd sa ztotoznuje s tym,ze tie tri mesiace si mame dat oddych,tak neviem.no.uvidime ako sa budem citit.,lebo aj ma upozornila ze aj tym ze tam mam ten zapal.tak i proto.len moj syn sa nam podaril az po 2rokoch snazenia,takneviem.

Len som nekde citala,ze ten caj sa ma zacat pit v 1.den cyklu do dna jedy ti zacina ovulacia,pak nie a pak zasa aýv 1.den cyklu.a tak dalej.lebo ze v tehotenstve by sa nemal,ale tak teraz ho pijem stale,lebo mozem. A ze vraj napomaha aj k otehotneniu. A inac aj ja beriem stale kys.listovu.:-)

zlatat
10. sep 2012

@saallen takže predsa tam máš zápal? 😖 To ma mrzí.
Alchemika sa naozaj má piť od 1.dňa MS do ovulky, ale ja ju tento prvý cyklus budem piť každý deň - veď aj tak do 1.mrchy je zakázaný sex.
Po ovulke sa neodporúča preto, lebo keby sa náhodou podarilo tehu, tak aby sa oplodnené vajíčko nevypudilo kôli tomu, že alchemika spôsobuje mierne sťahy maternice a tým ju posilňuje
Kyselinu listovú beriem aj ja - mám tú od Jamiesona - síce je to 1000mg čo neviem, či už nie je moc veľa

zlatat
10. sep 2012

@katarinagm aj ja žijem tým, že sa nám to čoskoro podarí a už to konečne dotiahneme do úspešného konca a bude všetko OK.
A ani ja nechcem čakať 3 mesiace ... len sa bojím, že čo na to doki, keď som už bola v takom vyššom štádiu a bol mi násilne otvorený krčok. 😖
A ja už konečne nekrvácam - včera bolo ešte také slabé špinenie ale dnes od rána nič - jupí. Dúfam, že to teraz nezakríknem. 🤐

saallen
10. sep 2012

@zlatat no bohuzial,ale tak ze vraj je iba zacinajuci,tak by sa to malo dat coskoro doporiadku.
Aj ja pijem teraz alchemilku kazdy den,teraz sa tym nic nepokazi 🙂
Kys.listovu mam medpharma 400mcg
Vam zavidim,ze uz nekrvacite,ja od soboty stale,ale si myslim,ze teraz je to i tym,ze mi vcera pichali este tu injekci a este aj tym zapalom.lebo inac dodrziavam vsetko do puntiku.

zlatat
10. sep 2012

@saallen určite je to aj tým zápalom - ja som pred rokom krvácala 2,5 týždňa po kyrete, bolo to hrozné, už som mala toho plné zuby. NO a ja dúfam, že sa mi to krvácanie znova nespustí - lebo už aj také som mala že 1-2 dni nič a potom zase 😖

saallen
10. sep 2012

@zlatat ved to,lebo ja som po kyrete nekrvacala vobec a zacala som v sobotu a odvtedy st ale. Aj ked nie vela,ale uz mi to vadi

katarinagm
10. sep 2012

@saallen
@zlatat
ach to cakanie... ja si hovorim, ze aj tak sa nam to nepodari na prvykrat... tak si to aspon nacvicme 😉 🙂
inak co sa tyka toho zakazu do prvej menstruacie... tak ja.. neviem neviem, ako vydrzime.. 😕
ale vsetko sa ukaze, po kontrole u doktora, mozno z tade budem odchadzat zas zubozena a nebude chut na nic... len nech je rychlo pondelok.. lebo na jednej strane neviem ako ten cas leti, ze je to uz tyzden, ale na druhej strane sa mi zda vecnost ten cas cakania (a to cakam zatial iba tyzden na vysledky... ach jaj, kdeze cakat tri mesiace.. pomoooooc)

zlatat
10. sep 2012

@katarinagm aj ja si hovorím, že sa nám to na prvýkrát nepodarí, tak si to od 1.MS aspoň nacvičíme ako MM hovorí. Povedal, že budeme trénovať 😀 😀
ja idem zajtra volať na gyndu, či už sú nejaké výsledky a ak budú, tak vo štvrtok pôjdem na kontrolu - to budú presne 2 týždne. Ak výsledky ešte nebudú, tak počkám do bud. utorka a až tak pôjdem.
No a uvidím, či ma doki nezdeptá tak, že nebudem mať na nič chuť 😖

katarinagm
10. sep 2012

@zlatat ale hadam nezdepta, ... musíme verit, sak co uz iné nám ostáva... veru veru budeme trenovat.. az na to, ze nam ked sa to nedarilo pri tomto babatku, tak som bola znechutena a ani to "trenovanie" ma nebavilo... tak som si vydychla, ked sa to podarilo.. a teraz zas ten kolotoc odznova.. ale verim, dufam, ze sa to podarí a ze to vsetko dobre dopadne. nechcem ani len pomysliet na to, co by bolo, keby nie...

zlatat
10. sep 2012

@katarinagm veď aj ja - keď sa nám nedarilo pol roka, tak som dostala také depky, že som sa z toho hádam aj 2 mesiace dostávala ☹ A keď sa to podarilo na 13.cyklus, tak som plakala od šťastia pri pozit. teste.
Ostáva nám len veriť, že to tentokrát nebude tak dlho trvať, kým si nájdeme zase vytúžené //

saallen
10. sep 2012

@katarinagm
@zlatat
No vidite to a nam sa to podarilo na prvy sup a to jsme hned ani nechceli lebo som ten mesiac este len HAK vysadila,a aj tak to dobre nedopadlo. ☹ len aj mna to cakanie ubija,ale tak snad sa co najskor zadari a bud sa narodi na moje alebo muzove narodeniny,bol by to ten najkrajsi darcek pod slnkom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre