Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
28. máj 2009

kilečká riešim, lebo mne je každé kilo vidieť na ksichte, tak vyzerám ako prasiatko... 😝

tatuska1
28. máj 2009

kody ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatuska1
28. máj 2009

tilly aj mne nabehki licka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tilly
28. máj 2009

kodi, radšej sa nevyjadruj, s 51 kilami... 😀 😀 😀 😀 😀

tatu, mne nabehla druhá brada 😝

kodada
28. máj 2009

ved prave preto som radsej ticho .... ale druhu bradu mam aj ja 😀 😀 😀

mirip
28. máj 2009

ahojte 😔

kodada
28. máj 2009

ahoj miri, co ten smutny smailik?

mirip
28. máj 2009

dnes sa malé ešte vobrc nepohlo a to už je 11, inokedy aspon dá o sebe vedieť od rána aspon raz a dnes nič, včera bolo tiež akési unavené ale aj ked nie tak často aspon kopalo 😔

kodada
28. máj 2009

miri mozno jej nevyhovuje toto pocasie, ked bolo teplo tebe, bolo aj malej ... teraz sa ochladilo, mozno sa jej nechce ... moje sa niekedy nepohne aj cely den, len rano, alebo vecer ... neprepadaj panike, mozno je v takej polohe, ze nedosiahne na brusnu stenu 😉

mirip
28. máj 2009

bárs by si mala pravdu, inak všetko sme mali vpriadku, dokonca povedal že placenta na zadnej stene čo je výborné, vtedy skúkala a sa točila ako na kolotoči potom som ceelý čas v ikey cítila kopance hore dliho hocikde na bruchu len dnes nič, ani šťuchnutie.........

tilly
28. máj 2009

miri, len spinká 😉 alebo ťa kope, tam kde to necítiš...

ja som bola v 28tt s týmto v nemocke, bola som na monitore a tam bolo jasne počuť, že sa hýbe, kope, robí premety, len ja som to necítila 😉

neboj, kúp si stetoskop... či tak nejako sa to volá a počúvaj 😉

mirip
28. máj 2009

fonendoskop sa volá, mám ho od 19tt a nepočujeme nič

tilly
28. máj 2009

😀 to som myslela... možno je to ešte skoro počuť, ale my sme to v tom 28-29tt počuli dosť jasne... skús ho pošťuchať a počúvať

vevoncek
28. máj 2009

ahojte babulky aj ja chcem aby som cítila kopance vám sa žije vy ste už aspoň v min 17tt a čo ja a evina a adrika a ešte ostatné netehulky sa ešte načakáme vám už je aj bruško vidieť mne tak možno sadlo a nie bruško

bola som u zubárky a prišla som skôr domov tak vám píšem akurát čakám na manža príde na obed a potom si pôjdem zdriemnuť lebo ma tá zubárka nejako unavila

mimochodom tehulky už ste boli u zubára alebo pôjdete?

magic08
28. máj 2009

ahojte tehula a snazule 🙂
chcem sa spytat, mozme sa zacat s manzelom snazit o mimi po 2,5 mesiacoch po kyrete a druhej mrske?

tatuska1
28. máj 2009

magic08 ahoj ja si myslim ze aj hej ale ak mozes tak este vydrzkaj jednu a hor sa do snazenia mne lekarka vravela ze najlepsie su tri cykli tak neviem nam sa podarilo po stvrtej mrche. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

evulik6
28. máj 2009

ahojte....

mirip, nepanikar...urcite len spinka, relaxuje... 🙂

magic, ak si na to psychicky pripravena tak v pohode mozes...a zalezi aj na tom co ti povedal dr.po kontrole...bola si prvej mrche na kontrole? my sme tiez zacali s mm po druhej mrche a uz mam za sebou piatu a stale nic, teraz cakam na siestu.. 😒

tatuska1
28. máj 2009

evulik no a ty ako????

tatuska1
28. máj 2009

ako cakas snad necakas!!!!!! 😉 😉 😉 😉

magic08
28. máj 2009

no po prvej som nebola, bola som predtym. Ale teraz po tejto druhej mrche sa chystam na kontrolu aj na odber hcg no a potom si myslim, ze uz aj s pozehnanim pana dr. by sme sa mohli zacat snazit, nie?
no dakujem baby 🙂

evulik6
28. máj 2009

ahoj tatus...no jasne ze necakam 😀

lucialen
28. máj 2009

Ahoj Magic, mne povedala prva doktorka je mam pockat 2 mesiace a mozme ist na to. Druha dok povedala 6mes. No teraz sme skusili po 2 a uvidime buduci tyzden. Ja som mala MA z chripky, tak dufam, ze sa to podari a prve 3 mesiace budu pocas tochto tepleho obdobia 😖

ela304
28. máj 2009

ahojte baby,tak my sme boli vcera vecer na sone a mame 25cm a 360g. Budeme mat chlapceka 😀 😀 😀 tak ako som si myslela od zaciatku. -sme o tyzden väcsi a vsetko vyzera Ok. Som strasne stastna. 🙂 🙂 🙂 Cukrus drzim ti palce aby bolo vsetko OK.

mmoni
28. máj 2009

ahojte baby,aj ja mam za sebou kyretaz,som rada ze existuju taketo stranky.uz dlhsie si vas citam.je to super ze sa takto povzbudzujete a radite si 🙂

vevoncek
28. máj 2009

mmoni vitaj v našej téme je blbé čo si prežila my všetky to máme za sebou a väčšina je už tehotných takže možno za chvíľu aj ty budeš tie 3 mesiace rýchlo ubehnú držím ti palce aby ťa čo najskôr prestalo bolieť srdiečko od smútku a aby si bola čím skôr tehu 😉

mmoni
28. máj 2009

ahoj vevoncek,najhorse bolo zistenie ze vlastne musim ist na kyr.a tyzden potom.uz je to lepsie,neviem sa dockat kedy zase uvidim dve ciarky.

svistik
28. máj 2009

ahojte dievcata!!! Len tak som tu nakukla... ja som potratila presne na Stedry den ☹ a bola som na kyr. a to som bola uz v 13tt... Lekarka nam povedala, ze sa mozme snazit po dvoch masiacoch, takze v marci sme sa posnazili a vyslo to na prvy sup... a teraz som v 14tt, tak to hadam uz teraz vyjde!
Moc vam vsetkym drzim palceky!!! Nech vam to vyjde ... a nech ste moc stastne!!

vevoncek
29. máj 2009

mmoni presne tak to zistenie že musíš ísť na kyret je najhoršie a dosť bolestivé ja si na to presne pamätám ale časom to prebolí a keď zistíš že si tehu tak budeš veľmi šťastná veď je veľa ľudí čo napríklad nemôžu mať vôbec deti takže sme na tom ešte dobre

svistík tak to je super že sa ti podarilo na prvý šup a že si už v 14tt veľmi ti to prajem a držím palce aby to tentokrát vyšlo do šťastného konca kedy budeš držať svoje vytúžené bábätko na rukách 😉

evulik6
29. máj 2009

dobre ranko... prva? super...

vitam mmoni a svistik... drzim vam palce...

baby dnes je to presne 5 mesiacov od kyretu...och... ale beriem to celkom v pohode zatial...snazim sa na to nemysliet...

cukruska1920
29. máj 2009

Ahojte..dnes ma nejak viac pobolieva podbrusko....ja bojim.... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre