Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
25. feb 2009

ako evi? co mate dnes na plane?

evulik6
25. feb 2009

kody, dnes nemam nic na plane, bo moj drobcek trosku ochorel od tatka, tak ho chcem trosku preliecit... zatial ma iba sopliky, horucku nie, tak je dobre... 😒
a ty co mas na plane? na to rizikove sa nedas vypisat?

tatuska1
25. feb 2009

ahojte aj ja som uz tu uz mam poupratovane uz sa vari a mozem sa vam venovat.sue aj aj ti drzkam palceky 🙂

tatuska1
25. feb 2009

cukruska no ja som bola vtedy ako ty 😒 a co vies mozno budeme aj naraz tehulky 😀

tatuska1
25. feb 2009

evulik zdravim no ako sa mi mas manza poslucha?

kodada
25. feb 2009

pri pohlade na srdiecko som sa zabudla na to spytat, ale velmi nemam ist dovod na rizikove, ani zle mi nastastie nie je
rano som povedala sefovi ze som tehu, zobral to v pohode
mi mame dnes skolenie pre mesta a obce, tak mam o zabavu postarane

tatuska1
25. feb 2009

kody ahooooooojjjjjjjj! 😉 vcera som hovorila aj manzelovi ze mate srdiecko normalne sa tiez tesil.

kodada
25. feb 2009

ahoj tatu, ako? manzel je zlaty, ze dakujeme 😉

tatuska1
25. feb 2009

vyborne sa mame ved mam manzela doma. 😀

kodada
25. feb 2009

a co mate na plane okrem tutu-mutu?

tatuska1
25. feb 2009

no akoze nieje doma robi tu v KE a chodi domov vecer a ja som tiez od jednej do siestej v tom butiku.vecer chceme zajst na chvilocku ku svokre a potom ku kamoske ktora v aprili caka babenko a uz som ju tak davno nevidela tak idem kym ma brusko. 🙂

kodada
25. feb 2009

takze chodi pravidelne domov, aj moj, je to super 😉

evulik6
25. feb 2009

ahojte, tak uz som opat tu...uz som navarila, pradlo oprala (teda pracka), zavesila a som tu...
Je to krasne ked clovek vidi ze tu tehuliek pribuda a vsetko je ok... straaasne drzim palce...

tatuska, mam sa celkom ok, len maly mi trosku ochorel od tatinka, ale uz vyzera lepsie ako rano po prebudeni... dufam ze ho z toho rychlo dostanem...v noci aj zle spal co sa mu dychat nedalo ☹ Manzel poslucha.. musi 😀
Tak dnes ides kuken teho kamosku? SUper, tak len pekne hladkaj brusko nech sa aj na teba nalepi 😉 Joooj a inak ako? Teplota ako? Mne dnes klesla, tak neviem, ze by ovulka? 😅 No teoreticky by to aj vychadzalo kedze som v polke cyklu, aj vytok mam, len neviem ci taky ovulacny...ale kazdopadne dnes bude tutu mutu a uvidime 😉 😀

tatuska1
25. feb 2009

no tak teplota sa drzi stale 36,9 tak ja neviem kody mi dala kalendar kde mi to vyrata kedy mam ovulku a kedy mam dostat kramy a tak nechcem sa prilis namotavat na to vies aby som nebola sklamana tak to berem sportovo 😉 a mam ho teraz doma a uz ho ani nemusim lanarit uz ma sam vola 😀 ze ako nechajme sa prekvapkat! 😕

tatuska1
25. feb 2009

tak ahojte babulky!prajem krasny den a pridem vas kuk 😉 vecer!!!!pa,pa 😎

evulik6
25. feb 2009

tatuska...ja to tiez beriem sportovo... tiez si to znacim do toho kalendara a vcera mi prisiel z tade aj mail ze mam plodne dni 😀 Ale vies, mozes mat plodne, len ked mimco nechce tak nechce nooo...ved to pride samo... 🙂

kodada
25. feb 2009

bola som obsluhovat na skoleni, robili sme chlebicky pre 8 ludi a pravdaze aj pre nas sme nejake spravili 😉 ale uz sa tejto prace onedlho zbavim, 1.4 menim poziciu vo firme, k lepsiemu ... tak sa po 7 rokoch zbavim administrativy a sekretariatu

ela304
25. feb 2009

ahojte, ja som akurat dovarila. Kodada ja som vcera tiez bola riadne stastna, aj som sa rozplakala ked mi dal nahlas tlkot srdiecka. Vcera som uz aj zmenila gynekologa a v utorok idem k novej doktorke. Hlavne kvôli injekciam mam ich len na tyzden. A v 10tt mam ist na odber krvi atd. Dufam ze aj dnes pribudnu nove srdiecka 🙂

evulik6
25. feb 2009

kody, tak gratulujem k lepsej pozicii 😉 ... baby a o kolkej ma byt sue u dokiho?

ela304
25. feb 2009

o 1O.00 aspon myslim

evulik6
25. feb 2009

aha, tak to by nam mala uz kazdu chvilku prist povedat dobru spravicku, coo?? 🙂

evulik6
25. feb 2009

ela, a preco mas tie injekcie? nejako som nepostrehla.... 😒

ela304
25. feb 2009

na riedenie krvi, lebo mi na hematologii zistili nejaky problem co mi spôsobovalo asi aj tie dva MA. Tak cele tehotenstvo budem pichat.

evulik6
25. feb 2009

ahaa...ale hlavne ze ti zistili pricinu... teraz to bude uz ok...drzim palce...

no idem sa asi trosku natiahnut na gauc, nejako ma boli chrbat, v noci som zle spala, maly bol vkuse hore,lebo sa mu zle dychalo nostekom ☹ Dnes to snad bude lepsie... tak zatial sa majte babenky, pridem sem kuk...paa

sue250
25. feb 2009

caute baby uz som tu ale nemam dobre spravy. tehoska som v 5tt cize srdiecko sme nepoculi ale mam 5cm cystu na vjaecniku z dosledku ked vajicko bolo oplodnene sa usadilo v maternici a obal ostal. ked sa to bude zvacsovat musim na operaciu a narkoza sa do 12t neodporuca, mam strach ☹ dalsi potrat neprezijem, vraj je to caste ale preco zase ja musim mat vzdy stres

kodada
25. feb 2009

ahoj eli, ako dnes?

kodada
25. feb 2009

aha, uz som si to precitala vyssie, ja idem najblizsie 23.3 ... ku komu ides chodit?

evulik6
25. feb 2009

sue, tak to mi je luto, ale treba verit moja... netreba hned mysliet na to najhorsie... v 5tt si podla uzv ci ako?

kodada
25. feb 2009

sue akosi som prehliadla tvoj prispevok, to mi je luto, ale ta cysta uz vobec nemusi rast

ninuska8
25. feb 2009

🙂 ahoj baby.......tak som tu a pripajam sa k tehulkaaaam 🙂 🙂 🙂 dnes som nevydrazala a spravila test no a ciarky //...druha sice slabsia, ale na dva dni po omeskanej mrche si myslim celkom fajna,jaaaaaaaaaaaaj ani neviete ako sa tesím, ale zaroven mam trosku strach, lebo som len po jednej mrche po MA...ale co sa stane, uz nie je v mojich rukach, a tak budem zit z dna na den a cakat...dufam, ze sa dockam a babatko uvidim az v porodnici krasne a zdrave
blahozelam tiez vsetkym srdieckam🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre