Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sabina1975
30. dec 2012

ahojte mozem sa k vam pridat ja som sice MA prezila v septembri ale stale niesom O.K. 17.9. som mala kyret a prvy menzes dosiel 30.10 a koncil 31.10 potom dalsi 24.11 - 1.12. bol neskutocne silny a doki povedal ze toto bol vlastne prvy po kyrete teraz som mala dostat 22.12 a prisiel mi 26.12 zase silny pred tym som mavala striedavo jeden mesiac silnejsie a druhy slabsie ale vzdy to bolo 2 max 4 dni moze byt ze sa stale cistim ? na kontrole som bola 6.12 a na ultrazvuku povedal ze vsetko je v poriadku maternica cista, moze sa takto zmenit cyklus z pravidelneho 28 dnoveho na 24 ,32 dnovy ?

katkabb1
30. dec 2012

@sabina1975 ahoj, ja som bola na kyrete 19.9. a tiež mám odvtedy taký rozhádzaný cyklus. Dovtedy som mala vždy 28 dňový, mohla som si hodinky nastaviť a odvtedy katastrofa, prvý mi prišiel po 27 dňoch, naposledy som mala 21-dňový - to som tiež ostala dosť zaskočená, že prišiel tak skoro. Dnes je to tiež 21 dní od posledného a podvečer ma tak neskutočne začali boleť kríže, ale dúfam, že ešte pár dní počká. Každý organizmus sa s tým asi vysporiada po svojom, dúfam, že o pár mesiacov sa to dá naporiadok.

sabina1975
30. dec 2012

@katkabb1 tak v dufam aj ja pretoze v marci budem mat 38 rokov a cim dalej su vatsie rizika pri tehotenstve

stanulka111
1. jan 2013

ahojte... je tu nejaká baba čo prekonala MA v 19tt? chcela by som poradiť..

huncut
3. jan 2013

@ondatra2 môžem sa aj ja k Vám pridať, mám za sebou zákrok práve na Silvestra som bola v nemocnici, fyzicky sa mám dobre, len psychika je ešte o ničom

ondatra2
4. jan 2013

@huncut pridavam ta, je mi to luto, ze mas take nieco za sebou ☹

huncut
4. jan 2013

@ondatra2 ďakujem za podporu, to ma v živote nenapadlo že sa mi to stane, ale čo už... a ako sa dostanem do súkromky?

ondatra2
4. jan 2013

@huncut najdes to v sukromnych diskusiach, ale sa mi zda, ze uz si to nasla. veru s takymto clovek nikdy nerata ☹

huncut
4. jan 2013

@ondatra2 ďakujem, našla som, aj som Vám napísala

ceresnicka10
9. jan 2013

Ahojte tak aj nam sa to stalo den pred silvestrom,este na vianoce sme sa sa tesili a potom sa to vsetko otocilo..som vonku a tu nic neriesia do 12tt.na zakroku som nebola doktorka to nechala na prirodu,teraz cez vik idem na kontrolu tak hadam je vsetko ako ma byt.fyzicky som ok ale ta psychika:(

stanulka111
9. jan 2013

@ceresnicka10 ja som na tom podobne.. pred vianocami som sa tešila, bola som v 19tt, všetky testy mimi boli v poriadku, už ma začalo kopkať... a potom prestalo.. som sa utešovala a dúfala som, že sa len otočilo a preto ho necítim... no a po sviatkoch som sa rozhodla ísť k dr.. už som nevydržala tú neistotu.. a tam som si vypočula tú najhoršiu vetu - bohužial nevidím akciu srdiečka 😢

happyfrog80
10. jan 2013

@ceresnicka10 a kde vonku si?ja v UK

happyfrog80
10. jan 2013

@ceresnicka10 mrzi ma ze sa to stalo aj tebe . mne sa to stalo v 11tt v juny ,mala som ok 3 cykly po MA ale dalsie sa mi rozhadzali,teraz chodim na krv aby mi zistili hormonalny profil bo asi nemam ovu.Ale aj tak to nevzdavam,nakupila som 50 ovu testov a zacnem od buduceho tyzdna kontrolovat 😉.
Uz som zistila ,si v Irsku,hovoris staloslivost tu dtoji za prd,casom dojdes na to ze vlastne na Sk ludi velmi rozmaznavaju ,niektore beru troje lieky pocas tehu vzacuatkoch,ja neviem ci je to zdrave ked tu to neakceptuju ,tu to nechavaju na prirodu.A aj to ze tu sono nerobia skoro je preto ze to tiez něieje az tak zdrave v zaciatku tehu ,ja som bola tiez nahnevana na nich ale oni robia co mozu .Moja mama nikdy nejedla nejake tabletky v tehotenstve a ma 4 zdrave deti.Na Sk kazdy doktor skoro dava Duphaston sbo uzrogestan cerstvim tehu na udrzanie,rozmyslam akoze udrzia mi plod ale co ak sa neudrzi neskor az prestanem brat tie hormony?A potrat pride neskor?Neviem co si mam o tom mysliet bo dost bab potraca uz aj vo vyssom stadiu tehu.Som si povedala ze este raz to skusim bez liekov ,bo som si poriadila zo Sk duphaston aj utrogestan ) a az by ani to nedopadlo skusim tie horm.tablety.Skore psychicke uzdravenie ,davaj na seba pozor .

happyfrog80
10. jan 2013

@stanulka111 fakt a to mrzí a az v 19 tt ,to je hrozne .Cím to je ?
Baby rychle zotavenie a skore tehu prajem ,inak ak chcete do sukromky staci napisat mne abo ondatre.

happyfrog80
10. jan 2013

@sabina1975 hej to sa ti moze rozhadzat ,ovu mozes mat aj hned po ms ,ak sa opat snazite tak je dobre ovu testy robit ,ja som merala bt a ani na 30 dc som nenamerala a cyklus som mala 41 dnovy,zacala som homeopatika jest a ms som dostala ba 26 dc tak hadam mi aj pomohli ze by som mohla ovulovat.

stanulka111
10. jan 2013

@happyfrog80 No zatial neviem čím to je.. Dr mi povedal po "pôrode" povedal, že náš chlapček bol zdravý, že žiadne vývojové vady nemal.. Že pravdepodobne bol na vine pupočník... Ale mám vrodenú trombofíliu.. Takže je dosť možné že bola chyba tam... ☹ Myslím, že takéto niečo by sa nemalo stávať..

kattija
10. jan 2013

@stanulka111 ja v 15 tt

stanulka111
10. jan 2013

@kattija tak to mi je lúto.. ☹ myslím, že nech je to v akomkoľvek štádiu tehu, je to pre každú z nás veľmi ťažké, nepochopiteľné a bolestivé..

kattija
10. jan 2013

@stanulka111 a s cim so potrebovala poradit? "ahojte... je tu nejaká baba čo prekonala MA v 19tt? chcela by som poradiť.."

ceresnicka10
10. jan 2013

@happyfrog80 dakujem si zlata,no teraz v sobotu idem na komtrolu ci ke maternica cista dufam ze ano..mas dobry postoj k tomu,aj ja budem mat hadam taky ,len teraz je to este cerstve nejako to neviem vstrebat,ale casom bude dobre a samozrejme sa chceme snazit dalej a dufat ze sa to podari uz do konca.

ceresnicka10
10. jan 2013

@stanulka111 ach je mi luto, niekedy je to moc nespravodlive..

ronika123
11. jan 2013

ahojte som tu nová aj ja som pred časom potratila v 9tt rada by som popýtala kedy po kyrete to môžme skúšať ?

ondatra2
13. jan 2013

@ronika123 ahoj, je mi luto, ze aj teba to postihlo. Treba sa riadit kombinaciou rady lekara a vlastneho nazoru, my sme napriek rade od lekara cakat 3 mesiace a druheho lekara cakat 6 mesiacov isli na to hned a zacali sa snazit po prvej menstruacii. Ale otehotnela som az po polroku, su tu aj kocky, co otehotneli skor.Je to len a len na tebe, ci sa na to citis, tak po fyzickej ako i psychickej stranke.

ronika123
13. jan 2013

@ondatra2 Ahoj Ďakujem 🙂
Myslím že sa na to cítim zasa to skúšať.Som po druhej menštruácií. Lekár mi kázal že minimálne 3 až 6 cyklov máme čakať no ale mne sa popravde nechce.Beriem kyselinu listovú a pijem alchimilkový čaj.
Máte ešte niečo vyskúšané čo funguje?
Ďakujem 🙂

ondatra2
13. jan 2013

@ronika123 nic ine, ja som jedla len kyselinu. Asi len pozitivne myslenie, nic viac neviem poradit. Drzim palce, aby sa to podarilo hned a nemusela si cakat. Uz mas to zle za sebou 🙂

lucanka49
14. jan 2013

@ondatra2 ahojte aj ja by som potrebovala sa o niečom s vami poradiť,tiež som prišla o babatko v 13tt,som veľmi z toho psychicky nanič,pridáš ma to tej sukromky?Ďakujem

happyfrog80
14. jan 2013

@lucanka49 som ta tam pridala 😉

ronika123
14. jan 2013

@ondatra2 Ďakujem dúfam že máš pravdu.

suzan280
17. jan 2013

Ahojte dievcata! .....V utorok som bola na Kyretazi. v 9tt mi zistili ,ze nemam plod,ale tehotenstvo fungovalo ( ANEMRYOMOLLA). ako tak som ok,tesim sa z toho,ze uz mam jedno 3rocne dievcatko. zajtra idem na kontrolu.

V nemocnici mi primar poradil,ze mam brat dvojitu davku kys.listovej a hned po prvej MS to skusat znova. tak uvidime a drzim palce kazdej z vas !!!!! 😎

stanulka111
17. jan 2013

tak máme výsledky z histológie.. drobček mal okolo krku 2x silno omotaný pupočník.. takže sa zadusil 😢 snažím sa na nete niečo nájsť, či som mohla tomu nejak zabrániť......myslela som, že ak budem vedieť dôvod, prečo prestalo biť srdiečko, bude mi o niečo lepšie.. práveže je to horšie.. stále rozmýšlam nad tým, či som niečo nerobila zle...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre