Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
25. mar 2009

aj ku mne...ja sa strojim kuchynsku linku dat do poriadku ale nejako neviem zacat 😝 😅

adrikanatasa
25. mar 2009

to mne zajtra prídu kuch. linku rozobrať lebo včera robili kontrolu plynomerov a zistili že mi v kuchyni uniká plyn. A ja že čo som taká otrávená v poslednom čase 😀

evulik6
25. mar 2009

😀 ....to vazne adri? a necitila si plyn?

vevoncek
25. mar 2009

tilly teraz keď si tehu tak máš zníženú imunitu preto tá bolesť hrdla trvá tak dlho ale neboj všetko bude o.k. musíš si zvyknúť že v tehu budú mať chodoby trochu iný priebeh a budú trvať trochu dlhšie dávaš si aj bioparox?

ja mám polokošele ja by som skôr chcela nejaké obyčajné tričká

evi to si musíš len zvyknúť že budeš mucha puk ja si tiež tak v niektorých pripadám a potom keď zbadám nejakú babu mucha puk tak si myslím že ona sa nehambí prečo by som sa mala ja a aj sa mi to na iných páči ale na mne nie a pritom možno iným ľuďom by sa to na mne páčilo tak ako mne na nich ale tiež nemám také pukovské okuliare 😀 ja by som teraz skôr chcela také inakšie (kovové s trojuholníkovým tvarom, lebo také umelohmotné mám-teké klasické)

adrika keď mi pomôžeš s upratovaním u mňa ja pomôžem s upratovaním tebe 😀 😉 chcem pripraviť byt na ďalšiu úpravu chcem obložiť jednu stenu imitáciou tehly ale muža nie a nie do toho dokopať

adrikanatasa
25. mar 2009

ale sem tam aj áno, ale ja neviem na čo som čakala...A ten kontrolór bol eštelen medzi dverami a už začal pípať 😀 😀

tatuska1
25. mar 2009

no to vyborne ked vam unikal plyn 😠 co dnes varite baby????ja som uz z toho jelen 😕

tatuska1
25. mar 2009

pozrite sa kolko je hodin a kody nam este sledulinko hajka 😀 😀 😀 😀
nech si oddychne moja!!!!!!!!!

vevoncek
25. mar 2009

adri a muž sa nečudoval že máš podozrivú náladu? môžete teraz spievať plýýýýýýýn už sičíííí s trouby ven 😀

adrikanatasa
25. mar 2009

vevon dohodnuté 😉 ináč tá tehlová stena sa páči aj mne. Ale nie tá obyč. tehla ale tá šedá taká zvláštna videla som to na výstave nábytku v Nr.

vevoncek
25. mar 2009

ja som zvedavá aké veci zase ponachádzam pri upratovaní možno zase niečo popremiestňujem to je moje stále niečo premiestňovať muž sa potom neviem zorientovať a ja sa na tom bavím 😅 😀

dnes som si merala BT a už som si konečne začala robiť graf a zabudla som si ju pozrieť a teraz som v napätí 😒

adrikanatasa
25. mar 2009

vevon 😀
veru veru, dúfam že to aspoň opravia a nepoletíme do vzduchu 🙂
No tak to som zvedavá aj ja čo budem variť ale keďže je dnes Mariána tak určite budem variť chlebíčky 🙂

evulik6
25. mar 2009

my si tiez planujeme urobit taku stenu ako opisuje adrika... mozno v lete...

vevon to moj mm stale nieco vymysla... a som rada, bo mam rada zmenu...
no tie skulky ...si ma vystihla...my mame nejako vela spolocnych crt 😎 😀

tatus a co napapana? co si mala dobreho?
ja dnes nevarim,...mam tam polievku, halusky s kapustou a tatko mi doniesol plnenu papriku tak mam navarene aj na zajtra 😀

evulik6
25. mar 2009

vevon, tak hod graf... 🙂

tatuska1
25. mar 2009

evulik no ty sa mas ja som papala chlebik s masielkou a sunkou a cajik 😀 😀 a na obed urobim zemiakovu kasu a obalim sekanu ale v cesticku a je to.

adrikanatasa
25. mar 2009

baby ja tým grafom nerozumiem, čo to ako meráte??

tatuska1
25. mar 2009

o tej stene co vravite tak to ma kamoska a je to velmi pekne ona to ma v kuchyni ale vo farbe taka kremova no super to vyzera
a tie okuliare ja lubim mucha puk 😎 😉 😎 😉

evulik6
25. mar 2009

adri, to si merias kazde rano teplotu v tom istom case, najlepsie este v posteli lebo vela veci ju ovplyvnuje a znacis si to...podla toho vies, kedy mas ovulku, kedy mas po ovulke, kedy mas dostat mrchu a zistis podla toho aj teho... 😉 Po ovulke ti teplota stupa a drzi sa vyssie ako pred ovulkou a ked mas dostat mrchu tak ti klesa... ked neklesa a stupa alebo sa drzi a neklesa tak si pravdepodobne tehu 🙂

vevoncek
25. mar 2009

adri potom keď vyletíte si môžeš spievať poletíme poletíme poletíme alebo poďme spolu lietať 😀 😀 😀

evi a to si nevedela že my sme jedna ale trpím schyzofréniou tak si píšem na fórum aj ako evulík6 a aj ako vevoncek ??? ale mne to nevadí ja sa rada porozprávam sma zo sebou 😀 😝

tatuska1
25. mar 2009

baby vy ste ma rozosmiali blaznite sa navcas rana no super 😀 😅 😀 😅

sue250
25. mar 2009

caute baby ten album este nie je kompletny nie su vsetky veci, este kabelky, hodinky a ine. to len musim mat cas tam to vsetko dat. 😉

tatuska1
25. mar 2009

no sue tak si ten ca najdi heeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ked chces biznis robit ok?ved daco nakupime tie okuliare sa mi moc lubia 😀 😀

vevoncek
25. mar 2009

aj ja chcem takú krémovú stenu do kuchyne 🙂 ale asi si ju budem robiť sama, lebo môj majster sa nemá k činu

evi ja by som tam aj hodila ten graf ale ja v ňom ešte dokopy nemám ale ty máš riadnu hopku to som ešte nevidela 😀

tilly
25. mar 2009

neberiem nič okrem čajíkov... idem si ľahnúť...

evulik6
25. mar 2009

no jooo vevon...ja sa tiez rada rozpravam sama so sebou 😀

vevoncek
25. mar 2009

sue už sa teším keď tam podoplňaš tie veci, lebo ja chcem teraz kabelku a určite si vyberie maj iné veci 😀

adrikanatasa
25. mar 2009

evul ďakujem za náročný výklad 🙂 kým ja ešte budem tehu tak to potrvá, ešte mám s meraním čas.
vevon nestraš lebo vačšina domov čo vyletela do vzduchu boli tesne po revízii plynu tak dúfam že zajtra nebudeme v správach na markíze aj my 🙂

evulik6
25. mar 2009

no som zvedava ako to bude pokracovat vevon... 😀

aspinka
25. mar 2009

Ahojte baby co noveho na svete?

vevoncek
25. mar 2009

evi no vieš ako kto ti lepšie rozumie ako ty sama 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre