Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
13. mar 2009

ako sa dnes citis miri?

mirip
13. mar 2009

ani neviem ešte len teraz vstávam a nemala som ešte raňajky tak uvidíme čo spravia dnes 😵 či ostanú alebo pojdu zase von 😵

a ty ako? stále bez príznakov?

tatuska1
13. mar 2009

kody hod ich semmmmmmmmmmmmmmmm 😉

tatuska1
13. mar 2009

ja som uz ranajkovala a aj kavicku.

mirip
13. mar 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😝 predbehla som ťa kody

tatuska1
13. mar 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm a vsetky netehulky chytajte lebo vam ich vezmem ja! 😀 😀 😀

tatuska1
13. mar 2009

mirip este zvyknes grckat??????kody tebe nebyva zle ci hej?

mirip
13. mar 2009

ja som negrciavala, len včerajšie raňajky šli von.....ale myslím že to aj od strachu z kontroly....inak sa snažím to úspešne udržať v sebe až na ten včerajšok to sa nepodarilo 😅

vevoncek
13. mar 2009

chytááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám a evka tu nie je tak aj jej do zásoby chytáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám a ešte aj cukruške chtáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám

mirip
13. mar 2009

ok idem jesť a potom volačo upiecť lebo zajtra sa mi nebude chcieť a potom všetci okremmna hladajú niečo sladké 🙂

mirip
13. mar 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

kodada
13. mar 2009

T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T

tatuska1
13. mar 2009

bybule chytajme normalne na nas tie babky tehulky utociaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

kodada
13. mar 2009

sme sa na vas spojili, cize brante sa!!!!!

ela304
13. mar 2009

ahojte, ja som uz tiez vybuvana. Za chvilu idem na dom a ideme vybrat krb. Ja uz zacinam lepsie spavat, z coho mam radost. 🙂 🙂

tatuska1
13. mar 2009

pochybujem ze sa niektora z nas bude branit 😀 😀 😀 😀

tilly
13. mar 2009

ahojte, tak ja som sa trošku ukľudnila, už nemám takú depku, ale včera večer som sa úplne triasla, no našťastie som si zistila, čo to všetko znamená a už som OK, až na to, že uvažujem, kedy mám ísť k doktorovi, asi koncom budúceho týždňa, 6+2dni by už tam niečo mohlo byť, resp. biť srdiečko, čo poviete?

ela304
13. mar 2009

uz som aj ja 10 tt 🙂 🙂 🙂 Inak dnes mi postarka dala papierik na postu, objednala som si tehu tricka. Take ako mas ty Kodada, potom ma to trosku aj mrzelo ze predbieham a teraz neviem ci si to mam ist zobrat alebo asi az v utorok. V utorok je dôlezity den. Tak neviem, ale zase by ma to potesilo.

kodada
13. mar 2009

no tatu, aby to pri tolkych virusoch neboli dvojicky-trojicky 😀
ahoj eli, tak to mate super ten domcek, to ste kupili v nejakej satelitnej dedinke, ci priamo v ZV?
ja som stale bez priznakov

tatuska1
13. mar 2009

tilly chces po zadocku????????to kto ta tak vystrasil ha???????vsetko musi byt ok!!!!!!!!!uvidis!!!!!!!!!

ela304
13. mar 2009

kupili sme ho na Podborke, v super casti, vedla nas su len záhradky. Tak sa vytiesam a architektka nam ma dat dnes farebne varianty, tak som zvedava co vymysli. 🙂 Kodada ani u mna to neni nic moc, asi sme odolné. Dokonca mam pocit ze som trosku schudla, aspon podla nohavíc.

tilly
13. mar 2009

baby, ja vám budem prskať vírusy až keď si budem istá 😉

tatu, výsledky z krvi a celkový zlý pocit... ale už mi tie výsledky vysvetlili, takže som kludnejšia

tatuska1
13. mar 2009

no to je dobre ze si kludnejsia 😉

kodada
13. mar 2009

mne sa sidlisko podpborka velmi paci, kamoska tam byva v tom poslednom panelaku pri zahradkach ... je tam klud, je to na konci mesta, ale zaroven blizko

adrikanatasa
13. mar 2009

čaute kočky...ako sa máte? ja som dnes bola u gynekológa resp. u jeho manželky, ktorá predáva kozmetiku a prípravky z aloe vera, tak mám rozpisový plán na pol roka, budem piť nejaký gel čo strašne smrdí 🙂 plus vit. tabletky, A E B12 a včeliu kašičku a ona mi sľúbila že po tejto kúre budem na rok v lete rodiť 🙂 Veď to je za chvílu 😀

vevoncek
13. mar 2009

tilly ja by som išla asi až v 8 tt ale na tvojom mieste ak si nedočkavá by som išla v 7 tt alebo niečo medzi 7-8tt lebo v tom 6 to niekedy nie je ešte jednoznačné aby si potom nemala nervy, vieš lebo potom ten stres je strašný ja si stále ešte živo pamätám ako som bola napätá pri prvom tehu keď som išla v 5 tt a doki mi povedal že mám prísť za dva týždne takže radšej choď neskoršie ako veľmi skoro

vevoncek
13. mar 2009

adrika tak to je super že ťa takto povzbudila tochu sa ti organizmus prečistí a ja si myslím tiež že budeš v lete rodiť 😉

adrikanatasa
13. mar 2009

vevon 😉 v každom prípade to dobre padne 🙂 a hovorí mi že: no veď to Vám akurát prvý syn pojde do školy, takže to bude presne načasované 🙂 tilly úplne ťa chápem keďže som prežila aj to isté dokonca dvakrát, je to na nervy ale keď chceš mať istotu choď a hotovo. Niekedy už v 6tom týždni doktor dokáže zistiť či sa to vyvíja správnym smerom... tebe sa to samozrejme tým správnym smerom uberať bude!!

skybaby
13. mar 2009

ahojte 🙂 tilly preboha nestresuj, vsetko bude ok 😉
ja som bola u dokiho 5tt+2 a potvrdil mi pekne maternicove tehu, ale srdiecko este nebolo a povedal ze mam prist tak o dva o pol tyzdna a ze potom mi az zagratuluje
ja by som na tvojom mieste kludne k dokimu sla uz tych 6tt+2
ja som pri pipinkach mala srdiecko uz 5tt+4 😵

kodada
13. mar 2009

sky, tebe uz pri prvej navsteve povedal, ze budes mat dve babulky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre