Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
15. mar 2009

ahoj tatuska moja 😉

evulik6
15. mar 2009

nahovaram mojho aby sme isli do BA do ikei ale nejako sa mu nechce sakra 😒

kodada
15. mar 2009

ahoj evi, bojnice mam velmi rada, teta ked robila v skolke, kazdy rok som tam s nimi chodievala
mi chceme ist do Baumaxu, reklamovat WC co sa kupilo nasim do kupelky, ma puknutu nadrzku

evulik6
15. mar 2009

ahoj kody...nooo je tam pekne a este ked aj slniecko svieti, parada... maly nam zase pozoval pri foteni 😎 , sme sa nasmiali 😀

kodada
15. mar 2009

potom hod fotky, nech pokukame

mirip
15. mar 2009

ahojte dievčatá, kde ste všetky, nejako je tu ticho 😵

tilly
15. mar 2009

och joj, neviem, či sú to nejaké tehu hormóny, ale som tak strašne znechutená...

boli sme na návšteve u kamošky, bolo tam 6 detí, také deti, s ktorými sme pravidelne, takmer denne, vždy sú divokí, vždy sú oplašení, pobláznení, vždy sa bijú o hračky, hlavne teda dominik so svojim najlepším kamarátom, oni sú strašne spolu zlatí, super si rozumejú, chodia spolu do škôlky, nemajú so sebou problém, kým nie sme s nimi my - matky, to sú rozdielne metre na chlapcov, ja domčovi nepopustím a druhá mamina svojmu synovi stále ustupuje, keď je nejaká bitka, tak vždy je domčo najhorší a vždy z toho vyjdeme najhoršie, dnes bol druhý chlapček na dominika vyslovene surový a mamina zareagovala "to od teba vôbec nebolo pekné...", chvíľku predtým podobná situácia, až na to, že domčo toho druhého chlapčeka nebil, len sa s ním naťahoval o hračku, hneď som ťahala domča na chodbu, že ideme domov, nakoniec som mu dala ešte jednu šancu, vysvetlili sme si to... ale tak ma to nejako vnútorne serie, že jednému to vždy bez problému prejde, druhý je vždy zlý...
sorry, že to píšem sem vám, ale potrebovala som si trošku uľaviť...

ela304
15. mar 2009

tilly, je to tazke vychovavat deti, ja si netrufnem nikoho hodnotit. Neviem aka budem ja. Inak ja mam manzela Dominika 🙂 🙂 to su pekne císla.

cukruska1920
15. mar 2009

Ahojte....ako ste vikendovali.....mi sme boli vcera na 60 siatke krstnemu...bolo super.... a teraz sa mi chce straaasne spat...zajtra alebo v utorok cakam mrchu tak uz mam vlozky nachystane 😖

tilly
15. mar 2009

ela 😀

jamily
15. mar 2009

Jej, Tilly gratulujem k tehotenstvu! som rada, ze sa to podarilo!

tilly
15. mar 2009

jamily, ďakujem 😉 ešte uvidíme, či sa to naozaj podarilo, dllllllhá cesta pred nami

evulik6
15. mar 2009

ahojte...my sme boli doma, potom u svokrovcov a potom sme mali navstevu, tak dadko sa pohral s ich dcerou vaneskou...no bola sranda... chodili spolu po byte za rucicky...taky boli podareny 🙂

evulik6
15. mar 2009

cukrus a preco vlozky nachystane? teho testy nie radsej? 😀 ako sa drzis, teplota ako? merias?

dianka3
15. mar 2009

nika,tak co si o tom myslis? moze zapal abo nejaka infekcia sposobit to ze sa mi skracuje krcok maternice? 😒

jamily
15. mar 2009

Tilly, neboj nic, drzim palce!!! 🙂 Aj my po tych abortoch si tieto chvile vychutnavame a tesime sa! Uz aj kopkame, je to uzasne citit prvy krat! O tyzden ideme na velky UZ, tak sme zvedavi!

evulik6
15. mar 2009

jamily gratulujem...drzim palce...teraz to uz urcite vyjde... ano, mas pravdu, to kopkanie je nadherny pocit, na nezaplatenie, a ked sa ti narodi, to este len bude pocit... neopisatelny 😉

dianka3
15. mar 2009

ahojte baby, 😢
je mi hrozne lebo mam rizikove tehu a ,,kamoska ,, co je tiez v tom sa mi vychvaluje ze ona ma bezproblemove tehu. pripadam si popri nej ako chudera stale sa mi vychvaluje,ako jej vsetko ok ide a tak. mna to strasne rani ze ja som na rizikovom a musim len lezat 😢 som asi fakt chudera ked nedokazem mat normalne tehotenstvo. uz som mala try potraty 😔 😢

nika12
16. mar 2009

dianka s tym skracovanim krcka maternica naozaj netusim, zatial som take riesit nemusela, takze fakt nemam sajnu :-/
nie si ziadna chudera, len pekne oddychuj a nenechaj sa vytocit takymi malichernostami ...kamoska by ta skor mala podporit si myslim ... 😒 ale ak to tak nie je, kasli na to ....mysli hlavne pozitivne...drzim palce 😉

vevoncek
16. mar 2009

dobré ránko

ja som mala taký nabitý víkdend že som nič nestíhala ani na koníka ísť ale už som vás prečítala

tilly je pravda že keď sa podarí splodiť potomka tak už sú s ním len starosti niekedy príjemné niekedy aj tie nepríjemné, ja si myslím že si dobrá mamina. Keď sa chlapci bijú tak si len porovnávajú sily a tým si dávajú najavo kto je dominantný a tak takže pokiaľ to nie je nič vážne treba nechať nech si to vyriešia s kamarámi sami a keby to už bolo zlé treba zasiahnuť a myslím si že keď je Dominik tak slušne vychovaný tak sa nemáš čoho báť skôr nech sa boja ostatné mamičky. Mojmu mužovy hovorila svokra keď ešte len išiel do škôlky že sa nemá byť s deťmi a keď videla že je nešťatný a že tem chodí nerád ristila že mu druhé deti robia zle tak sa svokra nehnevala a povedala mu ža nech sa nedá a tak sa pobil a učiteľka sa sťažovala a svokra jej povedala že to mu ona poradila aby sa nenechal obtĺkať. 😉

vevoncek
16. mar 2009

dianka chápem ťa ako ti je v mojom okolí sú všetky baby také čo nemali problém ani otehotnieť a ani s tehotenstvom a ja mám problém stále mám nejaké problémy ale zatiaľ to zvládam v pohode samozrejme že niekedy to na mňa doľahne trochu sa vyventilujem otrasiem a idem ďalej. Ja mám zase ten problém že by som chcela by ť doma na PN keď otehotniem, ale tak aby som bola bez problémov ale neviem či ma doktorka nechá.Ale skús si pozrieť niečo na nete o tom skracovaní možno ťa ukľudní čo ta mbude napísané je to ťažké keď dva krát potratíš a potom si na rizikovom ale myslím si že bude dobre len musíš byť kľudná a neboj nie si sama čo má v tehu problémy je ich viac.Možno by si mala kamarátke povedať čo ťa trápi aby ťa zbytočne netrápila jej rečami vieš niekedy je to tak že človek sa chce pocháliť a nakoniec tým niekomu ublíži ale ty musíš myslieť prvom rade na seby že bude všetko dobre uvidíš veď už si to ako ďaleko dotiahla

tatuska1
16. mar 2009

ahojte babule pisem skoro rano lebo idem do prace uz teraz lebo dosiel tovar tak treba vykladat ☹ tak sa mi nechce a este aj prsiiiiiiiiiiiii fuj.tak vam prajem peekny dnika vecer si vas precitam. 😉

evulik6
16. mar 2009

dobre ranko babulky moje...ako sa mame po vikende? oddychnute trosku?

dianka, neboj sa, vsetko dobre dopadne, netrap sa takymi blbostami...nie si ziadna chudera, vies kolko bab je takychto co nie su bezproblemove? tak hore hlavicku ok? 😵

tilly tento pribeh akoby bol o mojom bratovi...on mal chudak tu smolu ze vzdy bol tam ,kde sa nieco zle dialo a vzdy si to odniesol on, aj ked velakrat nic neurobil... ked vidis ze nic neurobil, tak ho bran, nech chudatko nie je z toho zmateny, nech si ostatne tiez vsimaju co robia ich ratolesti....

vevoncek
16. mar 2009

ahoj evi mrzí ma že ti tá mrcha došla ja som tak dúfala že nedojde už to vizeralo tak nádejne
idem ti poslať IP

kodada
16. mar 2009

ja som mala povolene branit sa v skolke a tiez sa na mna ucitelky stazovali ze bijem chlapcov ... proste zivot nie je len o prijimani uderov, treba ich obcas aj vracat 😉
tilly, si dobra matka, niektore si nepripustia ze nezvladaju svoje ratoslesti a skusaju to obratit proti tebe, nedaj sa 😉
dianka, kamoske to treba povedat, ja viem ze sa chce podelit o svoju radost, ze nema problemy, ale ked vie cim si si presla, mala by si uvedomovat dasah svojich reci

tatu vela stastia v praci, a nepretrhaj sa pri vykladani ... musis si na seba davat predsa pozor 😀

cukruska1920
16. mar 2009

Achojte....tento tyzden mam poobede tak tu budem rano obsmrdat 😀

kodada
16. mar 2009

ahoj cukru 😉

cukruska1920
16. mar 2009

Ahoj kodi...booozinku...to dobre ubieha...zachvilu pojdes rodit 😅 😅 ja som dnes 29DC a mrcha zatial nist....ale radsej som ticho 🤐

kodada
16. mar 2009

ale co si, tu to ukazuje divne, inak som len 9+2 .... kedy ocakavas/neocakavas MS

cukruska1920
16. mar 2009

kodi....tak to netusim... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre