Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
2. apr 2009

babule... mate skusenosti s vypoctami pocatia a s rizikovymi faktormi???

tatuska1
2. apr 2009

tilly no vidis ty jedna vsetko je ok vraveli sme ti to ze vsetko bude ok 😉 😉 😉 😉

kodada
2. apr 2009

cukru brusko tam mam, z minuleho tyzdna 😉 ale este na nom nic nevidno, ked som bola minulke u dokyho, povedal mi ze mam obratenu maternicu, preto na mne dlhsie nebude vobec vidiet ze som tehu 😉 dnes sa k tomu vobec nevyjadroval

tatuska1
2. apr 2009

kody bud len rada lebo ja mam pocit ze mne uz rastie vsetko 😀 😀 😀 😀 ty kokso to bude zo mna dobry autobus 😀 😀 😀 😀 ale neva len nech je malinke zdrave 🙂

skybaby
2. apr 2009

tatuska myslim ze to vsetci chapeme, ze si to nechcela vykrikovat, a to viac sa teraz s tebou tesime 😉

lukato
2. apr 2009

kodada preto že je maternica naopak tak to vadi ?tlači sa to bruško do chrbta že ?ja mam zas nizko placentu

skybaby
2. apr 2009

cukrus ty myslis podla toho jonasa? ja ked sme pocali babulky sme mali rizikovy faktor 0, takze moc by som sa na to nespoliehala

kodada
2. apr 2009

vdaka lukato 😉
super tilly, tesim sa ze je drobcek OK, a ty co, este grckas?
mne to vobec nevadi, ze nemam brusko, ved ono dorastie

tatuska1
2. apr 2009

kazda z nas ma dost svojho co prezila a je jasne ze sa nadalej bojime ale ja uz nechcem mysliet na zle veci lebo potom sa len trapim 🙂

tilly
2. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, tatu, už máš tt, supeeeer, gratulujem, vítam ťa medzi novembrovkami 😀

tatuska1
2. apr 2009

tilly dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj tebe dik

tilly
2. apr 2009

jaaaj, dnes je takýýýý krááásny deň 😀 som ako nafetovaná

kodada
2. apr 2009

lukato vadi to, ak sa do urciteho casu maternica neotoci, existuje riziko potratu aj vo vyssom tyzdni, lebo chrbtica mu nema kde spravit miesto ...
dnes mi povedal ze mam aj ja placentu nizko, co to znamena? nevies blizsie?

cukruska1920
2. apr 2009

sky....takze myslis ze ked je faktor 6 tak to nemusi znamenat nic zle,?

lukato
2. apr 2009

ta placento sa može a mala by sa časom podvihnut tiež hrozi potrat.mali by sme oddychovat s nohami hore

cukruska1920
2. apr 2009

kodi.... a to ti zistili na sone? a otehotnela si normalne alebo zo zadu...? sorry za otazku ale ja mam tiez otocenu dozadu 😅

kodada
2. apr 2009

cukru rovnako, aj mi sme pocali prve, ked bol faktor 0 a dopadlo to ako dopadlo

evulik6
2. apr 2009

ahojte babulky...ako sa dnes mame?

kody gratulujem k vysledkom, hned som na teba myslela ako som sa zobudila 🙂

adrikanatasa
2. apr 2009

čaute čaute, kody gratulujem ku kontrole 😉
tak dnes som na seba pyšná stihla som endokrinológiu, infektológiu, zobrali mi krvi a krvi už keď mi teraz nič nenájdu tak mi nenájdu nikdy 🙂 Zajtra mám ešte ženského a potom už len genetika. A možno sa predsalen ešte tento rok zaradím medzi tehule 🙂 🙂

evulik6
2. apr 2009

no ja si myslim ze ano adri... 😵

cukruska1920
2. apr 2009

kodi...tak ok.... 😉

adrikanatasa
2. apr 2009

evul no ale jedine s tebou 🙂

evulik6
2. apr 2009

ok adri... nebudem sa branit 😀

adrikanatasa
2. apr 2009

ja som strašne zvedavá na výsledky o dva týždne..
a dnes som volala ženskému že zajtra prídem a že či keď budú dobré výsledky môžme začať "pokúšať osud" v lete tak ma hneď stopol že najskôr v novembri 😠

evulik6
2. apr 2009

ano? nooo tak budes mat mozno teho // ako darcek pod stromcek 😉

kodada
2. apr 2009

cukru to ze je obratena mi povedal len minule ked nevidel cez brucho babo a musel ist zo spodu ... do vtedy som to vobec nevedela, aj ked aj moja sestra ju ma tak, asi je to dedicne ... otehotnela som normalne asi na misionara, myslim 😎
adrika ty si sikulka, neboj, urcite sa ti rychlo podari byt znovu tehu a tentokrat uspesne

cukruska1920
2. apr 2009

baby...aj ja budem coskoro tehulka 😵

evulik6
2. apr 2009

samozrejme cukruska....vsetky budeme za chvilu tehulky... 😉 🙂

adrikanatasa
2. apr 2009

Veď ja viem že to bude ako v rozprávke a všetko sa skončí šťastne a budeme žiť až kým nepomrieme 😀
A teraz s teplom letom a slniečkom nebudem mať ani čas myslieť na tehotenstvo, leto zas ujde ako voda a potom začneme skúšať 🙂 čiže niekde medzi letom a novembrom 😀 😀

adrikanatasa
2. apr 2009

jasné cukrušku berieme do partie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre