Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

leontinka4
21. apr 2009

díky za radu, ten ortutový teplomer prehodnotím 🙂 ... lebo vraj ten je presnejší... ale mne aj tak ukazuje 35,5 ... no asi som chladnokrtná 😀

evulik6
21. apr 2009

nooo neviem ci su presnejsie...ale digi su ovela rychlejsie ... a ozaj, ved ortutove uz zmiatli z trhu...vraj su uz zakazane predavat... 😉

vevoncek
21. apr 2009

evi ja som prvý krát len prvé dva mesiace všetko sledovala potom ma to prešlo a teraz zase len tento jeden, lebo je dosť divný veď vieš

leo ja som donedávna mala každý deň teplotu 36,3 a to fakt každý deň až kým mi nedala doktorka vyvolávačku ale keď budeš dlhšie piť alchemilku tak by sa ti mali teploty meniť

ja končím v práci ale ak sa mi podarí večer vás prídem kuknúť a zajtra vás budem informovať 😵

ellysa
21. apr 2009

tilly nič si z toho nerob, oni sú všetci padnutí na hlavu, aj som taká rada, že som z tej školy už preč 🙂
teraz na to vôbec nemysli, užívaj si detičky a na opraváku spravíš 😉

evulik6
21. apr 2009

vevon viem viem..ja som tiez iba tieto dva prve cykly bola taka plna ocakavania, teraz to mam uz takpovediac "na haku" 😉 😀

leontinka4
21. apr 2009

no snád sa mi čajík pomôže... a neviete náhodou ako sa má piť? niekde som čitala, že len do prvej polovice cyklu, alebo žeby od druhej???? hmmmm.... a ako často?
evi, ja som si asi v novembri kupovala ortutový, tak neviem, či ich za ten čas stiahli, ale až my začne krvou kružiť ortut tak vam aspon budem svietit 😀

tilly
21. apr 2009

som sa bola trošku upokojiť v avione, kúpila som si nádherné tehuplavky a tehubllúzku, tak sa trošku vytešujem

tatuska1
21. apr 2009

tilly tak vidis no aspon ze si si tu radost urobila a ty sa chystas niekde ze plavocky si si kupovala ha?

tilly
21. apr 2009

jasne, dovča musí byť a aj doma po záhrade a tak...

evulik6
21. apr 2009

leo ten cajik by si mala pit len do ovulky...vraj prekrvuje a mohol by vyvolat spontanny potrat... takze radsej len tak... inak ja som ho pila aj pocas mrchy a menzes som nemala nejaky silny...taky v pohode, a bolesti mi pri nom ustupili...

leontinka4
21. apr 2009

takže od menštruácie do ovulácie... no, ale to najprv musím zistiť kedy presne ovulujem 😀 ... evi a to ti ustúpili bolesti pri menštruácií po tom čaji? ja bolesti nemávam, len mimoriadne v prvý den... ale po tejto prvej čo som teraz mala som dva dni skoro upadala do mdlôb... keby som vedela, pijem ho skôr

evulik6
21. apr 2009

ano leontinka...ustupili.... aj sestre som ho naordinovala, ked ju bolelo podbrusko... a volala ze hned jej to zabralo ze si ho kupi aj ona... 😉

adrikanatasa
21. apr 2009

no dnes som si kúpila aj ja alchemylku tak som si už aj uvarila čajík. Dúfam že ma prekrví a zajtra príde MS 😉

leontinka4
21. apr 2009

evi, no už ho pijem dva dni, tak ti potom poviem aké účinky má na mna 🙂 .... škoda že som o čajíku neveda skor... pijem ho 4 dcl... to snád stačí...

vevoncek
22. apr 2009

dobré ránko babulky

dnes mám dovolenku taká som rada len škoda že si ju neužijem doma alebo v záhrade 😠 ale zároveň sa už neviem dočkať čo mi povie dokina

včera som sem chcela ešte prísť ale mala som takú pokazenú náladu že som vás ňou nechcela otravovať

som zvedavá čo dnes popíšete ja ti to všetko prečítam keď prídem domov 😉

evulik6
22. apr 2009

dobre ranko babulky....ako ste sa vyspinkali? ja celkom dobre... ale krpec buntosil uz od pol siedmej, joooj tak sa mi nechcelo vstat... no hruza....

vevon drzim palceky... strasne ....myslim na teba uz od vcera... a dnes si bola moja prva myslienka ked som vstala...

leontinka, super...ja som ho pila tak z 2,5 dcl sialky takze 4dcl isto staci... a je aj chutny...ja nemam velmi v laske bylinkove caje, ale tento je dobry...

adri tak aj ty si si kupila? je to dobre...vlastne ta alchemilka je v normalnych zenskych cajoch... 😉

co mate dnes na plane dievcata? ja idem poutierat prach, povysavat a pojdeme von

adrikanatasa
22. apr 2009

evul už pijem druhú šálku 🙂 Včera večer jednu a teraz druhú 😉
vevon držím palce aj ja

evulik6
22. apr 2009

super adri, tak nech ti pomoze 😉 idem ja upratovat...

ellysa
22. apr 2009

ajojte, ja som prišla z kontroly po kyrete som v poriadku-zobrali mi krv na trombózu, štítnu žlazu a ešte na niečo čo si nepämätám a zajtra nás mám ísť objednať na genetiku a budúci týždeň ide manžo na spermiogram a po prvej mrche mám prísť ešte na nejaké stery, fúúúúú tak sa to všetko začalo, ale som rada, že sa aspoň niečo hýbe. Inak dnes mi doki odobrila ten čaj, že veľmi dobre, že ho pijem a nepchám sa medicínou 🙂

tatuska1
22. apr 2009

ahojte dievcence!!!!!!!!!!!!!ellysa blahozelam!!!!!!!
a vevon drzim palceky aby boli len dobre spravicky 😉 😉
evulik prijemne upratovanie 😉 😉 😉
ja prezleciem postelne dnes a poobede asi pojdeme so setrerkou a mamami na zmrzlinovy pohar 😝 😝 😝 😝

mirip
22. apr 2009

ahojte tak som nakukla aj ja, včera som bola na UZv a vzali mi krv aj na tripple testy, UZv je vraj ok, doky aj čakať musel lebo sa krútilo krútilo aby ho mohlo odmerať tak som zam ležala si 10minút, potom mi ho ukázal a pustil aj zvuk kedže majú doplerov UZv a som krásne počula srdiečko 🙂a tiež sme podla UZV o 1deň dopredu ale to nevadí, 🙂 už len počkať dva týždne na výsledok z krvi, v čo dúfam že sme aj po genetickej stránke vporiadku ale to čakanie ach jaj ☹

tilly
22. apr 2009

miri, super, už som mala obavy, keď si sa tak dlho neozývala...
ja idem zajtra, dúfam, že je všetko OK a že tie stresy neublížili bábätku

mirip
22. apr 2009

tilly ja som tu bola ale len nakúkala do tém ani do oktobroviek velmi nepíšem len sem tam, skor som na skype.........no v to dúfam aj ja že budú výsledky z krvi tiež vporiadku 😔

tilly
22. apr 2009

budú, neboj 😉

danulka0011
22. apr 2009

AHojte baby, idem na poradu........
V nedelu som dostala kramy, to bolo skor take hnede spinenie, v pondelok vecer uz bolo po nich.
Teraz po MA mam prvy krat ,,,tak neviem....ci je to normal, alebo nenormal a radsej bezat k dokymu... 😒 😒 😒 😒

tilly
22. apr 2009

mne vtedy doki hovoril, že sa mám s ním poradiť, či to bola alebo nie ms... takže sa to asi stáva...

evulik6
22. apr 2009

ahojte, prisla som vas kuk...

elly gratulujem k dobrym vysledkom... mirip aj tebe...je to nadhera citat vas tehulky... 🙂 len tak dalej...drzim palce...

vevon, stale na teba myslim... 😉

danulka0011
22. apr 2009

Tilly, dakujem za odpoved.Ty si to mala podobne?
Ja teraz po MA mam take prve kramy.. Ja to nechapem. Tehu byt urcite nemozem. Nasadil mi Mercilon.

sue250
22. apr 2009

tilly ty si mi pisala na bgb ze sa da kupit vo viedni, mne ho ma kto doniest, len som teraz citala ze nie je moc prakticky hlavne sportova cast, preto ho ani slovenske firmy nekupuju. tak neviem ja len tak zistujem bud ten alebo casualplay.

kodada
22. apr 2009

sue, ty uz riesis kocik?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre