Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
7. mar 2009

pecies ty??????????

kodada
7. mar 2009

dnes pecie moja mamina ... ja dnes sijem, stopkam ponozky a idem si skracovat nohavice na pyzame

tatuska1
7. mar 2009

heeeeeeej ta ty si dobra!

tatuska1
7. mar 2009

ja mam skoncenu skolu odevnu a neviem sa prinutit este ani skratit nic co ma to tak nebavy 🙂

kodada
7. mar 2009

no co mam robit, som malicka a nohavice sa mi plantaju popod papuce ... ja sijem len v rukach, u nas vie na sijacom robit len otec, a to sme boli doma tri zeny 😉

tatuska1
7. mar 2009

ja cakam svokrovcov si predstav ze pridu len tak na kavu no na to som zvedava!!!!!!!!!

tatuska1
7. mar 2009

ty si malicka tak ja som krpec ja mam 158cm 😀

kodada
7. mar 2009

ja mam 159 😉 a dnes som sa vazila, som sa potesila, dalsie 2 kg dolu ale brucho mi rastie

tatuska1
7. mar 2009

to je super ze si nepribrala len nech to brusko rastie 😉

kodada
7. mar 2009

ved tak a to nechudnem naschval

tatuska1
7. mar 2009

ale to je tak vsetky moje kamosky pochudli a az potom zacali priberat 😉

vevoncek
7. mar 2009

Ahojte babulky ja som sa dnes zobudila 10.30 kým som sa dala do poriadku bolo pomaly pol12 čím ďalej je to so mnou lepšie keby som ešte dlhšie maródila tak by som už vstávala pomaly okolo 12 alebo jednej 😀

bola som na nákupe, pretože muž ešte maródi inak chodíme spolu a potom sme raňajkovali a bolo 12 hod kedy budeme obedovať neviem asi na večeru 😀 😀 😀

bola som hafana vyvenčiť a idem sa pustiť do koláča taký kakaový idem robiť čo sa všeko zmieša vyleje na plech a dá sa piecť a potom budem asi oddychovať alebo spravím veniec už pomaly uvažujem nad veľkonočnou výzdobou som si dnes doniesla zo záhrady prúty tak spravím prútený veniec 🙂 😎

vevoncek
7. mar 2009

ja neviem štopkať ani štrikovať a hačkovať to viem len tak trochu ale za to viem šiť a dokážem aj aranžovať a vyrobiť si výrobky z dreva a veľa veci proste keď chcem tak dokážem skoro všetko(ale nič poriadne) 😅 😀

kodada
7. mar 2009

ahoj vevu, mna bavia rucne prace, niekedy som aj hackovala ... ale potom na to nebol cas, aranzujem aj ja, teraz chcem tiez spravit nejaku velkonocnu dekoraciu ... ale este je skoro, uz som si kupila aj nove, take male oranzovo-biele vajicka

vevoncek
7. mar 2009

ja som asi len raz čo bývyme s mužom sami zdobila na veľkú noc veľmi nemám pre koho zdobiť, lebo len pre nás ma to nebaví a ani som nemala kedy vždy mi do toho niečo prišlo ale dnes som bola na prechádzke a bolo celkom fajn už aj babuliatka boli tak asi zajtra si pôjdem nastihať a mala som vrŕbu v záhrade ktorú chcem zlikvidovať tak som ju obšmykala a spravila som veniec a tento rok asi vyzdobím bytík na Veľkú noc

kodada
7. mar 2009

mi nie sme veriaci a tento sviatok namnic nehovori ... cize zdobim ho len pre radost ... aj mi sa chceme ist zajtra prejst, uvidim ci najdemm aj nejake pekne konariky, teraz mam konarik trnky, velmi pekny, od zimy sa ho snazim vyzdobit a nejak nikdy nevyslo 😉

evulik6
8. mar 2009

dobre ranko babulky...ako sa mate? ja celkom ok, uz mame vymalovane, upratane...vcera som nemala cas sem skocit ale som vsetko spatne precitala, nastastie ste velmi vela nepopisali, ved jasne, vikend 😉
Dnes este zlozime postel dadkovi a fajront 😀 Aj ked chlapi ma nahovaraju aby sme vymalovali aj spalnu...fuu no neviem, velmi sa mi nechce ked som uz vsetko tak pekne vygruntovala 😝

kody a tatuska, ja som tiez malicka...mam 158,5 😀 😀 😀 taky stred medzi vami dvoma 😕

kody to je dobre ze si schudla, ved casom to naberes naspat... ja som schudla 5 kilov na zaciatku potom som pomalicky zacala priberat, brucho mi rastlo pomalicky, vlastne az do 5teho mesiaca to na mne nebolo ani vidiet,v praci si robili zo mna srandu, ze si vymyslam a tak 😀

tatuska1
8. mar 2009

ahojte babule!!!!!!!!!!tak co dostali ste kvietok alebo cokoladku dnes???????????mm sa pochlapil dal mne aj mamine kvietok 😀
evulik aj ty patris medzi nas vysoke???????????? 😀 😀 😀 no tak uz mas kus prace za sebou moja budes mat pekne cistucko a vymalovane super. 🙂

tatuska1
8. mar 2009

co ostatne este chrapkate??????? 🙂

kodada
8. mar 2009

bre ranko vsetkym ... ja som si dnes krasne schrupla do 9,11 😀
ja sa nestazujem ze chudnem, ja viem z coho je to, mne nic nechuti jest .... musim sa nutit, myslim ze ked mi je zle, je to z hladu, vcera som sa tak trochu pozorovala
ja som dostala cokoladu od mm a ruzicku uz v piatok od otca, lebo na dedine je cez viken kvetinarstvo zavrete ...
ja mam tiez dnes v plane riadit ... a oo obede mozno pride kamoska, ak sa im podari opravit auto 😀 😀 😀

tatuska1
8. mar 2009

ahooj kody 😉

kodada
8. mar 2009

ahoj tatu

tatuska1
8. mar 2009

vyspinkana do ruzova????????

tatuska1
8. mar 2009

ja som vcera zalahla o deviatej dali sme si s mm po pohari vinka a tahalo ma spat ale potom som sa prebrala a kukala tv az do pol noci 😝 a rano som bola hore uz o pol siedmej 😠

kodada
8. mar 2009

vyspinkana, vcera sme sli hrat ku kamaratom clovece a karty, prisli sme o 22,00 akolo 23,00 som isla spat ... rano ma zobudil otec, ked prikladal v kuchyni do krbu 😠 inak by som este spala

tatuska1
8. mar 2009

babule tak co naobedovane ja asi puknem 😀 som sa taaaaaaaaaak najedla.

cukruska1920
8. mar 2009

halooooo..dnes je tu akosi ticho 😕

vevoncek
8. mar 2009

ahojte ja som dnes zase vstala tak neskoro ako vždy ale veď to už bolo asi posledný krát, lebo od zajtra tu budem strašiť už zavčasu ráno a budem čakať kto sa pridá ku mne. 😕

kodi ja som taká veriaca že verím ale do kostola nechodím ani na spoveď ani nedodržiavam žiadne zvyky a posledné roky na veľkú noc chodíme na výlety buď na dlhú prechádzku so psíkmi do lesa alebo niekam mimo nášho mesta a to ma viac baví ako pozerať otrepané rozprávky v telke a čakať kedy sa nejaký chlap príde na mne vybúriť možno keď budeme mať chlapca tak začneme tie trápne zvyky praktizovať ale asi viac menej ani to nie.

ja som dnes varila ten balkánsky plameň celkom je to dobré aj koláč som spravila po dlhom odhodlávaní 😀

cukruška držím ti zajtra všetky palce aj na nohách aby sa ti prvý a nie len prvý ale aj ostatné dni darilo v práci a aby tam bolo čím ďalej lepšie. zajtra budem na teba myslieť nech to dobre dopadne

ja som teraz manželovy oznámila že v utorok budeme oslavovať výsledky že si dáme vínko a spravíme romantický ťuťu muťu večer už len budem dúfať že tie výsledky budú dobré a že ich niekto nestratil lebo to by ma už asi vážne porazilo 😅

cukruska1920
8. mar 2009

ahoj vevon...dakujem...uz zacinam byt trosku nervozna 😅 ale hadam vykrosim s provou nohou... inak ja tiez nemam rada velkonocny pondelok.... otras no... inak co je to ten balkansky plamen??

tilly
8. mar 2009

ahojte, tak ja som dostala tulipánik, ale od hotela kormorán, chodievame tam v nedeľu poobede na divadielko s deťmi a dnes maminy dostali tulipániky 😀 inak super, hotel robí pre deti každú nedeľu predstavenie a minule mali deti aj karneval...

mne je zatiaľ dobre, ale ešte je skorooo, až v utorok začínam 6 tt, takže ešte také dva týždne mi bude dobre...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre