Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

ondatra2
13. sep 2012

@saallen no to si taka z toho vsetkeho vycerpana, fyzicky aj psychicky, ze sa prilepila aj choroba na Teba, skore uzdravenie prajem.

saallen
13. sep 2012

@ondatra2 dakujem,aj dufam,ze bude skore lebo som z toho nervozna

spisiacka
13. sep 2012

@zlatat no tak to snad ani mozne nie je ze za ziva. Je to velmi bolestive? a ako to vlastne prebieha? co to robia?

ivik4
13. sep 2012

@alex2201 @saallen @spisiacka baby chcem sa spytat.. po cisteni ste kedy priblizne dostali menstruaciu a ako dlho trvala ?

spisiacka
13. sep 2012

@ivik4 ja som dnes tyzden po zakroku stale som sa este nedocistila nema taku cerstvu krv ale taku hnedu ale stale mam, neviem kedy to skonci a pride prva MS

ivik4
13. sep 2012

@spisiacka aha ...ja som si myslela ze sa vycistim az pri menstruaci .tak dakujem

kikaneu
13. sep 2012

@ivik4 ja po 38 dňoch a trvala klasicky 5 dní a ďalšie 2 špinenie

ondatra2
13. sep 2012

@ivik4 ja som spinila po kyrete 3 tyzdne a menzes som dostala na 27 den od kyretu, normalny priebeh, akurat, ze som nemala bolesti.

katarinagm
13. sep 2012

@zlatat
baby mne pred tym ziadne vysetrenia nerobili, EKG ani nič.. ja som mala dokonca aj sperky na sebe... to si este pamatam, ze jak mi nieco pripinali na prst, som sa chcela spytat, ci si to mam dat dole, ale ked nic nevraveli, nechala som tak.. a mala som aj prsten aj obrucku na sebe...
ach dievcata, pondelok sa blizi, a ja sa konecne dozviem, co dalej... na jednej strane to chcem mat za sebou, ale na druhej sa bojim, aby mi nepovedal, ze sa nieco domrvilo... ja uz sa chcem snazit o dalsie...

zlatat
13. sep 2012

@spisiacka áno, je to bolestivé - neviem ako to prebieha - nevidela som to, len som cítila, akoby po roztiahnutí krčka vysalo s riadnou silou zo mňa plod (príp. embryo )
@ivik4 ja som po 1.kyrete dostala MS na 35.deň a po 2.kyrete na 43. deň Som zvedavá, kedy príde teraz. No a krvácala som po tomto kyrete 10 dní plus 2 dni špinila.
@katarinagm ja idem v utorok na kontrolu - dúfam, že je všetko OK - ale stále ma tak divne pobolieva podbruško, akoby mi niekto naťahoval maternicu alebo čo, ťažko sa mi to aj vysvetľuje, nie sú to krče alebo menštruačné bolesti

alex2201
13. sep 2012

@ivik4 no ja si to až tak nepamätám, ale po krvácala som asi len pri potrate, potom špinenie pár dní prišli sme o bábo 12.9 a 4.10. som dostala mrchu

erikad82
14. sep 2012

@saallen veľa ľudí hovorí o Žilinskej nemocnici len to zle,lebo tej s tej mama či babka si tam zazili....,no ale personal sa tam uz dosť pomenil,su tam mladý doktori,doktorky a velmi zlatý. Ja som tam rodila,teraz som tam bola na čistenie a bola som velmi spokojná s ich pristúpom-hladkali ma,rozprávali všelijaké príhody... Až na tu izbu čo mi dali s tou postielkou,i keď ako som už písala,tak po zákroku ma ta postielka nejako ukludnila....

saallen
14. sep 2012

@erikad82 presne tak,ale ani ja si neztazujem,len ako som pisala pri porode. Som narazila na priserne zdrav.sestry,ziadne pochopenie,nic,ale inak predtym a i potom a aj teraz co som tam bola,tak si nemozem ztazovat. vsetko bolo fajn.,len som bohuzial nemala stastie na sestricky pri porode,ako prvorodicka som z toho bola dost v soku,ale inak vsetkook aj doktori. A urcite tam planuji i druhy porod 🙂

erikad82
14. sep 2012

@saallen 😉 ja tiež,no snáď o rok sa tam stretneme,možno na izbe ktovie. Želam ti- vám všetkým tu prítomným aby ten ďalší rok,bol náš šťastný rok,rok bábätiek....

saallen
14. sep 2012

@erikad82 v to dufam aj ja 🙂a verim,ze ten buduci rok bude rok babatiek.😉

saallen
14. sep 2012

@all baby ja mam nekaje roymhadzane hormony,tak dva dni uz som nekrvacala a ani nespinila,a vcera vecer ma tak bolelo podbrusko na pravej strane a ze dneska rano zasa krv,tak ja uz neviem.. Akoze normalne som touto dobou mavala ms,ald by som ju dostala necele dva tydny od zakroku?je to mozne?.ja som teda aj okrem boleni som vcera mala aj nafuknute brucho,coz mavam pred ms.,ale....?no nevim,pritom viem,ze po zakroku. Bolo vsetko ok,pze mne kontrolovali sonom a vsetko bolo ok okrem toho zapalu.

spisiacka
14. sep 2012

tak dievcata mam vyslekdy z histologie ako ste vraveli nic sa z toho nedozvieme, len ze sme potratili... to je vsetko

saallen
14. sep 2012

@spisiacka no to je mile,to sme ze naozaj nevedeli.... 😒

spisiacka
14. sep 2012

@saallen ze? je tam akurat popisane ze objem farba a ako to vyzeralo nic ze co sa stalo alebo co bolo pricinou fakt nic o tom tam nie je

saallen
14. sep 2012

@spisiacka potom nechapem na co torobia,ved vsak ono v podstate tym padom to je uplne zbytocne.. ☹

erikad82
14. sep 2012

Veru aj mne sa zdá,že je to uplne zbytočne.... Joooj žienky aj vas bolelo brucho po zákroku? Keď niečo žien,tak ma potom brucho boli ešte viac a aj ma preháňa- mňa čo trpim zapchami .... Asi je to vsetko tym stresom ....

erikad82
14. sep 2012

Nie žien ale zjem ....

spisiacka
14. sep 2012

@saallen tiez nevidim dovod naco to je dobre. A pise sa tam iba o plodovom vajci...este to asi neberu ani ako plod, len vajce....

spisiacka
14. sep 2012

@erikad82 nie mna nebolelo brucho vobed od kedy som sa prebrala vobec jakeby sa nic nestalo

spisiacka
14. sep 2012

@saallen zaslane vacsie mnozstvo kyretovaneho materialu v celistvych kusoch v objeme cca 18 ml, hnedastej farby, loziskovite spongioviteho charakteru, zrniteho, skloviteho vzhladu
v kompletne vysetrenom materiale ide o residua post abortum bez atypii a proliferacie trofoblastu
toto je v tej sprave nic ine tam nie je....

saallen
14. sep 2012

@spisiacka no aspon viem co tam mam cakat,ku dr idem v utorok,tak uz by to tam i mohla aj mat,.ty si tie vyslfky mala po ako dlhej dobe?lebo ja si pre ne nemam chodit ale poslu ich rovno doktorke.

spisiacka
14. sep 2012

@saallen tak bola som na zakrok minuly tyzden vo stvrtok ta ze tyzden a jeden den bo dnes rano prisli akurat ich jej doniesli na stol. Robli rozbol v Kosiciach. Na zakrok som bola 6. a v papieroch pisane ze material prisiel 11. ta neviem kto kde to dovtedy drzal...

saallen
14. sep 2012

@spisiacka no tak tzn.ze uz by ich tam mohli mat,ked tam pojdem v utork,tiez potom napisem ze co tam bolo.

Inac baby ide to so mnou dole kopcom,tak mi je na h***o-zachvilu uz nebudem ani rozpravat.a to zajtra sa ide synovi robit izba,tak to asi moc nepomozem ☹

erikad82
14. sep 2012

@saallen hlavu hore,ono aj to počasie nás robí smutnými.... Ja som natom podobne,no musim sa držať kvoli dcérke a hlavne mamine- ona prišla o dvojičky v 7 mesiaci roky dozadu,no boli ju to stale rovnako. Ťažké je to veru,no musíš su len povedať,že aj po daždi sa raz vycasi. Drz sa!

ondatra2
14. sep 2012

@saallen mne sa zda, ze by v tej histologii mohli najst aj dake zle bunky, ze sa to nejako zvrhlo, takze podla mna sa to preto robi. baby, ktorym to zistili, museli dlhsie cakat kym otehotneju, len neviem teraz ci sa to zisti prave na tejto histologii. tam sa potom aj HCG dava tazko dole.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre