Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
27. máj 2009

cukru to je stary vtip 😉
ahoj tilly, dnes ti je uz lepsie, si doma ci si sla do prace?

cukruska1920
27. máj 2009

jaj,..mne to akosi nedochadza 😀

tilly
27. máj 2009

už som v práci, je mi lepšie, už len nos mám plný, ale hlas už relatívne funguje... takže som išla makať, mám toho teraz dosť, lebo som sa flákala pred tými nešťastnými štátkami...

tatuska1
27. máj 2009

ahojte koculdy tak ja uz mam veget a cakam navstevu pripravila som same dobrotky aby si pochutnali 😝 😝 😝 pridu mi blahozelat k narodkam no dnes to zacne a skoncime v nedelu kazdy den niekto 😀 😀 😀 😀 😀 😀
u nas to vyzera na dazd no som zvedava ci sa spusti 😠 😠 😠 a rano bolo tak slnecno no nic ved aj dazda treba 😉 😉 😉

kodada
27. máj 2009

to som rada ze ti uz je lepsie
cukru, verim ze ta to rychlo prejde, za max 7 dni sa to skonci 😀

mne od soboty obsac vyjde nieco biele z bradavky, myslite ze uz je to to kolostrm? nie je na to skoro?

cukruska1920
27. máj 2009

kodi...a neni herpes nebezpecny takto na zaciatku?? aj predosle tehu som ho mala a o tyzden som potratila 😔

kodada
27. máj 2009

Zuzanka, vsetko len to naj, naj, naj k tvojim krasnym narodeninam, nech malicke v brusku krasne rastie a je zdravucke 😎

tilly
27. máj 2009

kodi, môže to byť aj kolostrum, ja som mala od cca. 25tt pri prvom

cukru, herpes môže byť nebezpečný, ak ho máš prvý krát, môže ísť o cmv vírus, ale ak si ho už prekonala, tak máš automaticky protilátky, ten vyvoláva potrat...

pre istotu zbehni k doktorovi už teraz, aby si sa netrápila 😉

kodada
27. máj 2009

cukru, na toto ti lepsie odpovie tatuska, ta mala herpes na zaciatku tohto tehu, ale ide o to, aky druh herpesu mas

tatuska1
27. máj 2009

cukruska z vlastnej skusenosti viem ze netreba hysacit ja som bola uplne hotova citala som same bludy o tom herpese a nahnalo mi to len strach.cukru je vela druhov herpesu pojdes k lekarke ta ta ubezpeci ze je vsetko ok.inac vela zien malo pocas celeho tehotenstva herpes a maju krasne zdrave babätka.a vtedy je to najviac nebezpecne ak si este nikdy herpes namala az teraz ked si tehula.a ked si mala aj tak za normalnych okolnosti tak sa neboj tvoje telo je teraz viac vytazene a ten bacil v tebe uz stale je ten herpes tak ked si viac v strese alebo tak tak sa ´prejavi.papaj vela ovocia a zeleniny

cukruska1920
27. máj 2009

tatus.. ja som si davala robit vysetrenie na cytomegalovirus..ten sposobuje herpesy... a mam to v krvi takze mam protilatky... som sa nato pytala aj infektologicky a povedala mi ze to nevadi...len len dufam ze babo bude v poriadku a ze zas nepotratim 😔 nech uz je zajtra pol siestej vecer

tatuska1
27. máj 2009

cukru nemysli na nic zle ok???

cukruska1920
27. máj 2009

tatus... snazim si... co ti pomohlo na ten herpes? a co ti povedal lekar...pytala si sa ci je to nebezpecne?

tatuska1
27. máj 2009

poslala ma na infekcne a popozerala herpes a poslala ma domkov s tym ze nech sa nebojim ze je to herpes symplex obyc.herpes a ze mam prist iba vtedy ak mi vyjdu zle krvne vyskedky a ja som mala vsetko v poriadku no a kody mi poradila pastu a mne to za tri dni preslo vysusilo sa.

aspinka
27. máj 2009

ahojte!fuuuuuha cukruska ty si tehu!!! BLAHOZELAM!!! tak to uz len ja strasim ako netehu 😅
K tym herpesom ja ich mam vzdy ked ochoriem ci len nadcha alebo ma pretrasie som na ne nachylna ked som cakala malu tiez som ich mala ale pokial som sa ja o to zaujimala ked ide o ten bezny herpes na pere nie napriklad vaginalny a podobne herpesy nie je v tehotenstve nebezpecny.
Ja mam na to taku masticku co mi namiesali v lekarni a vola sa "MASTICKA NA HERPES" 😀 ziaden zovirax a pod 😉

sue250
27. máj 2009

cukrus blahozelam!!!!
ja som dnes bola u dokiho, skracuje sa mi krcok len trolilinku ale ... ak sa to bude opakovat pojdu ma zosivat, v pondelok idem na morfolog.utz dufam ze sa dozviem pohlavie)))
baby mate v tehu knizke napisane skratky CS? ja som mala CSO a teraz mam CS 1

mirip
27. máj 2009

hej máme aj mne tam stále píše CS je cervix skóre ked je 0 je úplne uzavretý potom je 1ka 2ka a 3ka teda sa začínaš otvárať kým je 1ka je to ešte ok

sue250
27. máj 2009

no uz mam strach

tatuska1
27. máj 2009

sue kedy das do albumceka brusko???ha???len sa nam pekne odfot!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉

mirip
27. máj 2009

neboj vela báb je tak, zočijú porpípade do konca tehotenstva ležia s nohymi hore ale babo sa dá donosiť, moja sesternica musela ležať celé tehotenstvo od začiatku a má babu 😉

tilly
27. máj 2009

sue, mňa strašila doktorka cca. od 20tt, že CS 1, CS 2, strašila ma, že ma pošle do nemocky, na serkláž a pod....
hovorila mi, že nesmiem chodiť po schodoch, žiadne dlhé prechádzky a pod... v ôsmom mesiaci som behala celý deň po donauzentre, po schodoch chodím stále aj som chodila, dlhé prechádzky sme si robili so psom... rodila som po vyvolávačke v 41tt... a to som odnosila dobrého valibuka, takže klídek, vyložiť nohy...
a ešte je super, keď spíš, dávaj si vankúš pod zadok, moc pohodlné to nie je, ale dá sa zvyknúť si, ja som si dávala dva 😉

vevoncek
27. máj 2009

aspinka keď mávaš pri každej chorobe herpes tak by si mala ísť k imunológovy aby ti predpísal nejaké lieky na imunitu ja som to tiež takto mávala ako ty a dal mi doki lieky a teraz sa mi vyhodí herpes len raz za uhorský rok

sue250
27. máj 2009

tatus odfotit? sak ked pozries na foto zablokuje cely net) mam 67kg brucho vypukle, v pondelok ked budem mat fotku baba dam tu a aj seba)))

evulik6
27. máj 2009

jeeej aspi...ahoj...uz si sa tu dlho neukazala... ani ja nie som este teho... 😉 tak nie si sama 🙂

vevoncek
28. máj 2009

dobré ránko

dnes mám zase veľa roboty neviem či sa mi tu podarí ukázať ale hádam piatok už bude trochu volnejší

evulik6
28. máj 2009

dobre ranko babulky 🙂

tatuska1
28. máj 2009

dobre ranko babulky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sue srandujes ja mam uz 72kg a ked som ja dala foto a net neskolaboval tak daj aj ty 😀 😀 😀 😀
vevoncek ahoj!!!!

tilly
28. máj 2009

kočky, nestresujte s váhou, ja mám o trošku viac ako tatu a meriam 178 cm, čiže som ako yetti 😀

tatuska1
28. máj 2009

tilly kila ma budu zaujimat az po porode 😀 😀 😀 😀 😀 teraz sa tym vobec nezaoberam na mna sa proste skor nalepi no a co 😀 😀 😀 😀 co narobkam 😀 😀 😀 😀

kodada
28. máj 2009

ahojte babulky ... 🤐 ja sa radsej k vahe nevyjadrujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre