Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
21. apr 2009

tatus ja mám od včera kuracie masko na spôsob sviečkovej s haluškami. Mńam 🙂

ellysa
21. apr 2009

ja som 😀
len rozmýšľam, čo idem variť 😀 😀

vevoncek
21. apr 2009

inak baby je super že sme sa tu zišli taká super partia aspoň to všetko lepšie zvládneme

ja mám navarené pečené mäsko kapustu a knedľu ale dnes alebo zajtra už budem niečo musieť uvariť tak hoďte nejaké tipy nech viem čo variť 😀

adrikanatasa
21. apr 2009

veru vevon to je dobré že máme jedna druhú a druhá tretiu a tretia prvú 🙂 😀 ja sem rada chodím, bože ale aj robiť idem niečo.
na pol hodinku sa odmlčím lebo ma vyhodia z roboty 🙂

vevoncek
21. apr 2009

adri no veď to nemusí byť previdlo ale mňa na to upozornila doktorka že to tak môže byť veď vieš doktory musia preháňať aby boli chránený a vidíš aj tak som neposlúchla a asi som si to skomplikovala ale zajtra idem k doktorke ale asi si dnes kúpim test len neviem či ho spravím dnes alebo zajtra ráno veď potom vám všetko napíšem

takže zajtra tu nebudem asi až večer ale o všetkom vás informujem 😉

tatuska1
21. apr 2009

ja mam chut na rizotko so zeleninkou a kuracim mäskom ale urobim so slovens.ryzi a otec chce palacinky no strasne sa mi chce a odpadnem od smradu pri sporaku 😀 😀 😀 😀 a vcera bolo plnene kurca s kasou.ja uz tiez neviem co varit a este aj to ze mam na to strasnu chut a potom to jedlo nenavidim. 😝 😝 😝

ellysa
21. apr 2009

vev máš pravdu, ja som sa síce pridala len nedávno, ale koník mi veľmi pomáha 😀 , je to taká súkromná terapia
budem asi variť len niečo ľahké a rýchle -zemiaky na kyslo možno, ale ešte si to asi rozmyslím, kým pôjdem z práce 😉

vevoncek
21. apr 2009

adri veď musíš písať potajomky ako ja 😀 keby v robote vedeli koľko času tu trávim s vami už mám dávno výpoveď ale je mi to jedno, lebo aj tak mám blbú robotu a s vami mi je veľmi dobre a aj veselo a kde máme sue a ostatné babulky?

tatuska1
21. apr 2009

no aj ja som uz na ne myslela ze kde su tie babulky. 😎 😎

ellysa
21. apr 2009

baby ja tiež píšem potajomky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , ale nemám veľa roboty, tak v pohode 😀

evulik6
21. apr 2009

ahoj tatuuuuuus...ako sa mas?

ja uz mam navarene.... nieco na sposob ciny s kuracim maskom a ryzu...

aj mne konik dost pomohol... nebyt vas vsetkych tak by to bolo so mnou asi ovela horsie... ale beriem to aj ja tak ze co sa malo stat sa stalo...zivot ide dalej.... a verim ze uz bude len a len dobre...

davidko pozera lazy town na jetix teraz, ale pojdeme von jasnacka...aj my chodime na piesok kazdy bozi den...ale len na jedno pieskovisko bo tu v meste ine nie je... pecieme kolaciky, auticka, lietadlo, rybku, zmrzlinku robime...no parada... a chodime hrat basket 😀

tatuska1
21. apr 2009

ahoj evulik no mame sa celkom dnes no no nech nezakriknem sem tam nas chyti ble ble ale to skoro po kazdom jedle.

leontinka4
21. apr 2009

vevoncek a vy ste začali skúšať po 2 mesiacoch ? moja kámoška tiež a dnes je v 6 mesiaci a sú obaja OK. ja zatial všetk ok, počkám či aj dalšie cykly budú normálne a potom šup šup do teho

adrikanatasa
21. apr 2009

aj mirip tu dlho nebola..,mirip, kody, sue atď kde steeeeee??

tinkaaaa
21. apr 2009

Veľmi Vám ďakujem baby..ste strááášne zlaté..takéto slovíčka mi fakt pomáhajú,takže ešte raz- VEĽKÁ VĎAKA 🙂

danulka0011
21. apr 2009

Baby ake testy vam to po kyrete robili?
Ja kukam ako puk...mne brali len krv na HCG...ani na kontrolu mi nekazal ist...

leontinka4
21. apr 2009

ja som skoro 2 mesiace po a zatial nič ☹

evulik6
21. apr 2009

tinka nemas za co dakovat... 😉

no veru kde je mirip a ostatne tehulky???

tatus, no hlavne ze ste ok... ostatne sa zvladne... 😉

adri, ty si priamo z TO? z mesta? ci?

leontinka, tak tak, pockaj chvilku a uvidis, hlavne treba byt fit ... aj psychicky... aby sa babatku pacilo 😵

no idem ja od vas...idem s dadkom von trosku... zatial sa majte krasne...ajojte

ellysa
21. apr 2009

danulka, tým, čo robili testy sú už väčšinou aspoň po dvoch MA, prvý raz sa to väčšinou nerobí, lebo to môže byť naozaj len náhoda

tinkaaaa
21. apr 2009

VEVONCEK mi sme sa prave ze ani nesnazili, proste som otehotnela a prijala som to..veeelmi sme sa tesili,uz sme aj meno vybrali ☹ no a v 12tt mi doktor oznamil,ze akcia srdca ziadna ☹ ☹ ☹ ☹ teraz beriem antikoncepciu,nechcem otehotniet- no bojim sa...a najhorsie na tom je,ze neviem pricinu..preco sa to vlastne stalo ☹

vevoncek
21. apr 2009

leontinka my sme začali po dvoch mesiacoch ale ja som mala prvý cyklus po MA 45 dňová a druhý 37 dňový a tretí pre istotu 60 dňový a ešte stále pokračuje ☹ 😠 preto idem zajtrak doktorke ja musím byť jedinečná vo všetkom nemôže to prebehnúť len tak bez komplikácii a takto to mám so všetkým a celý život ale už som si zvykla ale občas ma to nahnevá

sue250
21. apr 2009

vevon som tu len nestiham pisat, takze cakas MS ja so mtiez mala tak cyklus ako ty 32 40 46 a ostal mi na 36.
baby co dnes budete varit? mna na MS boli brucho stale ze vraj sa to roztahuje mam aj trosku strach ale vacsinou lezim, mirip som videla ze pise v oktobrovkach. ale tu dlho nebola ani skybaby.

leontinka4
21. apr 2009

vevonček, ja mám celý život MS ako hodinky, ale zase s ovuláciou sa mi nezdá, že by bola naporádku, a prvý mi začal po 38 dnoch... teraz čakám na druhý... snád bude už všetko ok...
ja tiež musím k doktorke, len kvoli robote stále odkladám, ale buduci týžden idem isto 🙂
a predtým si mala MS normálne, či vždy taký dlhý?
tinkaaa ona sa to deje prosto bezdôvodne, bude to asi zlá genetická informácia, nič čo dokážeme ovplyvniť

tinkaaaa
21. apr 2009

evulik ale mam zaco dakovat, fakt je to tu super..vsetky ste super 🙂

tinkaaaa
21. apr 2009

LEONTILKA no to mi povedal aj lekar...ale ja som myslela,ze by mi povedali konkretny dovod- vraj nemozne..no je to hroznee a co sa stalo tebe,ak smiem vediet?

ellysa
21. apr 2009

inak babule aj ja vám chcem poďakovať za radu ohľadne alchemilkového čaju, pijem ho od minulého piatku a super, už skoro vôbec nešpiním a hneď po prvom raze ma prestali bolieť vaječníky, super 🙂

adrikanatasa
21. apr 2009

elly a to je ženský čaj? načo je dobrá tá alchemylka??

kodada
21. apr 2009

no ja som vas len teraz do citala babulky, mala som zlu noc, bolel ma zub ;-/ teraz idem na postu, potom sa vam povenujem
vevu, to DVD mi nejak zblbo v napalovacke, ale uz nemam cas to riesit, musim letiet ...

vevoncek
21. apr 2009

leontinka ale ovulácia sa dá upraviť keď máš taký super cyklus aj čajíkmi buď tým alechemilkovým alebo aj tabletkami dostupnými na nete ja som si na to kúpila femigard to je na upraveie cyklu, prvý krát mi to pomohlo druhý krát nie ale teraz je to asi vážnejsie takže to musí doktorka liečiť aj mi predpísala duphaston a kamarátka mi hovorila (mala taký cyklus ako ja 33dňový) že jej to doki predpísal na upravenie cyklu a hneď prvý mesiac užívania otehotnela a ja som pred MA mala taký 33DC bežný a teraz sa mi to o dosť zhoršilo

ellysa
21. apr 2009

adrika ano je dobrý na zenské veci, že prekrvuje maternicu a je dobrý aj pri menštruácii a mal by aj pomáhať upravovať cyklus. Má sa piť kým sa ešte nesnažilkujete 2krát denne pol litra a potom už len do ovulky sa mi zdá 🙂 . A mne naozaj pomohol, ma začal bolieť vaječník a hneď po prvej šálke prestal. A teraz ho pijem každý deň a pohoda 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre