Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
18. mar 2009

aj ja uz pojdem...tak potom vecer sem pridem kuken co ste popisali...krasny zvysok dna a nech vam to rychlo v praci ubehne...ahojteeee 😵

vevoncek
18. mar 2009

tatuška krásne fotočeky máte zo svadby pozrela som si aj ja
ja som tiež mala svadobné foto v albume, ale potom keď som zmenila identitu tak som ich vymazala ale keď ju zmením znovu tak ich tam asi znovu dám

vevoncek
18. mar 2009

takto ste ma tu nechali teraz samú ale nevadí čo už s vami 🙂 😝

sue250
18. mar 2009

caute baby nestihla som este precitat vase prispevky ale teraz som dosla a som statsna ze som doma
v nmocnici to bola hruza, vlastne co som spominala toho vybaveneho primara tak ma prezrel a na nastrojoch mal krv tak ma nepustil domov, ale nespinila som nic, ani nekrvacala len som lezala keby nieco ale nic, takze som rada babo je ok, kontroloval utz a som stastna ze to tak dopadlo uz som mala strach lezali tam baby co boli v 3 a 4tt a krvacali inak podla mna dost skoro to podla mna bol ms a aj tak to nakoniec bolo a to prostredie ma deprimovalo. ☹

cukruska1920
18. mar 2009

sue...tak to je dobre ze je vsetko ok... tak len oddychuj a nenamahaj sa a bude vsetko dobre

vevoncek
18. mar 2009

ahoj sue tak je dobre že je všeko o.k.máš už aj obrázok keď robil doki sono? dávej si pozor ale určite bude všetko o.k.

ja sa v poslednej dobe divne cítim neviem či si to namýšľam alebo čo ale som úplne unavená a vaječníky ma bolia ale väčšinou na večer ma to chytá keď som bola tehu tak ma vaječníky neboleli ale skôr maternica a aj cítim že mám také nejaké nafúknuté brucho a prsník ma bolí ale len jeden a ten mám taký že raz mi doňho muž nechctiac mobil hodil a od vtedy občas mám také obdibue že ma bolí no som zvedavá aký bude tento mesiac a kedy príde mrcha

adrikanatasa
18. mar 2009

čaute baby ale ste toho za dva dni popísali. Evulik gratulujem že je všetko o.k. 🙂 😉 aj tebe miri 😉
Sue a ty si bola len na kontrolu či prečo v nemocnici? Držím palce aby bolo všetko o.k.

adrikanatasa
18. mar 2009

jaaaj pardooon to ele som mala gratulovať 😀 evulík veď možno aj tebe budem za chvílu 😉
takže ešte raz ela gratulujem že je všetko o.k. 😉

tilly
18. mar 2009

sue, nepríjené, ale hlavne, že si už doma...

ela304
18. mar 2009

ahojte, je tu niekto? 🙂 🙂 🙂

ela304
18. mar 2009

sue, som rada, ze si dobre dopadla. Davaj si velky pozor.Vlastne vsetky, hlavne tehulky. Mne je cely den zle. Uz mi nie je lepsie ani ked sa najem. V noci som bola styri hodiny hore. Nemam na nic chut, ked sa najem tak je mi zle a ked som hladna este horsie. Nemam vôbec na nic chut, ja co som bola taka jedacka. Ked vidim sladke tak mi je este horsie.

mirip
18. mar 2009

ela ja som na tom podobne ked sa najem je mi fajn ale len tak 15-30minút a je mi zle a ked sa nenajem je mi ešte horšie........sladké vôbec akorát v noci sa budím xyzkrát piť a na wecko a ešte ak cítim hlad tak citronová aktivia/nie je taká sladká skôr kyselkavá/ s detskými piškótami

tatuska1
18. mar 2009

aahojte babule vevon tak potom napis rada si pozriem tvoje fotocky.vsetkym tehulkam ktorym je zle prajem aby to cim skor preslo 😉

tilly
18. mar 2009

eli, to prejde 😉

kodada
18. mar 2009

pekny vecer prajem 😉

evulik6
18. mar 2009

ahojte...uz tu asi nikto nie je co??? no nevadi...len som vam prisla zazelat pekny vecer a dobruuuu nocku 😉

civavava
18. mar 2009

ahooj babenky, gratulujem moc k babatkam..my zatial nic ...☹((

vevoncek
19. mar 2009

dobré ránko

ja som včera už ani nič nepísala, lebo som bola u rodičov a keď som prišla som išla na stretko s kamošmi a potom keď som prišla domov sme mali nečakanú návštevu ktorej so msa veľmi potešila bol u nás kamarát z anglicka tak nám rozprával ako je v anglicku som normálne žasla a sedel u nás asi do pol10takže potom som išla hneď spať a táááááááák sa mi nechcelo vstávať v poslednej dobe mi to robí veľký problém

evulik6
19. mar 2009

dobre ranko zienky...ako ste sa vybuvali? ja celkom dobre... dnes som zistila ze som mala ist vcera k zubarovi, tak som tam hned volala....som si to zabudla zaznacit do kalendara, a dnes rano ma napadlo, ze ved ja mam ist niekedy k zubarovi???? 😀 😀 😀 no ale v pohode, objednala ma buducu stredu 😉

vevoncek
19. mar 2009

ahoj evi

no mne zubára ani nespomínaj ja som objednaná na apríl a už teraz mám z toho stres ale to bude ešte v pohode, lebo mi nič nebude robiť len preventívku ale obávam sa že keď mi nájde kaz a ja budem náhodou tehu to by som asi neprežila už teraz mám nočné mory z toho

cukruska1920
19. mar 2009

Dobre ranko 🙂

evulik6
19. mar 2009

aaale vevon, ty sa tak bojis zubara? ja som tam normalne zvyknuta chodit... uz som si dost vytrpela u zubara....ti poviem ze porod bol lepsi 😀

ahoj cukruska...tak ako sa ti drzi teplotka? mrcha este nic?

cukruska1920
19. mar 2009

evu...mrcha nic a dnes 36.9

evulik6
19. mar 2009

no tak to vyzera celkom slubne...uvidime ako sa to vyvinie...ale drzim palceky.... a kdyby to teraz nevyslo, nebud smutna, raz to vyjde....ok? 😵

evulik6
19. mar 2009

vevon, ja sa tiez bojim zubara, ale nie zase tak strasne, asi to je uz zvyk 😉 teraz sa uz vlastne ani nebojim... tu chvilu to vydrzim ked mi nieco robi...inak ja poznam vela ludi co sa tak strasne boja zubarov...fakt... kazdopadne je to neprijemne 😒

cukruska1920
19. mar 2009

evu... ja nebudem smutna..budem nastvana 😠 ale co uz...snad raz

vevoncek
19. mar 2009

evi ja sa strašne bojím zubára ja dokážem akúkoľvek bolesť vydržať ale u zubára nie a tam si vždy dávam pichnúť konskú dávaku aby som necítila lebo raz sa mi stalo že mi pichla injekciu a aj tak som to cítila skoro som umrela tak preto sa bojím zubára a na základnej som mala zlú zubárku kôli nej som 7rokov nebola u zubárky a potom ma mamina nahovorila k jej zubárke ale len pod tou podmienkou že mi dá injekciu a od vtedy chodím len s injekciou ale keď budem tehu tak asi mi nebude môcť pichnúť injekciu takže už teraz mám z toho des ale zase na internete som čítala že je lepšie dať si pichnúť ako mať stres z bolesti no ja by som tam od strachu asi aj porodila 😀 😅
takže buď s injekciou alebo tam nepôjdem počas tehu vôbec alebo jej poviem že si dám zuby spraviť až po tehu ved nebola by som sama čo to tak spraví

evulik6
19. mar 2009

chapem cukruska... ale ved mozno uz aj teho si... uvidime o par dni 😉

vevon, jasne, urcite by si nebola jedina co tak urobi... 😉

no babenky, ja vas musim opustit na nejaky cas....musim upratat trosku zase a tak...tak sa mi majte, pekny dnik zelam...cmuuucik 😵

vevoncek
19. mar 2009

evi tak som ti poslala na mail tie šaty

tatuska1
19. mar 2009

dobre ranko babulienocky 😉 aj ja nemam rada zubarov nastastie tam nemusim chodit casto 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre