Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
19. mar 2009

tatus.... este nie....

tatuska1
19. mar 2009

no ako chces ja sa len pytam ja nicccccccccccc 😀

tatuska1
19. mar 2009

cukru pfuj pfuj pfuj pfuj nech ti to vyjde 😉

cukruska1920
19. mar 2009

tatus...dakujem.... ale ked to nevyjde teraz vyjde nabuduce , ked nie nabuduce tak potom a potom a potom....ale to uz budem na psychiatrii 😀

kodada
19. mar 2009

T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T

to su pre teba cukru, aj ked osobne si myslim ze ich uz nepotrebujes 😀 😀 😀
spominala si ze chces testovat v piatok, ak si dobre pamatam, ze?

kodada
19. mar 2009

dobre babulky, opuistam vas, idem robit chlebiky 😀

cukruska1920
19. mar 2009

kodi... uvidime ako sa budu drzat teploty...ale asi az v utorok.. doktorka mi aj tak povedala ze mam prist az ked mi bude meskat tak 2-3 tyzdne takze mam s testovanim casu a casu

vevoncek
19. mar 2009

tilly gratulujem ku srdiečku vidíš to a tak si sa bála a úplne zbytočne ja som vedela že to dobre dopadne 😉

cukruška a aký dlhý si mala posledný cyklus podľa toho si to porovnaj ak si mala 28dňový a teraz si už 28 DC tak už by si aj mohla testnúť alebo ešte týždeň počkať a podľa toho aby si mala istotu a silné bakule 😀 ja mám tiež dostať budúci týždeň a stále ma bolí brucho ako keby som bola tehula ešte keď ma budú prsia bolieť tak už si nebudem musieť namýšľať 😀

cukruska1920
19. mar 2009

vevon...posledny 29dni....teraz som 32DC

kodada
19. mar 2009

som spat babule ... tak cukru, radsej pockat ako byt sklamana ze tam nahodou ciarocka nebude, v utorok to uz moze byt uplne inak

cukruska1920
19. mar 2009

kodi....to si radsej pockam a uvidim....aj tak sa tym nic nezmeni... ale neboli ma podbrusko ako ked som bola prvykrat tehu len prsia...tak neviem neviem

tatuska1
19. mar 2009

tak ja sa s vami lucim babule uz len dnes robkam a som domka 😀

kodada
19. mar 2009

cukru ja mam toto tehu uplne ine ako to prve, cize to nie je dobry ukazovatel 😀

kodada
19. mar 2009

ahoj tatu, pekny den prajem 😎

cukruska1920
19. mar 2009

kodi 😝 ..... no to je sranda... a hlavne ze ma to moje telo napiiiiiiiiiiiiiiiiina a ja sa zblaaaaaznim

kodada
19. mar 2009

cukru obdivujem tvoju trpezlivost, meska ti to cca 3 dni .... ja by som uz davno testovala 😉

cukruska1920
19. mar 2009

kodi...nemeska...som len 9DPO...som mala neskor ovu

kodada
19. mar 2009

ale test na ovu si mala pozitivny 8.3., nie?

vevoncek
19. mar 2009

cukruška a bežne mávaš ako cykly? ja si myslím tiež že radšej počkej aj keď si myslím že test by ti už ukázal či si tehu alebo nie ale bolenie prs je podľa mňa celkom dobrý príznak ja to mám zatiaľ naopak ako ty mňa prsia nebolia ale zase brucho ma bolí no uvidíme ja si počkám asi do nedele alebo až o týdeň neskôr

cukruska1920
19. mar 2009

kodi..hej ale po pozitivnom teste je ovulacia tak za 24-36 hodin...cize pocitam ze som mala okolo 10.3

vevon...maximalne mavam 31 dni

evulik6
19. mar 2009

ahojte, prisla som vas kuk co ste popisali...ja som nakoniec aj kolacik upiekla,maly vylizoval cokoladku 😀

inak mna vzdy bolia prsia pred mrchou neskutocne ako keby som bola tehu... ale to po tom kyrete som si vsimla... 😒 pred tym ma az tak nebolievali 😒

kodada
19. mar 2009

aha, nevedela som presne, ako taky test funguje ... tak radsej ozaj pockaj, aspon do buduceho tyzdna ked ta potvorka nepride 😉
vevu, drzim palceky aby neprisla ... tento mesiac mame malo novych tehuliek 😀

vevoncek
19. mar 2009

a ja už mám čo povedať pred kyretom som mávala 33DC a po ňom som mala 45DC potom 37DC a teraz neviem do kedy mám čakať či do toho 45dňa alebo 37 alebo možno by mrcha aj 33prišla som z toho jeleň

cukruška tak ja myslím že v utorok už môžeš kľudne testovať ale myslím že keď máš takú teplotku tak ti už vydrží

evulik6
19. mar 2009

cukrus, podla mna bola toho 10.teho podla grafiku 😵
aj ja vam drzim palce aby vam mrchane nedosli uz... dufam ze nepridu a potom vas konecne budem nasledovat aj ja... ved uz tu asi ostanem jedina 😀

evulik6
19. mar 2009

vevon, mala by si merat BT aj ty... mozno by ti to pomohlo v orientacii, hm? 😉

vevoncek
19. mar 2009

kodi ďakujem hádam to výjde

evi aký koláčik si robila?

cukruska1920
19. mar 2009

no ale asi pride....mam take slabe pichoty v podbrusku 😔

vevoncek
19. mar 2009

evi že by som zajtra odmerala? ja som nemerala kôli tomu že sme sa nesnažili celý cyklus ale asi len polovicu ale stále ma bolí brucho ako na mrchu už asi týždeň skúsim si zajtra ráno odmerať a uvidím aká bude

vevoncek
19. mar 2009

cukruška to môže byť aj pri tehu takže necháme sa prkvapiť ale už sa neviem dočkať utorku

evulik6
19. mar 2009

robila som jablkovy...ale to je taky rychly...nieco na sposob perniku len sa tam do toho cesta vmiesaju nastruhane jablka a navrch sa to potom potre cokoladou...

to nevadi ze si nemerala cely cyklus...vies kedy si mala ovulku, ktory den asi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre