Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
30. jún 2009

ahojte

evi no vieš ty teraz ešte môžeš piť alko a ja ti tak trochu závidím aj ja by som si dala uži si to kým môžeš ja si dám jedine nealko pivko. čo sa týka parku tak ževraj tam majú spraviť parkovisko a v tom novom golfovom som videla preliezky ale to sú tie staré čo tam boli voľakedy aspoň natrieť ich mohli a ešte zopár pridať a mali by tam ešte niečo pre deti a z toho starého golfového by mohli spraviť nejakú reštiku ale asi ho budú musieť najskôr zrekonštruovať a potom tam aj reštika bude aktuálna ale ževraj sa nevedia dohodnúť PD s Bojnicami lebo polka je vlastník PD a polka je Bojnice super že?

ja som varila guláš tak preto dnes tak neskoro a teraz sa idem trochu prevetrať von a som zvedavá ako sa vyvinie počasie

adrikanatasa
30. jún 2009

tatuš to bol fakt len typ a vidíš vyšiel 🙂 z celého srdca ti gratulujem 😉
vevon mám sa celkom dobre, stále lietam medzi nemocnicami robotou a domácnosťou tak sem chodím málo..
evul ja viem, už teraz to chvalabohu vyzerá dobre. S rukou hýbe, vystrája ako predtým takže je to o.k. 🙂
Inak baby včera som volala jednej veštkyni a vyveštila mi druhého chlapčeka vraj čoskoro.. ale aj tak jej neverím lebo vo veľa veciach ma nepresvedčila že vie veštiť..

sue250
30. jún 2009

caute baby ja vam zavidim ja idem von len ked idem k lekarovi ☹ ale v piatok idem do ke nieco na seba kupit bo do nicoho nevojdem len do teplakov)
a mam strasnu chut na alkohol by ste neverili a na konaky vajecny cokoladovy boze ta neviem co mojmu dietatu chyba.)

tilly
30. jún 2009

sue, dobré gate majú v teranove, normálne majú gumu hore...

inak aj ja mám chuť na gintonic

ozaj, už mám doma kočík, je aj v albume 😉

vevoncek
30. jún 2009

adri tak to ti potom rýchlo ubehne ten čas čakania a čoskoro sa možno dočkáte ale ja by som ti dopriala radšej dievčatko nech máš párik možno by si mala zbehnúť k druhej veštici či ti to potvrdí ja tiež vešticiam nejako neverím ale mojim kamoškám čo vyveštila sa im zatial splnilo asi záleži aj od veštice

sue máš to ťažké ale už máš väčšinu za sebou a vidíš teraz si pôjdeš trochu pobehať po obchodoch a bude ti lepšie ja mám tiež chuť na alkohol ale skôr na šampanské alebo pivo a becherovku... 😀

tilly a v teranove majú aj pre tehotné či to len tie jedni gate majú také?Ja som videla aj v čínskom obchode také gate normálne som bola prekvapená, lebo inak tam tehu gate nemávajú ale ja mám ešte čas ja sa zatiaľ zmestím do všetého čo mám doma ale teším sa na obdobie keď sa mi už nepodarí zapnúť gate potom pôjdem na nákupy aj ja alebo si učijem gate

vevoncek
30. jún 2009

pekný je ten kočík ale prečo ste kúpili čierny nebude bábätku v ňom horúco?

tilly
30. jún 2009

on je tmavomodrý, farba sa volá technomarine... a vnútro je svetlé, čiže strieška v lete urobí dobrý tieň a zároveň v ňom nebude teplo 😉

to nie sú originál tehugate, len majú takú vyhrnovaciu gumu hore, čiže sa v pohode prispôsobia tehubrušku a najlepšie je, že sú dosť dlhé a stoja 12 Eur 😀 tak som si hneď dvoje kúpila, budem v nich chodiť celé leto a sukničky majú tiež také s gumou hore a aj kraťasky 😉

evulik6
30. jún 2009

vevon, minule davali v telerane ze je dobre mat tmave farby cez leto ... vraj tmave farby viac chrania pred slnkom ako blede... ze vela mamiciek oblieka deti do bielych alebo bledych veci v lete kvoli tomu ze tmave viac pritahuje slnko (ja mimochodom tiez 😅 ), ale ze je to tak ze tie blede prepustia viac slnecneho ziarenia na pokozku ako tie tmave...

Inak ja strasne rada pozeram telerano, tam davaj fajn veci...clovek sa vela podozveda 🙂

a neni teplo v takych kocikoch...ja mam tiez cierny v kombinacii so zelenou a pohoda... len som sa bala ci mi to velmi nevybledne od slnka, ale je to ok... 😉

vevoncek
30. jún 2009

tilly ja som asi slepá mne sa zdal byť čierny no tak keby sme mali my henten obchod v PD tak by som išla aj ja na nákupy za 12 eur to je skoro ako zadara ale možno keby som pobehala tak by som aj natrafila na také aj v iných obchodoch

evi no to som nevedela že tmavé je lepšie ako bledé ale teraz som zase o niečo múdrejšia ja som sa čudovala aj tým maičkámčo si kupovali kočíky s čiernou ale už teraz sa nebudem ale naozaj som bola v tom že priťahuje slnko a že je v ňom horúco ale ten čo má tilly má perfeknú striešku takú veľkú to sa mi páči

ja tiež pozerám teleráno ale nie vždy sa mi podarí ho pozrieť do konca ale ešte viac ako teleráno ma bavil dámsky magazín ale ten teraz cez prázdniny zrušili ale ževraj budú dávať reprízy tak to som zvedavá aj zúfalky mi zrušili ale čo už

evulik6
30. jún 2009

vevon, ani ja som to nevedela, tiez som cumela ako puk ked to ta pani doktorka vysvetlovala... je to zaujimave nooo....
Inak sa mas ako? dnes som ti aj na skype pisala ale asi si buvala... tak mozno zajtra, ale neviem ci sa podari, lebo musim uvarit obedik...asi rizotko spravim a pojdem s dadkom von...tak zase asi tak cez obed... 😉

picolino
1. júl 2009

ahojte dievcata,

dnes vyzera ze bude aj celkom pekne,,snad to vydrzi celyyy den 🙂)))))

vevoncek
1. júl 2009

ahojte

evi máš pravdu spala som, lebo včera mi nejako nebolo dobre hlava sa mi točila a bolo mi na odpadnutie taká som bola slabá a začala sa búrka videla som že si mi písala ale som len rýchlo vypla PC, lebo som sa bála a mala som ísť ku kamoške a nakoniec som to zrušila kôli tej búrke tak dúfam že dnes to výjde

picolino dnes vizerá pekne ale hlásia asi až do soboty prehánky búrky ja som zvedavá kedy to dnes začne mohlo by až večer, aby som cez deň mohla behať počas vychádzky

evulik6
1. júl 2009

ahoj veronikaaaaaaa....
bolo ti zle? no to moze byt aj tym tlakom pri tomto pocasi... mne sa tiez stale teraz kruti hlava...
veru zase pridu burky pobede... no ale ked je tak dusno tak sa ani necudujem...

vevoncek
1. júl 2009

ahoj evik a čo dobrého budeš dnes variť?

evulik6
1. júl 2009

uz mam navarene...rizoto s kuracim maskom... 😉

vevoncek
1. júl 2009

ja som už tiež dávno nemala rizoto asi aj ja spravím niekedy ja som nakoniec jedla u našich mamina robila kapustovú polievku na kyslo a fliačky kapustové mňam to som už dávno nejedla

tatuska1
1. júl 2009

ahojte koculdy co nove ako sa mame tehulky netehulky???? 😀 😀 😀 😀 😀

kodada
1. júl 2009

tak som bola dnes na tej fajnej cukrovej vodicke .... no fuj 😀
tilly, vy ste uz teda vystriedali kocikov😉

vevoncek
1. júl 2009

tatuska ahoj

kody a bolo to naozaj také hnusné ako to prebiehalo dal iti ju vypiť a čo potom?

cukruska1920
1. júl 2009

Ahojte...co porabate... ja varim kuracie rizoto mnaaam...a ledva cakam kedy sa dovari lebo uz som strasne hladna

kodada
1. júl 2009

ja som varila hovadzinu na sampinonoch s ryzou, akurat som sa najedla 😉

vevu, rano som nemohla pit, jest, fajcit (nie ze by som fajcila) ani zuvacku ... proste uplne nic, dali mi vypit asi 1/2 litra takej sladkej prisvitnej vodicky, a dve hodiny som sedela v cakarni, ani prejst som sa nemohla, ze by to vsetko mohlo ovplyvnit testy.... po dvoch hodinach mi pichli do prsta a zobrali trosilinku krvi, tot vsjo 😎

vevoncek
1. júl 2009

kodi ty brďko tak to neviem ako zvládnem pol litra vypiť a potom dve hodiny čakať veď by som aj porodila do vtedy 😀 tak už sa teším keď to budem mať za sebou

adrikanatasa
2. júl 2009

nooo je pravda že ja sem teraz veľmi nechodím ale to teraz tuším nikto 🙂 dobrééé rááánko :o)

vevoncek
2. júl 2009

adri akože nikto ja som nikto??? sice sem už veľa báb nepatrí ale zoznámili sme sa tu a sme celkom dobrá partia, len teraz sem už všetky málo chodia asi nemajú čas alebo by sme si mali vytvoriť novú tému ale mňa teší že sem nepribúdajú nové baby lebo to by nebolo dobre keby bolo veľa MA ale zase mne táto téma pomohla

evulik6
2. júl 2009

ahojte...
prisla som vas aspon pozdravit, lebo idem prec....idem k nasim a potom sa prejdem do tesca asi... a k svokre na obed pojdem...tak sa majte, krasny dnik zelam...

adrikanatasa
2. júl 2009

vevon chyba bude v tom že je leto. Teda aspoň ja to tak vnímam že v zime nás je tu viac, nakoľko v zime nás nebaví chodiť von.
evul ahoj aj teba som vysnorila na facebooku 🙂 pekný deň s Dadkom 😉

kodada
2. júl 2009

ahojky kvezinky 😉

adrikanatasa
2. júl 2009

kody čauko. Bože aj tebe to letííí... že 26ty týždeň to ani neni možné.. 🙂

kodada
2. júl 2009

ani si to neuvedomujem, ale leti to fakt rychlo .... buduci tyzden skoncim 6 mesiac a to uz budem mat za sebou 2/3 tehu 😉
neboj, aj ty budes urcite co chvila tehu, kolko este musite/chcete cakat ???

tatuska1
2. júl 2009

ahojte babule tak uz som doma aj ja z toho glukozoveho testu 😉 uplne v pohode moc sladke na moj vkus ale dala som si tam citron tak to bola ako citronada 😀 😀 no a pred tym mi vzala krv potom som to vypila potom hodku cakala na lavicke potom zase krv a moc a dalsiu hodku pockala a zase krv a moc a medzi tym mi vzala aj oja sestricka na gynde krv no a potom som palila hned do bufetu na bagetku 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre