Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
25. mar 2009

som v 10tt lebo mam _1tt, idem v pondelok k dokine, ak zazijes raz potrat potom sa velmi kontrolujes ved to kazda z nas pozna

adrikanatasa
25. mar 2009

no mne o tom hovor... ja som tiež chodila každú pol hodinu na wecko.. ale neboj bude to dobré.

vevoncek
25. mar 2009

adri skús si kloktať so šalviou tá je protizápalová ja osobne by som si mandle nedala vybrať pokiaľ by to nebolo nutné ale kamarátka čo mávala často angínu mi hovorila že si bola dať vybrať, lebo že keď je problém s mandlami tak že to zaťažuje srdiečko ale aj mne to odporúčala krčná ale ja nezvyknem bývať chorá tak som to odmietla a podľa toho sa krčná teraz aj ku mne chová

ale skús tú šalviu

adrikanatasa
25. mar 2009

vevon ja som angínu nikdy nemala je pravda že sem tam ma škriabe hrdlo, jediné ale čo ma trápi je, že som často unavená a bývam aj častejšie chorá. Pojdem na krčné a uvidím, šalviu skúsim 😉 Obvodná mi tiež povedala že by navrhovala dať ich von lebo ako píšeš ty to poškodzuje srdce a kĺby...

vevoncek
25. mar 2009

vidíš to adri stačí keď mi napíšeš ja ti určím diagnózu 😀 nemusíš ani doktorke chodiť

vevoncek
25. mar 2009

a ešte keď bývaš často chorá skús kvapky z echinacei to je dobré na imunitu alebo možno by ťa mala doktorka k imunológovy poslať ja som mala tiež s imunitou problémy a imunológ mi dal nejaké tabletky a od vtedy mám pokoj je to pár rokov dozadu

adrikanatasa
25. mar 2009

vevon keď ťa tu už mám príď mi ich aj vybrať 😀 Inak keď som bola u krčného 2 roky dozadu tak mi povedal že by som mu mala poďakovať za to že mi ich chce vybrať lebo sa po tom výborne chudne 😀

sue250
25. mar 2009

adrika tak skus len so solou kloktat.
baby prvykrat ked som bola tehu tak som robila do 5m, stihla som svadbu aj sex som mala, aj skolske vylety a teraz nerobim nic len lezim a sa citim horsie, robit nemozem, sex nemozem nic nemozem. niekto to ma take lahke a niekto ked chce prist k babu musi tolko prezit. svet je nespravodlivy - chyta ma depka.

adrikanatasa
25. mar 2009

vevon už pijem gel z aloe vera a beriem aj nejaké antioxidanty, zatial sú to len dva týždne tak uvidím...o tej echinacei som tiež počula...

adrikanatasa
25. mar 2009

sue fuj na tú soľ ma nenahovoríš 🙂 sue a to si v ktorom tt potratila pre boha? nedepresíruj a buď rada že už máš bábatinko v brušku lebo ja nemám ani to 😖

vevoncek
25. mar 2009

adri a ako ich chceš vybrať nožom nožnicami alebo klieštikmi ti ich ??? 😀 to máš dobrého krčného a žalúdok ti nechcel vybrať aby si nemusela jesť? veď koľko také jedenie zaberie času zo života 😀 to by si ešte len schudla
soľou radšej nie síce dezinfikuje ale môže ti aj hrdlo dráždiť ale šalvia je protizápalová a nedráždi

sue chápem ťa úplne len teraz by si si mala niečo naplánovať aby si nemyslela na zlé veci niečím sa zamestnať

adrikanatasa
25. mar 2009

vevon laserom 😀

vevoncek
25. mar 2009

no presne sue buď rada že sa vám podarilo splodiť druhé veď je nás tu ešte veľa netehu a podaktoré sú zúfalé z toho že nie sú tehu aj ja asi budem ak to tento mesiac nevýjde, lebo ma to nebaví v robote 😅

adri ja som užívala tie kvapky z echinacei vždy keď som ochorela a aj mi pomohli rýchlo sa z chorobi dostať a moji rodičia ich brali preventívne aby neochoreli a pomohli nám, len sú dosť drahé a to je dobré brať tak dlhšie alebo aj ako prevenciu alebo možno by bol dobrý aj echinaceový čaj to som ešte neskúšala ale veď ja ani nebývam chorá ja keď chcem byť chorá musím sa nakaziť od niekoho 😀 😀 😀 naposledy som ani nechcela byť chorá a mnžo ma nakazil asi nechcel byť sám doma 😕

vevoncek
25. mar 2009

adri tak to je moc veľký komfort laserom inak vidíš táto možnosť ma ani nenapadla mala by som si ho zadovážiť keď už som taká MUDr 😀 to by som mohla aj na iné veci využívať možno by som ho aj dosť využívala 😎

adrikanatasa
25. mar 2009

vevon mne tiež 25 rokov nič nebolo a posledné dva roky som furt skapatá 😠 tie kvapky z echinacei kde kúpim?

vevoncek
25. mar 2009

v lekárni možno budú mať aj na výber od viacerých firiem inak aj to aloe môže byť dobré ale to by som skôr na hojenie rán používala

adri aj ja mám také obdobia že dlho dlho som o.k. potom sa na mňa niečo nalepí a neviem sa z toho dostať potom zase taký útlm asi máš organizmus vyčerpaný alebo máš s ňom len škodliviny a potrebuje prečistiť a potom bude zase normálne fungovať

adrikanatasa
25. mar 2009

vevon ja kupujem výrobky od firmy Forever kukni link http://aloevera.tym.sk/vyziva.htm a sú vraj veľmi dobré, no po 2 tt to ja osobne potvrdiť neviem ale budem užívať a uvidím. Aj ten gel aloe je drahý jak sviňa skoro 30 eur a je to tak na dva týždne. No ale čo neurobíme pre detoxikáciu organizmu pred otehotnením 🙂

evulik6
25. mar 2009

ahojte babulienky...tak uz som tuuuu...uz som bola doma pred hodinou ale bola som este vonku s malym trosku, kym sa este da...
dakujem ze ste na mna mysleli... netrpela som vobec ani trosicku... iba mi zapchal ten zub co mam prevrtany az do dasna... takze pohoda...dufam ze nabuduce mi ho zavrie uplne a budem mat s nim uz pokoj...idem 7.4.zase 🙂

adrikanatasa
25. mar 2009

ahoj evul no vidíš ani to nebolelo..... nás 🙂 a kde bol malinký keď si bola u zubára?

vevoncek
25. mar 2009

evi ja idem 6.4. a komu chodíš ?že či sa nestretneme ale ja už budem mať aj cez víkend sračky z toho ja sa veľmi bojím

vevoncek
25. mar 2009

adri pozrela som to ja zatiaľ nebudem nič užívať pokiaľ nemám problémy len kyselinu listovú a možno ešte femigard ten som ale teraz dobrala tak uvidím ako dopadne tento mesiac či budem pokračovať v užívaní alebo nie

evulik6
25. mar 2009

adri ja tam chodim ako na beziacom pase takze som pripravena vzdy na vsetko a toto je nic oproti tomu co som uz zazila... hovorim ze radsej rodit budem 😀 len zatial neviem co 😀 😀 😀

vevon chodim na bojnicku pri kruhaci blizko kauflandu k Paprancovi a ty?

adrikanatasa
25. mar 2009

evul stačí tomu veriť, jak tá včera v ordinácii v ružovej záhrade 🙂 🙂

adrikanatasa
25. mar 2009

aby som bola konkrétna tak ona prišla k doktorovi že je tehu a že bábo už kope a tehotná vôbec nebola.Tak ju poslal na psychiatriu 🙂

evulik6
25. mar 2009

no este ze si mi povedala... vcera som to bohuzial nevidela... co tam este bolo take zaujimave?

tatuska1
25. mar 2009

ahojte o com tu klebetite????????? 😀 😀 😀

tatuska1
25. mar 2009

ja som tiez vsetko prespala ale to stou zenskou si pametam ze bola a ze si len namysla ze je tehu

tatuska1
25. mar 2009

pozeram ze kody nas dnes iba raz pozrela a uz tu nieje! ☹

evulik6
25. mar 2009

ahoj tatuska...co porabas?

tatuska1
25. mar 2009

ahoj ale bola som u kmotrusi na cajik a teraz som dopozerala tu telenovelu no a teraz tukam a sledujem vas ze ktora tu napise 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre