Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
29. máj 2009

ahoj cukruska.... neboj sa moja, bude to ok... vcera si bola u dokiho?

cukruska1920
29. máj 2009

evul...nie 😠 mi volala sestricka ze tam doktor nebude tak idem az v utorok na pol 6 vecer...dovtedy sa aj zblaznim

adrikanatasa
29. máj 2009

čaute babulky,vevon dnes je piatoooook 😉 evul no vidíš ako ti to rýchlo ubehlo, hlavne mysli na to že teraz ti už nič nebráni znovu otehotnieť keďže 5 mesiacov ubehlo ako voda. Bože za týždeň budem mať aj ja 3 mesiace od kyretu, ale to letíííí. Ešte počkám 6tt na výsledky z genetiky a potom sa uvidí. Cukruš gratulujem 😉 a v ktorom si týždni?

cukruska1920
29. máj 2009

adrika...ahoj.....dakujem... asi 5 plus 5

adrikanatasa
29. máj 2009

no supeer 🙂 to je lepšie že ideš až v utorok, to už bude 6aj niečo to už bude bublinku aj vidieť 😉

vevoncek
29. máj 2009

adri ja viem že je piatok aj som chcela testovať ale nenabrala som odvahu tak asi zajtra budem nechcem poobede radšej budem ráno pre istotu lebo bojím bojím

cukruska1920
29. máj 2009

adri...no ved hej.. ale bojim sa...je to este daleko

vevon..ako to s tebou vyzera?

adrikanatasa
29. máj 2009

cukruš vieš čo je ďaleko? to že ja sa môžem začať snažiť až o nejaké tri mesiace... to je ďaleko... Utorok je tu hneď 😉
vevoon no ja budem na teba od rána myslieť 🙂 a keby to náhodou nevyšlo tak to ber tak že jednoducho musíš byť osudovo tehotná spolu so mnou 🙂

cukruska1920
29. máj 2009

adri...ja som si tym presla tak viem aky to je pocit...a najma ked sa nedari hned ako sa zacnete snazit...

vevoncek
29. máj 2009

adri ďakujem že budeš na mňa myslieť ja vás budem hneď informovať a ak tam budú dve// hneď dám aj foto

adrikanatasa
29. máj 2009

no ja zdochnem až budeš 🙂 🙂 🙂 to je také peknééé....to je strašne super pocit toto čakanie a potom to zistenie a tak.. 🙂

cukruska1920
29. máj 2009

vevon..drzim palce 😉

evulik6
29. máj 2009

adri moja, my sa s mm snazime stvrty mesiac... a nic a nic a nic aaa....teraz mam pred mrchou tak neviem, ale myslim si ze dorazi svina

a vevon? to je tehula ako vysita, no nie? drzim palce nech su tam zajtra riadne kolajnice... to by som aj ja mohla byt, ked sme si dali uz tu dohodu 😀 😀 😀

cukrus, neboj sa..bude to ok...a to ze ta boli brucho je normalne, aj mna bolelo pri dadovi... hlavne vela oddychuj...

adrikanatasa
29. máj 2009

evul ja to nechápem... pozerávaš ordináciu v ružovej záhrade? Alžbetka si raz "vrzla" so sanitárom a už je aj v tom 😀 Neboj evul dočkáš sa aj ty, niekdy sa na to možno až príliš sústredíme.. aj berieš niečo? Vitamíny alebo tak??

cukruska1920
29. máj 2009

adri....no ...aj ja sledujem Alzbetkyn pribeh 😀 ale to su take viacere

adrikanatasa
29. máj 2009

cukrus ja som sa včera tak smiala 😀 toto sú tie prípady ktoré ja v živote nepochopím 😀 😀

evulik6
29. máj 2009

jasne, sledujem ordinaciu....samozrejme ze je teho... ja to tiez nechapem....no co uz narobime...aj v skotocnosti su niektore zeny take... no ja som z nich veru neni...

viete, ja som sa uz rozhodla... ak to tento mesiac nevyjde tak na to kaslem... uz sa nebudeme snazit, pojdem pekne do prace a budeme si uzivat dadka...ved jedno uz mame a druhe hadam do 30ky stihneme 😀 😀 😀 Aspon budem doma, ked pojde maly do skoly 😀

evulik6
29. máj 2009

no idem ja od vas nachvilu... este pridem...papik, pekny dnik...keby nahodou nepridem tak krasny zvysok dna a krasny vikend....

a vevon...drzim silno palce ...zajtra rano sem naklusam ako fredka 😀 😀 😀 tesim sa na tie tvoje kolajnice 😉

adrikanatasa
29. máj 2009

evul tak tak. aj ja to mám tiež tak v pláne že budem doma keď pôjde malý do školy 🙂

mirip
29. máj 2009

ahojte to teda hej alžbetkin príbeh je bombový 😀 😀 ja som zevdavá ako presvedčí mangela že je to jeho ked s ním nechrápala 😀 😀 😀 😀 😀

adrikanatasa
29. máj 2009

no mirip to bude ťažké presviedčanie 😀 😀 😀 nechcela by sooooom 😀 😀

vevoncek
29. máj 2009

babulky ďakujem vám všetkým že na mňa myslíte taká som rada že sa vám tu môžem rozpísať dúfam že to výjde podľa mojich predstáv ale v každom prípade vám dám hneď vedieť a evi ak budú tie dve veľké koľajnice tak ma nesmieš sklamať si na rade a adri ty nás budeš nasledovať čoskoro potom to napätie budeme prežívať s tebou tak ako ho ty teraz prežívaš so mnou 😉

ja to síce nepozerávam ale poznám také baby na ktoré stačí keď niekto hodí trenky a sú tehotné a koľko krát ani nechcú deti alebo sa k nim správajú hnusne a toto zase ja nechápem ako to niekto môže

babulky konečne je piatok hurá už len pár hodín a idem domkov

ozaj adri mám 90 ks kvetov v byte

lucialen
29. máj 2009

Adri, aj ja za tyzden 3mesiace od kyretaze 😉

adrikanatasa
29. máj 2009

vevon 90 ks? mňa z teba trafí 😀 veď počkaj keď sa ti narodí bábo, budeš mať z 90 raz-dva 9 😀 😀 😀

adrikanatasa
29. máj 2009

ahoj luci a už pokúšate osud? 🙂 😉

tatuska1
29. máj 2009

ahojte baulky halsim sa od pani doktorky ze sme v poriadku a srdiecko nam krasne bijeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som stastna babulky!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉

adrikanatasa
29. máj 2009

tatus gratulujeeeeem 🙂 😉

vevoncek
29. máj 2009

adri ja som myslela že mi napíšeš že si mám ešte 10 kúpiť aby som to zaokrúhlila na 100 😀 ale ja budem mať dobré dieťa ktoré mi nebude ničiť kvetinky alebo budem musieť vymyslieť nejaké opatrenia aby ich neničilo

tatuška gratulujem takéto správy sa tak dobr čítajú 😉

adrikanatasa
29. máj 2009

vevon urobíš sklenník pred barákom 😀 😀 😀

vevoncek
29. máj 2009

no to je riešenie alebo požičiam moje kvety sestre 😀 ale nie to by som asi nedokázala ani požičať čo ak by sa nevedeli z toho spamätať a čo ak by sa sestra nevedela o ne postarať alebo by sa náhodou nerozprávala s nimi 😀

hádam to nebude až také hrozné alebo spravím barieru z kaktusov 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre