Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
18. feb 2009

pracujem, este ma aj kolegyna volno, tak sa pracuje horsie, furt niekto z niecim otravuje, aj tak som vacinou na MK a potom nestiham 😉

evulik6
18. feb 2009

noo to poznam, ja by som tu tiez presedela aj cely den ...ale povinnosti volaju... 😖

kodada
18. feb 2009

co mate dnes z Davidkom za plany, pojdete na sanky,

evulik6
18. feb 2009

nooo tak tak , pojdeme sa sankovat...naobedujeme sa, chvilku este pobudneme doma a pojdeme, kedze davidko uz cez den nespava.. 🙂

kodada
18. feb 2009

ja som tiez pozerala ze je konecne tolko snehu, ze sa oplati aj sanky vytiahnut, malemu sa to urcite rata, boze sa tesim ako so svojim baboom budem stavat snehuliaka na dvore 😵

evulik6
18. feb 2009

veru paci sa mu to...asi ako kazdemu drobcovi... naposledy ked bol sneh tak sa aj sam pustal z takeho mensieho kopceka...taku radost mal... zlaty bol...
ja uz sa tesim na druhe, strasne si budem vychutnavat kocikovanie... to bola nadhera, prechadzat sa s kocikom... uz mi to aj chyba...dadko je celkom samostatna jednotka uz.. v sobotu som si vsimla ze mu asi fakt chyba surodenec..on deti zboznuje, kazdeho hned stiska, hladka, mojka...niekedy sa ho deetia az bali... 😀

vevoncek
18. feb 2009

evi asi som chodila o rok neskôr do školy ako ty

to máš super že má manžel dovolenku tak si to užite a riadne sa vybláznite aj vy vo dvojici a aj s malým na kopci aj moja mamina tam chodí so sestriným synom bude mať v júly 3 roky a tiež je taký spoločenský má rád detičky

kodi ja mám zase takých rodičov a hlavne ocina že keď ich pozvem väčšinou všetci prídu a ocino nie nechápala som prečo ale už to ani neriešim

ja sa tiež veľmi teším ako budem domka s bábom a keďže to bude moje prvé budem si to veľmi vychutnávať ja to teraz vidím ako si to švagriná vychutnáva má 7 mesačného syna Kubka a už začína behať po 4 je to taký malý zázrak ako robia deti pokroky

evulik6
18. feb 2009

to je vevoncek... deti su uzasne 🙂

kodada
18. feb 2009

to hej, myslim ze pre deti je vhodne mat surodenca, hlavne to aj rodicom usetri cas a nervy, ked sa prehraju spolu ... ja si uzivam zatial kamaratkinho synceka, v pondelok mal 8 mesiacov, je nadherny, taky stale vysmiaty, uz aj na mna reaguje, ked prideme, usmeje sa ... inak bola som prva co pocula jeho prve slovo, kamarat prisiel domov a kamaratka ho sla privitat, ja som z malym zostala sama v izbe a povedal TATO ... joj nadherne to bolo

vevoncek
18. feb 2009

kodi pokiaľ sú to neni dvaja chlapci a nežiarlia jeden na druhého, moja kmotra má takých loptošov dvoch a stále sa bijú keď sú neni pod dohľadom 😀

švaginin syn hovorí že ,,de je" a švagriná si robí srandu odpovedá mu že tu je 😀 sa musím na tom smiať

minule mu spravila také jedlo že zemiak a hovädzie uvarila a pomixovala a dala mu k tomu marhuľu zaváranú to ste mali vydieť aké ksichty hádzal sme sa pučili na ňom a potom ešte aj povedal že fuj a začal krútiť hlavičkou že nie nie
to bolo také zlaté

tatuska1
18. feb 2009

kde ste sa vytratili babule???????? 🙂

evulik6
18. feb 2009

ahojte...tak uz som tu... 😀 akurat som sa dostala k pc a uz tu nik nie je...no co uz..tak zajtra... idem kuken nejake dvd...papik

kodada
19. feb 2009

bre ranko

kodada
19. feb 2009

prave mi zmazali fotku ;-/

evulik6
19. feb 2009

dobre ranko.... a to preco ti zmazali fotku?

kodada
19. feb 2009

ahoj evi, asi nesplnam ich pozaidavku "Použi prosím iba svoje aktuálne a reálne foto, inak bude zmazané" 😀

evulik6
19. feb 2009

hehe...a toto oko co mas je tvoje?? 🙂

kodada
19. feb 2009

jasne ze nie, aj ked modre oci mam, ale nie take pekne 😉
ako bolo vcera na snehu? ja som sa bola prejst zo psom, aj 40 cm snehu je miestami, chcela som pozriet srnky ale nasla som len stopy, a strasne fucalo, tak sa mi na ne nechcelo cakat ...

evulik6
19. feb 2009

kody, ved preto sa pytam ci je tvoje...predtym si mala ine, a viem ze aj ty mas modre oci.... Na snehu bolo super, ale dlho sme neboli lebo aj u nas fucalo a nechcem aby maly ochorel... To vies, on ako sa tesi tak stale otvorena pusa 🙂 Aj sme sa gulovali s davidkom... no sranda...potom sme zbehli nasim , to je len dva cinziaky od kopca, maly sa vysantil s dedom 😀

kodada
19. feb 2009

vsak oni mi ho mozno zas tzmazu, ale vobec mi to nevadi, dam si ine 😉 obrazok toho povodneho som nenasla
a papa sneh? kamoska mi akurat pisala ze jej mala kostuje a chuti jej 😀
ja som si zo snehu tiez robila gule a hadzala ich psovi, tiez santil, snazil sa ich chytit, ale on je taka mala rasa, tak skakal ako srnka

evulik6
19. feb 2009

nie nepapa zatial... jemu sa paci ked sa s nim moze obhadzovat... 😀 bolo veselo...momentalne si uziva tatka....tak si aspon trosku oddychnem 😉

kodada
19. feb 2009

mohol by mat tyzden dovolenky castejsie 😉

evulik6
19. feb 2009

no to hej...ale aspon nieco...zase sa nacakame do leta, kym bude mat nejaku tu dovolenku ☹

tatuska1
19. feb 2009

no ahojte

tatuska1
19. feb 2009

co nove babule?

vevoncek
19. feb 2009

ahojte ja dnes nejako nestíham asi sa mi až večer podarí prihlásiť ak vôbec sa podarí ak neprídem domov neskoro asi dnes pôjdeme nadrapovať švagrininho syna teda môj manžo ho pôjde nadrapovať ja sa budem len prizerať 😀 ako im to sekne spolu

kodada
19. feb 2009

evi aj to je lepsie ako nic, moj ma cez leto tolko roboty ze dovolenka neprichadza do uvahy
tatu ahojky, ako v KE?
vevu, aj ty ho trochu ponatahuj, nech sa prilepi 😉

skybaby
19. feb 2009

ahojte ako sa mate? u mna nic nove, teraz len pracujem a pracujem ☹

kodada
19. feb 2009

ahoj sky, napodobne, praca

skybaby
19. feb 2009

tak ja mam este tajny plan testovat, ak do nedele nedorazi mrcha 😉 ale skor ratam s tym ze dorazi, ale nevadi, ja si na to nase mimi pekne pockam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre