Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
27. apr 2009

vevon veď presne tak, ja len tak informatívne 🙂 🙂 Keďže som tam na gynekologii ležala aj ja tak ma zaujímali reakcie a názory na doktorov s ktorými som mala aj ja tú česť

vevoncek
27. apr 2009

sue tak to je potom riadna ceremónia to by som asi psychicky nezvládla ale už sa teším na to čo príde zase budem míňať korunky

adri ja tiež tak ma to v tom momente zaujímalo tak som sa na to pýtala a keď to zabudnem tak si to zase budem študovať na nete a čo koho do toho že si pozerám veci ktoré sa ma zatiaľ netýkajú no nie? jeto každého osobná vec

o.k. ale už musím padať potom sa ozvem papa

evulik6
27. apr 2009

ahojte ...ste toho pokecali... vsetko som ani neprecitala bo som nejaka leniva citat 😅
vy mate tiez ten problem zbavit sa stareho oblecka? ja tiez ...to je hrozne, vzdy idem ze pretriedim a povyhadzujem ale potom ked tie veci triedim tak spominam, a poviem si ze aspon na doma este necham a aj tak mi to iba v skrini stoji... ach...

adrikanatasa
27. apr 2009

evul a ja že to len ja som taká 🙂 a vidím že všetky majú ten problém s vyraďovaním vecí. Poprípade to necháme naším deťom 😀

tatuska1
27. apr 2009

ahojte kocky co problem sak to je nocna mora dnes bola kmotrusa tak sme vyradovali a hovorim jej joooj ved to take triculka mam po niektore male ta sa smiala ze ich budem mat jak lambadu ale ja sa ich nevzdam hadam do leta 2011 schudnem neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vevoncek
27. apr 2009

no presne ja tiež tak spolieham že budem mať deti teda dievčatá a vynosia to a keď to budú chlapci tak smola ale obliecť by som to asi už neobliekla už len z toho dôvodu že sa tak obliekajú tínedžerky a keby som sa ja tak obliekla stará krava tak by si o mne ľudia mysleli jednoducho musím sa tak obliekať primerane svojmu veku a to si myslím že už nie je pre mňa akosi primerané 😀 čo je škoda lebo to obdobie keď som také niečo nosila som mala rada

inak v meste som nezohnala čo som chcela tak som trochu smutná z toho ale v stredu už budem mať okuliare a kúpila som darček synovocvi a aj sebe tepláčky tak aspoň niečo

evulik6
27. apr 2009

vevon tak si si aspon trosku vylepsila den nakupmi 🙂 ja si tiez myslim ze sa treba obliekat primerane k veku a zbytocne to netreba prehanat... 😉 no ved si moje druhe ja, tak to tak musi byt 😀 😀 😀

evulik6
28. apr 2009

dobre ranko...ako sme sa vyspinkali? ja celkom fajne 🙂

vevoncek
28. apr 2009

dobré ránko

ja som mala hneď z rána frmoly v robote teraz mám trochu volnejšie ale už nech je aspoň štvrtok poobede
ja som nevyspatá včera som išla spať o pol 11 minimálne, pozerali sme taký napínavý film a teraz som nevyspatá

evi veru vylepšila som si deň nákupmi, ale tento mesiac som veľmi veľa paňazí minula a mám pocit že to nie je ani nikde vidieť už aby tu bola ďalšia výplata, lebo je to strašné tie peniaze sa tak rozkotúľajú si predstav ešte v stredu si idem po okuliare a keď sme včera pozerali tie ceny skoro som na riť padla také okuliare čo sa mi páčili stáli 8 000 Sk ako čo je na nich také drahé keď poisťovňa prepláca sklá veď ten támik by musel byť zo zlata minimálne ani zlatá retiazka toľko nestojí ale nakoniec som si vybrala také čo stoja okolo 3000 lenže to je tiež dosť

evulik6
28. apr 2009

ahooj vevon...a to mas okuliare do dialky alebo na citanie? ja mam do dialky, ale nosim ich iba ked soferujem, inak vidim v pohode, mam najslabsie, ale na vodicaku to napisane mam, tak poctivo nosim, bo tie pokuty 😕
A kde si vybrala? ja som pozerala u barborika, ale tam mal strasne ceny...mne sa jedny pacili a stali sedem tisic ci kolko no a tie lacnejsie tam velmi pekne vtedy nemal, tak som si vybrala tam narohu kde bol hotel hubert...vysli ma necelych tritisic sk aj so sklickami...

adrikanatasa
28. apr 2009

čaute čaute. Ešte jeden deň bude takýto vietor a poláme mi všetky moje surfínie na balkóne 😠
vevon nooo ináč taká výplata by mohla byť aj dvakrát do mesiaca 🙂

tatuska1
28. apr 2009

ahojte babulienocky moje krasne!!!!!!!!!!!dnes mi je fakt dobre asi sa mi to uz ukludnuje len ta moja alergia. 😝 😝 😝 u nas je krasne slnecno!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 zato mojim muskatikom sa dari adrika 😉 😉

ellysa
28. apr 2009

ahojte, adri u vás tak fúka?
inak s tou výplatou máte pravdu a tento mesiac príde ešte aj krátená kvôli PN-no sa teším 😠
aj ja potrbujem nové okuliare a chcem aj dioptrické slnečné-najradšej by som šošovky, ale keď ja si to neviem strčiť do oko 😝

evulik6
28. apr 2009

ahoj adri, tatus... to je dobre ze ti to uz asi ustupuje...ono to prejde, pomalicky... a ty mas alergiu? aj moj muz ma alergiu...katastrofa... u nas je pekne, slniecko svieti krasne ale fuci ten hnusny vietor ako predchadzajuce dva dni... takze von pojdeme asi zase len na chvilocku...

ellysa
28. apr 2009

oka 😀

adrikanatasa
28. apr 2009

tatus aj mojim sa darí ale také sú ofúknuté chúďatká, predsalen muškát znesie viac ako surfínie. Nevadí už som zarobila hnojivo a večer ich oživím 🙂
elly hrozne fučí a doktor Ilko ráno v teleráne povedal že až do zajtra bude. Treba dnes všetko poprať aby sa rýchlo usušilo 🙂
inak vevon tá púpava z trička len zbledla ale nezmizla 😒

ellysa
28. apr 2009

adri treba kúpiť nové tričko 😀 😀

adrikanatasa
28. apr 2009

elly vôbec by na to nerozčúlilo ale bolo nové mal ho len jedenkrát na sebe a strašne mu pristalo. No keď sa zakydal bude chodiť taký 🙂

ellysa
28. apr 2009

no tak to je blbé, že ho mal len raz ale tak zasa ak to nie je nejaký super mega fľak tak sa to dá nosiť a na vonku na hranie to vôbec nevadí. Mne zatiaľ na škvrny vždy pomohol len Vanish, aj keď som to musela prať na viac krát

adrikanatasa
28. apr 2009

elly mne sa ten vanish nepozdáva, mám ho síce stále doma ale zázraky nerobí. včera som na tú škvrnu dala aj vanish aj kys. citronovú aj mydlo a nič. A okrem toho to tričko je bledomodré s tmavomodrými pásmi tak som sa bála aby mi tam po toľkých experimentoch nezostali vyblednuté mapy. Ale našťastie nie 🙂
a že tričko mu zostane na von... až na to že stálo 20 euro 🙂 to ma ide rozhodiť od jedu 😠

tatuska1
28. apr 2009

hej adri ved PEREX OXI ci ako sa to vola??????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len pozor neze na muza to pouzijes!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

adrikanatasa
28. apr 2009

tatus tú reklamu som videla 😀 😀 😀 je super, no len by hentak čistil košelu by som ho ja nechala zmiznúť 😀 😀 😀

ellysa
28. apr 2009

adri a nemôžeš mu ho oblecť opačne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , neviem skús to viac krát vyprať uvidíš 😀

tatuska1
28. apr 2009

alebo nech drobec zaspini aj v zadu a ides ako image by to bolo dobre no to ti erim ze ked ho mal len raz a este k tomu za 20eur no ty brdo ale co deticky su deticky. 😀 😀 😀 😀 😀

adrikanatasa
28. apr 2009

tatus no veď... čo ho zabijem? Keď je to len tričko.. 🙂 🙂
elly no veď aj ja si myslím že keď to vyperiem ale 14 razy tak to vybledne úplne 😀 😀

evulik6
28. apr 2009

adri, ked to vyperies viackrat tak to zmizne... inak ja pouzivam ariel a s tym mi zmyzlo zatial vsetko...ked trosku ostal flak tak po takych troch az piatich opraniach mi to zmizlo... 😉 takze este nezufaj, este to zmiznut moze 🙂

tilly
28. apr 2009

bré ránko 😀 ja idem dnes až poobede do práce, za to mám do večera čo robiť 😝

už sa aj zas mučím na ďalšiu štátnicu

keď sa už bavíte o praní, ja používam prášky zásadne z rakúska, ono sa to nezdá, ale oni fakt vyperú a fakt všetko, používam ten tekutý ariel odstraňovač škvŕn + tekutý ariel na farebné a práškový ariel na bledé... a ešte sú tie prášky v bipe aj lacnejšie... 😖

ellysa
28. apr 2009

tilly aj ja kupujem len v bipe 🙂
ale inak minule som pozerala ten magazín na STV, čo tam testujú rôzne veci a testovali prášky, tak, že na biele je naj prášok z Lidĺa 😲 a na farebné njaký pesil a ariel, ale nie vyrobené u nás a celkovo vyšli gely naprd, že lepšie sú prášky, no ja som už zvyknutá na gely 🙂

evulik6
28. apr 2009

ja mam ariel zo slovenska , teda mala som a fakt vypral uplne vsetko, vino, kakao, travu...no vsetko... a teraz mam z nemecka od svagrinej a zatial problem nebol...takze mu zostanem verna... 😉

vevoncek
28. apr 2009

nemohla som vám odpísať mala som nával roboty ale teraz je obed tam som to využila

evi naposledy čo som bola u očného a to som bola kôli tej toxokare čo som mala tak mi zistila že by som mala používať okuliare ale tiež len na šoférovanie a keď mám unavené oči nie stále a bola som tam oproti vtáčniku ale tam mali tie okuliare také zacapkané a nemali také podľa mojich predstáv a potom som bola u Barboríka a tam som si vybrala inak myslela som si že také okuliare bez rámikov budú lacnejšie ako s rámikmi ale houby pomali sú ešte drahšie

tak to ma mrzí že tá púpava nezišla no je to sviňa len tak ľahko sa nedá vyprať ja keď mám nejaký fľak tak najskôr oblečko namočím na jeden deň do vody s práškom alebo vanišom a potom ho dám normálne oprať a zatiaľ mi zmyzli všetky fľaky ale tiež radšej používam gély ako prášky, lebo keď periem na menej stupňoch napr na 30 tak sa práčok nerozpustí a čierne prádlo zostane s práškovými fľakmi používam rex gel ale že by bol nejaký špeciálne dobrý sa povedať nedá ale ostatné sú také drahé že až a asi sú aj agresívne keď tak všetko vyperú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre