Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vavenka
10. dec 2008

Ixi ja som nespinila tiez vobec....

ixi
10. dec 2008

dik dufam ze je to normalka zajtra idem ku lekarke tak dufam ze je vsetko ok

aspinka
10. dec 2008

Dnes som cely den behala a vybavovala tak som vas len teraz citla 🙂 mrcha stale nikde 😒 ixi citala som ze niektore baby nespinili. Ja som spinila asi tyzden.

vevoncek
11. dec 2008

dobré ránko

skybaby tak trochu sa pripiť môžeš len nepi sama to by vizeralo divne 😀 ja by som sa tiež rada trochu pripila ale nemôžem kôli tabletkám.Zajtra máme akciu dokonca až dve a ja si nemôžem vôbec vypiť to je strašné ☹ ale ja to vydržím a potom sa tak dopijem (ale nie srandujem)

no ja som špinila pomali doteraz (skoro dva týždne ) a mne sa toto nezdalo normálne tak dlho špiniť aj mi dala doktorka tabletky aby mi to prešlo

kodada
11. dec 2008

ixi ja som tiez nespinila, len v den zakroku 😉
ja si dam ten puncik, ale idem z kamaratkami a ich detmi (lebo je program pre ne, mikulas a tak) cize budem pit v ramci normy 😉

vevoncek
11. dec 2008

ahá tak to musíte ísť príkladom a dávať si pozor ale určite bude sranda a dobrá zábava 😀
ja som taká že keď mám dobrý deň tak sa správam ako keby som mala vypité raz som mala takto dobrú náladu a sestra ma obvinila že som opitá a pritom som nič nepila normálne ma to nehnevalo človek si ani nevypije a obviňujú ho strašné čosi

skybaby
11. dec 2008

dobre ranko, nebojte sa baby boli to s tym pitim v pohode 🙂 a vevo neboj bola som s muzom a kamaratmi 🙂
aspinka som v tom s tebou, ja tiez nemam mrchu .... a som sokovana po vcerajsku, lebo doki mi povedal ze by sme mali mat pauzu az rok (lebo som rodila v 23tt), ale to ja urcite nevydrzim ... vysetrenia mi chce urobit az vo februari a najneskor potom ideme na to
dnes idem znovu na vianocne so sefom a kolegami 😉 tomu sa hovori tazky tyzden 😉

kodada
11. dec 2008

ja som mala vcera vyrocie, 2 mesiace od MA 😒 vcera bolo MM u dokyho, mozno ma neliecenu boreliozu, po obede idem volat za vysledky krvi, tak som zvedava ...

skybaby
11. dec 2008

hm smutne vyrocie, mna to tiez o par dni caka ☹ nech ta krv dobre vyjde

kodada
11. dec 2008

co uz, ale mozno aspon budem vediet PRECO 😉

skybaby
11. dec 2008

to by bolo super keby ste vedeli pricinu ... u nas to uzavreli, tak ze jednovajecne dvojicky su strasne rizikove a neda sa s tym nic robit ked sa to zacne komplikovat ☹

vevoncek
11. dec 2008

skybaby veď ja som len srandovala
a čo sa stalo keď si rodila v 23 týždni ak sa smiem spýtať ?

kodada borelióza je dosť blbá moja spolužiačka to mala a tá si teda vytrpela teraz sú také chronty veď voľakedy to takto nebolo človek aby sa už bál aj do prírody chodiť a moja sestra tá mala toxoplazmózu a neviem od čoho to dostala ale bola v zahraničí a tam kde bývala tam boli myši ale ona o tom nevedela zistila totak že mala rozhryzený vak kde mala jedlo aj to už keď bola doma a napr. doktorka jej povedala že to je od mačky a máme mačku ale sestra nie je s ňou v kontakte, lebo ona sa chodí k nám len najesť(tá mačka ) a potom jej neni po týždni sa zase príde najesť a zase jej neni ale doktorka hovorila že tô môže mať aj keď robí v záhrade bez rukavíc. Je to strašné čím ďalej je viac chorôb a čím ďalej sú horšie

skybaby
11. dec 2008

vevo mali sme narusene plodovy vak, trosku nam odtekala plodova voda, dostala sa tam infekcia a spustil sa porod ☹ ja dufam ze druhe tehu bude v pohode
len som strasne netrpezliva ... nech uz to je, nech sa uz mozme snazit
vevo vy kedy zacinate so snazilkovanim?

vevoncek
11. dec 2008

ja som tiež netrpezlivá veľmi už by som chcela začať snažiť ale ja som ešte nemala ani prvý menzes čakám že by som mala mať asi 1.1. to je ešte dlhá doba a ešte neviem ako dopadne liečenie toxokary a čo mi okren toho ešte zistia(toho sa aj trochu obávam) ale ak pôjde všetko ako má tak začiatkom marca by sme mali začať

skybaby
11. dec 2008

mne chce tie stery na ureaplazmy brat az koncom januara, ze nech sa maternica ukludni
no ale aspon viem ze nie som sama taka netrpezliva a ze nielen ja musim cakat ☹
blbe je ze mam uz 31 a preto by som proste chcela babatko cim skor
vevo ty si vlastne odkial?

tilly
11. dec 2008

ja som špinila skoro 6t... doktor povedal, že je to ok...

aspinka
11. dec 2008

Baby a ako dlho vam trvalo otehotenie?

tilly
11. dec 2008

my si nedávame pozor 6 rokov a máme 3,5 ročného syna a to jedno neporadené tehu, takže dlho... 😔

aspinka
11. dec 2008

No my zase vzdy jak sme si povedali ze hupsneme tak boli na teste dve ciarky aj pri malej aj teraz ale teraz mam oooobrovsky strach ze po tom potrate uz to take lahke nebude ☹ ☹ ☹ a mrcha stale nikde 😠

skybaby
11. dec 2008

hm my sme sa snazili nieco vyse roka a to mam kratke cykly, len 26 dni, takze sme mali mozno viac pokusov ako ini .. aj preto si hovorim ze zacneme od februara a bohvie kedy sa to znovu podari ... urcite nie na prvy krat

aspinka
11. dec 2008

ja sa zase bojim ze ked zacnem prilis skoro a nebude sa darit tak si budem nahovarat ze mam problemy a este viac ma to pritlaci ☹ ze keby som pockala dlhsie mozno by to vyslo hned 😉 No ale co sa ma stat stane sa nevyspekulujeme uz nic 😀

mirip
11. dec 2008

čakáš na prvý menzes aspi, že? no na prvý je to čakanie akoby najdlhšie, dni sa tak vlečú 😠

skybaby
11. dec 2008

mirip mne sestonedelie preslo plynule do prveho a teraz cakam na druhy ... a meska ☹
baby ja to mam naplanovane takto - od februara sa snazime, ale tak ze nebudem merat teplotu ani si ratat dni ani nic, proste tomu nechame volny priebeh a ked sa nepodari do oktobra ... co bude vlastne rok od porodu, tak potom to zacnem riesit s dokim ... hned som spokojnejsia ked mam plan 🙂

mirip
11. dec 2008

no že by si bola tehulka? ja čakám už na tretí menzes akurát mám pred ovulkou dofrasa a hobi z toho 😠 😔

skybaby
11. dec 2008

no to dufam ze nie, aj ked jeden pokus bol taky platny 🙂 ale doki by ma asi zabil, vcera my povedal ze odporuca pauzu jeden rok 😀 a ked ma vcera pozeral tak povedal ze sa mu to zda na ovulku. 26 DC divne, ked ja mam normalne 26 dnovy cyklus ....
babulky utekam zasa na vianocne 😉
pekny vecer

aspinka
11. dec 2008

No mne ani dnes prva mrcha neprisla ale mam taky lepkavy vytok tak vzdy bezim ze uz uz a zase nic 😔
Ja som nikdy nemerala BT ani nic ale ovulku som si ratala to budem aj teraz nastastie som mala vzdy ovulku vtedy ako sme sa snazili verim ze to bude tak ako doteraz i ked ta mrcha ma uz stve dnes je 30den od kyretu dufala som ze na 28 uz bude cervena 😒

mirip
11. dec 2008

prvý menzes po kyrete by mal prísť do 5-8týždňov tak si ešte v norme a je normálne že mešká, mne prišiel po 33dnoch a to mávam 30dnové cykly, druhý už prišiel ako hodinky na deň presne, ono sa hovorí že príde po takom dlhom čase po akom dlhom čase sa organizmus vysporiada zo zákrokom a aj tam vo všetko ubolené vo vnútri, a kedže some každá iná každej inak organizmus reaguje tak nebudď naštvaná..........ono príde neboj, skor či neskôr príde..............ja viem že si nervizna to čakanie je na nervy, ale čo už narobíme, musíme "so stiahnutými ušami" prečkať a pretrpieť

vevoncek
11. dec 2008

ahojte ja som mala veľa roboty ale už som tu všetko som prečítala

my sme sa snažili 4 mesiace

skybaby som z Prievidze vy ste asi prevažne všetko z okolia Bratislavy že ? Na tej foto nevyzeráš že by si mala 31 ale podľa mňa vek nie je dôležitý keď nie čo nie je v poriadku tak sa to nepodarí ani keby čo a keď sa to má podariť tak sa to podarí hlavne je to o psychickej pohode moja známa sa narodila rodičom po 9 rokoch snaženia snažili sa od 19 rokov a nedarilo sa a 27 sa podarilo a to chodili po vyšetreniach všetko bolo v poriadku chodili na bolestivé injekcie absolvovalo všetko možné a nedarilo sa a potom keď sa rozhodli že si adoptujú dieťa tak sa im podarilo a bolo to všetko o psychike.

ja som sa bála že keď som tak dlho užívala antikoncepciu že sa mi nepodarí mať skoro dieťa a doktorka mi povedala že je práveže väčšia šanca

aspinka ja mám tiež nejaký divný výtok taký hustý do žlta hlien taký som mávala keď som mala ovulku

ale vyskúšajte ten femigard ak máte problém s cyklom (ak máte neprevidelný alebo problémy s ovulkou alebo ževraj to pomáha aj proti bolestiam) tak by to malo zabrať veď si prečítajte účinky na internete

skybaby
12. dec 2008

dobre ranko baby 🙂
vevo mas uplnu pravdu s tou psychickou pohodou ... nam sa zadarilo ked som si povedala ze na to kaslem a sustredim sa na nieco ine a vtedy bum dve ciarky 😀
babyyyyy konecne piatok
budete uz cez vikend piect?

vevoncek
12. dec 2008

skybaby ja nebudem piecť vôbec, lebo vždy napečie moja mamina aj svokra a oni pečú strašne veľa a nemá to kto jesť tak mi vždy dávaju a tento rok si už ani dovolenku nemôžem zobrať, lebo už nemám takže ja budem chodiť aj medzi sviatkami do roboty ☹

ale dnes idem aj s mužom na akciu a aj ja mám akciu čiže dve akcie mám (neviem síce ako to skĺbim)ale neskutočne sa teším, lebo už dávno som nikde nebola.takže v sobotu budem asi dospávať a v nedeľu sa budem učiť asi anglinu a variť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre