Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
22. aug 2009

mirip ja tiez tak ako ty

kodada
22. aug 2009

babule ja uz som na MD od 17.8 😉

mirip
22. aug 2009

no mne doal DR. čo najneskorší nástup na materskú aký možem mať skrz toho že aby som po narodení bábatka mohla čerpať dlhšie

sue250
23. aug 2009

aj mne to navrhol ale ja este mam 40 dni dovolenky ktoru musim po MD cerpat

mirip
23. aug 2009

ja mám tiež dovolenku, ale kašlem na nu, oni mi ju aj tak preplatia celú ked skončím u nich pracovný pomer.....
a tiež sa chystám spať do školy dialkovo teraz ked budem na materskej, tak uvidíme čo bude dalej

sue250
23. aug 2009

aj ja chcem ist do skoly cez matersku len dufam ze to budem stihat, chcem ist na st.jaz.skolu na anglinu. tak uvidime.b a co ides studovat miri?
baby a vevon je kde?

mirip
23. aug 2009

vevon neviem čo je s nou ale hádam je len zaneprázdnená....

no kedže mám I. stupeň ZŠ tak dorobiť Slovenčinu pre 5-9

sue250
23. aug 2009

aha a kde? kamoska si to robila v BB stacili jej na to dva roky a povedala ze super nebolo to tazke

kodada
23. aug 2009

ja som si s dokym dohodla nastup na MD, ked som mala este prolemy so socialkou, tak sme to uz potom nemenili, a dva tyzdne hore-dole 😉
vela stastia v studiu, pani ucitelky 😀 😀 😀

mirip
23. aug 2009

sue v NR

talia76
23. aug 2009

ahojte, som tu nová a maximálne 😢 , po dvoch MA v priebehu jedného roka, ten druhý 20.8.2009. Po prvom MA mi nerobili žiadne vyšetrenia, že to sa bežne stáva a som zvedavá, čo mi navrhnú v pondelok, keď pôjdem na kontrolu.

cervena_ciapocka
23. aug 2009

Ahoj talia76 "vitaj" - aj ked v tejto teme to znie velmi cudne

Ja sa dnes citim uplne na ... 😔 😠 😖 najradsej by som nikoho nevidela a mam nejaku depku. Myslim, ze mrcha v priebehu tyzdna dorazi, tak dufam, ze aspon na cas. Este ze uz idem do prace lebo by som sa asi zblaznila, aj ked tam tehotne kolegine mi na nalede velmi nepridaju, ale roboty bude vyse hlavu.
Neviem ci sa stihnem zastavit aj tu, ale dufam, ze si vas aspon obcas precitam a ze tu nepribudne nikto novy 😔

cervena_ciapocka
23. aug 2009

talia - ako dlho ste sa snazili o prve a kolko o druhe baby?
viem, ze to nie je utecha (zial ani pre mna) ale je tu velmi vela bab ktore su uz opet tehotne, ktore su uz mamickami alebo viacnasobnymi mamickami ... takze hadam mame este nadej

lante
23. aug 2009

Čiapočka, aj ja som mala pocit, že mrcha dorazí načas......no a už bude mať tá "mrcha čo mala určo doraziť" o chvíľu dva roky 😉 Držím palce. Ja viem, že teraz to tak nevidíš, no verím, že čoskoro sa tvoja nálada zmení...

talia76
23. aug 2009

ahoj cervena ciapocka, no ja riadne depkujem a zajtra idem do práce. nechcem byt doma. a o prvé baby sme sa snazili cca 3 mesiace a o druhe tiež. vždy mimino prestane rasť v 7 t.t. a v 9 t.t sa na to príde - a potom sa opakuje kolotoč: jedno sono, druhé sono a nemocnica. a ja som v depke ...

cervena_ciapocka
23. aug 2009

lante, ked ja neviem 😒 nechcem si nic zbytocne nahovarat. Naposledy sme sa snazili na 14DC no a odvtedy nam to nejak nevychadzalo 😖 😕 takze ak bola ovulka ovela neskor tak neviem. Ale aj tak to budem zbytocne riesit, aj tak sa da len cakat.

talia, to je mi luto 😔 ... drzim palce aby si bola silna a rychlo to zvladla aj ked viem, ze to lahke nebude

lili136
24. aug 2009

ahojte baby...

"vítam" nové členky, aj keď naozaj v tejto téme je to také divné niekoho vítať....

ja som včera mala krízový večer.... plakala som ako besná. nejak to zas na mňa doľahlo. celý víkend som sa pozerala na 5 mesačné bábo a proste som to nejak večer už nezvládla.... tak som sa aspoň vyplakala. síce mám dnes oči opuchnuté ako angorák, ale čo narobím.... 😒

ja idem zajtra do nemocnice pre výsledky histológie a potom na gyndu.... ale nečakám, že by som sa dozvedela niečo prevratné....

dnes idem na služobku do BB, tak sa tu dnes už asi neukážem.... škoda, že idem so šéfom, inak by som mohla dať kávu z banskobystričankami z tejto témy 🙂

tak pekný deň Vám želám...

picolino
24. aug 2009

Dobre ranko babulky,
tak dnes sa nam trosku ochladilo....ja som mala blbu noc ☹ nadranom som sa zobudila a uz som nemohla zaspat...zase ma to zacalo palit odspodu, ja neviem, kamoska mi povedala, ze aj ona to mala na zaciatku tehu...som z toho nervozna...je to take palenie ako ked silno musite ist na WC...nemate s tym niektora skusenosti???v piatok mam ist na sono, tak som chcela vydrzat, ze sa na spytam 😒
a bojim, bojim na sono...dufam ze bude vsetko ok...

marion
24. aug 2009

Ahojte spolubojovníčky.... 🙂 🙂 🙂 Na úvod vítam nové a pozdraujem už staré známe... 🙂 🙂 🙂

Môj víkend tiež nebol bohviečo, nakoľko to počasie pôsobilo dosť negatívne ☹ ☹ a nič sa mi nechcelo. Ale dnes je konečne slnečno, tak aj nálada je lepšia. 🙂 🙂 🙂

Lily, škoda že ideš so šéfom, tak rada by som ťa spoznala. Ale navadí, možno na budúce.

Ty píšeš, že si sa cez víkend pozerala na malé bábo. My ideme vo štvrtok do Košíc na stretnutie so spolužiakmi z VŠ. Práve tam, sme im mali oznámiť, že čakáme druhé. Ale opak je pravdou, a my sa už nemáme čím chváliť. A najsmutnejšie je, že jeden z kamarátov,stihol už 3 det za 3 rokyi, z toho prvé je o rok staršie od Lukáška, druhé je ako Luky a tretie má teraz 4 mesiace. A druhý kamarát má prvé ako Luky a druhé na ceste v októbri. Takže mi bude hrozne, lebo jedna pupkatá a druhá s miminkom na rukách. Vôbec neviem, ako to zvládnem. ☹ ☹ ☹ Teším sa, že Lukáško bude mať krásny víkend s detičkami jeho veku, ale to ostatné, no neviem. 😒 😒

cervena_ciapocka
24. aug 2009

Ahojte 🙂 aj u nas je dnes chladno a zamracene, ale vzdy lepsie ako keby som sa mala niekde parit, teda aspon mne take pocasie vyhovuje 😅
lili, picolino, marion - presne vas chapem 😔 ja mam divny pocit z toho ze teraz ked pridem doprace presne viem ako to bude prebiehat. Kolegina s bruskom a ostatny to este nevedia, takze to bude same "jeeeej, ... blahozelaaaam, ... to je supeeeeer, .... aka si kraaasna" 😔 a vsetci budu vysmiaty ... Ja jej prajem, lebo je to fakt zlata baba, ja sa s nou neviem takto verejne tesit 😔
Naposledy co jedna kolegina otehotnela vtedy ked ja a ja som o babo prisla, tak sme boli kazdy den spolu a tak, ale o jej babe a o tehotenstve som sa s nou nikdy nedokazala rozpravat a ona ma asi chapala, lebo ani o tom radej so mnou nazacinala.

cervena_ciapocka
24. aug 2009

dievcence, vcera som bola 26DC a uz som to nevydrzala a testla som (ja viem ze to bolo este skoro, ale ...) Test bol negativny. Myslite ze ma este zmysel testovat neskor? Alebo radsej pockat viac dni?

marion
24. aug 2009

Ciapocka, rada by som ti poradila, ak by som vedela.Ale nerozumiem tej skratke 26DC, vies este som tu kratko, mam sa co ucit. 🙂 ☹ 😉

cervena_ciapocka
24. aug 2009

🙂 26DC je 26-ty den cyklu 🙂
mozno skusim az zajtra, to budem 28DC ... ale aj tak tomu nedavam velku sancu 😒 aj ked by som si babo velmi velmi priala

picolino
24. aug 2009

ciapocka, skus testnut az den po vynechani MS, je to najspolahlivejsie 🙂 aj mas nejake pocity, ze by si mohla byt tehu???
a neviete mi poradit s tym paleniiiim ???? ☹ ☹ ☹

marion
24. aug 2009

Aha, uz chapem. Ja som si robila test na 30 den, bolo to dva dni potom co mi meskalo, a mal som slabulinku ciarocku.A o 4 dni uz na mna svietila taka silna ciarka, ze som od stastia plakala. 🙂 🙂 🙂 Tak sa este par krat vyspinkaj a potom skus...budem drzat paste 🙂 🙂

cervena_ciapocka
24. aug 2009

picolino - neviem poradit
no tak neviem, asi budem skusat obden az kym nepride mrcha a budem spokojna 😀

marion
24. aug 2009

Picolino, ja si pamatam ze na zaciatku som citila trochu slabe palenie, ale potom to prestalo. A viem ze pri Lukaskovi som nic take necitila... 🙂 🙂 🙂 Ale z coho to je neviem, najlepsie ked sa opytas u doktora. 🙂 🙂

kodada
24. aug 2009

ahojte babule ...
ciapocka, ja som bola tiez nedockava a testla som 3 dni pred MS (negativne) ... 2 dni po meskani uz pol pozitivny a vysledok je v brusku 😉

cervena_ciapocka
24. aug 2009

🙂 kodi aj ja take chceeem 😅
bola som v meste, ale odolala som pokuseniu ist si kupit test a ak sa mi podari pockam do konca tyzdna a snad v piatok skusim.

cukruska1920
24. aug 2009

Ahojte...tak som tu zas....druhykrat to zase nevyslo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre