Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
11. máj 2009

ahojte krasky!tak ja dnes idem na to 3D tak mi drzte palceky nech babo ma vsetko ako ma mat 😉 ako inac po vykende?ja vsetko po starom domka leharo a papanicko a trosku prechadzka a kupila som si aj kratke nohavice tehu cierne no akoze absolutne nieje z coho vybrat a ked su tak su otrasne ☹ este ze stali len 20eur

cukruska1920
11. máj 2009

Ahojte babule...zajtra na mna myslite...idem prvykrat k novemu gyndosovi ..na jednej strane sa tesim ale na druhej sa bojim ze mi zisti nieco preco neviem otehotniet.... ☹ ale aspon som rada ze budem pod vacsim dohladom....

tatuska1
11. máj 2009

cukruska moc moc drzim palceky moja zlata

vevoncek
11. máj 2009

cukruška aj ja ti držím palce a pokiaľ ti nájde niečo tak hádam ťa preliečia a bude všetko o.k. hlavne nech ti porobia vyšetrenia

evi ja som sa hrala na kaskadéra keby si mala videla by si sa pocikala môj muž bol prvý a ja som ho nevidela tak som kričala nech ma počká že ho nevidím tak stál asi 20m predo mnou a ja som nič nevidela, lebo konáre mi išli do cesty som sa uhýňala a bola strašne hrboľatá cesta ako som uhýňala kormanom a brzdila a tie knáre do tváre nič som nevidela a keď som zbadala tak už bolo neskoro muž predo mnou a ja som len kričala že aaaaaaaaaa a potom som treskla na zem rovno pred kmeň stromu keby som padla naň možno by som už ani nepísala ale moja prvá reakcia som do takého smiechu vybuchla mi to bolo smiešne môj muž to mal rovno pred očami môj kaskadérsky kúsok ale zase ja som veľmi opatrná ja som už nepadla ani nepamätám

tilly
11. máj 2009

curku, držím palce 😉

tatu, už 13 tt, pekne nám to ide, že? takto dojdeme do toho novembra ani nevieme ako, ja zajtra začínam 15tt 😀

hej, hej, máme svoj prekrytý bazén a je to tá najlepšia vec na celom dome a záhrade, včera bol krpec dva krát po 1,5 hodine, poobede aj večer odpadol ako gate 🙂)) zlatíčko, pre deti je to strašne dobrá vec, fakt na nezaplatenie, viem si predstaviť, že niektoré veci fakt nepotrebujem, ale bazén musí byť 😀

tatuska1
11. máj 2009

tilly no to si viem predstavit aku rozpravku mate doma pekne si lezkate aj my chceme bazen ale uvidime ci toho roku stihneme pretoze robime strechu dnes ma prist pozriet majster a sme este len teraz vysadili travu ale nabuduci rok to isti nie velikansky ale taky akurat

vevoncek
11. máj 2009

tatuska a aký je to taký akurát? aj ja chcem bazém ale nemám ho kde dať máme malú záhradu tak asi len taký detský potom kúpime

tatuska1
11. máj 2009

no co ja viem ake to su rozmery tych bazenov musim popozerat

cukruska1920
11. máj 2009

dakujem vam... sa muz smeje ze by bola sranda keby na sone nieco uvidi...lebo s tym absolutne nepocitame 😀

vevoncek
11. máj 2009

cukruška nič nie je nemožné všetky čo sme tu by sme ti to veľmi priali

a ako sa ti darí v robote?

cukruska1920
11. máj 2009

vevon... v robote je celkom fajn... odrobim si a idem domov... asi tak ako kazdy.. tento tyzden bude ale dlhy lebo robim poobede a este aj vikend... este ze zajtra mam volno aspon trosku sa to skrati....

evulik6
11. máj 2009

cukruska, drzim palceky, neboj sa, bude to ok...a ked nieco tak ta urcite vylieci.. hlavne ze si sa pohla uz dopredu... to je super vec 🙂

tatuska, aj tebe drzim palceky...neboj, bude vsetko ako ma byt... myslim na teba 😵

vevon, ty si fakt teda riadny kaskader 😀 ja tiez takto reagujem ked nieco... napr. som raz spadla ked som sa korculovala tam na kosovskej....kamienok ma zrusil 😀 no bola to sranda...

tilly tak to mas perfektne...ja by som tiez chcela domcek a bazen a terasu ale nemame pozemok, a tie su fakt drahe, ale mozno raz...clovek nikdy nevie... malemu by sa to pacilo, to viem , no co narobime... tak sa tesim aspon na leto, ze budeme chodit na kupko, zase bude skaaaakat do vodicky a nebudem ho moct ani domov dostat.. 🙂

no idem ja babulky, idem von trosku s dadkom, bo pobede sa ma pocasie pokazit, ze dazd a silny vietor, tak som zvedava...ale asi to tak bude, bo v dialke vidno taku divnu oblohu, urcite sa to sem dotrepe 😒

tilly
11. máj 2009

jeeej, cukru, to by bolo fakt náááadherné, keby ste rovno na sone videli fazulku, tfuj tfuj tfuj, nech si OK 😉

my sme ešte kupovali pozemok za facku, ešte fungovali štátne dotácie a jeden šikovný človek to tam vybavil, čiže siete boli dosť lacné, kupovali sme pozemok 20 km od BA za 650 Sk/m2 😀 takže sme si mohli dovoliť skoro 10 árov... teraz už je to iné, ale aj byt sme predávali v dobrej dobe, takže sme za neho dosť dostali a tak sme si postavili dosť veľký dom a bazén sme ani neváhali, robili sme ho rovno s domom... tak to vyšlo trošku lacnejšie...

vevoncek
11. máj 2009

cukruška mala som skôr na mysli či si si už zvykla a či si rozumieš s kolegyňami a tak ale tento týždeň ti teda nezávidím

evi tak teda to čo si dovolil ten kamienok sa ti do cesty postaviť ? mne sa zase korene inak keby som bola na mužovom mieste asi by som sa pocikala od smiechu 😀 rovno jemu pri nohy som sa zvalila (spadla som mu z neba)

evi ale aké sú drahé tie kúpaliská že ? to je strašné ja som tam už aj kôli tomu dlho nebola

dúfam že sa nepokazí počasie akurát keď pôjdem domov, lebo to by nebolo dobre

tilly
11. máj 2009

ozaj a ten bazén musí byť prekrytý, bez toho to nemá význam, človek ho len vysáva a upratuje a okrem toho tam môže aj dieťa spadnúť, takto je pokoj a ako bonus je teplučká vodička 😉

sue250
11. máj 2009

caute baby, mam nerv, dnes som bola v poradni ako vsetko ok, ale ked som mu povedala ze citim pohyby tak si myslel ze mi sibe povedal moja mila to urcite nie su pohyby ta co som debilna zeby som nevedela jake su pohyby. este mi brali tripltesty a ja ze ja mam NTscreening ze to nemam spajat lebo obidva su rozdielne, a vsade na nete citam ze ked prve vyjdu dobre a druhe zle tak sa beru tie NT ze to je presnejsie. ta nechapem
vevon veci prisli nieco si ponechali colnici, prisli len telefony, tie uz nemam a brat si objednal svetre bral ich na skusku lebo som sa bala ako budu vyzerat su super, cize budem objednavat, okuliare dosli tri aspon je to vo fakture ale nemam ich nech sa nosia colnickam a co sa tyka kabelky az jedna ale cestovna velka . cize dokopy nic moc, dodanie dalsieho tovaru ked sa naplnia sklady. asi cca 3tt. a este hodinky jedny prisli . este asi 15 veci nedoslo. takze taky mam ja den.bohovsky

pejode
11. máj 2009

Ahijte babule,evi budem na teba mysliet na dovce, aj na vas vsetky...nech vam vyjde to, co si zu zak vsetky zelame 🙂
men vychadza presne na dovcu mrska,tak som zvedava ci ju dostanem a aka bude..mozno zmena prostredia a posunie sa mi, ved uvidim 😕
...uz by som sa chcela snazit, ale pockam asi dve mrchy mrchate 😒 ,aby bolo vsetko ako ma....

vevoncek
11. máj 2009

sue no tak to máš teda blbý deň ale veď hádam bude lepšie a aj dáš do albumu čo prišlo? ale podľa toho čo si písala toho nie je veľa

pejode dobre robíš vieš aspoň budeš vedieť aký máš cyklus či ako si mala alebo či sa niečo zmenilo ale dúfam že sa ti podarí na prvý krát otehotnieť

ja už idem domkov dnes bola v robote nuda už sa teším domov tak sa majte krásne a ráno vám zase napíšem 😵

civavava
11. máj 2009

cukruska, velmi drzim palce!

vevon, cyklus mam ako hodinky, 28dnovy ☹((( a furt nic..... 😒

pejode
11. máj 2009

Ahojte,
zacala som krvacat,mam bolesti ako pre menzese...zakrok mi robili 27.4.09,je mozne ze to je uz prva mrcha????? 😨
volala som s gynekologom ten mi povedal, ze to mohlo nabehnut na stary cyklus, preto tak skoro, aled ked budem krvacat moc mam zajtra prist,ze sa nemam neznepokojovat.... 😔
nci mi nebolo vsetko v poho, teraz ma zacal boliet spodok brucha,ako pri menzese a postavila som sa a spustilo sato 😨 😨 😨
dievcata poradte, ak viete ci je to mozne aby menzes prisiel takto skor???...nebudem ani spat do zajtra....
dakujem moooc

pejode
11. máj 2009

a este, v nedelu som bola na pohotovosti so zubom,museli mi ho vytrhnut,mohlo to urychlit aj toto???
ten zub ma bolel aj ked som bola tehotna, dokonca lekar tvrdi ze aj to mohlo sposobit MA /zapal v zube/...

vevoncek
11. máj 2009

civava tak potom neviem kde je problém ale možno by si mala zbehnúť za doktorom aby ti porobil nejaké vyšetrnia a pred tým keď si zostala tehotná tak to tiež dlho trvalo? ono niekedy je to o psychike nehovorím že v tvojom prípade to tak musí byť možno na to nemyslíš ale psychika hrá veľa

pejode neboj sa podľa mňa to je tak ako povedal doki že ti to nabehlo na povodný cyklus a niekedy môôže byť mrcha silnejšia a ten zub no to mohlo byť veď asi preto sa chodí dva krát k zubárovy aby bolo všetko o.k.

evulik6
11. máj 2009

pejode, podla mna sa nemusis znepokojovat... mne prisla mrcha tiez skor, sice nie po dvoch tyzdnoch ale po troch.. no presne na 21.den... takze pohoda.. pokial sa ti to nebude zdat nejake strasne a nezvycajne...ja som mala prvu strasne slabu, asi len den- dva som mala normalny menzesovy vytok, potom uz len take spinenie... takze tak 😉
a co sa tyka zapalu ze ti mohol sposobil MA tak to je kravina... to by si musela mat infekciu ktora sa siri krvou... vola sa to fokalna infekcia...ja mam zapal v dasne uz rok a pol a tiez som myslela ze mozno aj kvoli tomu, ale zubar, sice k nemu nepatrim ale mi to vyvratil a nasledne aj krvne testy co som si dala urobit u obvodnej kvoli tomu... v krvi mi nenasli nic, takze telo to zvlada ok.. nezistili mi absolutne nic...zrejme to bola blba "nahoda"...

vevon, tiez neviem co si to ten kamienok dovolil ...maskot jeden... no ale aspon bola sranda, nezlomila som si nic, tak to bolo ok... ani ten pad nebol nejaky katastroficky, bo som nesla nejako rychlo, takze pohoda 😉

tatuska, a ty co? ako dnes na to 3D? myslela som na teba...

vevoncek
12. máj 2009

dobré ránko

evi ale zase nejako často nepadám ja si dokonca dávam taký bacha že ja sa neviem ani porezať alebo poribajzlovať ja som tiež strašne opatrná a preto som nechápala ako som mohla padnúť ale čo už modrinu mám už krásnu už sa asi vstrebáva

ja som taká nevyspatá že hrúza tak sa mi chce strašne sprať že by som až plakala a ešte k tomu som už druhý deň ako dolámaná včera som zaspala pri filme a celú noc som prespala

evulik6
12. máj 2009

dobre ranko vevon...

no ved ja som to nemyslela tak ze stale padas... to nieee... ja som tiez pri vsetkom taka opatrna.... 😉

ja som dnes spala fajn, bola som unavena, uz pri sajfovi som zaspala...ale kusok som videla, bol tam Jaro Bekr... bolo to fajn, ale ja ako si lahnem na gauci tak dovi dopo 😀

inak vevon, ty si spominala raz ze si skusala tu farbu na vlasy 10 minutovu...dobra je? rozmyslam ze ju vyskusam aj ja...dobre chytila?

evulik6
12. máj 2009

cukruska, drzim palce na to dnesne vysetrenie 😵

vevoncek
12. máj 2009

evi veď ja som to tiež nemyslela že to myslíš tak len som napísala že už som dávno nepadla ani sa nepokrájala, lebo si dávam sakramentský pozor a už by som aj zabudla aké to je a okrem toho chcela som otestovať či mám dobrý bicykel 😀 😀 😀

skúšala som tú farbu je super aj perfektne kryje ale nesmieš si ju nechať ani o minútu dlhšie, lebo je naozaj taká silná a aj mi veľa ľudí hovorilo že keď je taká super že kryje šediny a aj tak rýchlo chytá tak že tam bude veľa chemikálii ale ja som rada že som si ju kúpila, lebo bola veľmi dobrá a aj aplikácia bola super inak má ju aj loreál a má ju aj palete ja som si kúpila loreál keď bol v akcii a je fakt na úrovni ale už by som si ju kúpila len keby som potrebovala fakt rýchlo zafarbiť lebo by som nestíhala

evulik6
12. máj 2009

dakujem za info vevon... vidis, to ma nenapadlo ze tam bude asi vela chemikalii... tak si asi radsej kupim tu obyc...ja pouzivam palete, tie sa mi zdaju najlepsie.... mne dost padaju vlasy tak to radsej asi nebudem riskovat

tatuska1
12. máj 2009

ahojte babulky tak vcera to dopadlo super naš maly zemiačik ma už 6,90cm vsetko ma ok 😀 a mame krasne foto kuk album no a som strasne stastna.len nech to takto pokracuje dalej. 😉 😉 😉

tilly
12. máj 2009

pejode, to je dosť možné, že ti ten zápal spôsobil MA ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre