Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
4. máj 2009

vev, to bol môj sen, vlastne ja som to chcela len tak, že my, dvaja svedkovia, valentín, úrad, potom večera a rodičom oznámiť... naši by to tak brali, aj nám chceli dať peniaze na svadobnú cestu, lenže tie museli ísť potom do svadby... ktorú sme vlastne robili kvôli svokrinej rodine a tá rodina došla z donútenia, svadba bola v apríli, kedy oni majú najviac roboty v záhradách, takže oni boli nervózni, my sme boli nervózni, hlavne, že to stálo kopu prachov a nervov... ešte teraz, 4 roky potom, keď si na to spomeniem, mám na to nervy... 😠 a vlastne odvtedy nemôžem svokru ani cítiť, dovtedy sme sa celkom mohli...

vevoncek
4. máj 2009

pejode je super že máš takého priateľa čo ti tak pomáha v ťažkých chvíľach a je aj super že teraz plánujete svadbu a pôjdete na dovolenku prídeš na iné myšlienky

tilly ja som s mužom vybavila svadbu a našim a aj svokrovcom sme to povedali mesiac pred svadnou takže nemohli do toho kecať dali sme im len zákusky na starosť aby mali pocit účasti ale myslím si že do svadby nemajú čo kecať ani rodičia ani svokrovci, lebo oni sa mali realizovať keď mali svoju svadbu a nie na vás dvoch si spĺňať predstavy ja teraz aj trochu ľutujem že sme nemali veľkú svabdu ale len kôli tomu že máme veľké rodiny a bola by super zábava ale inak som veľmi rada že sme to mali ako sme to mali bolo to presne podľa mojich a mužových predstáv

adrikanatasa
4. máj 2009

ono je to všetko pekné keď to chcú obidvaja ale môj "muž" ten je zásadne proti svadbám a nútiť ho ja v žiadnom prípade nebudem, a asi by to ani nepomohlo... no čo už, možno si ma vezme niekto iný 😀

ellysa
4. máj 2009

adri 😀 no to hádam nie, je pravda, že nútiť ho nemôžeš, a možno raz sa dá nakopnúť
🙂
ja som tiež konzervatívna, svadbu som brala ako samozrejmosť, ďalší schodík v našom vzťahu 🙂 by povedal, že svadbu nechce, by som mu dala 😀
a tiež preto, že ten "papier" je u nás dôležitý- druh a družka po legislatívnej stránke nič neznamenajú 😒

vevoncek
4. máj 2009

ellysa stotožňujem sa s tvojím názorom 😉

inak v knihe od Emmy Tekelyovej som čítala že keď dáš mužovy zámienku na žiarlenie tak navrhne svadbu ja som to skúšala, ale na môjho muža to neplatilo musel časom dospieť k tomu rozohdnutiu a pomohli mi moji a jeho rodičia a samozrejme a tá nehoda vďaka ktorej si uvedomil že to nie je len taký papier ale myslím si že keby sa náš vzťah zvrhal tak že by som sa rozhodovala medzi dvomi mužmi že s ktorým chcem byť do konca života tak by určite navrhol môj muž sobáš len aby som zostala s ním 😀 neviem prečo niektorý muži majú s tým problém veď keď sú dvaja spolu už dlho tak si myslím že tam by nemal byť problém

pejode
4. máj 2009

budeme mat malu svadbu,len rodicia a svedkovia...obed,fotky..tot vsjo,potom chceme spravit garden party s priatelmi a zvyskom rodiny,uz taka uvolnena atmosfera a tak...
ja uz som jednu svadbu mala,uz nemusim...no tentokrat to prezivam ovela intenzivnejsie,beriem si muza mojho zivota,ktoreho velmi lubim, ktory ma aj teraz presvedcil /ked sa nam toto stalo../ze stoji za to 😵
som stastna a keby sa nam podarilo mat babatko, boal by som najstastnejsia na svete 🙂 🙂 🙂
snad......

adrikanatasa
4. máj 2009

elly presne tak, aj pre mňa je to dôležité a možno teraz skúsim byť tvrdohlavá aj ja. Dieťa nebude kým si ma nevezme... možno to zaberie 🙂

tilly
4. máj 2009

pejode, neboj, aj bábo bude 😉

garden party je super nápad 😉

vevoncek
4. máj 2009

pejode tak to je super že si našla takého super muža moja švagriná bude mať tento rok svadbu takú ako si opísala najskôr obrad potom opekačka

adri neviem či ti zaberie na to dieťa že nebude až po svadbe, lebo myslím že aj ty budeš rada keď budeš tehu a myslím že on si to uvedomuje tiež by si sa musela veľmi zaprieť aby si to vydržala a chlapi si dokážu život predstaviť bez detí tak možno mu to bude aj vyhovovať

adrikanatasa
4. máj 2009

vevon pozri IP 😉

sue250
4. máj 2009

baby ked vas tak pocuvam ooooo tak by som sla na svadbu, ja za chvilu budem mat vyrocie ked si na to spomeniem, ten chaos, stres booooze vydavat sa este raz niekde na kube a nie 100ludi. este k tomu mi bolo celu svadbu zle z oci mi prislo asi 7x, uz o pol dvanastej bol redovy lebo som myslela ze zaspim.
o mesiac sa mi vydavala kamoska to som nebola lebo uz bol potrat, teraz sa mi vydavaju dve kamosky zas nejdem lebo to budem nejako v 8m a to nehrozi. cize zase ani dovolenka ani zabava.
ja vam zavidim ze byvate vo velkych mestach a mozte ist do Viedne alebo len tak sa prejst v auparku. ja tak mozem na dvor pozriet na tatry a ako sa pasu ovce.))) stale cucim doma, bojim sa ze pride kontrola. mam depku ☹
este som v piatok mala hnedy vytok, cakala som hodinu ci nahodou sa nezopakuje ze pojdem do nemocnici ale nezopakoval sa chvalabohu zobrala som dufaston a zatial vsetko ok, tak dufam ze nejake komplikacie nebudu v pondelok na tyzden idem k lekarovi na tripltesty a kontroku tak dufam ze dole je vsetko ok.

adrikanatasa
4. máj 2009

ahoj sue, to je super že je všetko o.k. a len pekne kukaj na ovce lebo keď sa mimi narodí nebudeš mať čas oddychovať a bezstarostne kukať na tatranskú prírodu 🙂 Viem si predstaviť aké stresy zažívaš s tým výtokom, keď si to predstavím mám husiu kožu. Ja si ďalšie asi adoptujem a bude to bez stresov 😀 Držím palce na pondelok 😉

tilly
4. máj 2009

ja nákupné centrá k životu nepotrebujem, nechápem, keď sa tam niekto chodí prechádzať... buď tam idem, lebo niečo potrebujem, alebo tam nejdem, to radšej do tých tatier 😉 teda u nás k dunaju... a už vôbec nechápem, keď niekto berie deti do avionu sa vyhrať...
ja som možno precitlivelá, ale ja by som tam svoje dieťa nepustila, kopec soplov, kašlov, grcačiek, sračiek... fuj, radšej nech to decko lieta po vonku... okrem toho drzé bratislavské decká 😝

adrikanatasa
4. máj 2009

tilly to je fakt, nabrali sme kurz západných krajín, tam je to normálne že deti sú v nákupnom centre odložené v detskom kútiku a mama s kamarátkami sedí tri hodiny na káve... Toto ja tiež nemusím a neuznávam, deťom je lepšie behať po sídlisku, my tiež do nákupných centier chodíme len sem tam a najradšej by som tam išla bez malého lebo tam bývajú samé nástrahy v podobe autíčiek, vláčikov lietadiel a všade treba hodiť 0,50 centov a na každé by najradšej išiel aj 5-6 razy 😀 takže samozrejme ubehnú dve hodiny a nič nekúpim lebo sa len vozíme a vozíme 🙂

ninuska8
4. máj 2009

ahoj babky tak mne dnes prisla mrchulka, pravidelne jak som cakala...a po nej pouvazujem co ako, ak vsetko dobre dopadne s vysledkami u doktora a s tou boreliou, ktora dufam, ze uz skapala tak sa pomaly zaciname snazit
len ti hnusne statniceeeee...bleee uz mi je zle z toho ucenia, drzte mi palce nech to dajak zbucham

sue250
4. máj 2009

baby ale ja som nemyslela s detmi) joj teraz ked je nuda len tak pozriet si niekde detske veci, kociky a tak sa prechadzat.
inak baby nepracuje niektora z vas v banke?
a nestaval niekto teraz dom? len sa chcem spytat ako dlho sa caka na list vlastnictva a ci treba ziadost o stavebne povolenie

vevoncek
4. máj 2009

sue ale veď to je super že máte okolo prírodu to by som aj ja brala ja som vyrastala v rodinnom dome a bývali sme blízko lesa a prírody a bolo to super, lebo som tam chodila aj psa venčiť a teraz tam chodieva toľko veľa ľudí
ale chápem ťa čo myslíš aj ja niekedy keď sa nudím mám chuť pobehať po obchodoch čo tam majú či mi niečo nepadne do oka... ale napríklad nevadí mi že nemáme v PD aupark a také tie Bratislavské centrá nákupné mne stačia aj tie naše čo máme supermarkety a teraz momentálne mám rada baumax ale u nás je dosť drahý takže moc tam ani nechodím

adrikanatasa
4. máj 2009

jeeeej baby u nás je strašná búúúrka. Konečne popolieva záhrady 🙂

tilly
4. máj 2009

sue, my stále staviame 😉 čo myslíš tým, ako dlho sa čaká na LV? akože na úrade, kým ti ho vydajú, alebo kým prebehne prevod, alebo kým zapíšu RD na LV? čo potrebuješ? a žiadosť o stavebko by ešte mala byť, to ti povedia na stavebnom úrade, nový stavebný zákon pokiaľ viem ešte neplatí, teda dúfam, že ešte neplatí, lebo inak som v prd... lebo je to jedna z otázok na mojej ďalšej štátnici...

ja chodím do nákupných centier najradšej sama a počas pracovnej doby 😀 a úplne najradšej do SCS vo viedni 😀

sue250
4. máj 2009

tilly ja som podala navrh na vklad do katastra cize kupnopredajnu zmluvu a cakam na list vlastnictva ze ako dlho? to by ma zaujimalo.

tilly
4. máj 2009

ak si dala 8000 kolok (neviem koľko je to eur), tak 15 dní, ak 2000, tak 30 dní, ale záleží od katastra, ten 30 dňový napr. v senci trvá rok a pol...

lucia1001
4. máj 2009

Ahojte babulky 🙂 .
Tilly preco mas tolko kocikov 🙂 ? Dominik je zlatuckyyy 🙂 .

vevoncek
5. máj 2009

dobré ránko

sue inak ja som ti chcela včera odpovedať a úplne som zabudla ja som robila na katastri ale je to ako napísala tilly 30 dní ale podľa mňa keby si ich otravovala s tým tak by ti to nemali dať neskôr ako do tých 30 dní teda aspoň na našom úrade to tak bolo že pokiaľ ich ľudia otravovali tak to mali do tých 30 dní keď nie tak to trvalo aj dlhšie prípadne sa tam aj niečo stratilo ... skrátka majú tam bordel preto ak ti povedali určitý termín do kedy to bude a ešte to nebudeš mať tak sa tam opýtaj a mne napríklad povedali že to ešte nemám a pritom tá baba čo mi to pozerala zadala zlé číslo do PC keď to dala vyhľadávať či to už je

evulik6
5. máj 2009

dobre ranko...

prisla som vas pozdravit, idem kuchtit a tak... potom za vami pridem... pekny den zelam, aj ked bude asi uprsany...ajojte

vevoncek
5. máj 2009

ahoj evi čo ideš variť?

adrikanatasa
5. máj 2009

čaute baby ja už mám papier na genetiku. Huráááááá 🙂

ellysa
5. máj 2009

adri super, kedy idete? 🙂

kodada
5. máj 2009

bre ranko krasky

adrikanatasa
5. máj 2009

elly 25.5.do NR a to je už posledné vyšetrenie 🙂 sa teším, konečne. Všetko ostatné mám v poriadku. Na spermiogram pôjde muž až niekedy v septembri, nakoľko tam nepredpokladajú problém tak len pre istotu.

adrikanatasa
5. máj 2009

kody ahoj 😉 18 tt to je supeer 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre