Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cervena_ciapocka
24. aug 2009

ahoj cukruska 🙂 poculi sme 😔 je to smutne
a v ktorom tyzdni sa ti to stalo? bolo to nahle ci si musela cakat a trpnut co bude?

cukruska1920
24. aug 2009

ja som bola v 13tt ale babo bolo velkostou na 10tt takze doktor povedal ze to vyzera ze vtedy.. dneska su to 3 tyzdne teraz uz len cakat na aku pricinu sa pride

garonka
24. aug 2009

cukruška ahoj, síce sa nepozname ale sem tam som čítala príspevky na fore, musí to byť hrozny pocit, pocit bezmocnosti, ja som si v nemocke poležala 3 týždne kvôli pečeňovým testom, hrozili mi ukončením tehu, lebo babenko mi zaťažuje pečeň, tak hadam, bude všetko ok.
a želám ti veľa veľa síl, a aby si bola zas tehuľka.

cukruska1920
24. aug 2009

garone... hej...je to tak ze kto nezazije nepochopi.... drzim ti palce aby sa ti polepsilo

cervena_ciapocka
24. aug 2009

😔 clovek sa tesi ze 12tt za nim, ze snad uz bude vsetko ok a poyom toto 😒

cukruska1920
24. aug 2009

ani nehovor... prvykrat v 8tt a teraz v 10tt...katastrofa... neviem ci sa to niekedy skonci? ty si v ktorom?

cervena_ciapocka
24. aug 2009

ja som o babo prisla len raz. Par dni potom ako mi doktorka potvrdila tehu. A bolo to priblizne v 7-8tt.

cukruska1920
24. aug 2009

ono je dokazane ze po 8tt uz riziko potratu klesa ale ked je to nejaky vazny dovod tak nie

cervena_ciapocka
24. aug 2009

ja mam pocit, ze bud babo prestalo v nejakom 6tt rast, alebo bola chyba inde.

cukruska1920
24. aug 2009

a nerobili ti vysetrenia? sice po prvom ani mne....az teraz mi idu

cervena_ciapocka
24. aug 2009

moje telo babo vylucilo skor ako som stihla dojst od nemocnice a po cisteni nic nezistili. Ale ziadne ine vysetrenia mi nerobili.
A tebe ake vysetrenia budu robit?

kodada
24. aug 2009

ciapocka, doprajem to kazdej v tejto teme ... neboj, raz sa budes aj ty vytesovat z bruska

cukru ahoj, strasne ma to mrzi, ani nevies ako, tak konecne to zacnu aj riesit? drzim ti palce, nech zistia pricinu, lebo dvakrat to uz nie je nahoda, ani hra prirody ... drz sa moja 😒

cukruska1920
24. aug 2009

na tej histologii nikdy nic nezistia 🙄 mne budu robit celu genetiku, trombofilne mutacie a neviem co este... som si to nezapamatala ale bolo toho vela

cervena_ciapocka
24. aug 2009

cize su to len krvne vysetrenia?

marion
24. aug 2009

Ahoj cukruška, je mi ľúto čo sa ti stalo... ☹ ☹ Mne dieťatko prestalo rásť asi tiež cca v 8 týždni, ale prišlo sa na to v 12tt. Ja som ešte len týždeň po vyčistení. Ale už teraz sa teším,aj bojím zároveň keď za pár mesiacov sa budeme snažiť o bábo. Bude nás tu viac takých snažiliek a budeme si zdieľať pocity...verím, že len pozitívne... 🙂 🙂 🙂 Tak teraz hlavu hore a mysli pozitívne. A hlavne, nech tie testy dopadnú čo naj... 🙂

labutienka
24. aug 2009

ahojte žienky 😉
tak sa aj ja pridávam do tejto nepeknej témy, ale čo už, keď aj mňa to postihlo... 😖
minulý týždeň vo štvrtok mi po kontrolnom uzv oznámili, pre mňa zdrvujúcu správu, že plod už nemá akciu srdiečka a teda odumrel.... bola som v 9tt a nemusím vám písať, ako som sa cítila...

chcem sa opýtať, či ste boli po MA na kyrete, alebo to u niektorých z vás odišlo aj samovoľne a do koľkých dní by sa mi to malo spustiť? nejako na ten kyret nechcem ísť... 😖

dík za rady 😉

marion
24. aug 2009

Labutienka, mne tiež zistili, ale až v 12tt, že to prestalo rásť asi 8tt. Ale hneď ma objedlai na zákrok, a minulý pondelok mi to vyčistili... ☹ ☹ ☹ Vraj čím skôr to ide preč tým lepšie. Viem, že je to hrozné, ja som cítila také prázdno v sebe, ale je to tak. ☹ ☹ Musíme sa stým zmieriť. 😉

cukruska1920
24. aug 2009

ciapocka...hej....ale na tie geneticke mam prist aj s muzom

marion... ahoj...ja som mala cistenie 10.8 takze tiez je to este cerstve a zacat chceme podla toho ako dopadnu vysledky

labut.... ked mas MA tak na kyret musis ist...to nevyjde steba same...to ti doktor nepovedal?

labutienka
24. aug 2009

je aj možnosť, že sa to spustí samo, čítala som o tom, lenže dr. chce kyret. chcel hneď v piatok minulý týždeň, ale ja som proste nebola schopná. keď nie ten piatok, tak si mám prísť pre papiere na interné vyš. a urobí sa to tento týždeň. hovoril len, že môže to vyjsť aj samo, ale by som moc a dlho krvácala. čiže tak.

cukruska1920
24. aug 2009

labut.. nerob hluposti lebo mozes dostat infekciu alebo otravu a potom to moze mat cele horsi priebeh... ten kyret nic neni...necitis to lebo ta uspia...

cervena_ciapocka
24. aug 2009

tak ked su to len krvne vysetrenia tak nechapem preco to nerobia hned ale cakaju kym si to zena prezije dva tri krat 🙄

labutienka - zo mna to odislo same, ale aj tak mi robili kyret, lebo som uz potom ani nekrvacala ani bolesti nemala, proste nic a sami lekari nikdy nevedia ci tam neostal este kusok nejaky co by potom len sarapatu narobil.

tatuska1
24. aug 2009

ahoj cukruska moja zlata ja viem ze teraz ti moje slova vobec nepomozu ale myslela som na teba cely cas je mi to nesmierne luto ze sa to znova zopakovalo a ja som si bola na sto percent ista ze tentokrat to bude dobre ☹ cukruska dufam ze to coskoro preboli hoci sa mi to lahko pise ale realita je ina tak vam drzim z manzeliokom prsteky aby si nam cim skor oznamila ze cakas babo a aby to do tretice bolo az do konca suprove.drzkaj sa moja ☹

cervena_ciapocka
24. aug 2009

naozaj, cukruska ma pravdu - lahnes, zaspis a o 10 minut sa uz preberies na izbe a bud este v ten den alebo hned na druhy ides domov.

cukruska1920
24. aug 2009

ciapocka....lebo su to dost drahe vysetrenia a ked sa to stane len raz tak to beru ako nahodu...ale ked dvakrat a viac tak to uz nahoda neni.. je to blbe ale je to tak...

ahoj tatus...no vidis...osud sa so mnou blbo zahrava... ale co narobim.. musim si vytrpiet svoje a potom sa duuufam uz usmeje stastie aj na mna...a ako sa hovori do tretice vsetko dobre

labutienka
24. aug 2009

...tak asi mi nič iné neostáva... ☹ dík za radu cukruska,
a čo sa deje po kyrete, myslím ďalšie dni. sú nejaké bolesti podbruška? príp. nejaké slabé krvácanie, predsa len to budú robiť cez krčok... alebo aj nasadia antibiotiká preventívne? môžem požiadať o vyšetrenie plodu?
ďakujem 😉

cervena_ciapocka
24. aug 2009

labutienka - po zakroku este chvilu krvacas alebo len spinis a potom cakas 4-6 tyzdnov kym pride prva mrcha. Ale musi byt 6 tyzdnov bez sexu aby si si nahodou nezaniesla nejaku infekciu. Oni automaticky robia po kyrete histologiu. A potom si len polezis doma, davas na seba pozor aby si nikede neprechaldla.

tatuska1
24. aug 2009

labutienka len chod pekne aby si si neprivolala niejake vecsie komplikacie ja som to tiez absolvovala a dva krat pretoza na prvy krat sa im nepodarilo vycistit vsetko ze to bolo velmi vysusene ci co a na zaciatku mi tiez pichali injekcie aby to samo vyslo a nevyslo 😒 ale druhy krat som sa nebala vedela som co mi budu robit len som to uz chcela mat za sebou a chcela som mat pokoj aby mi uz konecne dali pokoj a nech sa vsetko zahoji 😔 robili mi to okolo jedenastej doobeda a o tretej som sla domov.ale uz je to prec skoda ze vsetky co sme tu sme tym vobec museli prejst.

marion
24. aug 2009

Labutienka, ako som písala, som 8.deň po kyrete, a konečne som prestala krvácať. 🙂 Síce to bolo také slabšie krvácanie a nebola to červená ale taká svetlá červená farba.Trvalo to až týždeň, možno aj preto že mi to robili až v 12tt. Takže čím sôr ti to vyčistia, tým bude určite lepšie pre teba aj pre tvoj organizmus, aby sa zregeneroval... 🙂 🙂 A čo sa týka bolesti, tak ma bolelo v podbrušku, ale to mi vysvetlila mamina že sa mi sťahovala maternica, ako po pôrode. ...Tak veľa šťastia a choď na to.. 😵 😵 😵

cukruska1920
24. aug 2009

labut...presne tak ako napisala ciapocka.... ja som tesne po kyrete bola este 2 hodiny na prebudzacke...tam mi tiekla infuzia a mala som bolesti tak mi dali nieco proti a uz bolo dobre..potom ma previezli na izbu a na druhy den rano som isla domov... este dva dni som mala strasne bolesti skoro som steny skrabala..ale prezila som..to z toho ze sa maternica davala do povodneho stavu.. asi 2 dni som krvacala a potom asi tyzden aj nieco uz len spinila...a co sa tyka toho sexiku ak nebudes mat bolesti ani spinenie mozte sa milovat... mi sme sa vcera tiez 😅 po dllllhom case abstinencie

labutienka
24. aug 2009

tak vám ďakujem za povzbudenie babuľky, zajtra ráno si teda pôjdem pre papiere a možno to ešte tento týždeň zbúchame 😅
držím nám všetkým palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre