Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

karin9620
3. dec 2012

ahojte, potratila som 27.11.2012, robili mi zamlknutý potrat a čistenie, vraj malému nebilo srdiečko, jedno dieťaťko máme, ale chceli sme ete jedno, chcem sa opýtať, je normálne, po 5dnoch som sa rozkrvácala, nie je to silné, ale mi to pripadá, ako keby šli zo mna zvyšky ako po pôrode, tých 5dní som mala len také špinenie, menšie krvácanie len v ten utorok a trochu stredu

grelu
3. dec 2012

@karin9620 ano je to normalne...niekomu sa to rozbehne az po par dnoch

petka015
3. dec 2012

@ellis21 no to dufam sa tesim nech tam hore vypocju tvoje slova

mimeil
3. dec 2012

@martika32 A odkial si? Mozno by sme sa vedeli stretnut🙂 Nemam s tym problem.

martika32
4. dec 2012

@mimeil no mame to troška dalej, ja som z bb a ty si okres BA ako čitam,ale chodievame do BA,len momentalne som dlhodobo PN, ale jeden nikdy nevie,možno raz 😉

mimeil
4. dec 2012

@martika32 ok, tak ked budes mat cestu do BA sa ozvi🙂

dominika_12
9. dec 2012

Ahojte...potratila som minulý týždeň ☹ ☹ bola som v 6tt.... bolo to bez kyretu, vyčistila som sa sama. Chcem sa spýtať, ako rýchlo klesá hcg po potrate? Mám ho ešte stále dosť vysoké 😒

happyfrog80
10. dec 2012

@dominika_12 asi hej a je mi luto ze sa to aj tebe stalo ,ha som bola na kontrole 6 tyzdnov po tsk ja ti presne nepoviem ale Elka mala vysoke este v 3 tyzdni ...

stella6
11. dec 2012

Ahojte, pridám sa k vám. Som po potrate, potratila som v 7tt. Odišlo samé ☹ ☹ Na bábätko sme sa veľmi tešili... je to hrozné keď teraz na ulici vidím samé mamičky s bábätkami alebo tehotné ženy... v našej rodine sú dve malé deti a je mi ťažko keď som s nimi ☹

ondatra2
11. dec 2012

@stella6 je mi to velmi luto ☹

ellis21
13. dec 2012

Ahojte babulky, je tu niektorá z tejto témy, čo je už znovu tehu? Dajte mi trošku nádeje 🙂 Ďakujem

iivkaa1
13. dec 2012

@ellis21 ahoj aj ja som potratila v 12tt v auguste pred rokom a teraz som opat tehu 🙂) takze elis hlavu hore.... aj Tebe sa to podari.... len nesmies na to velmi mysliet a tlacit....aj my sme mysleli casto na to,ze chceme babo a neslo to...ale ked sme si povedali,ze ked babo bude mat prist,pride a hned som ostala tehotna.....takze pozitivne myslenie a babo pride 🙂

ellis21
13. dec 2012

@iivkaa1 to sa teším, že sa vám to podarilo a za akú dobu si otehotnela? No s tou teóriou, že netraba na to myslieť máš úplnú pravdu. Ja mám už dve deti a pri oboch keď som to prestala riešiť, tak sa zadarilo a vlastne aj teraz keď som čakala tretie. 🙂 No nejako asi podvedome chcem zaplátať tú dieru a ostať rýchlo tehu aby sa to lepšie zahojilo. No neverím, že to príde tak skoro. Ešte že idú vianoce aspoň sa môžem sústradiť na niečo iné. 🙂

iivkaa1
13. dec 2012

@ellis21 dakujeme aj my sa tesime, aj ked este trosku opatrne.... no ja som mala aj problemy s menzesom po kyrete,mi museli pichat injekcie aby sa menzes dostavil.-....mozno preto nam to trvalo tak dlho.....a otehotnela som po roku a jednom mesiaci od potratu...... rozumiem ako to myslis,ze chces hned ostat tehu,ale nechaj volny priebeh a mozno pocas Vianoc ostanes tehu 🙂 no ano idu Vianoce a je sa na co sustredit 🙂

ellis21
13. dec 2012

Baby ako dlho sa drží hcg tak aby ho zachytil test? Ja som 4 týždne po kyrete a test je //

happyfrog80
14. dec 2012

@ellis21 mame sukromku kde uz su 3 tehu ak chces poziadaj ondatra2 ona ta prida

happyfrog80
14. dec 2012

@ellis21 no neviem ale uz by asi nemalo ukazovat // ,ale ak ste uz teraz skusali a nechraniki sa tak mas mat preco // 😉

ellis21
14. dec 2012

@ondatra2 ahoj, môžeš ma prosím pridať do súkromnej témy? Ďakujem

ellis21
14. dec 2012

@happyfrog80 no to si aj ja myslím, ale zase snažiť sme sa snažili 🙂 No je divne, že ten včerajší večer bol silný a dnes ráno je síce// ale tá druhá je slabulinká, takže si myslím že je to to hcg. Mrchu mám dostať dnes, no po kyrete neviem či to nemám posunuté, burcho ma pobolieva aj kríže, no ja som s toho zmätená. 😠

happyfrog80
14. dec 2012

@ellis21 nemusi byt kazdy test presny,tak sprav este jeden a hotovka trebars zajtra ,ja neviem ja som mala ok na 5 tyzden ale zase jedna z nas v skupine mala este po 3 tyzdnoch vysoke Hcg ale ona uz maka prvu ms a teraz je tehu

stella6
14. dec 2012

@ondatra2 dakujem
Ja som 10 dni po a hcg mam este cez 500:(

ondatra2
15. dec 2012

@stella6 tak ja neviem, mozno som to mala aj ja takto, ale mne to nikto nemeral. To by ti malo klesnut, hadam odislo vsetko z tebe. Kontrolovali Ta?

stella6
15. dec 2012

@ondatra2 aj mne to klesa ale velmi pomaly... Kontrolovali, niekolkokrat a vsetko je vraj ciste. Takze stale len cakam a neviem co bude dalej.

ondatra2
15. dec 2012

@stella6 tak ak to mas ciste, to klesne, telo -psychika sa pomalsie s tym vyrovnava a pusta hormony ☹

ellis21
19. dec 2012

@happyfrog80 ahoj, robila som si test dnes a úplne čistý, je tam síce nejaký duch ale to neriešim, aj test bol inej značky lebo ten prvý nemali. NO mrcha nikde. Len ma hrozne bolia prsia ako ked som bola tehu ale inak nič. Ja tomu nerozumiem. Neviem teraz čo si mám o tom myslieť. Kedy asi príde mrcha?

happyfrog80
19. dec 2012

@ellis21 tak pockaj este ,vies vsetko je naruby obcas po potrate,malokto ma dalsie tehu hned tehu priznaky ,hormony su nevyspytatelne ,asi ich mas vela 😉 sprav si test o par dni a ked bude stale slaba ciarka tak radsej chod k dokimu ze mas stale zvysene HCG a ak zosilnie tak si tehu

ellis21
19. dec 2012

@happyfrog80 no máš pravdu ale zvláštne je že tie príznaky a hlavne tie bolestivé prsia mám tak tri dni. Inak mi nič nieje. Až žilky mám na nich. Veď by to bolo moje 4 tehu, tak si nemyslím, že by som to prehliadla. Len nechápem tie testy. V pondelok silný a dnes ledva duch. Nechápem. ☹

happyfrog80
20. dec 2012

@ellis21 tak si sprav este jeden test a uvidis ak slabne tak to je to hcg este z predosleho tehu ,abo aby to nebolomimomaternicove bo ak si tehu ciarka by nemala slabnut ved vies ,no ale myslim ze ani pri mimomater.tehu by neslabla ,urob este jeden trebars zajtra a budes mudrejsia a daj vediet ako ti dopadol ten dalsi test 😉 prajem ti aby to bolo ako chces ty 😉

stella6
21. dec 2012

Baby je to hrozne...uz dve zname nam oznamili ze cakaju babo. Jedna ma rovnaky termin porodu ako som mala mat ja. Neviem sa s nimi tesit...musim plakat vzdy ked si na to spomeniem 😢

happyfrog80
24. dec 2012

@stella6 to je normal to bude stale co uz 😉 musis to pretrpiet i nak to budes prezivat jed budes znova tehu ,prajem ti to co najskor

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre