Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
17. apr 2009

no, ja nie som zrovna ideálna študentka, preliezam LTT, teda po bc som prechádzala v pohodke, odkedy mám malého je to LTT... a tieto štátka, ble, nechápem, človek urobí za štúdium 60 skúšok, prečo nemôžu byť trošku zhovievavejší aspoň pri tých štátniciach?

na mne nie je čo obdivovať, som lenivá a škola je u mňa na poslednom mieste... prvá je rodina, potom robota, domácnosť a škola až niekde na chvoste...

adrikanatasa
17. apr 2009

baby moje to by som aj ja chcela zvládať školu aj rodinu ale to by som musela mať po ruke babky, ale keď je baba na všetko sama tak to nemá šancu zvládať..

evulik6
17. apr 2009

ahojte....no veru vevon v tom mas pravdu...chlapi nikdy nezaziju to krasne co my...ja by som tiez nechcela byt chlapom.... 😀

tilly drzim palce aby si to zvladla... co si myslim ze urcite zvladnes....ved si sikulka...

ja by som sa inak v pohode na skolu este dala, ale islo mi na nervy to ze sme im museli platit akoze financny dar si to evidovali... taky dobrovolne nanuteny dar...za kazdy semester.. katastrofa...a ze etikari...nooo tak ma to vytocilo...ach... ale kaslat na to... mozno sa este casom na nejaku vrhnem....celkom mi to chyba... a po veceroch som sa tiez ucievala, takze pohoda...

tilly
17. apr 2009

ja som bola tiež zvyknutá učiť sa v noci, vtedy je najväčší kľud a väčšinou som sa už nevedela sústrediť na nič iné len na učenie, takže to bolo super, ale teraz som už o siedmej hotofka...

vevoncek
17. apr 2009

tilly ja som tiež nemala bohvie aké známky ale vedela som učivo lepšie ako moji spolužiaci ale neviem čím to bolo asi vo väčšine prípadov to bolo v tom že sme nemali testy ale normálne nám diktovali otázky a keď si to tam potom napísala tak ako si to pochopila tak to neuznali chceli to mať tak napísané ako to nadiktovali s tými odbornými výrazmi ktorým aj tak nikto nerozumel. podľa mňa nie si lenivá, lebo chodíš do školy a robíš skúšky už len to je obdivuhodné, lebo vysoká ani nie je o tom učení ako o tom ako byť neodbytný a ísť si za svojím, pretože nie každý zvládne chodenie na vysokú veľa ľudí je takých čo sa im nechce učiť a preto nechodia na vyskú alebo sú taký ktorý na to nemajú žalúdok ja som mala tiež spolužiačku ktorá sa dostala na vyskú ale nezvládala ten stres tak sa na to vykašlala takže nie každý na to má

adri keď budeš v NR tak môžeš chodiť na vysokú 😉 ale máš pravdu že je dobré mať rodičov aby sa postarali o vnúčatká veľmi to pomôže

evi neprihlásime sa spolu na výšku 🙂 aj ja by som išla znovu študovať ale už nechcem dochádzať najradšej by som bola keby som tu v PD mohla chodiť do školy, lebo mňa ubíjalo o dochádzanie to bolo veľmi vyčerpávajúce

tilly
17. apr 2009

je buuurkaaaaa

my máme väčšinou ústne skúšky... moje vyjadrovanie je niekedy dosť hrozné, už párkrát ma vysmiali profáci za niektoré výrazy, napr. domček, lúpežník a tak, ale tak väčšinou mi to prešlo, len mi nadávali, že taká stará vražda by sa už aj lepšie mohla vyjadrovať 😅 ale to ja vždy len tak v rýchlom slede myšlenok niečo také zapotím

vevoncek
17. apr 2009

tilly že aké odborné výrazy že domček, lúpežník a tá stará vražda to je najsamlepšie 😀 😀 😀 si mi zdvihla náladu

ale tak aspoň sa vyjadruješ aby ťa všetci rozumeli a podľa mňa to znie lepšie ako nehnuteľnosť, páchateľ a to tretie neviem preložiť, ale nemyslím že by si bola stará vražda 😀 skôr žena v najlepších rokoch

sue250
17. apr 2009

baby skusky robte tak ze urobite ci je to za 3 alebo F ci ako to teraz je, ja som sa len predierala na statniciach som jednu otazku nepovedala a presla som a urobila som si este doktorat u dekana u ktoreho som si na statniciach vytiahla otazku a nevedela nic .
takze klud, dialkari to maju lahsie.
tilly a co studujes? to vyjadrovanie to neboj ja som zas tak raz rozpravala ze sa ma profka spytala ci som madarka, lebo som prisla akurat z cudziny a nejako mi slo.nesla kedze som hovorila bulharsky.)))

tilly
17. apr 2009

to malo byť, že individuálna malopodlažná bytová výstavba a páchateľ trestného činu lúpeže, no komu sa tým chce zdržiavať, keď zo seba chce dostať niečo dôležitejšie... oni to mysleli tak, že po šiestich rokoch na škole už musím ovládať základné výrazy...

sue končím právo... u nás to tak nefunguje, že keď nevieš jednu otázku, ešte máš šancu, musíš vedieť všetko, na všetko sa chytiť a potom podľa sympatií dostaneš známku, ak nevieš len jednu odpoveď na pomocnú otázku, hneď ťa pošlú preč a to môžeš vedieť všetko ostatné...

tilly
17. apr 2009

tak som si sama vypracovala otázky, tak sa najlepšie učím, teraz ich tlačím a cez víkend natlačím do hlavy, v pondelok zopakujem a v utorok bleee

sue250
17. apr 2009

tilly a kde studujes v blave ci v ke?

adrikanatasa
17. apr 2009

vevon to je pravda, ja viem o čom hovorím, mne s malým nikto nikdy nepomohol ja som prvé dva roky nemala čas ísť ani ku kaderníčke 🙂

ellysa
17. apr 2009

tilly tak to už viem prečo taký strach zo štátnic 🙄 a ešte ak študuješ v Blave. 😀 Ale neboj zvládneš isto 😀

evulik6
17. apr 2009

tilly tak tak v noci sa ucilo najlepsie ale tie rana potom a cely den v praci od rana do vecera...no bolo to tazke ale zaroven aj take fajn ...adrenalinove 😀 ja sa tiez niekedy vyjadrujem ako pako... ale co uz... my sme mali zo zaciatku testy, to mi vyhovovalo ale potom nam to asi rok pred statnicami zmenili na ustne, takze sme len ustne odpovedali, co mi robilo zo zaciatku problem ale zvykla som si... no a k tomu same seminarky...posledny semester sme ich mali asi 12 , same skusky, zapocty a este k tomu stihat aj diplomovku...no hruza, to bolo obdobie plne stresov ale zaroven aj fajn... potom ked to mas za sebou je to super pocit ze to clovek zvladol...a mate pravdu v tom ze nie hocikto sa na to da, a nie kazdy to aj uspesne zvladne, ...ale my sme sikulky, no nie???? 😎 😀

vevon, mohli by sme nieco poriesit s tou vyskou... ale ja by som strasne chcela psychologiu...ale co z toho...to je take nijake zameranie zase...ale bavilo by ma to strasne... matiku moc nemusim, preto som si aj vybrala skolu kde matika vobec nebola 😀 tak ja neviem... ale ekonomika by ma bavila, lenze tam je tiez kopec matiky...no neviem co take este... a tu u nas neviem ake su odbory...asi len take technicke nejake...ci? nevies?

inak som vevon rozmyslala aj nad nejakym kurzom angliny bo by sa mi to velmi hodilo na lepsiu pracu...ked si raz budem hladat...ja som ju tak dobre vedela, ked som maturovala a teraz neviem uz absolutne nic,... si pripadam ako duta koza ked nieco anglicky pocuvam...hruza... strasne ma to mrzi...ale ked sa clovek s tym nezaobera tak potom to fakt vyfuci...ale verim tomu ze keby sa tomu zacnem venovat tak by som sa do toho dostala znovu...len si najst cas a prinutit sa... asi nieco vymyslim 😕

tilly
17. apr 2009

v BA študujem... keby som toto vedela, že budú robiť také caviky so štátkami, tak sa prehodím na nejakú inú fakultu...

baby, vy ste tu všetky také vzdelané, sa hanbím, že končím až teraz, čo ešte ani možno neskončím 😅

evulik6
18. apr 2009

aaaale tilly, nemas sa za co hanbit... to nie je hanba, to je pekne ked si niekto robi VS ... a urcite skoncis, neboj sa...vsetky ti budeme drzat palceky...aj na nohach... 😵

evulik6
18. apr 2009

babulky prajem vam vsetkym krasny vikendik...oddychnite si...papa 🙂

sue250
18. apr 2009

tilly vzdelane?))) neboj aj ty budes, ked si spomeniem na skolu az ma zamrazi, ja som studovala dejiny a obcianku smola bola ta ze v obcianke je vsetko ekonomia, politologia, pravo, sociologia, estetika,etika, psychologia atd musela som vediet vsetko. a este na ekonmiu sme mali dekana manazmantu ta ten sa bral ako ekonomov debil. ja som studovala v presove. pocula som ze pravo je lahsie v kosiciach tak neviem, a viem ze kamoska presla z presova do trnavy na vychovatelstvo a tam maka ze je tam nieco hrozne. Presov sice nebol tazky len sa trebalo ucit)
keby som to mala vratit studovala by som anglinu.

evulik neviem ci sa da niekde u vas blizko studovat ale u nas viem ze kazda fakulta otvorila anglinu tri semestre a ze je to celkom fajn ale plati sa 25tis za semester ale mas bc. a k tomu aj sa naucis))) su skupiny zaciatocnici aj pokrocili.
ja som zacala chodit na jazykovu skolu ale musela som prerusit kvoli prvemu tehotenstvu potom potrat teraz zas tehotenstvo ale vratim sa))) . anglicky moc neviem urobila som testy a bola som v 3rocniku ale studuje sa 6rocnikov, kamoska chodi na nemcinu a vpohode idu ako na ZS pomaly ale zvlada sa to. tak skuste toto. a mate statnicu z angliny.
my sme presli od temy potraty, tehotenstvo az k skole))))))))))))))

tilly
18. apr 2009

juj baby, ste zlaté, dííííík, akurát nad tým sedím, už nemám veľa času a ešte toho tooooľko neviem 😝

sue250
18. apr 2009

neboj budeme ti drzat vsetky palce a potom sa len zasmejes aka sranda to bola) ved za tie roky sa muselo nieco prilepit) vsetko sa ani nestihnes naucit tak sa spoliehaj na stastie ze vytiahnes otazku ktoru vies) zvladns to uvidis, len davaj pozor na babo z toho stresu.

kodada
18. apr 2009

ahojte babulky, pekny vikend vam prajem 😎
Tilly, dobre vstrebavanie informacii ... a vela stastia pri skuske 😉

evulik6
18. apr 2009

aj tebe kody 🙂

kodada
18. apr 2009

evi, ake mate s Dadkom dnes plany?

ellysa
18. apr 2009

tilly aj ja držím palúchy, a neboj ja som to tiež prežila 😉 ale na dennom

evulik6
18. apr 2009

dnes sme kody boli doobeda doma, upratala som, navarila a potom prisiel mm z prace...potom sme chvilu oddychovalil a isli sme k nasim ..na kofolu sme isli,..dadko sa vysantil s nasimi a my sme si odbehli na nakup trosku a potom sme sli po dadka , chvilku sme tam este pobudli a isli domov... maly uz spinka, uz pol hodinu...kedze dnes pobede nespal, tak rychlo zalomil 😉

evulik6
19. apr 2009

ahojte dievacata.....

ako sa mame? co mate dnes na plane? ja varim, pojdem pobede s dadkom a mm na prechadzku, trosku sa pohrame...a neviem, len taky vegetik...

peknu nedelu vam zelam 🙂

tilly
19. apr 2009

miri, kdeže sííí????

my ideme dnes pre krpca k našim, tak mám teraz dve hoďky na učenie a potom až večer... myslím, že to dva dni pred štátkami nestačíííí

kodada
19. apr 2009

ahojte, ja dnes len tak relaxacne ... poriadim nasu spalnu, upeciem strudlu a tak ;-

tilly
19. apr 2009

ja sa zblááááznim 😝

kodada
19. apr 2009

tilly ako ucenie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre