Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
5. jún 2009

ahojte 😉 😉 😉
vevon nieje ti bleeeeeeeeee!

vevoncek
5. jún 2009

práveže stále nie normálne mám pocit že ani nie som tehu ale asi dva dni už mám také sračkové stavy to som mala aj pred tým, všetky žena zapeká iba ja musím mať sračku 😠

a mám citlivý nos ale inak nič na večer to všetko začína aj presia bolieť aj maternica som zvedavá ako dopadnem na kontrole

a ty adri už ti odišli šéfovia? dnes je konečne piatok

adrikanatasa
5. jún 2009

vevon áno už včera naobed odišli tak som mala veget a dnes mám zase trošku viac práce idem do zdravotnej prihlásiť nového zamestnanca, pripravím podklady k mzdám a tak. Vevon aj ja som zo začiatku mala hnačky až potom od 4teho mesiaca som mala pre istotu zápchu 😀 A to s tým nosom si tiež pamatám, boli určité vône, ktoré som nemohla cítiť a napínalo ma z nich.
Tatuš a ty ako? bliješ? 😀 😀

tatuska1
5. jún 2009

nie ja som uz ok vsetko preslo uz len pekne rastieme no rozsirujeme sa 😀 😀 😀 len ciciky este pobolievaju ale menej uz inac uz aj vône prestali ma drazdit a spapame vsetko 😀 😀 😀 teraz sa neviem dockat na 3D ze co to bude 😕 😕

adrikanatasa
5. jún 2009

tatuš no keď sa rozširuješ tak baba nie? 🙂 čo by si chcela? Teda určite hlavne zdravé bábatino ale babu alebo chlapca?

vevoncek
5. jún 2009

no mne na vracanie zatiaľ nie je ani z vôní len ich cítim intenzívnejšie a žalúdok ma sem tam pobolieva ale to je všetko aj ja už chcem aby som mala bruško sa ešte načakám

tilly
5. jún 2009

luci, ja to poznám, tiež sme sa s dvomi kamoškami dohodli, že pôjdeme na druhú materskú spolu, prvé deti nám chodia spolu do škôlky... kamošky majú 18 a 15 mesačné deti... a ja... 😢

vevoncek
5. jún 2009

aj ja som sa dohodla s kamoškami a nevyšlo to ale nevadí asi to nebolo súdené časom to všetko príde samo

adrikanatasa
5. jún 2009

vevon to s tým bruškom ti pripomeniem v 9tom mesiaci. to sa budeš modliť aby sa to už narodilo. Pre mňa boli posledné dva mesiace utrpenie. a to som nemala vôbec veľké brucho ale nedalo sa mi spať,od rána od 5tej som sa prechádzala 🙂

alikaa
5. jún 2009

Ahojte baby, viete povedat ake su priznaky zamlcaneho potratu? Ja mam dnes pocit, ze mi vsetky priznaky zmizly, na najblizsiu kontrolu mam ist buduci tyzden v stredu.

tilly
5. jún 2009

aj ja už chcem bruško... také pekné, gulaté, lebo toto terajšie stále mení tvar...

alikaaa, nestresuj, všetko môže byť OK 😉 občas sú príznaky silnejšie, niekedy slabšie

vevoncek
5. jún 2009

adri je to ťažké už v 9 mesiaci s takým bruškom ale keďže ja som to ešte nezažila veľmi sa na to teším aj keď sa nevyspím najhoršie bude pre mňa to obdobie asi keď sa bude blížiť už k pôrodu 😀 ale už sa nedá nič robiť bude to musieť ísť nejako von 😀 😀 😀

alikaa a ja nemám zatiaľ žiadne príznaky a keď som mala prvý krát MA tak som mala až do posledného dňa takže sa neboj bude to dobre

alikaa
5. jún 2009

Vevoncek, asi je ine ked uz zacnes mat priznaky a potom zmiznu ako ked ti este nezacali. Ale tak zatial nebudem stresovat, uvidim co bude buduci tyzden v stredu u doktorky

tatuska1
5. jún 2009

adri ani nie tak do sirky trosku mi narastli boky ale to iba 5cm a najviac mi narastlo brusko ja si aj podla toho myslim ze to bude chlapisko 😀 😀 😀 😀 a kazdy mi hovori ze mam velke brucho 😀 😀 😀 😝 😝

tatuska1
5. jún 2009

adri no dala som novu fotku bruska 😵 😵

vevoncek
5. jún 2009

alikaa mala som príznaky ale ako ma doktorka nechala doma na PN tak nejako mi zmyzli ale neboj ono sa to stále mení veď stále prebiehajú v tebe rôzne procesy raz je dobre raz je zle neboj doktorka ťa utvrdí že si ok a bábo tiež držím ti palce

tatuska krásne bruško máš trochu ti ho závidím aj ja chcem 😀

tatuska1
5. jún 2009

vevoncek nebojkaj aj tebe narastie 😉

tatuska1
5. jún 2009

ale mne rastie dajako rychlejsie alebo mne sa to len zda neviem 😒

vevoncek
5. jún 2009

že by dvojičky 😀 a už si pozerala aj kočíky? ja mám síce ešte čas ale som pozerala bola som zvedavá aké sú v dnešnej dobe a aj na ceny som bola zvadavá

adrikanatasa
5. jún 2009

no tatuš moja na 16ty tt to máš teda naozaj pekne veľké bruško. A nie sú tam dve? 🙂 Inak môj odhad baba 😉

adrikanatasa
5. jún 2009

baby ja mám kočík po malom a stále ho oprašujem a niekedy ma pokúša aby som ho predala lebo kým ja otehotniem a porodím budú už iné typy kočíkov ale mne sa stále páči a je v takom dobrom stave že mi je ľúto ho predať...

evulik6
5. jún 2009

ahojte...
aj ja rozmyslam ze predam kocik...dnes ma to napadlo pri umyvani riadu, ze ho asi predam, kym ja budem mat druhe, tak uz ani moderny nebude 😀

kodada
5. jún 2009

tatu to je krasne brusko ... aj ja chcem 😉

evulik6
5. jún 2009

ano tatus mas krasne...ja som sice take mala asi neskor ale to nevadi...hlavne ze ste v poriadku 😉

vevoncek
5. jún 2009

adri a aký máš kočík?

no ja si chcem taký kúpiť aby nebol drahý veľmi a plánujem ho využiť aj u druhého dieťaťa takže ja by som nepredávala veď keď si bola spokojná na čo zbytočne kúpovať nový veď nejde o to aby bolo dieťa vmodernom kočíku ale aby sa tam cítilo dobre a aby mu v ňom nebola zima ja vám môžem poslať odkazy aké kočíky sa mi páčia ak chcete

evulik6
5. jún 2009

no posli vevon...

no vies, ja ho nemam kam dat, u nasich je teraz momentalne v bratovej izbe a je mi luto ze len tak stoji a pada nan prach... 😒

vevoncek
5. jún 2009

evi tak to potom hej keď zavadzia

tak posielam tie odkazy ako neviem či sú tie kočíky dobré, lebo to len tak na pohľad aké sa mi páčia ale ešte som neštudovala ani parametre a ani váhu nič takže možno sa nakoniec rozhodneme pre úplne iný 😀

toto je zatiaľ favorit , len neviem či nie je veľmi malý keď tie obrázky tak skresľujú najlepšie je vidieť na živo

http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

a toto sú ostatné

http://www.baby-obchod.sk/product_info.php?cPat...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

http://www.hrajko.sk/hlboky-kocik-dema-basic-p-...

http://www.baby.patron.eu/sk/katalog/kociky-hlb...

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4650741

tatuska1
5. jún 2009

vevoncek uz som pozeala kociariky ale nemam favorita velmi sa mi pacia neonato ale vadia mi tie plastove vanicky 😒 ale farbu viem ze ked chlapcek tak urcite zeleny velmi sa mi paci jeden pohladam ho no a ked to bude ninuska tak niejaku dievcensku farbicku sa mi tam ziada 😀 😀 😀 alebo bude tiez zeleny 😝

tatuska1
5. jún 2009

o to som tomu dala 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre